Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

nyya
26. feb 2009

majkabb vcera som si kupila pragnecare na pomoc vajicku primut lepsie tu najsilnejsiu... 😉 chcela som vediet ci neiete nieco o tom/???alebo ci mate skusenosty s tim...??? 😉

majkabb
26. feb 2009

ahoj to su vitaminy,,ja beriem tiez pregnacare....skusenost ,,to ti nepoviem ,,ale urcite to neublizi,,, su v tom vsetky vitaminky ,,co zena potrebuje.....

majkabb
26. feb 2009

a skus este papat chilli 😉 😉 😉 vraj je to velmi dobre a vela zien si to pochvaluje 😵 😵 😵

sisajojo
autor
1. mar 2009

ahoj majka ako sa mas??ako pokracuje tvoj boj??zvladas to v pohode??

majkabb
1. mar 2009

ahoj ,,zvladam to celkom fajn .v stredu idem na odber ...mam 6 folikul....tak som zvedava.. 😵 citim sa strasne nafuknuta ,,este k tomu sme boli v noci na pohotovosti ,,strasne ma bolel zaludok .... ☹ ale uz mi je celkom dobre...

sisajojo
autor
3. mar 2009

tak vydrz drzim ti palce to urcite zvladnes a hned sa ozvi ako si dopadla 🙂

tinka12
3. mar 2009

Ahojte, sisi zdravííím....ako sa ti darí?

sisajojo
autor
4. mar 2009

ahojky tinka..jeej ty si ma nasla som rada 🙂) v piatok mam kontrolu tak hadam ma vysetri a inak nic nove..uz som na to vsetko aj prestala mysliet..uz nemam ani moc na konika cas chodim sem do tejto temy,lebo som zakladatelka a citam aj temicku stimulka od oktobra ..ale inak padam do postele mrrtva z prace..na dalsie ifko az na buduci rok

majkabb
5. mar 2009

ahoj tak dens odychujem 😎 odobrali mi 9 vajicok a dnes mi volali ,,ze sa 6 oplodnilo , 😵 takze zajta bude ET ,,je mi celkom fajn ,,mam trochu bolesti ,ale uz bolo aj horsie 😉 ,,zajtra ti dam vediet ako to dopadlo ,,idem si lahnut 😀

sisajojo
autor
5. mar 2009

tak ti drzim na zajtra palce 😉

sisajojo
autor
6. mar 2009

ahoj majka ako si dopadla??ako sa citis?

majkabb
8. mar 2009

ahoj tak uz to mam za sebou.....vlozili mi 2embryjka 😵 a 4 zmrazili 😵 😵 😵 20.3 si mam robit test ,,neviem ci to vydrzim,,zatial poctivo lezim aspon 3-4 dni..,vraj tie su kriticke,,to by malo prebehnut to uhniezdovanie. a potom pojdem normalne do prace....nebudem to prehanat ,,ale doma by som to urcite nevydrzala.... 😝 tak zatial papa ,,ja sa ti zase ozvem 😀

sisajojo
autor
8. mar 2009

ahoj majka tak ti gratulujem 🙂 nech sa ti dari..teraz mas to najhorsie cakanie pred sebou..ale to zvladnes..ved v tej teme cakanie po transfere je tych dievcat viac ,tak to mozete prezivat spolu 😉 urcite sa ozvi pa pa

majkabb
9. mar 2009

ahoj ,dnes mi neni dobre mam problemi ,nemozem ist na wc a boli ma brusko ,,mali si to aj ty?

sisajojo
autor
9. mar 2009

ahoj mna strasne bolelo v noci po transfere 4 den..riadne krce a potom uz nic ,ja som mala opacny problem na wc som chodila stale..ale vela bab co som pisala boli zapecene,ze to je normalne

majkabb
10. mar 2009

ahoj tak som dnes musela ist do centra ta bolest vobec neprestala ..mam OHSS takze musim vela vela vela pit a v stvrtok zase na kontrolu ,,vajecniky mam velke, 1 ma 10cm a druhy 6cm ,,ale nemam robit paniku 😅 ,ze to nieje tak zle......

sisajojo
autor
10. mar 2009

AHOJ MAJI..to je mozno aj na nieco dobre ten OHSS ,vraj je vacsia sanca ,tak oddychuj,aj ked je to na nervy...viem si predstavit 😝 kedy vlastne testujes??netestnes skor?

majkabb
11. mar 2009

ahoj ,,tak som sa konecne trochu vyspala ,,nebolelo to tak ,alebo som uz bola tak unavena ,ze som spala....ale teraz to uz boli zas a je to strasne neprijemne 😖
aj ja som citala aj bela dievcat mi pisalo ,ze sa sanca zvysuje s OHSS ..no ale vies este 9dni...zatial neviem ci testnem skor ,mam strach ,,,,kazdy do mna huci ,ze to nemam robit ,,tak uvidim ,ci to zvladnem 😵

sisajojo
autor
11. mar 2009

no aj ja som chcela vydrzat ,ale sa nedalo... 😒 vies ked pisu aj tak aj tak a potom to je tazko..ked osm bola taka zvedava 😵 ved uvidis sama ako sa rozhodnes ,kazdopadne drzim palce

majkabb
12. mar 2009

no ved este uvidim ,,,dnes som bola na kontrole tak sa mi to trochu zlepsilo ,,ale vies bolest je furt ,,ale taka ina skor taky tlak...inak som dnes bola aj v meste trochu sa prejst ,,tak som uz znicena ako pes ,,ale sak pohyb neuskodi 😵

sisajojo
autor
12. mar 2009

ved jasnacka je lepsie sa prejst aj ja som chodila s muzom vecer ..lepsie som potom spala.ale je to vycerpavajuce z tych hormonov aj zo vsetkeho.. 😝 a aj nieco citis??

tinka12
12. mar 2009

ahojte, no sisi... nech ti zajtra kontrola dobre dopadne... to ides tam, kde si mala IVF?

majkabb
12. mar 2009

ahoj nic necitim len tie tlaky ,,prosim ta taka intimna otazocka ,,ak sa mozem spytat kam si si zavadzala ten cyclogest? dik

majkabb
13. mar 2009

dnes mam strasne nutkanie urobit si test ,,ja sa z toho zblaznim ,,uz to asi nevydrzim a to som len 7 den po ...pomooooooooooooooooooooc ,,esti mi je aj trochu zle ,,nejak sa mi toci gebula 😀
ako si dopadla na kontrole ,,co ti povedali nasi vseveduci anglani???????????????? 😀 😀 😀

sisajojo
autor
13. mar 2009

tak si urob bud bude alebo nie,ale ked ti vide negativny tak si z toho nic nerob ,lebo je este skoro,ale moze ukazat u aj pozitivny 😉 na kontrole ma pozrela mam vsetko v poriadku ani cysty nemam,tak som rada,ale este som nedostala mrchu odvtedy,tak musim cakat ked dorazi.

majkabb
14. mar 2009

ahoj tak som to nejak prekonala a netestla som si ,,ale asi si testnem v podelok to bude 10 en po ,,to by tam uz mohol byt nejaky naznak 😒 ak tam nieco je ,teda........ 😉
to je divne ,,ze nemas tu mrchu ,,ale to mozu byt tie blbe hormony.......
pekny vikend prajem

majkabb
16. mar 2009

ahoj tak ako sa mas? ja som to nevydrzala a testla som dnes ,,je tam tienik ,,slabucky ale je ,,mala som len citlivost 25 ,,tak mozno preto ,,,tesim sa ale stale zostavam pri zemi ,ved vies moze sa stas vselico 🤐 ale je to prvykrat v zivote co mam positivny...........sice vsetci na mna kricali ,ze som blazon ,ci som to uz nemohla vydrzat do piatku,,no co uz 😵 😵 😵

sisajojo
autor
16. mar 2009

tak to je super tesim sa s tebou ,ale nechcem to zakriknut 😎 ved ked uz ukazalo uz to bude..a do piatku to uz je coby dup.tak sa setri a mysli pozitivne..

majkabb
17. mar 2009

ahoj ,dakujem ,,no vies este neni nic vyhrane ,,ale aspon na teraz sa citim ,ze sopm tehu a verim ,ze sa to podari!!!!(mam ale aj trochu tu rezervu ,,co ak).

sisajojo
autor
17. mar 2009

to je dobre ved ti uz nezostava vela cakania 😉 uz len par dni a si oficialne v tom.aj chodis do prace?aj ty mas cipky cylogest?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre