MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

vierka
10. jan 2010

bettynka - ja pijem teraz cajik s ostruziny malinovej, ale nepijem ho kazdy den - tak kazdy druhy den... a to je skor na uvolnenie tych porodnych ciest, ale nejako na cajiky nie som 😀
do genetonu som chcela ist aj ja, ale potom som to nejako vydrzala do 23 tt kde nam to povedali na 3D ultrazvuku 😀 a zajtra drzim palce na poradnu, potom napis ako si dopadla...

bettynka222
12. jan 2010

ahoj vieri, no uz sme asi jedine co sem chodime. a za chvilu porodis a uz sem nevkrocis ani ty....az za rok 😀 ale nie, volneho casu sa snad mamicky dockaju aj trosku skor, hmmm? 😕 😅 😀
no tak si daj ten caj kazdy den. ani ja ich moc nemusim, ale ved o otvorenie porodnych ciest ti predsa ide nie? 😀
inak vcera tam bol hlavek. ja som mala skrining u stefanikovej a jedna moja kamoska z rizikoveho unho isla rodit a este ho tam nejake cakali....uz si si ho dohodla? lebo teraz je ten spravny cas 😀

petusaaa
13. jan 2010

vierocka caj z malinika odporucam... preco som asi rodila 15 minut a otvorenie porodnych ciest som ani nevnimala? 😀 😉

vierka
13. jan 2010

ahojte baby 😀

no ja verim, ze sem zavitam aj po porode, ze ten cas si najdem aspon na napisanie par viet 😀

bettynka - no ja som mala vcera na poradni Stefanikovu a v pohode, som bola za 20 minut od prichodu vybavena - tento ich novy system sa mi velmi paci 😀
no a co sa tyka dokiho, tak neviem... aj som chcela niekoho ale tych penazi co na to treba - akoze nie je to vela a za ten uzlicek a aby vsetko prebehlo v poriadku to vsetko stoji, ale bohuzial v dnesnej dobe... uvidim co povie manzo ked sa dnes vrati zo sluzobky..

petusaaa - no tak to velmi rada citam, ze to pomaha 😵 tak to aby som zacala poctivo pit kazdy den aspon tu jednu salku 😀 😀 😀

petusaaa
13. jan 2010

nahodou, aj ja napisem par viet.. tak raz za mesiac-dva 😅 😀 😝

ja som pila malinik najskor raz denne a od pondelku som mala zacat pit 2 salky ale maly sa narodil o tretej rano, tak som to nestihla 😀 😀 😀 inak, ako som ho pila, tak som mala dost silnych poslickov, ale stale som bola zatvorena (podla dokiho). a sak vies, co bolo potom 😉

vierka
13. jan 2010

ale napises, to je hlavne 😉 😀
no viem co bolo potom... tak ja si ho zacnem poctivo aspon raz za den davat... nech aspon nieco pre to robim a mozno keby som dala dneska dve salky, tak mozno sa aj ten moj maly uz zajtra ozve a viacej nestihnem 😅 😀

petusaaa
13. jan 2010

vierka, ale ved ty uz by si aj 3 salky mohla... ja v tvojom tyzdni som uz mala dvojtyzdnove babo.. inak som este stretko chcela dat!!!!!!!!! tak radsej este vydrz, nech ti este brusko pochytam 😀 😉

petusaaa
13. jan 2010

ozaj, som sa vas chcela opytat. nemate niektora toto? http://www.tehotenske-testy.net/ovulacny-test.html alebo nejaky podobny?

vierka
13. jan 2010

akoze tie davky sa mozu zvysovat??? to som ani nevedela 😀
no vidis to a ja v mojom tyzdni stale cakam a nic 😀 uz sme mohli kocikovat 😀
no ja kludne este tento tyzden stretko dat mozem, ked mas cas 😉

a s tymi ovulacnymi testami veru skusenosti nemam 😒

petusaaa
13. jan 2010

ja mam cas, ale ako som ti pisala do ip, tak maly ma uz tyzden nadchu a nechceme vas nakazit 😔 a buduci tyzden utorok zasa ockovanie a do neviem, ako to bude zvladat, ak uz bude zdravy. jedine, ze by si potiahla aj 41tt 😀 😀 😀 😝 😉

vierka
14. jan 2010

petusaaa - akoze buudci tyzden v utorok idem na poradnu, takze moze byt ze budem este mobilna 😀

bettynka222
14. jan 2010

vierka vidiiiis, dobre osm ti radila s malinikom 😀 a ty ze este chces byt chvilu tehu...ale ved to nezabera okamzite 😀 😀 😀 uz vieme pohlavie 😉

patusaa ahooooooooooj 🙂

juliett99
14. jan 2010

ahojky babulky maminky
tak mi sme dnes boli na poradani drobcek uz ma 4800g
A tie jeho vecerne koncerty su ale uz nie take caste ako byvali, no museli sme zacat dokrmovat na noc. Bud na vcer nemam dost mliecka alebouz je takz unaveny ze nevladze tahat. Inak si pocas dna odsajem 150ml a to mu davam alebo dam zamrazit
a uz mame aj krst za sebou Sami ho cely odvrieskal,,

bettynka222
14. jan 2010

Ahoj julik, máš ip odpoved 😉

vierka
14. jan 2010

bettynka - ved ja nehovorim ze to zabera okamzite, ale nemyslim ze prave to vyvolava porod, len to asi zmakci tie porodne cesty, aby to islo lahsie 🙂
a tak ten vas chlapak sa pekne ukazal ked uz viete pohlavie 😵 my sme na odhalenie pekne dlho cakali 😅

juli - tak to rada citam, ze Samik pekne rastie, len tak dalej 😉 a som rada, ze aj koncertiky prestali a ze mu pekne dokazes odsat mliecko aby mal aj na vecer 😉
no uz ste aj krstili, vy ste toho postihali 😵

bettynka222
14. jan 2010

No veď o to ide, aby boli porodne cesty baklonene pôrodu 😀 No ok sa ukazoval už v 13 tt. No bude to obor snobrim pipikom 😀

vierka
14. jan 2010

to bude asi stripter, ked sa takto ukaze na pockanie 😀 😀 😀

bettynka222
14. jan 2010

no ešte uvidíme k akemu povolaniu ho privedieme 😀 ale má to teda dosť veľké 😀

vierka
14. jan 2010

to je ako v tom vtipe...

Stretnu sa 3 pobozne panicky a ta prva sa chvali svojim synom:
"Moj syn je kardinal a kamkolvek vstupi tak kazdy povie "Vasa svatost""
Druha na to:
"To je nic, moj syn je papez a kamkolvek vstupi tak kazdy povie "Vasa eminencia""
Tretia na to:
"Moj syn je stripter a kamkolvek pride tak kazdy povie "Oo, moj boze!!!"" 😀 😀 😀

bettynka222
14. jan 2010

😀 😀 😀

petusaaa
15. jan 2010

juli, dakujem za fotecky. samko je krasnucky 😵 😵 😵 ale ten prvy mail mi nesli otvorit fotky 😒 super, ze uz nekoncertujete vecer... o hcvilku sa aj vyspis 😉

betty, ahoooooooj 🙂 moc gratulujem k pipikovi aj k velkosti 😉 😀 😝 ja stale hovorim, ze elias ma vo velkej vacsine chlapakov 🙂

vierocka, uvidime, ako na tom bude. lebo dnes uz nadchu nemal ani v noci. takze ak by to takto bolo az do pondelka, tak potom v pondelok by sme mohli dat 🙂 v utorok, tam ideme okolo 12 a to neviem, ci nedostane horucky a tak.. ved to poznas 😔

bettynka222
15. jan 2010

petusaa vierku už radšej pošli rodit 😀 a nie na stretko 😀 😀 😀

vierka
15. jan 2010

ved ja zacnem rodit rovno na tom stretku nech ma petka nejaky adrenalin 😀 😀 😀

bettynka222
15. jan 2010

no tak to by si rýchlo mala začať s tým malinikom 😀

vierka
15. jan 2010

neboj sa, porod sa podla mna zacne aj bez neho 😀

bettynka222
15. jan 2010

Ok, to ti prajem 🙂

petusaaa
15. jan 2010

v pohode, ja ju aj odrodim. ved nnejaku tu prax uz mam 😀 😀 😀
ja tipujem, ze sa maly narodi 22.1. taky pekny datum 🙂 ale kedze sa vzdy o jeden den seknem, tak to bude 23.... 😉 no a to este stihame 😀

bettynka222
18. jan 2010

nooooo ako je na tom Vierka? rodí či beha po stretkach? 😀

petusaaa
18. jan 2010

neviem.. ale so mnou nie je 😕 😀

nellie_
18. jan 2010

ahojte ja vam len podam info o Vierke 😉

citujem sms od nej: 😵 😵 😵 😵

9 mesiacov v base, konecne sloboda zdrhol som dnes o 14,00 s mierami 53 cm a 3950g a teraz potrapim mojich rodicov...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre