Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

sisajojo
autor
21. dec 2008

ahojte to tu nikto taky nieje??

sisajojo
autor
21. dec 2008

je tu niekto kto podstupuje ivf v anglicku?

sisajojo
autor
21. dec 2008

DUFAM,ZE NIESOM JEDINA A NIEKTO MI BUDE VEDIET PORADIT A POKECAT O LIEKOCH

antoniab
21. dec 2008

ahoj sisajojo ja ty v tomto smere neporadim velmi ale tiež nam robia vyšetrenia v uk tak som zvedava ako to bude pokračovat zajtra ideme po vysledky spermiogramu ako to je u teba ? 😉

sisajojo
autor
21. dec 2008

ahoj antoniab my uz mame vysetrenia za sebou ,ja mam endometriozu ,ale uz sa dlho neukazala a teraz uz po 3och operaciach mam pokoj .spermiogram na tom sme boli tiez a je to tiez biedne ,tak musime ist na ivf+icsi.myslim,ze aj tak hovorili ,ze sa casto stava,ze spermiogram sa obcas musi opakovat aj 2x

antoniab
21. dec 2008

ale nestraš šak to bol des ked sme tam boli raz ne tam ist ešte no hlavne je to cele vyšetrenie nejake pomale tu objednat čakat tu čakat navysledky otras tak dufam že to bude ok ale potom asi pošle ešte mna na podrobne vyšetrenie lebo mi robil len take zbežne a neposlal ma ani na gyndu ja to tu tomu neviem prist nachut

sisajojo
autor
21. dec 2008

no hej mas pravdu je to tu cele niake divne a hlavne spomalene..kamoska bola tiez na takychto vysetreniach,ale oni boli v poriadku teda akurat sa im nedarilo otehotniet asi nieco vyse roka tak isli na spermio.. ten bol v poriadku a ona isla na gyndu tam isla na niake krvne testy a potom na dalsi krat jej asi vypocitali ovulaciu a na 14 den od ms. sa museli spolu vyspat vecer a rano isla na kontrolu ,ze ci v nej tie spermijky ziju a vtedy ostala na prvy sup 🙂

antoniab
21. dec 2008

joj tak to by mohlo byt aj unas tak mne krvne testy už robili dvakrat na jednych mi nevišla ovulka a na druhych hej ale až na 28 den tak poslali manžela na speriogram a potom dorieši mna lebo mne ešte upravuje lieky na štitku joj tiež by nam to tak mohol zistit a potom už len sa podarit 😅 🙂 🙂

dididi30
21. dec 2008

ahojte

tonka a ty si kde 😀 ja ta spehujem 😀 😀 😀 😎

antoniab
21. dec 2008

a kedy maš to ivf už vam dali termin a chodite stale ku svojmu doktorovi alebo už na kliniku lebo nam povedal že nas pošle na kliniku ak nebude spermiogram ok 😒

sisajojo
autor
21. dec 2008

drzim vam palce,ja som uz z toho uplne na hlavu same lieky a lekari ..uz som tam ako doma asi to bude v tvojom pripade koli tym liekom ..ja som si kupovavala ovulacne testy tak som vedela kedy presne ovulujem

antoniab
21. dec 2008

aj ja som si kupovala ovu testy ale mne vyšiel len raz za cyklus a to taka slaba ta čiarka tak neviem 😅

didi tu som aj ty 😀 😀

antoniab
21. dec 2008

a kde v uk si ak to nieje tajomstvo 😉 ty verim že si stoho na nervy ja mam tiež strach ale dufam že to všetko dobre dopadne a moj manžel je v tomto ohlade moja velka opora a ochotny na všetko tak je to fajn ak by stim mal problem bolo by to horšie 🙂

sisajojo
autor
21. dec 2008

ideme na to uz v polovici januara uz som zacala s hormonalnou liecbou a preto som aj bola trosku zvedava na nazory,lebo co citam co pisu baby co idu na ivf na slovensku maju uplne iny postup a aj ine lieky...my sme chodili ku mojmu gynekologovi a ten mi povedal,ze ked neotehotniem do 6 mesiacov od poslednej operacie tak ma odporuci inemu lekarovi co ma na starost tieto veci a ten ma odporucil rovno do bristolu ,ale testy mi na zaciatku robili len u mojeho lekara

sisajojo
autor
21. dec 2008

som v meste TAUNTON na juho zapade uk

antoniab
21. dec 2008

a cele si to platite sami alebo to platia oni lebo viem že na slovensku ti 3 ivf plati zdravotna poistovna tak ja budem držat palečky aby sa vam zadarilo na prvykrat 😉

sisajojo
autor
21. dec 2008

a ty si kde ??a mas manzela slovaka??alebo inej narodnosti ?a odkial si zo sr?

sisajojo
autor
21. dec 2008

prvy pokus mame uplne zadarmo neplatime ani lieky nic,ale horsie bude s dalsimi..ked budeme musiet zacinat znovu uz to bude 5000 libier a ak sa nam nieco podari zmrazit tak zmrazenie nas bude stat 750 a pokus 1000 😠

antoniab
21. dec 2008

jej som pozrela do mapy tak ste na druhom konci oproti nam 😀 my sme v meste Aberdeen v scotcku uplne hore 😝

sisajojo
autor
21. dec 2008

tak tam mate ale riadnu zimu 😖 my sme pred tym byvali v yorkshire tak to bolo blizsie k vam..vraj v skotsku tiez preplacaju 3 pokusy

sisajojo
autor
21. dec 2008

zatial sa s tebou lucim a som rada,ze si popisala,idem sa oclovecit a spat ,zajtra do prace .tak sa maj .ahoj ja sem zavitam pozriet skoro kazdy den

antoniab
21. dec 2008

manžel je slovak a tvoj 😉
no dufam že tak daleko nedojdeme ale je dobre to vediet tak uvidime 😕
ja mam zajtra volno kedže ideme k doktoru a to je vždy nadlho 😠 no ale čo
aj ja zajtra nakuknem som rada že si založila tuto temu daš nejake info a ja ta podporim možno čo to aj ja budem vdiet 😉
prajem pekny večer a dobru nocku 😉

sisajojo
autor
22. dec 2008

ahojky chystam sa domov na slovensko tak sa neozvem par dni ..vsetkym prajem krasne vianoce a uspesne plodny novy rok 😉
antoniab..manzel je tiez slovak

antoniab
22. dec 2008

aj my ideme domov ale až 30 tak ti prajem krasne sviatky a štastny novy rok nech sa vam v tom novom roku zadari 😉

sisajojo
autor
28. dec 2008

aj vam vsetko dobre do noveho roku a tiez aby sa zadarilo uz to mimino 😉 ahoj

sisajojo
autor
4. jan 2009

bambuliatko1 mozes mi pisat aj sem ak si v dostihu

majkabb
8. jan 2009

Ahoj kocky ,,len teraz som objavila tuto stranku ,,pridavam sa k vam ,,s manzelom sa chystame na ICSI , prirodzene sme to skusali nieco cez 3 roky. Dnes idem zaplatit liecbu ,,pretoze si to musime hradit sami ,, manzel uz ma deti ,,no ale co by clovek pre mimi nespravil,,a zacat by sme mali 21.1 ..........inak byvame vo Walsall.... 🙂

sisajojo
autor
9. jan 2009

ahoj majkabb neskoro som zaregistrovala ,ze si sa ukazala..tak prajem vela stastia ..v akom centre vas to caka??to budem trosku popredu ja som zacala v stredu s injekciami menopur 🙂

majkabb
9. jan 2009

ahoj sme vo Walsalle je to pri Birminghame ,,tak ja to uz mam vyplatene a v stredu mi dojdu lieky ,,tak zacinam byt velmi nervozna ale sa aj tesim,,,, 🙂 .Este sa chcem spytat kolko embryi ti budu vkladat? Mne tu vraveli ze len 1 ,,ze sa to nejak zmenilo ,,iba ak by to 1 nebolo 100% tak davaju 2... 😠 to ma trosku zaskocilo....

majkabb
9. jan 2009

to centum sa vola Midlands fertility services 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre