Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

katarinauk
9. jan 2016

poradit asi ani nie.. prechadzam tym teraz a je to celkom jasne.... ty uz mas o chvilu termin? 😀

andreaandca
13. jan 2016

Pre vsetky Zeny a mamicky v UK.Pripojte sa k nam.Fbookova skupina.Rady, pomoc, stretnutia v UK.
https://www.facebook.com/profile.php?id=7116405...

katarinauk
28. jan 2016

gombicka, chcem sa ta opytat ci si po ivf isla hned do prace? ci si mala marodku? tu vybavit marodku je nieco neskutocneeee....

gombicka
17. feb 2016

@katarinauk prepac, ze som neodpisala, nevsimla som si to tu na fore. no u mna to bolo komplikovane....dlho sme sa snazili a vyslo nam to az na 5ty pokus. Ja som mala v praci hrozne stresy (bola som manager). Pri kazdom IVF som si potom zobrala par dni dovolenky, no pri tomto poslednom som uz pred IVF dala vypoved. no nakoniec som v praci ostala, ale ponnukli mi part-time contract a k tomu este z domu, takze take sa neodmieta. Tak cele tehotentsvo robim z domu, az do vcera, kedy som mala v praci posledny den. po tych rokoch utrpenia sa konecne nemozem stazovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre