Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže ísť o krvácanie mimo cyklu zo sexu?

31. dec 2019

Ahojte baby

Prosím Vás viem že mi na 100% neporadíte len chcem vedieť či sa môže jednať o krvácanie mimo cyklu keďže mne sa toto ešte nikdy v živote nestalo.

Takto v decembri sme mali embryotransfer ktorý žiaľ nevyšiel, vyradila som lieky a po 2 dňoch som dostala MS od 19.12 do 22.12, MS normálne ako vždy.

V nedeľu sme mali veľkú chuť na sex ktorú sme počas celého IVF procesu skoro nemali. A od včera som začala slabo krvácať. Môže to byť zo sexu alebo je to krvácanie mimo cyklu?

Ďakujem

daniela2707
1. jan 2020

Ahoj,ja som mavala krvacanie po sexe niekolko mesiacov...Uz to nemam.Lekar mi povedal,ze je to zo zmeny hladiny hormonov..ja som brala dlhodobo antikoncepciu a asi sa daval dokopy hormonalny system...Tiez som mala et v septembri...teraz idem na ket...Pre istotu konzultuj s lekarom.

autor
2. jan 2020

@daniela2707 ja tých lekárov v CAR už ani nechcem vidieť je mi z nich na grc, jedno embryo mi zabili a neboli schopný mi urobit vyšetrenia že prečo nedošlo k uhniezdeniu hnevam sa moc na nich.

daniela2707
2. jan 2020

Verim ti ,ze je to tazke...prajem vela sily.vyskusaj hormonalnu jogu,mne pomaha aj na psychiku a na zpravenie cyklu. Mirka Barrosova lektorka.Vobec jej nerobim reklamu🙂 vlastbej skusenosti vrelo doporucujem🙂

autor
2. jan 2020

@daniela2707 ja uz žiaľ do dalsieho kola nemozem ist, pre nas sa to skoncilo 😑 ďakujem

daniela2707
2. jan 2020

Jogu mozes cvicit a mozno sa zadari aj prirodzene..ja dufam stale aj v prirodzene.proti mne je ten vek,budem mat 42..vyskusam dva kety z vlastnych vajicok a potom zohnat peniaze na darovane vajicka. Drzkaj sa!

autor
2. jan 2020

@daniela2707 tak asi tazko keď že oboje mám zrastene preto sme boli na ivf. Ja zas 40 😑 ja tiež zvažujem nad darcovymi vajickami ale tontiez nieje lacná záležitosť. Ďakujem veľa šťastia tebe

daniela2707
2. jan 2020

Beboj sa,pevne dufam,ze peniaze zozeniete a pojdes so darovanych.Ja som v Brne v Reprofite. Vela sily a stastia🍀