Mimotelové oplodnenie a kryoembryotransfér v januári 2013

wejbynka
27. okt 2012

Ahojte zienky tuziace po babatku/ buduce mamicky dufam ze sii v tejto diskusii rozdame plno pozitivnej energie na januarove ivf ktore bude uspene.
Zaujima ma kolko nas bude 😀

vika2012
15. feb 2013

vika 2012 zuzu1108 ahoj tak mi sme boli v cera v Heliose spravili nam znova vsetky vysetrenia manz sperm a poslali ziadost do poistovne teraz uz musime len cakat ake budu vysledky a na schvalenie som zvedava kolko im to bude trvat ty sa mas ako pa

zuzu1108
16. feb 2013

@vika2012 ahoj 🙂 . Kym vam schvalia ziadost su tak styri tyzdne a potom to uz pojde rychlo 🙂 A vysledky hovorili kedy asi budu? Super, ze budete mat uz vysledky kym pride schvalena ziadost. Ja som bola chora tqk sme nesli na KET. Pojdeme bud v marci alebo v januari 🙂 .

vika2012
19. feb 2013

vika2012zuzu1108 chcem sa ta este spytat ake si brala vit dok mi kazal kupit si vit pre tehotne mam Femibion bola som vcera aj u svojho zen dok na odbery na horm profil dufam ze to bude ok tak skore uzdravenie a uz nech je tu marec ahoj

zuzu1108
19. feb 2013

@vika2012 teraz citam ze som ti odpisala ze pojdeme v marci alebo v januari 🙂 . bolo to myslene v marci alebo v aprili 🙂 . brala som kyselinu listovu od Jamieson 1tabl denne a chvilu aj Femibion 800.Ten odporucaju brat. inak uzivam take ine vitaminy, ale tie kupujem u jednej mojej dr. a hlavne chodim na akupunkturu 🙂 a este homeopatika som uzivala 🙂.
Tak som zvedava co ti dokt.povie z vysledkov 🙂.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre