Merional injekcie a vaše skúsenosti

mayka
29. sep 2006

Ahoj kocky,

moj lekar mi chce buduci mesiac naordinovat Merional a potom by som mala ist na inseminaciu.

Prosim Vas o info ohladom pichania si injekcii Merionalu. Pichali ste si ho same, a ako casto? Vzhladom k tomu ze su dost drahe pocula som ze poistovjne ho preplacaju pokial si o to poziadate a oni Vam to schvalia. Neviete od coho zavisi aby Vam ich schvalili a ako dlho to trva? A kolko stoji ked si ho m,usite zaplatit v plnej vyske?
Ake ste mali s nim skusenosti a ako ste sa po nom citili?

Vdaka za kazduckuj odpoved a radu.

clloi
16. nov 2010

@trtko není za co 😀 😀 já už sem v tom profík 😀 😀

trtko
16. nov 2010

@pappo prosim vas mohli by sme si pisat na meil janickovamata@centrum.sk alebo na fb

trtko
16. nov 2010

@clloi len ja akurat zacinam tak mam trochu strach

trtko
16. nov 2010

@trtko mohla by som vediet ci ste na fecbooku

trtko
16. nov 2010

@trtko lebo este neviem ako tu ma v tomto behat na tejto stranke

trtko
16. nov 2010

@trtko ste tam

clloi
16. nov 2010

@trtko nejsem na fb 😵, pokud vám někdo napíše, tak se vám to zobrazí nahoře v "zmínky o mně" nebo v interní poště 😵 a s merionalu strach nemějte, nic to není a pokud pomůže tak je to pro dobrou věc

trtko
16. nov 2010

@clloi a vy ste si tiez pichali inekcie a uz mate babo ci nie

trtko
16. nov 2010

@clloi aky mate meil dakujem

clloi
16. nov 2010

@trtko zatím ne, první IUI nám vyšla, ale bohužel mimi to v 7tt vzdalo, ale bereme to tak, že pokud nebylo v pořádku, tak je to tak lepší, než aby se to pak stalo mnohem pozděj, tak se těšíme na další snažení. Nejlepší je to vypustit z hlavy a moc nad tím nepřemýšlet, psychika udělá hodně 😀

clloi
16. nov 2010

@trtko jestli chcete klikněte na můj nick a napište interní poštu, zobrazí se pouze mně.

trtko
16. nov 2010

@clloi ja zacinam buduci tyzden ked mi pridu tak na 2den mam zacat si pichat

clloi
16. nov 2010

@trtko chodíš do CAR?? Tam by ti měli vše vysvětlit

trtko
16. nov 2010

@clloi ja chodim do heliosu v martine

trtko
16. nov 2010

@clloi klikam na vas nick ale pise mi tam niaky predmet tam mam co napisat

trtko
29. nov 2010

@misa1 ahoj prosim vas ked vam nezaberali injekcie tak co vam potom davali ja si picham merional 1krat dene 10 dni a zatial mi nezaberaju a bojim sa ci ked mi zvisia davku ci mi potom zaberu dakujem ak mozete na moj meil.janickovamata@centrum.sk

utka1
3. sep 2011

Ahojte, aj ja som mala brat merional ale nejako sa nam podarilo otehotniet 🙂. tak ho nepotrebujem, mam 6 krabičiek, ak ma niektora zaujem rada vam predam za super cenu...
okolie Nitra

karlito2
23. sep 2011
pancuska
6. jan 2012

ahojte baby.....tak isto vam ponukam MERIONAL 75iu a je tam 10injekcii exped je do 6/12 na cene sa dohodneme!!!!ale budem rada ak by mal niekto zaujem!!! 🙂 mozete ma kontaktovat na IP

0vrtulka0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankadn1
28. sep 2012

Ahojte no tak dneska druhá injekcia merionalu dvojitej dávky...a strašne ma štípe zadok 😒

jankadn1
3. okt 2012

Ahojte tak dnešna kontrola ma vôbec nepotešila...folikuli sa nevytvorili :( ani po merionale som zvedava čo bude dalej neviete niekto poradiť?

michaela1004
9. okt 2012

ahojte.nemozem zohnet merional potrebuje surne.zachvilku zacinam pichat .dakujem

sophinka1
6. sep 2013

dobry den prodam merional 75m.j pouzitelne do 05-2015 zbylo mi 9balicku cena za kus je 294kc

perlab
8. okt 2013

Ahojte, tiež mam v ponuke Merional ... 30ks ... exp. 11/14
rada pomôžem :D ... ozvite sa. dakujem

nelly3
8. okt 2013

@perlab
kuk IP 😉

74kvietok
26. okt 2013

@perlab Ahoj. z ktorého mesta pochádzaš? Ja potrebujem súrne 4ks merionalu.

mirkakn1
28. okt 2013

ahojte dievcata, nemate zvysny merional 75, dakujem, surne 😕

evickav
8. nov 2013

@perlab este je aktualna ponuka?

perlab
9. nov 2013

evi, prepac, už nie je .. aj by som to tu vymazala, ale neviem ako 😅 .. pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre