MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

bettynka222
28. mar 2009

nooo, jasne ze chce. nespala som ani nepamatam. ale da sa to? 😒 a ty co nespinkas? babatka musia odpocivat 😉

lia
29. mar 2009

betty,ty si bola na kyrete,ze??a preco si myslis,ze by si mala este jedno mimomaternicove??nemysli takto,musis mysliet pozitivne,aj ked voem,ze to je tazke a musis sa prekonat,lebo ked sa budes bat,vsetko ta bude boliet.
bolesti su normalne po kyrete,v kolkatom tt si??
a pri odchode z nemocky ti nebrali krv??podla toho by vedeli,ci tam je este mimomaternicove
ale ja si myslim,ze to mas za sebou uz a ziadne mimo tam neni 😉
drzkam ti palce nech sa das coskoro do normalu a mozes snazilkovat 🙂

bettynka222
29. mar 2009

lius praveze oni maju podozrenie na mimomaternicove...ja som si to nevsugerovala, neboj 😀
ja by som bola rada, keby to uz bolo za mnou...ale zatial nie je 😖
ach a co sa tyka snazilkovania...tak na to zatial nemyslim. som rada, ze mam vobec chut na sex, po tom vsetkom...ale ten zas mame zakazany, takze tak.

lia
29. mar 2009

brali ti krv ci preco maju take podozrenie??

jastrab
30. mar 2009

ahojte, juli ako sa mas?

juliett99
30. mar 2009

ahojcek jastrab
mojenko mame sa v ramci normy. Dnes sme museli letiet s Robim k doktorovy , rano sa mi objav ruzovy vytok,, tak som volala sestricke a ta ze mam prist, Urobil mi sono a tam zistil ze babenko je ok. No nasadil mi lieciky na udrzanie tehotnosti. Musim mat klud, kludovy rezim a lezat maxi na wc..
verim ze to bude ok,, ved sa o mna staraju aj robi,,
inak mame uz aj foto naseho susnika,, uz je vv albumiku,, mrkni
a ty moja jak sa mas?? 😉

bettynka222
30. mar 2009

lia ano brali. a dnes to zase stuplo. m,usela som ist na vysetrenie so blavy, lebo svokrovci sa hrozne zlakli...ale bol to des, lebo tam mali nejake vacsie sono a dost to bolelo, aj krvacat som z toho zacala. Inak v bruchu ziadna tekutina, co je dobre, ale na lavom vajecniku uz tiez vznika folikularna cysta, ta na pravom stale fici a zlte teliesko napodobne...uz som z toho jelen... 😒

juliett99
30. mar 2009

pani bettynka
co ty prezivas je uz fakt sila,, a co ti teraz povedali v BA? co budu s tebou robit??

lia
31. mar 2009

a preco si ta tam nenechali betty?? ☹ hcg ti stale rastie ci co??
uz nech je to cokolvek,nech to mas uz za sebou.chodis do prace??ci si pn??
betty,mysli pozitivne,pozri sa,takto ti poviem,ked ti budu robit laparku,aspon sa zisti ako si na tom,ci si uplne zdrava,tym padom sa ti tam vsetko precisti a lahko otehotnies 😉 takze si date chvilku pauzu,uvidis kolko ti povedia,kazdy ale hovori inak a pojdete na to odznova a uz to bude dobre 😉 🙂
drzkaj sa 😉

bettynka222
31. mar 2009

baby dakujem. inak to hcg so mnou super mava. vcera som vracala, dnes tiez, aj prsia ma od vcera bolia....inak zajtra zase kontrola. ja uz si pripadam ako taky pokusny kralicek 😀

lius keby si ma tam nechali, tak by som tam asi umrela. ja som tam isla so svokrou a musela mi slubit, ze ma tam nenecha...a ze keby aj, ajtak ujdem. ja som doteraz v nemocke nebola a to cistenie bol pre mna trochu sok, ale teraz sa uz aspon menej bojim,. ale v cudzej nemocnici by som urcite nelezala....sice mam aj v BA kopu kamaratov, al edoma je doma, nie? 😝

juliett99
1. apr 2009

bettynka ako ti je?? uz sa ti polepsilo?? 😉

bettynka222
1. apr 2009

ahoj juli....zlatko ja si uzpripadam ako taky mutant...dr. si zas mysli, ze som tehotna. ja viem,z e som si to myslela tiez, ale dnes poobede som si to uz prestala mysliet. ja uz ani vlastne nechcem mysliet 😀
len skoda, ze vyse tyzdna tomu ubohemu mini babatku tak strasne ublizovali....som teda fakt zvedava, co z toho bude. ale hneva ma najviac to, ze teraz som sa na taaaaaaaaaak strasne dlho zdrzala od skoly 😒
julinka a tebe je ako? ty si na rozikovom? sa mi zda,z e som predtym take nieco citala, ze musis lezkat, ci nie?
papapa 😉

juliett99
1. apr 2009

ach betynka
normalne nechapem ako nevedia zistit ci si tehu alebo ee,,
A u koho si bola ?? to ten doktor v tej BA ti povedal??
No co sa tyka nas,, v pondelok som zacala spinit a tak som volala sestricke a ta mi povedala ze mame prist.. no po kontrole doktor zistil ze susnik je OK ale dal mi lieky na udrzanie tehu a musim lezkat,, s podlozenym prdelom..
no dnes uz je to ovela lepsie ani nespinim a ahlavne ze ani brusko ma neboli,, tak verim ze bude vsetko ok,, a uz je iste ze je tam jedno babinko..
tesime sa.
No a co sa tyka teba , skusala si si robit aj test?? nejako mi to nejde vsetko do hlavy,, este som o nicom takom to nepocula,,
dufam ze budes coskoro fit ,aby si sa mohla zas vrhnut na skolu,, drzkaj sa mi moja,, daj vediet ako ti je,, 😉

lia
1. apr 2009

tak ja to nechapem betty,mozes mi to povedat od zacitaku??
ja som si myslela,ze si bola na kyrete
a je vidno baby na utz??

bettynka222
2. apr 2009

baby minuly tyzden som sice bola na kyrete, ale stala sa taka vec - asi vplyvom HAK - ze som otehotnela este raz a to nove tehu asi vytlacilo stare ci co. no a vsetko co mi robili, to vlastne vyhanali to nove, zdrave. dnes osm zase vracala, mam aj lieky na udrzanie, ale fakt neviem co so mnou bude. navyse som si davala lieky na spamnie a od bolesti po tych injekciach....
baby este vidiet nie je. ono boo iba vo vajickovode a asi teraz niekedy sa pousalo o utok na maternicu...ale po tych injekciach a ostatnych hororoch...ja fakt uz neviem 😒

juliett99
2. apr 2009

betynka takze teraz ta beru ako tehotnu?? kedy ides na dalsiu kontrolu??

bettynka222
2. apr 2009

ja neviem ako ma beru, ale ja si uz nepripadam ako v druhom, ale v tretom stave. na kontrolu idem zajtra. ale este to je moooooooooc malicke, aby na nieco prisli. no a ktovie ci sa babatku bude chciet ostat....uvidime.
a tebe je ako juli? ty si na rizikovom? ja uz si tiez pripadam ako na rizikovom. inak dnes mi uz celkom chutilo jest a vracala som zatial len rano 😉

juliett99
3. apr 2009

tak dnes si u lekara budem cakat ako si dopala napis..
no co sa tyka mna ano som na rizikovom.. ale chvala bozku uz nespinim a ani brusko uz neboli aj ked obcas pichne ale to tak v norme..
momentalne sa vytesujem zo slniecka lezim na hojdacke a slnieckujem sa,, 🙂
davaj na seba pozor

fyalynka
3. apr 2009

😕 😨 betty, moja zlata, ty si tusim nejaky raritny pripad 😕
ale v kazdom pripade ti velmi drzim palce, nech sa uz konecne ukaze o co ide, a ak by to naozaj len
bolo to krasne tehu, tak nech je vsetko ok, davaj pozor na seba 😉

bettynka222
3. apr 2009

tak babulky hcg dnes kleslo. ja som to uz vcera tusila, lebo tie cudne priznaky boli slabsie... no nic, kaslem uz na to. fakt som dufala, ze to nebudem musiet zazit znova. prajem vam krasny vikend baby... ja sa pokusim ist ucit a odputat sa od konika... ☹

juliett99
3. apr 2009

betynka mozno je to tak aj lepsie,, pre teba aj pre babo.. tak sa pekne teraz vrhni do knih a skus zabudnut,, viem ze je to tazke ale tak aspon s apokus..
Drzim palceky aby si nam bola coskoro fit... 🙂

bettynka222
3. apr 2009

ahoj juli, prave som bola ultrazvuku...dr. ja z toho od stredy mimo a uz neplati verzia o dvoch tehu, ale ze to, co vysali, bola len zrazenina a embryo bolo v inej casti maternice...no a tym zakrokom, stresmi a liekmi sme ho odtial postupne vyhnali. vcera definitivne odislo, lebo zo mna isli "kusy" krvi a dnes som uz ani nevracala.
no idem sa teda radsej ucit, ty sa drz, nech vsetko dobre prebieha 😉

juliett99
7. apr 2009

no ted betyanka teba ale natahuj,, dufam ze uz ti je ovela lepsie ,, moc na teba myslim, drzkaj sa mi,, ako sa ti dari??

lia
7. apr 2009

ahojte 🙂
juliet,ty si ostala u eliasa aj po otehotneni??ako casto k nemu chodis??

bettynka222
7. apr 2009

ahojte baby, tak dnes mi je uz konecne trosku lepsie. do vcera to bol des...stale rozmyslam nad tym, ze tu zrazeninu mali nechat na pokoji...ale v prvom rade ma moj gynekolog mal poslat lezat a nie tvrdit ze mam mimomaternicove, ked som len spinila.....uz 9 dni brutalne krvacam a to dokonca s ascorutinom proti krvacaniu...potrat bol asi vo stvrtok, takze som si celu tu traumu prezila znova...
zajtra je kontrola, tak vam napisem ako som dopadla...bojim bojiiiiiiiiiiiiiiim 😖

juliett99
9. apr 2009

lia
ahojcek ano ja som zostala u neho lebo som jeho pacientka,, vychdza to tak na kadzde 3-4 tyzdne ,, teraz 15.4 idem na prvu poradnu.. tak som zvedava ci je susnik ok,,

bettynka
ahojky som rada ze uz sa ti aspon trosku ulavilo ,, uz len aby si sa dostala z toho vsetkeho stresu.. ozaj a ako si dopadla na kontrole?? nenapisala si,,
davaj na seba pozor..
inak prijemne prezitie velkonocnych sviatkov,, 🙂 🙂 🙂

bettynka222
9. apr 2009

julinka hcg zase p-ekne kleslo, len stale velmi krvacam - uz 11 dni - tak som sa bala, aby mi to tam nevyvolalo nejaky zapla. ale dr. hovorila ze sa cisti maternica a ze to bude uz ok 🙂 tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiim. ja chcem byt hlavne zdrava. inak to zmatene zlte telieso stale fici. to co bolo vpravo uz zmizlo a teraz zase fici to vlavo...no ale snad ma uz nechaju na pokoji 😠
teraz musim vela citat a pisat a ucit sa....dufam ze to vsetko stihnme, lebo ma porazi... tak sa majte babulky krasne, ja idem natierat svojho okiahnovaneho muzika 😀

juliett99
14. apr 2009

ahojcek betynka ako?? sviatkovala si dobre aj ta vysibali aby si bolo zas zdravucka?? 😉
mna len tak malo aby sa nepovedalo, hehhe zato mne sibka riadne. Tak dnes som sa vybrala aj s drahym na moju prvu poradnu jak si tak sedim kuknem na hodinky a co nevidim sak dnes neni 15.4 ale 14.4 tak som si zbalila veci a isli sme domko,, heheh
tehu demencia fungujeeeeeeeeee
stale som na polievkach a ovoci hehe a dnes do rana ma hrozne boleli prsia.. 😀

bettynka222
14. apr 2009

no ale ved demencia v tehu je dovolena 😀 ved teraz musis mysliet za dvoch. mna tiez moc nesibali - cely zadok mam opichany z nemocnice od vselijakych injekcii, polievat ma nemohli, lebo nesmiem prechladnut no a manzel ma ovcie kiahne, takze my sme vlastne v karantene. ale kadzy den ma niekto prisile zobrat na chvilku von, aby si aj manzel oddychol...lebo sme teraz stale spolu a sex stale v nedohladne...tak je to strasne takzeeeeeeeee (to vydrzat). inak hcg mi zase stuplo, ale uz len trosicku, uz ani nevraciam, ani prsia ma uz nebolia, takze si myslim, ze to telo po tom potrate tak zareagovalo, ze nechce to hcg pustit. ja uz hcg nechcem, ale co s nim ked sa ma tak drzi 😕
a preco si na polievkach a ovoci? z ostatneho grcas? ja som vracala s cestovin, jogurtov a z mlieka, tak som potom ficala na tom polystyrenovom chlebe (ktory obvykle neznasam).
drzim palce zajtra do poradne, potom napis ako to vsetko ide...cha elias ani nevie co sa dialo...este stale chodim na kontroly do nemocky, tak sa to tak skoro asi ani nedozvie...

juliett99
14. apr 2009

betynka 🙂 ahojcek
to je dobre ze uz sa davas dokopy,, a hlavne telo ze sa dava ,,musis teraz davat na seba pozor hlavne aby si neprechladla..
skus sa viac sustreedit na skolu..
co sa tyka toho jedla zle mi nieje iba ze nic mi nechuti iba tie polievocky a ovocie a teda aj niektora zeleninka..
ja mam super tehulkovanie nic mi nieje okrem toho ze ked zacitim hlad musim hned ist papat lebo inak je mi na odpadnutie..
a stale chodim curat ,, a prsia ma bolievaju alebo hrozne svrbia,,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre