MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
9. aug 2009

ajojj betynka ,,
no tak to som teda velmi zvedava ze ako dopadli tie tvoje vysledky,, uz teraz cakam moja..
veru leti moja a to od zajtra tu uz bude v pase 28tt xixixi

lia
9. aug 2009

caute 🙂
juliiiii supppeeerrrr 😵 😵
betty,vysledky z hemosky??ci ake??

bettynka222
9. aug 2009

ahojteeeee 🙂
lius nie z hema, ale hormonalny profil. babulky so mnou ale tie hormony mavaju. teda jeden den mavali. najprv som dostala ms o tyzden skor. som si povedala,z e kaslem na to, elias to vyriesi, no nie? no ale okrem vplyvu hormonov na cyklus sa objavil aj vplyv na psychicku pohodu. predvcerom som totiz mala taky divny precitlively den. za vsetko som sa rozplakala, alebo nahnevala. bolo to fakt hrozne... ☹ .

lia
9. aug 2009

betty,to su hormony,pockaj ked budes tehu,to bude plac so smiechom 😉

bettynka222
9. aug 2009

no dobre, ale s tym predsa vsetci rataju. ale teraz to nikto nechape. nastastie svadkami mojich stavov sa stal len manzel a kamaratka, co zazila nieco podobne, takze to chapali. a ped sostatnymi sa mi to nejak podarilo zvladnut 😅
ach uz chcem vediet tie vysledky. len co ak vyjdu tak, ze budu akoze v poriadku? ale ako by mohli byt v poriadku, ked sa mi cyklus skratil na 23 dni 😕 😕 😕

lia
9. aug 2009

ale to je normal betty,aj ty si bola tehotna a teraz mas preto cas,aby sa ti vsetko dale na spravne miesto,aj rozzurene hormony,ved to je normal betty.
aj cyklus sa napravi uvidis 😉
aj by to tak mohlo ostat,aspon by ste sa mohli castejsie snazit,nie?? 😉

juliett99
9. aug 2009

nebojkaj moja vsetrko bude dobre,, treba len verit 🙂 🙂 🙂

liuska a ty ako?? oddychujes?? a co tvoje vysledky?,

lia
9. aug 2009

ake myslis juli??ja sa tym uz nezaoberam,lebo by mi precvaklo z toho.nebudem to uz sledovat,dufam,ze vie co robi hematologicka.a verim aj malej,ze je bojovnicka a musi to ptiahnut este par tyzdnov.
ved uz jej ideme nakupovat veci 🙂
teraz oddychujem,mam manzela doma,tak nam je super 🙂

betty,neboj,vsetko sa da postupne na poriadok,len sa s tym este tak nezaoberaj ,davaj si veci u lekarov na poriadok,ale snaz sa byt v pohode,lebo neklud nie je dobry,ved to vies.kedy sa uz mozte zacat snazit??
eliasko si vsetkym poradi,len mu musis verit mojko 😉

juli,ty spavas dobre??ja som dnes zaspala az o 4:30 🙄

juliett99
9. aug 2009

lius mala som teraz veru obdobie ze sa mi nedalo spat..zaspavala som okolo 23 a uz okolo 2-3 som buntosila , a potom zas od 6 som bola hore..
no a v noci stale chodim curkat, a to kym sa zvydnem z pelisku,, a otocim ajjj. 😎 😎
hej myslela som nato ze ako to je s tebou a krvickou..rada cita ze to takto beries, urcite to vsetko pekne hravo zvladnete 🙂

bettynka222
9. aug 2009

no mne sa aspon spinka dobre 😀

juliett99
9. aug 2009

uz aj mne,, babenky uz mame domcek pod strechou uz nam chyba len krytina,, a ta bude tento tyzden,, 😀 😀

bettynka222
9. aug 2009

jeeej juli, to je super. hlavne aby bolo vsetko upatane ked pride samko 😎
ozaj juli, som ti pisala, ze sme boli s fyalkou u tej bylinkarky? a stretli sme sa tam s dalsimi dvoma babami z konika 😀 boli tam same mlade baby inak. a vraj velmi pomaha. jedna bab dokonca ked zacala pocas tehu krvacat, tka isla k nej a ona jej napravila maternicu ci co. len jedna baba spravne poznamenala, ze pochybuje ze by v takejto situacii utekala za bylinkarkou namiesto do nemocky...

vierka
10. aug 2009

dobre ranko babulky 😀

mojenecko - so mnou ked malo centrum riesit IUI (teda potom sa z toho stalo rovno IVF), tak som chodila len do centra, lebo by to bolo dost komplikovane a v praci by som dost vynechala keby som chodila aj tam, aj k Eliasovi... ale doki v centre bol tiez zlaty, aj sestricky, tak ja som tam velmi rada chodila 😵
urcite treba stale dufat a verit a ist hlavne vpred a mysliet na buducnost a netazit sa tym co bolo 🙂

lia
10. aug 2009

betty,este si uzivaj vyborny spanok,za chvilu to uz nebude 😀
juliii,tak supis,to je rychle stavanie 😉
odkial je ta bylinkarka betty??ja by som sa asi bala v tehu take cary mary,vy nie??

juliett99
10. aug 2009

dobre ranko,, babulky
betynka a co ti povedala bylinkarka??
no a co sa tyka toho krvacania ,, ja by som urcite isla prve hned do nemocky..

liuska my len nadstavujeme takze to ide rychlo ale stihlo nas aj vytopit za tych par dni co musel veniec zriet..

veru veru hlavne aby bolo vsetko nachystane ked pride samik, ale tak hadam to zvladneme a samco vydrzi do novembra vo svojom vybudovanom domceku 😀 😀

bettynka222
10. aug 2009

lius bylinkarka je z vrboveho. to je pri piestanoch, takze ja to mam celkom blizko 🙂

babulky, ja som sa dnes rano zobudila s tym, ze som moc mlada na deti a ze sa mi do toho este nechce......to budu hormony ci co? lius ty si nieco podobne prezival apo druhom potrate, ze? ja tiez po tom druhom osm si povedala, ze najblizsich 10 rokov o detoch nechcem ani pocut..no ale potom ma to preslo 😀

ozaj jli, ako na poradniach v nemocke? natrfila si este na tu nasu "milu" dr?

bettynka222
10. aug 2009

jeeej no a zabudla osm napisat, ze oc mi povedala bylinkarka, ze? takze hned ako si ma obzrela povedala, ze je na mne vidiet, ze mam "hustu" krv a problemy s klbami. a to nai nevedela moje diagnozy od dr. to iste sa mi stalo aj s tou cinskou bylinkarkou. t ahned povedala,z e mam "teplo" v krvi. dobre, ze?

juliett99
10. aug 2009

bety,,
tak toto je fakt zaujimave,, ze ti povedala diagnozu,, aj ti dala nieco na tu krvicku,, a nejake bylinky??
moja tiez si myslim ze su to hormony aj ja som mala take pocity cca v 3 mesiaci ze este som mala cas a tak,, no jasne ze by som maleho nedala ani keby co bolo 🙂

mojenecko
10. aug 2009

ahoj vieri! Ďakujem ti moc za povzbudenie, moc to pomôže. dak len sa modlím a dúfam, že aj nám sa to podarí, však všade, kam pozriem, všetky holky sú tehtoné. ja im to samozrejme doprajem, ale aj ja?!?!?!?! ☹
tak ti prajem, aby ste boli všetci zdraví a ozaj aj vieš, čo to bude???

bettynka222
10. aug 2009

jul bylinky uz mala rozdane, tak mi kazala si zohnat chmel a imelo na hormony, potom biele vino na maternicu (nie pit, ale obkladat 😀), a ovsenu slamu na tie klby 😀 😀 😀 este som sa do nicoho z toho nepustila, lebo sa mi nechceeeeeee 😝

lia
11. aug 2009

betty a co s tebou narobila??tak to by sa ani mne do toho nechcelo 😅
ano betty,vsetko ma svoj cas a ja som to nechala plavat s tym,ze mi asi zahrabalo,ja som uz o detoch nechcela ani pocut 🤐

vierka
11. aug 2009

dobre ranko baby 😀

mojenecko - dakujem, este nevieme co to bude - mozno koncom tohto mesiaca 🙂
viem ze to cloveka mrzi, ked je kazdy tehotny a on nie... ale vsetko ma svoj cas a tie ostatne predsa nemozu za to, ze zrovna ja s mangelom mame problem... proste to pride, len musime na ten nas zazrak trochu dlhsie cakat nez ostatne 😉

juliett99
11. aug 2009

bre ranko ,, eliasky
betynka, zlatko lius ma pravdu ze je lepsie z toho vypnut a predsa sa to len podari,, cim viac sa clovek snazi tym je to horsie a najhorsie je natom psychika.
a ako vidim ze aj lius a ja sme zostali tehule prave vtedy ked sme to najmenej cakali.. ja teda urcite 😉

ozaj bety,, pytala si sa ma na nasu milu dr.. zatial sa mozem pochvalit ze som s nou docinenia nemala chvalabozku,, no ved uvidime v piatok na poradni ci som to nezakrykla 😀

jastrab
11. aug 2009

caute eliasky,
tak som tu znova na skok, ako sa vam dari? tehulky, co vybavicka, chystate? (juli, kocik som uz videla, ty si sikula), netehulky, stale snazilkujete?
ako sa mate?
vierka, ty chodis k dr. eliasovi aj na poradne?
juli, pls, ako prebieha vysetrenie u Brestanskeho, mala by som tam ist tento tyzden, tak som zvedava, ci sa bejby ukaze v plnej parade...
lia, mas dievactko (geneon) potvrdene aj z uzv?
ste vsetky OK?

😉

vierka
11. aug 2009

jastrab - ano ja chodim normalne Eliasovi na poradne... on je moj gynekolog normalny, nechodila som k nemu ako sekundarna pacientka... chodim k nemu uz aj tak 10 rokov 😀

juliett99
11. aug 2009

jastrab,,
prides k nemu povie ti aby si mu dala tehu knizku a mas si vybrat nejaku hudbu alebo si mozes priniest aj svoju,,
potom ti povie aby si si lahla a vypyta si uteracik który ti zastric aby sa ti gate nezaspilinili a zacne behat zo sonom po brusku..
a uz ti ukazuje co a ako je a co sa skryva v brusinku tvojom,, a potom ti to vsetko napali na DVD a zaplatis ides domko,, trva to cca 30 min ale pocula som ze niektorym to robil aj hodinu asi zalezi jak je drobec otoceny,
tak potom daj vediet ako si dopadla moja,, budeme cakat 😵

bettynka222
11. aug 2009

juli ale ved ja to vobec neriesim. ajtka to mame zakazane, tak co nad tym budem zbytocne rozmyslat. len tie ich zakazy ma tak trochu porvokoali a moc som nad tym rozmyslala.....a teraz zrazu toto....des z deti. bo je to divne, ale asi to so stavmi po potratoch suvisi....ved to prejde 🙂

juliett7
11. aug 2009

baby a to ako funguje u toho Eliasa. Lebo ja som si len tak zadala vypocet plodnych dni podla Eliasa a myslo mi to v uplne ine dni ako som mala ovulku,tak neviem

juliett7
11. aug 2009

sorry, ja som si pomylila s Jonasom, tak beriem moju otazku spat

lia
11. aug 2009

jastrab,tebe sa to potvrdilo??mne hej,vcera sme boli na morfologickom a lekar nam to jednoznacne potvrdil,aj ked ja som nic nevidela 😅
ides aj na 3D??
juli,nebala si sa tak skoro kupovat kocik??uz ma par ludi vystrasilo,ze nech pockam
vcera mi moj gynekolog zakazal aj dovolenku,ze to mam brat ako vysoko rizikove tehotenstvo 😅
zlaty,ze??az teraz to hovori?? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre