Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

sisajojo
autor
28. jan 2009

jaj neviem,ale s tymto pocasim ma to neprekvapuje ide mi to na nervy 😠

majkabb
29. jan 2009

sak viem ,,ale vyzera to na angynu ☹ ☹ ☹ uz sa ti to krati.........tesim sa... 😵 😵 😵

sisajojo
autor
29. jan 2009

ja viem leti to ako blaznive na zaciatku a tieto 2 tyzdne cakania to hje najhorsie zo vsetkeho to sa vlecie ako neviem 😠 ide ma sibnut,ale zajtra bude tyzden za mnou,len sa modlim aby som nedostala kramy ,lebo to by bol koniec,ale ako ma byt tak bude 😅 takze som zmierena s kazdym vysledkom nech je akykolvek

majkabb
30. jan 2009

to je dobre ze to tak beries ,,ja som na tom raz hore ,raz dole ,ale stale si hovorim musi to vyjst a basta 😀 niekedy si ani nepripustam ,ze by sa to nepodarilo..... 😵

majkabb
1. feb 2009

ahoj ako je? dufam ,ze je vsetko v poriadku......kedze si sa neozvala 😒 ako sa citis?????????napis co najskor ,,som nejaka nervozna,,,,,, 😨

sisajojo
autor
2. feb 2009

ahojky.viem neozvala som sa.spm niaka z toho zmorena,stale sa pozorujem uz chcem mat tie 2 tyzdne za sebou.nemam ziadne priznaky tak ani netusim ako to dopadne.. ☹

majkabb
2. feb 2009

ahoj ,,bude to tak ako to mat ,,nejhorsie je to ,ze to nemozeme nijak ovplyvnit 😒 ,citala som ,ze uz 10den si mozes urobit test.............ale redsej pockaj ,do piatku 😵 😵 😵 bude to ok 😉

sisajojo
autor
2. feb 2009

uz dnes mam 10ty den ale skusim zajtra uvidim ako dopadnem

majkabb
2. feb 2009

takze si budes robit test? 😲 nevydrzis to do piatku? ja by som to asi tiez nevydrzala........... 😅

sisajojo
autor
2. feb 2009

jasne ,ze nevydrzim,,zajtra spravim

majkabb
2. feb 2009

urcite mi rano daj vediet ,,budem cakat........... 😵 drzim palceky ,,,bude to dobre,, 😵 😵 😵

majkabb
3. feb 2009

ahoj tak co???? 🙂 uz to vies???????????????????????????????

sisajojo
autor
3. feb 2009

AHOJ NO NIESOM SI ISTA..KED SOM SI SPRAVILA TEST TAK TAM BOLA 1 CIARKA ,ALE KED SOM HOUKAZALA ASI ZA 45 MIN.MUZOVI UZ TAM BOLI 2 TA DRUHA VELMI SLABA ,ALE JE JU VIDIET,TAK TERAZ NEVIEM ,ZE CI JE PLATNY TEST AJ PO TAKOM CASE. 😒 TESTNEM ZNOVU ZAJTRA

majkabb
3. feb 2009

ach jaj ,,ja sa zblaznim.....................zajtra urcite testni ,,tam je asi nejaky casovy limit ,,ale ked tam je tak to moze nieco znamenat 😵 😵 😵

sisajojo
autor
3. feb 2009

ved to ,ze neviem ci je platny
ale zajtra sa znovu ozvem

majkabb
3. feb 2009

ok ,,budem cakat ,,ja som dnes zacala trochu krvacat ,,je to presne v cas ,,ked som mala dostat kramy ,,aj ty si krvacala? 😠

sisajojo
autor
3. feb 2009

ano ja som mala normalne dostat este 1 menzes tak mi povedali

majkabb
3. feb 2009

no ved ,,hej ,,ale nemusela som uz...... 😀 😀 😀 zajtra sa urcite ozvi ,idem varit ,,tak pa 😉

sisajojo
autor
4. feb 2009

ahoj majka tak som testla..najskor obycajnym lacnym a bola tam 1 ciarka,lenze tie lacne testy maprivadzali uz do zufalstva tak som otvorila ten digitalny clearblue a ukazalo mi z druheho ranneho mocu hned pregnant 😎

majkabb
4. feb 2009

ahoj ,,,takze je to tak ,,si v tom ,,,,,velmi ,velmi ,velmi, zatial tak neoficialne ,,az v piatok oficialne 😀 ,gratulujem,, 😵 😵 😵

sisajojo
autor
4. feb 2009

no dufam,ze ano ze sa to podarilo,este ma caka dlha cesta ,asi o 3 tyzdne pojdem na sono a tam sa dozviem ci je vsetko v poriadku

majkabb
4. feb 2009

ja viem ,,ze to je len zaciatok ,ale ked je uspesny ,,tak to je super,,spomen si ako dlho si cakala na ten test ,aby bol positiv ,, 😉 😉 😉 a teraz sa to zacina stavat skutocnostou...........

sisajojo
autor
4. feb 2009

no ano mas pravdu ,ale ja som stresak teraz sa budem zase bat niecoho ineho ako sa poznam 😅 😅

majkabb
4. feb 2009

to nic aj ja dost stresujem................ 😀 ale musime to zvladnut 😝

majkabb
5. feb 2009

ahoj tak ako ,,testla si???????????????????

sisajojo
autor
5. feb 2009

ano pozitivny ,ale az zajtra mam oficialny testovaci den..a ty si na tom ako??

majkabb
5. feb 2009

takze to vyslo........... 🙂 super 😵 ja som stale v stadiu pichania ,,v pondelok idem na scan..............a potom este nejake 2 tyzdne a mal by byt odber..strasne rychlo to uteka......

sisajojo
autor
5. feb 2009

tak uz budu vidiet prve folikuly??

majkabb
5. feb 2009

vies co ze ani neviem,pretoze vraveli ,ze to co si picham teraz je na vyvolanie akoze menopauzy ,,tak to by tam asi nemali byt foliky.... 😒 az tie nasledujuce 2 tyzdne si budem pichat ten fostimon ,,to je na produkciu vajiciek......... 😵

sisajojo
autor
5. feb 2009

aha ano
😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre