MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

vierka
24. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

jastrab - bettynka ti dobre povedala, je to v Nukleone, od stanice je to kusok... ja buduci tyzden ako pojdem k Eliasovi na kontrolu tak sa ho na to opytam ci by som mohla chodit cvicit a hned ten dalsi tyzden by som asi s tym zacala.. aj ked mne celkom nevyhovuje ta streda a ten cas je pre mna tiez dost nevhodny, ale ked sa tam pojdem este popytat - ale velmi rada by som tam chodila 🙂

jastrab
24. jún 2009

dobre rano,
vierka, mozno sa tam stretneme a budeme sa tvarit, ze sa nepozname...ved sa aj tak nepozname 😉

vierka
24. jún 2009

jastrab - veru, mozne to je 😀

jastrab
24. jún 2009

mna spoznas podla toho, ze budem najviac fucat 😀 ruda tvar

juliett99
24. jún 2009

😀 dobre ranko.. zienky,, jak sa mate??,
juj keby sme neboli v takom stave v akom som tak by som aj ja chodila cvicit tak teraz mozem len a len zaidiet. 😝

bettynka222
24. jún 2009

juli ty len pekne nezavid. ja teraz cvicim o stosest, ale to len preto, ze mam zakazane otehotniet... 😠 takze sa ty len tes ze trcis doma s bruskom 😎
juli pocuvaj, ja mam taku dilemu...potom co mi zistili tu trombofiliu, tak ma mm presviedcal, nech idem za tou nasou dr. co sa jej tak bojime. aj fyalka ma posielala...vies len na konzultaciu, nech sa k tomu vyjadri...ale ked ja sa jej tak bojim...alebo z nej mam aspon zly pocit, ja neviem. ale zase si hovorim, ze ved to nie pre seba robim,a le pre buduce tehu, a mozno niekoho pozna alebo mi nieco poradi...ale ked je sa neviem dokopat k tomu, aby som jej zavolala.. 😖 nechces jej zavolat za mna? 😀

juliett99
24. jún 2009

jujjj betynka,, ja tiez nemam odvahu sa s nou stretnut. vcera ked som si precila ze ordinuje nas super dr.. tak som si ticho sadla a cusala a cakala co bude v tom drobec zacal kopat,, chudacik moj malinky aj on sa bal.. chvalabozku ze sestricka povedala ze poradnu urobime o tyzden.
no mozno ma tvoj drahy pravdu ze za radu nic nedas, ale to aby si tam isla takk ze si das asi stuple do usi.. lebo ak sa prejavi tvoj strach tak neviem neviem ako super dr. zareaguje.. 😒
no zly napad to nieje predsa to nerobis len pre seba ale pre draheho a pre drobciatko aby s amu uz nic neprihodilo 😉 a bola na vsetko pripravena

bettynka222
24. jún 2009

juli ja som s nou prave volala a bola na mna velmi mila...ja len nechapem, preco prave vo chvili, ked som to najviac potrebovala (rovnako ako ty) sa spravala tak hrozne... 😒
a co robkate? ja idem cvicit 😀 (to nemala byt provokacia 😀 😀 😀)

juliett99
24. jún 2009

spinkala som mojka,, 😀 😀 sak len provokuj,, potom budem chodit ja cvicit a ty si budes sunecky valat 😀 😀

bettynka222
24. jún 2009

oki sme dohodnute 😀

juliett99
25. jún 2009

tak uz som objednana aj na ten glukozovy test idem do TT 2.7 rano na lacno vraj 12 hodin nesmiem papat,..
no ale jak to dohovorim drobcekovi ze nema byt hladny?? 😕

bettynka222
25. jún 2009

no to neviem....to nie osm ani ja schopna. dufam ze skoro vecer zaspis a budes spat celu noc. mne sa pred zakrokom stalo to, ze som od strachu bola hore celu noc. sice som si dala tabletku na spanie, ale spala som len 2 hodky. od 10 vecer som nesmela jest, a o dpolnoci pit...takze to bola dost sila.....

juliett99
26. jún 2009

no tak hadam to zvladneme ,, vcera som sa pozoroval este v 23 som pekne spapkala 3 trojuholnicky toustou,, a rano o 7 uz som tlacila dva chlebiky zo sunkou a syrom,, 😀 😀 😀

bettynka222
26. jún 2009

no ani mi nehovor, ja niekedy aj trikrat veceriam, aj o tretej v noci... ach julinka som ti hovorila, ze som bola s jednou dr. z nemocky a ze davaju naladovy vsetkym pred zakrokom...aj tym co su napriklad v prechode... a pritom baby po potrate to predsa beru najcitlivejsie aj maju z toho najvacsi des. tak fakt nechapem, preco mali potrebu mna takto straumatizovat a este o mne rozpravat, ze som precitlivela a tak podobne... 😝

ach uz chcem aby sa to niekam konecne pohlo. zacina mi toto zakazove obdobie pripadat nejake nekonecne. pisala som ti,z e som nasla sukromnu hemato z KE? vsetky baby s tou diagnozou ako mam ja si ju chvalia....tak ak bude problem, sadnem na ICcko a bude to 😀

juliett99
26. jún 2009

betynka zlatko,, ja som sa teraz odvazila skoro ma piclo ja uz vazim 61 kil a takze mam uz 9 kil na sebe,, prepana jana co bude na konci tehu??? 😨 ☹
neviem moja preco prave teba tak odpinkali,, ja uz vobec nechapem preco ti naladovku nedali ked to davaju kazdemu,, 😲

Mojka este vydrz uvidis bude to vsetko dobre a budes coskoro tehulka ,ale daj tomu cas,, Ja viem ze sa mi to lahko vravi ale urcite ani ty nechces aby sa zas nieco prihodilo,, bud mi silna 🙂

bettynka222
27. jún 2009

jeeej julinka, tehu fotecka 😵 😵 😵 sa mi veeeelmi paci 🙂
ach juli, dnes osm uz z toho vsetkeho bola veeeelmi smutna. fakt uz to zachvilu bude aj rok a ak aj dalsi mesiac bude ovu mimo, tak to bude o nicom.... 😝 som sa skoro u eliasa rozplakla, ked mi to povedal. sa to kvoli tym potratom tak pokaslalo alebo ako? ja uz osm sa tesila,z e mam uz konecne vsetko v poriaku... a nemam. elias sa normalne zlakol, ze som smutna z jeho predchadzajucich vyjadreni...a sa mi ospravedlnoval...ale ja som nemala silu hovorit, nabuduce mu to musim vysvetlit. ale este pred utz, lebo ked to bude este stale zle, tak mi zas nebude do reci 😝 😔 ☹

juliett99
27. jún 2009

dakujem betynka,, za pochvalu,, 🙂
mojka co sa to dialo?? co mas jake zle vysledky?? co ti povedal eliasko??
mojka ja ta chapem ze ze je toho vela na teba ale nebojkaj bud silna urcite dosiahnes svojho ciela,, ved vies ze aj ja a aj vierocka sme cakali dlho na ten cas ze sme tehulky,, bud nam silna bety,, 😵 😵

bettynka222
27. jún 2009

julinka testy zatial nerobil, ale hovoril, ze ked sa ta neskora ovu zopakuje, tak bude treba robit hormnalny profil. asi ma bude dopovat nejakymi hormonmi.... 😝 len som z toho smutna, lebo som dufala, ze uz sa to vsetko opravilo uz...... 😔
ach dakujem za povzbudenie 😎

juliett99
27. jún 2009

nebojkaj moja radsej nech ti ten hormonalny profil urobi,, uvidis aspon co ti povie, a ked bude treba aspon ti da liecky, nebud smutna evi,, uvidis vsetko bude ok,, viem ze sa mi to lahko vravi ale trpezlivost ruze prinasa v nasom pripade babinka 😀 😵 😵

bettynka222
27. jún 2009

ano prinasa 🙂 no ved ja sa z toho nejako spamatam. len ma dost prekvapilo toto zistenie. vies ked kvoli dvom mini potratom za sebou som stratila rok, tak ke sa to zopakuje, mozem stratit dalsi...a to uz bude straaaaasne dlho. a pri tej mojej diagnoze je to dost pravdepodobne, ze sa to stane znova. ale svokra mi zohnala odbru hemaot, tak snad to bude ok.
inak elias, ked osm potratila, tak osm sa ho pytala na hormonalny a on ze to by riesil az keby sa nam rok od potratu nedarilo otehu. som bola z neho dost prekvapena, lebo predsa do nemoznosti mat dieta sa predsa pocita aj cas, ktory ubehol kvoli potatom...alebo by s aaspon mal. ale ked osm prisla z nemocky, tak bol uplne iny, takze to sdna bude v pohode. on vie co robi. len ma to vydesilo, ked povedal, ze ked teraz otehotniem, bude zase potrat. a ze jednoducho sa to stava, z zena nema vzdy ovu v spravnom case. al eto je hrozne, lebo ked trafi zrovna ten zly cyklus a otehotnie, tak potrati. a ked po potrate zase trafi zly cyklus....no proste hroza ☹

juliett99
27. jún 2009

ano to som pocula ze potrot hrozi aj vtedy ak mas neskoro ovulku teda chvilku pred mrskou..ale to su take potraty ze sa o nich ani nevie,, 😒
ale moja hlavu hore nestresuj sa ,nerobi to dobre ani tebe a ani tvojmu stavu.. 😉

bettynka222
27. jún 2009

ach no ved ja osm bola v pohode, kym mi to nepovedal.a le ved dobre ze o tom viem.....
papapa moj, chod uz odpocivat. kedy to ides do nemocky?

lenca.b
27. jún 2009

ahojte som tu prvy krat v tejto teme ale chcem sa vas popytat na skusenosti s dr. Eliasom?

juliett99
27. jún 2009

ahojky lenca,, tak ja mam len dobre skusenosti s elisakom,, ja som dlho nemohla zostat tehu a on jediny veril ze raz tehu budem a aj som... len teraz ma uz mrzi ze k nemu nemozem chodit nakolko som rizikova pacienka 😉

lenca.b
27. jún 2009

hmm no ja som totiz k nemu prisla od moje gyn ako problemova pacientka koli neplodnosti a dajako nemam dobru odozvu teda moc dobre som u neho nepochodila a koli tej jeho sestre som si par raz dobre poplakala ☹

juliett99
27. jún 2009

a co mas jaky problem?? ak smiem vediet?

lenca.b
27. jún 2009

no uz je to rok co sa snazime o babo a proste u neho som si mala absolvovat folikulometriu ale vyzera to tak ze on to vie vybavit jedinym sonom :( co je dost divne

juliett99
27. jún 2009

no neviem ,, 😕 ja ked som k nemu chodila na folikumetriu,, tak najskor mi robil hormonalny profil a potom na 13-14 den som prisla urobil sono pozrel ake su velke folikuly a zapisal to a predpisal lieky,, 🙂
a co robil tebe a povedal??
ja som takto chodila rok na folikumetriu, a predtym sme sa 1,5 roka snazili a podarilo sa!

lenca.b
27. jún 2009

no ja som bola prvy raz u neho a spravil mi sono na 13DC potom som mala prist na krv ale mala som problem dostat menzes a jeho skvela sestricka mi povedala ze to nie je ich problem takze som musela ist za svojou dok do zvolena a uz proste jeho nerieism neviem ci to bola blba zhoda nahod ale na to fakt kasle neivem vazne neviem ☹

juliett99
27. jún 2009

hmm tak to teda neviem,, aj mas este k nemu chodit? 😒 ci ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre