MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
25. mar 2009

bettynka,,, verim ze zaas bude dobre a zas bude aj pre teba svietit slniecko,,ja som uz tiez nedufala ze bude aj pree mna nas svietit a vsetko sa to zmenilo a som nesmierne stastna nasla som super chlapa aj ked uz on dieta ma ale vie dat najavo city lasku proste vsetko a aj sa nam konecne podarilo to po com sme tuzili..
a teraz ked sa pozriem dozadu vidim ze vsetko zle je na nieco dobre.. nemohla som mat dietako a teraz budem mat mozno tri,, priatelov maly mi vravi maminka a doktorko nam oznamil ze ma podozrenie na dvojicky

lia
26. mar 2009

batty,mne povedal Elias,ze mam prist az po tyzdni meskania MS,boze ☹ ,uz teraz sa bojim ked ostanem tehu,zas to bude pre mna velky stres ☹ no nic,musim sa s nim nabuduce dohodnut ked k tomu naozaj raz dojde.asi hned zavolam hematologicke

lia
26. mar 2009

betty,prepac,som ti skomolila meno

bettynka222
26. mar 2009

tonic liuska, ach baby....mne je vkuse hrozne. stale sa len trasiem, placem, nemozem spat, je mi na vracaie, nechuti mi jest a schudla som 5 kil....je to normalne? ja tu skolu asi tento rok nedokoncim...nemam sancu. a je to normalne, ze po kyrete sa mi ten stav este zhorsil? ci to si len nahovaram, a ja som sa v skutocnosti len bala nemocky a teraz mi je zase luto toho babatka? ja uz fakt neviem....

juli gratulujem k spravnej volbe partnera - to je zaklad 😉 moj ma tiez veli lubi a vsetko so mnou preziva. najradsej by som pred nim neplakala, lebo viem, ako ho to boli...ale ako to mam zastavit?

juliett99
26. mar 2009

bettynka myslim ze to asi normelne sak si bola tehu a stalo sa co sa stat nemalo,, a je to velka skuska do zo zivota,, mojenko hlavu hore skus svoje myslienky teraz susutredit na skoly aby ta totak nebolelo,, viem ze sa mi to lahko pise,, ale prosim ta myslim si skor sa stym vvyrovnas,, a zacnete zas znovu,, a uz to vyjde

bettynka222
26. mar 2009

ja viem, ze musim mysliet pozitivne a je mi luto, ze vam tu pisem o mojich problemoch...nechcem vam kazit naladu. obvykle som to ja, co inym pomaha dostat sa z traumy. ja sa absolutne nespoznavam. ach na tu skolu som sa snazila sustredit uz vcera, ale neslo to...ale stale dufam,z e to je preto, ze to je take cerstve a ze to coskoro prejde... 😖

juliett99
26. mar 2009

betty prestan moja,, aj to ze to sem napises ti pomoze,, a ulavi sa ti inak by si to drzala v sebe,, a ja som len rada ak mozem aspon trosku niekomu pomoct poradit ,, ved kazda si zasluzime aby sme boli stastne,,
moja aj ja dufam ze coskoro to vsetko od teba utecie,,, a buds zas usmievava bettynka 😉

bettynka222
26. mar 2009

som sa teraz usmiala, dakujem juli 😉 a to uz som mala plac na krajicku... ja len nechapem, preco s astale trasime...co ak mi nieco je? ja sa strasne bojim ze skoncim u psychosa... 😠

fyalynka
28. mar 2009

betty, mojenko, ako ti je? 😕 Uz je lepsie? 😨
aj ja som mala po kyrete teplotu, asi dva dni a hrozne krce v podbrusku, asi sa stahovala maternica 😒
Neboj, vsetko bude dobre, musime mysliet pozitivne a verit, ze coskoro pride nove tehu a stastie 😵
Mojenko, napis kedykolvek budes potrebovat!!! 😉

juli, jeeeej dvojicky 😵 😀 kraaaasne, drzim palceky, nech je vsetko ok 😉 Uz mas aj nejake nevolnosti,
citis uz nejaku zmenu so svojim telom? 😅

bettynka222
28. mar 2009

fyaly som hrozne slaba. boli sme na prechadzke a vobec nevladzem. cely den som prelezala, aj mi konecne chutilo jest...ked ma boli brucho a zacal zo mna ist hlien, ktory je tak trocha krvavy, co to je? vcera som dostala dalsiu ibjekciu na stiahnutie maternice, ale bolesti presli, tak to teraz nechapem. bojim sa toho mimo tehu ☹

juli ty cakas dvojicky? to je super, nie? 😉

juliett99
28. mar 2009

bettynka moja som rada ze som aspon na chvilinku vykuzlila usmev na tvoje tvari,, myslim ze to este potrva kym sa nam das zas dokopy a nebudes slaba,. Dlho ti nechutilo papkat tak ani nemas byt z coho silna,, a ta prechadzka aj ked ta unavila urcite ti prospela..

fyalynka-bettynka
zatial je to len podozrenie na dvojicky ale mame to aj v rodine a za dalsie hormonalna liecba ,, urcite dost pomohla,, veru uz ssa tesime ,,
co sa tyka zmien,, tak som uz stihla pribrat 4 kg ,, prsia uz mam o cislo vacsie. No chvala bozku nevolnosti nemam ,, zato mam prepadovky hladu.. zjem malo ale casto,, trosku mam pomiesane chute nechuti mi sladke , slane, alkohol mi smrdi,,kava nemam chut..
grckala som len tri krat prvy krat kavicku, a potom som dva krat som sa schuti napapala,,
inak kludne si mrknite albumik,, uz som si odfotila brusko no na 6tt nevyzeram xixi skor tak na 16tt
ale hlavne nech su babenka zdravucke,, 🙂 🙂 az su tam dve.. 😉

drzkajte sa mi verim ze aj vam sa coskoro zadari,, staci verit.
pamatam si na slova doktora eliasa,, vy mamicka budete a teraz na konrole,mi gratuloval k tehulkovaniu a povedal pamatate si moje slova, hned som mala slzy jak hrachy myslela som ze ho vybozkavam,,

bettynka222
28. mar 2009

julinka gratulujem ;)
ja sa ale teraz bojim, lebo maju znova podozrenie na mimomaternicove...

fyalynka
28. mar 2009

juliett, no peknucke brusko 😵 to je znak, ze babatko/á pekne rastie/rastú 😀
tak sa poriadne opatruj a davaj pozor na seba 😉

betty, to je normalne, ze spinis, ja som spinila tiez asi tyden minimalne 😒 Hovorila si, ze si velmi schudla, tak
preto si taka slaba, si uplne vycerpana, jak fyzicky - tak psychicky. Moc sa nenamahaj, vsetko s mierou. prechadzky
su fajn, ale ked sa citis moc unavena, tak sup domko lazkat 😉 A hlavne sa snaz papat, musis doplnit energiu,
aby si neskoncila na infuzkach 🤐 Neboj sa, coskoro budeme vsetky tehulky 😀 😵

bettynka222
28. mar 2009

ja viem, sa len teraz pozorujem kvoli tomu mimomaternicovemu. nalady su inak uz uplne prec, az sa cudujem ze od vcera obeda ziadne zmeny...len mam fakt bolesti...ako sa prejavuje to krvacanie do brusnej dutiny?

fyalynka
28. mar 2009

betty, krvacanie do brusnej dutiny??? 😲 Ani nezartuj!!!!!!! 😕 Ake mas bolesti...? Ja som mala skoro take
ako pri mrche...to trvalo par dni po zakroku 😒 Ale ja stale nechapem, ako je mozne, ze nevedia, ci mas
mimomater. tehu??? Ved si bola na kyrete....co tam potom cistili? 😲 A musela si predtym absolvovat X-vysetreni
museli by to vidiet?!?!?! 😒

bettynka222
28. mar 2009

fyaly mna chytilo podozrenie, ze som otehotnela znova....
podla hcg to vychadza presne na posledny sex pred zakazom lekarov.... 😒

fyalynka
28. mar 2009

a to bolo pred kyretom alebo po? 😕

bettynka222
28. mar 2009

no podla mna pred kyretom...teda sex bol pred kyretom dva tyzdne a jeden den....

bettynka222
28. mar 2009

juli aj mne trosku narastlo brusko a tiez som bola len v 6 tt. ved to je zlate, nie? 😉

fyalynka
28. mar 2009

betty, ako si ale mohla otehu 2x pred kyretom? Ved ked si tehu, tak uz nie je ovu... 😕

bettynka222
28. mar 2009

no prvy krat som normalne otehu a ked som uz potracala, tak druhy krat...ja neviem ci je to mozne...to bol len typ... na zaklade info ziskanych zo zdarv. dokumentacie

juliett99
28. mar 2009

bettynka mojennko ale preco si myslis ze by si mohla byt mimomaternicne tehotna??

inak dakujem babebnky moja,, 🙂 🙂

fyalynka
28. mar 2009

betty, to podla mna mozne nie je 😒 teraz ides kedy k Dr.?

bettynka222
28. mar 2009

hmmm, ale uz sa stalo, ze baba bola tehotna a pocas tehu este otehotnela. nestava sa to casto, ale stava... je to len alternativa...a nie velmi pozitivna, lebo vsetkych tych liekoch a hororoch nic moc... 😠

bettynka222
28. mar 2009

k dr. idem v utorok, ale so svokrou uz v pondelok k jej dr., lebo sa zlakla toho mimona...

juliett99
28. mar 2009

bettynka neviem ale o tomto som veru nepocula ze by sa take daco stalo,, kde si to nasla cez google??

bettynka222
28. mar 2009

nie, viem to od jednej lekarky. vloasnte od dvohc a na ceskom fore jedna babenka, ked pocula ze mi to zase skace, tak ju hned napadlo, ci tam nie je este jedno.
no mozno by to bolo lepsie ako mimon...ale ktovie...

juliett99
28. mar 2009

bettynka tak drzim palceky aby si uz bola cim skor ok,, a zistilo sa co sa deje s tebou,, moja ale ak by si male nejake silne bolesti utekajte na pohotovost,, 😉

bettynka222
28. mar 2009

jasne juli, ze pri bolestiach letime do nemocky. len neviem, co v noci...ked spis, tak to velmi necitis, nie? inak bolesti som mala, ale uz ustupili...myslim ze to bolo z tej injekcie na stiahnutie maternice...

juliett99
28. mar 2009

betynka daj vediet ako ti je,, moja a spinkat sa ti nechce mala by si ,, treba nacerpat sily moja,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre