Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

sisajojo
autor
2. júl 2009

ahoj majka ani my sme tu uz davno neboli,je leto a nic sa asi nikomu nechce..nic sa nove nedeje tak ani infosky nemame.. 😎 a co babatko rastie?ako zvladas tie horucavy?

majkabb
3. júl 2009

ahoj ..ja som si myslela,,ze sa tu nieco deja a vy takto lenosky 😀 😀 😀 rastieme pekne aj male aj ja 😀 v utorok ideme na scan ,,tak dufame ,,ze sa nam babo ukaze v plnej krase a prezradi ,,ci chlapcek alebo dievcatko....horucavy su neznesitelne ,,opuchaju mi nohy ,,ale nejakk to zvladam ,,ved polovicu uz mame za sebou!!!!! a ty ako kedy ides na dalsi pokus? uz niekedy v auguste ,,ak sa nemylim??????????

mzuzka
3. júl 2009

ahojte,tak ja som dnes v noci doletela aj s dvomi svistikami v brusku. ET bol v stredu, takze o 2 tyzdne dufam dobra sprava.mam este 2 snehuliakov do zalohy,ale hadam ich nebudem potrebovat.

majka, drzim palceky na tie tepla, ale tu v uk sa hadam neudrzia tak dlho,aby sa to nedalo zvladnut.

bambuliatko1
3. júl 2009

mzuzka, drz sa xxx

majkabb
3. júl 2009

mzuzka ...drzime palceky ,,,,musis verit a bude fazulky sa uchytia 😵 😵 😵
no dnes uz sa to pocasie trochu umudrilo ,,tak je to fajn ,,, 😝

mzuzka
5. júl 2009

majkabb teba poslali kedy po transfere na prvu krv a sono? prebiehalo to ako to tu klasicky prebieha,ze to nechali iba na test,alebo spravili vynimku a bola si skvor?

majkabb
6. júl 2009

Mzuzka ,,nie nie ,,spoliehaju sa len na test ,,ten som si robila na 14 den po ET ,,zavolala som im ,,ze je pozitivny a potom som slla o 14 dni na scan ,,kde mi vlastne oficialne potvrdili tehu......takze klasika 😀 😀 😀 a ty si mas kedy robit ten test ,,teraz si asi 5 den co? velmi drzim palce

gaby0205
6. júl 2009

AHoj kocky, mzuzka vytaj tak sme radi ze si spat. Moc moc drzim palce, tak nas urcite update !

no baby ja som bola minuly tyzden v nemocnici na Fertility tracking scan a tam mi vraveli ze mam folicul velku asi 18mm a hned vedla toho aj druhu trocha mensiu (co znamena ze by som mohla mat aj dovjicky). urobili mi tam ovulacny test, ktory vysiel pozitivny a tam nam nariadily sex, sex sex 😀 ... a potom asi po 4dnoch som si urobila ovulacny test a tehu test a oba su pozitivne, tak co si o tom myslite? kedy je najlespie si urobyt tehu test? ja som taka vemi netrpezliva 😀 o dva dni ideme do grecka na 10dni tak sa tesim, manzel vravi aby som cakala s tehu test a urobila ho v Grecku.... 😒

mzuzka
6. júl 2009

dakujem majka za info. ja budem testovat asi koncom mesiaca,neviem. uvidim, 15teho idem k GP so spravou s martina,tak uvidim co ona povie.lebo v sprave mam napisane,ze mi maju zobrat o 14dni(to je 15.7.) krv a urobit sono. uvidim ako pochodim.

gaby ahoj, drzim palceky 😉

majkabb
7. júl 2009

Ahoj kocky dnes sme boli na sone a budeme mat chlapceka 😵 😵 😵 strasne sa tesim ,,nemozem sa uz dockat!!!!! 😵 😵 😵

gaby0205
7. júl 2009

Majka gratulujeme,,,,,jej holky tak vam sa takto bruska kruhlaju 😉 no tak snad vsetky budeme raz tak milo prekvapene ! pekny den

mzuzka
7. júl 2009

boze majka, ako to uteka, pamatam si ,ze ked som tuto temicku nasla, tak si sa tesila, ze to vyslo a teraz uz aj vies co to je.
gratulujem.

sisajojo
autor
7. júl 2009

caute kocky,tak vidim,ze toto leto je ozaj plodne 😀 to je velmi dobreee.vsetkym vam drzim palce a majka gratulujem.zuzka to ta caka to strasne cakanie,ale dokopes to do uspesneho konca 😉 gaby,takze tehu??

mzuzka
7. júl 2009

presne si to vystihla sisa. straaaasne cakanie.

majkabb
8. júl 2009

ahoj kocky ,,velmi pekne dakujem ,,ja som ako v nebi ,,stale nemozem uverit ,,ta prva polovica mi utiekla strasne rychlo ,,som zvedava ake bude to cakanie ,,do konca 😵 😵 😵
Dufam ,,ze vam to vsetkym vyjde,,strasne vam drzim palce....... 😵 😵 😵

saxana
8. júl 2009

Ahojte, Majka gratulujem. Nejaky cas som tu nebola a vidim ako to leti. Ja sa uz tiez neviem dockat dalsieho pokusu, no este par mesiacov musim vydrzat (cca oktober - november)
Zuzka ale to rychlo ubehlo, to cakanie je ozaj najhorsie ale uz len par dni a mozes testovat. Drzim palce 🙂 Mne robili krvny test na 12 den po IVF v nemocnici kde som absolvovala IVF.
Gaby tiez drzim palce, aby to vyslo 😉

gaby0205
8. júl 2009

Ahojte babule,
no ja este neviem kedze musim cakat cc 2tyzdne a potom si urobim tehu test. Lebo ten prvy tehu test po 4dnoch aj ked mi vysiel positivny ..ono vravia ze to nemusi byt pravda..je lespie cakat 2 tydne..
no mi ideme zajtra na 10dovolenku do kefalonie a tam si urobim tehu na buduci stvrtok presne 2tyzden tak som zvedava, mozno sa vraime traja 🙂
Pekny zbytok tyzdna dievcence a speak soon ked s avratim, dam vam vediet ako som dopadla.
Kocky budem na vas mysliet, Mzuzka good luck 😉
saxana, ono november je uz zachvylu tu za dverami 😉 moc drzim palceky

saxana
8. júl 2009

to by bolo fakt super Gaby, taky scenar som si aj ja vzdy predstavovala 😉 Aj my zajtra letime, ale len do Prahy na par dni.
Ja viem, leti hlavne teraz cez leto, stale niekde cestujeme a nieco organizujeme, cez vikend sme boli v Londyne 🙂

mzuzka
11. júl 2009

ahojte, tak ja som uy viackrat po sebe testikovala /celkovo 6 🙂 / a vzdy //. tak uz by to malo byt v poriadku. 15 idem k GP,uvidim kedy mi da sono a krv 😒

saxana odpoviem ti buduci tyzden, ked budem mat troska viac casu 😉

majka, ako je to s midwife? je rozdiel medzi centrami? naco sa mam sustredit pri vybere?

majkabb
12. júl 2009

ahoj Mzuzka ,,strASNE SA tesim ,,ze vam to vyslo ,,parada 😵 😵 😵 je to najlepsi pocit na svete 🙂 ja som normalne isla k mojmu GP a oni maju svoju midwife ,prv som sa bala coto bude zac ale je uplne perfektna,,znama mi ale vravela ,,ze ona strasnu kravu ,,takze asi na aku narazis ,,ale samozrejme si mozes vybrat ,,ci ju chces alebo nie.........ten vyber co ja vie????????to asi posudis ked sa z nou stretnes 😵

mzuzka
12. júl 2009

no tak sa necham prekvapkat. tebe tam tie tyzdniky naskakuju jedna radost. ja som tiez hrozne stastna, v kutiku duse som verila, ze to vynde na prvy pokus, ale i tak som zastresovala a dala som si vlozit svistov dvoch a asi sa ujali obaja, lebo test mi vysiel // uz na 6 den po ET, co je dost skoro. no ale lepsie 2ja svisti ako ziadny 😉 ato som sa trepala asi z 12kg kufrom druhy den po ET sama do UK 🙂 vtedy som si vravela, ak toto zvladnu, zvladnu vsetko. a vyzera to tak, ze su to riadni bojovnici. 🙂

sisajojo
autor
13. júl 2009

ahoooj mzuzka to je uzasna sprava 🙂 to sa tesim s tebou ,ked ste to takto rozbehli,tak hadam to uz vsetko pojde pozitivne 😉 len sa teraz opatruj moja a davaj na seba velky pozor .drzim palce

majkabb
14. júl 2009

mzuzka ,,urcite su to bojovnici ,,ked uz vydrzali tolko ,,,drz sa ,,a mysli pozitivne!!!! ja som teraz dost nastvana ,,nieco na mna lezie ,,minuly tyzdewn chodili do prace 3 kravky z svinskou chripkou a teraz citim ,,ze aj ja mam chripku ,,tak som ostala doma a uvidime...sakra dufam ,,ze sa nic nestane!!! 😠 ☹

mzuzka
14. júl 2009

ahojte.tak asi mame niaku zlu konstelaciu hviezde,lebo ja som tiez zostala doma, mala som take dost silne krce, tak som volala do MT,kazal lezat a ak sa to nezhorsi, tak zajtra k lekarovi. idem k GP,ale ci s tym bude ona nieco riesit, tu asi pochybujem. a vraj ak sa to len trochu zhorsi, ze budu castejsie, alebo spinenie, tak vraj hned.tak som v posteli.

majka ,tej hnusnej chripky som sa aj ja hrozne bala, je aj v synovej skole. zajtra sa chcem spytat GP,ci mozem uzivat toto http://www.goodnature.sk/index.php?sekcia=detai...
da sa to kupit aj tu,ako ochranu,lebo tamiflu tehotne nesmu ☹ a aj bezna chripka je nebezpecna ,hlavne v prvom trimestri (co ty uz si chvalabohu davno za 🙂 )
ja stale kaslem, od kedy som prisla zo SR.uz 2tyzden,to urcite tiez maternici nepomaha, tie vztahy pri kasli ☹
drzim ti palceky,nech sa vyliecis a sisi ty nech uz mas august. aj mne by sa to hodilo 😉

majkabb
15. júl 2009

ahoj ja som mala tiez krce ani spat som nemohla len na sedieci a mala som prestimulovane vajecniky ,,kde sa v dutine tvori voda ,,tak som musela pit 3-4liktre vody denne ,,lezat a asi po 4 dnoch to preslo,,ale bola som aj na scane ,,tak jej skus spomenut ,,mozno to mas aj ty!!Co sa tyka tej chripky ,tak mne dala Zanamivir ,,je to inhalator ,,hned sme to s manzelom prestudovala a tehotne to smu...a mas pravdu pre mna to teraz nieje tak nebezpecne ako napr, pre teba ..tak sa drz a odpocivaj!!!!!

mzuzka
15. júl 2009

dakujem ti majka, dobre poviem jej to, uvidim. dnes mi je fajn, okolo jednej v noci to vsetko ustalo a potom som uz zaspla. a teraz vobec nic. dakujem, ze si ma ukludnila.

majkabb
15. júl 2009

ok neni zac ,,ale skus vela pit ,,ale mozno to je tym ,,ze sa ti roztahuje maternica ,,to tiez bolelo az mi to vyrazalo do chrbta..... 😨

samia28
16. júl 2009

ahoj mzuzka...prvomrade, srdecne blahozelam....tesim sa s tebou 😵 😵 a chcem sa spytat, ci si mala nejake prvotne priznaky, tehu priznaky???

moa
16. júl 2009

kocky ahojte pichali vam pred IVF injekcie Gonal F

sisajojo
autor
16. júl 2009

ahoj moa..mne osobne gonal nepichali pocas ivf som mala menopur 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre