Mimomaternicové tehotenstvo po mimotelovom oplodnení

leontinka27
25. júl 2012

Ahoj baby prosím Vás napíšte svoje skúsenosti a aj pocity ktore ste mali po mimomaternicovom tehotenstve po ivf. a ked ste boli na ďalšom ivf ci sa Vám to podarilo úspešne dotiahnúť do konca. niejak mi nejde do hlavy ako môže nastat mimomaternicove tehotenstvo po ivf. mala som mimomaternicove v pravom vajcovode ktorý mi odstránili, pravdepodobne mam nepriechodný aj ľavý vajcovod tak ma strašia ze to môže byt zasa mimomaternicove.ved keď to mam raz v maternici kde sa to a ako zatúla do vajcovodu a prečo je to pravdepodobnejšie pri nepriechodnom vajcovode.

leontinka27
autor
4. jún 2013

@gombicka nie nezijem mimo ale chcela som ist do brna tretie kolo.skus si nieco precitat o tych bylinných tamponoch ze vraj su na endosku.kamoska ma 4 stupen.skus pit caje alchemilka mozno wobenzyn alebo nieco podobne a vela som pocula o gynexe....ja chcem ist v auguste v septembri na tretie kolo.ja som mala tiez endosku ale nie tak vela......ja skor mam zly aj ten druhy vajcovod

gombicka
31. dec 2013

a uz to musi vyjst!

gombicka
21. aug 2014

no tak ja som tu po roku zas :(

happyfrog80
22. aug 2014

@gombicka smutne ,nam snad oriroda nedopraje

vonnie
22. nov 2015

@gombicka
@leontinka27
ahojte baby, ako ste na tom prosim??
potrebujem pocut dobre spravy prosim 🙂

leontinka27
autor
26. nov 2015

@vonnie AHOJ JA som uz mamina ale po ivf.... 😉

vonnie
26. nov 2015

@leontinka27
Jej ďakujem, mam za sebou 3 mimomaternicove tak ideme na Ivf tak dúfam ze sa zadarí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre