MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

bettynka222
14. apr 2009

no mna tiez hrozne boleli prsia. a polievocky ake papas? dufam, ze nie nejake instantne... zajtra ides na kontrolu, cooo? ja idem stvrtok na hemato, tak som fakt zvedava. ale pochybujem, ze mam nieco s krvou. asi to fakt bude to hormonalnou nerovnovahou. organizmus sa konecne daval dokopy po vysadeni HAK a teraz po tomto sa to zase cele rozhodilo... 🙄
juli a vy ste chceli otehotniet alebo to len tak prislo? ja som ani necakal, ze to pride hned...ale uz vobec som necakala, ze sa to takto strasne pokazi ☹

jastrab
17. apr 2009

no co, tu sa nic nedeje?

juliett99
17. apr 2009

ahojcek jastrab
ako si sviatkovala??? no veru ak sem ty alebo ja a betynka nenapiseme tak nikto,,

jastrab
19. apr 2009

cau juli, vidim, ze ti to krasne pribuda, tie tt🙂 tesim sa s tebou...a mozno coskoro rozsirim tvoje rady, aspon dufam... 😵

jastrab
19. apr 2009

strach v noci o susnika 19.4 o 00:25 JULI, CO TOTO ZNAMENA???? Ste ok?

juliett99
19. apr 2009

ahojcek moja..
teraz sme ok,,
ale vcera v noci som zacala dost silno krvacat, a to nie ze hendy vytok ale jasno cervena krv a kusy krvy.
a tak som zobudila maminu a leteli sme do TT do nemocnice,, hrozne som sa bala cela som sa triasla ale zvladal som aj soferovanie ,,
Pan doktor cech ma vysetril a urobil dvakrat sono,, vraj susnicek je ok, aj mi ho ukazal ako mu bije srdiecko,, nieco tam tukol a ukazalo to cervene a modre farby a to vraj znamena ako pekne v nom prudi krvicka,
tam nam odpadol kamen zo srdca,, aspon zatial
zvysil mi tie davky na udrzanie tehu na 3x2 a len kludovy rezim len lezkat,, maximalne tak na wc,,
poviem ti bala som sa modlila som sa k panu bohu aby nam susnika nebral.. a malinke som proslila aby bol tak kde je,,
uz nech skonci toto rizikove prve obdobie,,

bettynka222
19. apr 2009

ahoj juli, mas ip. myslim na teba aj sa za teba modlim. drzkaj sa moja. cmuk

juliett99
20. apr 2009

betynka ty si zlaticko,,, 😉 😉

bettynka222
24. apr 2009

juli halooooo, si sa stratila? je vsetko ok? mam novinku - novu diagnozu.... 😀

jastrab
26. apr 2009

ahojte, neak zapadame prachom...
juli, drzte sa- ozaj, potvrdili sa tie dvojicky?

lia
29. apr 2009

ahojte 🙂
babulky,drzim Vam velmi palcule nech sa coskoro dockate aj vy fazulky do bruska.ja za to milujem eliaska a je mi smutno,ze som uz u neho neni ☹ .bol strasne zlaty,nam sa to podarilo po mesiaci 🙂
az nechapem z tolkeho stastia 🙂
dufam,ze tento krat vsetko pojde ako ma ist...
zajtra idem zase k dokymu,uz by sme mali dostat aj tehu knizkuuuuu 😵
ale samozrejme bojim,to ma asi neprejde do konca 😔

vierka
29. apr 2009

lia - ty si tehuuuuuuuu 😀 zo srdiecka gratulujem a strasne moc drzim palce, nech ide vsetko presne tak ako ma a nech sa vam dari 🙂 a verim, ze ta zajtrajsia knizka bude najkrajsia na svete 😵

jastrab
30. apr 2009

tak taketo spravy potesia, lia...a teraz preco uz nechodis k Dr. Eliasovi? Teba k nem poslal iny lekar, ci ako?

lia
30. apr 2009

ja som sa k nemu nejak horko tazko dostala jastrab,ale bol strasne mily.on riesi len otehotnenie a kedze ja som z ba,tak by mi to uz ani nevyhovovalo chodit tehu do tt.aj rodit chcem v ba,teda ked sa tam dostanem 😅 ,ale veriiiimmeeeee 🙂 .
drzim vsetkym snazilkam palce,musite mat trpezlivost,ja som myslela,ze budeme mat letne babo,ze to sa nemoze podarit hned,proste som tomu dala volny priebeh.aj tehulkam aby to dobojovali stastne az k uzliku stastia 😵

juliett99
30. apr 2009

lia ,,,,,,,,,,,,, gratulujemmmmmmmmmmmmm 😉 😉 😉 😉 😉

jastrab nie moja nepotvrdili sa dvojicky , ale to druhe co vyzeralo na babinko je cysta..
zatial som stale v stale kludoveho rezimu,, a je chvala bozku vsetko ok..
A ty moja jak sa tebe dari,??

betynka,, novu diagnozu??????????, ☹

jastrab
30. apr 2009

no, juli, zatial to vyzera slubne 😵
lia tak sa drzte, tfuj, tfuj, tfuj

juliett99
30. apr 2009

dufam ze aj bude ved uz 4.5 zacinam druhy trimester tak uz dufam ze nebude ziadne krvacanie a ani ziadne dalsie krce..
Moja ale ty ako sa mas,, snazite sa stale o mimi??

lia
30. apr 2009

dakujem jastrabik juliet 😵
ty uz ides do 4 mesiaca 😉 supiššš 😵
jastrabik ako pokracujete??

jastrab
30. apr 2009

dobre sa maaaaaam,ale je to moc cerstve 😵

lia
30. apr 2009

cooo jastrabikkkkkkkkkk??nebud tajomnaaaaaaaaa ☹

jastrab
30. apr 2009

je to tam, ale nechcem nic zakriknut 😉 dost uz, v juni to snad potvrdim 🙂

juliett99
30. apr 2009

jastrabik nas aj ty si tehuuuuuuuuuu??????

ano lia uz idem do druheho kola ,, dnes sa mi moja mamina smiala ze aky som uz siroky,, 😀 😀 😀 som gulatucka teda riadne,,
hlavne comu sa tesim ze uz nemam krce,, jupiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
kila mam stale tych 5 na sebe ale gulatim sa stale,, viac

lia
30. apr 2009

co je tam??fazulka zasadenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jastrab
30. apr 2009

ANO!!! ale nebudem sa dopredu tesit...takze si vas budem radsej citat 🙂

jastrab
30. apr 2009

a juli, pozerala som tvoje foto v albume, teeeda, na to ze koncis 1. trimester si uz poriadna tehulka vsetko vidiet 😵

juliett99
30. apr 2009

jastrab moja,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale tesim sa aj ja len potichucky,,
v ktorom tt by si asi mohla byt??

jaj moja ale to keby som sa dnes odfotila tak si povies ze sak ta by uz mala ist rodit,, inak ked sa pozriem niektorym babenkam do albumikov tak ja mam vacsie brusko ako tie co idu rodit"" 😝 😝 😀 😀 😀

jastrab
30. apr 2009

tak si hovor, ze mas brusko vacsie, Juli, lebo tam akoze mali byt dvojicky 😀

lia
30. apr 2009

jeeeeeeeejeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjj jastraaaaaaaabbbbb,to myslis vazne??kedy si to zistila?? 😀 jeeeejjjj,tesim zatial potichucky 😉
teda ten eliasko je zazracnyyyyyyyyyyyy

jastrab
30. apr 2009

😀 je, je, je!!!!

juliett99
30. apr 2009

no asi tak moja,, zato je tam ta potvora cysta,,len aby nerobila nasemu šušniku problem,, 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre