MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

vierka
12. nov 2008

ahojcek...
tak ti mozem napisat, ze ja k tomu lekarovi chodim uz dlhe roky a som maximalne spokojna... pekne vsetko vysvetli, ukaze, povie, ma taky ludsky pristup a to sa mi paci... neviem konkretne co robi ohladne tych problemov co si ty pisala, ja som chodila k nemu s inym problemom... ale pekne sa snazil a daval mi nadej a pozitivnu energiu a to bolo super... neviem ci mas nejake otazky kludne sa pytaj...
a ty si k nemu doporucena od nejakeho lekara, alebo k nemu chodis uz dlho?

johanka
12. nov 2008

ahoj, tak ja patrim tiez k p. dokotorovi a som s nim velmi spokojna a moje zname su tiez spokojne, ja riesim otehotnenie...som rada,ze som sa k nemu dostala, ma taky prijemny pristup, ako pisala vierka, pekne vsetko vysvetli, neda sa porovnat s mojim byvalym doktorom!

iwusa
autor
13. nov 2008

ahojte baby, dakujem, ze ste reagovali aspon vy dve. no ja k nemu chodim skoro rok a uz ten rok riesime jeden problemik, teda, ze by som chcela babatko, ale problem je v tom, ze mam zle hormonalne vysledky. ja viem, ze riesenie mojho problemu bude trvat dlhsie, som s tym zmierena, len obcas mam take neprijemne stavy, ze ta liecba nefunguje, nepomaha to tak, akoby som chcela atd. tak som chcela zistit, ze ake skusenosti maju aj ine baby okrem mna s tymto panom doktorom. akoze je to fakt velmi sympaticky doktor, jeho pristup je uplne skvely, vzdy mi doda vela vela optimizmu!!! len pocula som aj zle reci na neho a ostala som taka, no ako na vazkach... ale uprimne dakujem za prispevky 🙂

vivere
13. nov 2008

iwusa, kuk do temy dobry gynekolog v TT, tam je nieco pisane 😉

vierka
13. nov 2008

iwusa - vies ako, hovorit sa moze vselico, ide hlavne o to, aky mas ty z toho pocit a ako sadol tebe... lebo nie vzdy ma kazdy naladu, alebo dobry den a na to sa musi tiez prihliadat... aj mna sem tam mrzelo nieco, alebo som bola sklamana, ale ked to prvotne sklamanie a slzy opadli, tak som si uvedomila, ze je to skvely clovek a robi pre mna vsetko co je v jeho silach 😉
verim, ze sa coskoro ten tvoj problm vyriesi a treba bojovat dalej... drzim palce 😀

lia
13. nov 2008

aj ja k nemu idem buduci tyzden prvy krat ,tak som velmi zvedava 🙂
potom napisem

jastrab
14. nov 2008

aj ja k nemu chodim, liecim sa na syndrom PCO a mozem povedat zatial, ze som spokojna, drzim palce vsetkym ostatnym "kolegyniam", mozno sa raz spolu stretneme v porodnici (alebo aspon v cakarni 😉 )

jastrab
20. nov 2008

tak lia, ako si dopadla?

lia
20. nov 2008

jastrab,este som nebola,az na pondelok som objednana. 😉
troska sa bojim,ale to preto,ze idem do neznama.

vierka
20. nov 2008

lia - bude to v pohode, neboj 😉

lia
20. nov 2008

dakujem vieri za povzbudenie 😅 😀

jastrab
20. nov 2008

a funguje ten Elias tak, ako ma napisane, ze lieci zensku sterilitu? a komu vsetkemu pomohol z fora, hmm? Vierka, ty sa liecis tiez clostikom? mas PCO? a kolko uz dlho si v jeho ambulancii?
Ty Lia, ides kvoli comu k nemu? tiez ta k nemu poslali kvoli problemom s otehotnenim?
inak, fakt je velmi slusny a komunikativny (teda na odborne veci), uz normalne nemam obavy k nemu ist...
akurat som tam bola minulu stredu a hovoril mi o jednej pacientke, ze mala 2 pozitiv tehu testy a na UZV sa ukazalo, ze tehotna nie je 😕 ...a ja na to, ze p. Dr., ja mam test negativny, nemohlo by to byt opacne? 😀, tak sme sa celkom pobavili...

vierka
20. nov 2008

jastrab - no mojej kamoske, dokonca dvo nenormalne pomohol a obe otehotneli... este k tomu ma aj super pristup a vsetko pekne vysvetli a je mily a je s nim sranda... ja som sa minule uz aj trapne citile ze sa ho na vsetko pytam a on s usmevom povedal "ved je to moja praca, vam vsetko vysvetlit, kludne sa pytajte" - proste zlaty 😀
no a co sa tyka liecby u neho - ja ho mam ako mojho gynekologa uz 10 rokov, po roku snazenia som za nim prisla ze sa snazime a nic, tak sa zacal kolobeh testov a roznych vysetreni - nakoniec sa zistilo, ze neprepustam spermie tak ako by som mala a doporucil mi navstevu centra asistovanej reprodukcie - kedze potrebujem ukony, ktore on vykonavat v beznej ambulancii nemoze...

jastrab
21. nov 2008

vierka, tak drzim palce, nech to vyriesia cim skor aj inde 🙂 ...ides do BA? a ake vlastne robi ukony Elias, ked ma napisane, ze robi tiez asist. reprodukciu...ci to sa mi len mari? 😕
ja len dufam, ze aj nam pomoze, lebo clovek po vsetkych tych prispevkoch na MK ostava v strasnej neistote, ci bude vsetko OK ☹

vierka
26. nov 2008

jastrab - ano chodim do Blavy do Ferticentu... neviem ake ukony robi on, lebo tiez som sa zamyslala nad tym, ze tam ma poobede pisane ukony asis. reprodukcie... ale podla mna IUI ani IVF nerobi, pretoze na to potrebuje laboratorium, kde sa pracuje so spermiami a to tam on nema... mozno je pod tymi ukonmi brane napriklad papierovacky ohladom AR, alebo mozno tam mozes chodit na nejake stimulacie ihlami, alebo co ja viem.... alebo sa ho opytaj co tym mysli - podla mna ti bez problemov odpovie 😉
nemala by si citat take prispevky, si len zbytocne deprimovana a to robi tiez svoje, ked si predstavujes ako budes mat vsetko to o com citas... treba mysliet pozitivne, aj ked viem, ze je to niekedy tazke 😉

jastrab
26. nov 2008

vierka, snazim sa nepripustat si to, ale zase aj napriek vsetkym negativnym veciam je tu toho vela pozitivneho...napriklad by som nikdy neverila, ze syndrom PCO sa tyka takej velkej casti bab alebo ze otehotniet je - zda sa mi - naozaj "umenie"
...od zajtra zacinam brat clostik, tak som zvedava, co na 13 DC Elias povie, ci by sa "dalo" 😉

vierka
27. nov 2008

jastrab - treba si brat z tejto stranky take priklady, ktore boli na tom horsie nez my a podarilo sa im to... take priklady ma posuvaju velmi dopredu 😉
tak ti drzim palceky aby clostil pekne zabral 😉 potom sa musis ozvat ako si dopadla 😉

jastrab
27. nov 2008

jasneeee, vierka, aj ty sa drz 😉 myslime pozitivne
a co ostatne pacientky z TT?
ahoj nely00 😎

vierka
28. nov 2008

jastrab - takze ty k dokimu chodievas kazdy mesiac na folikulometriu???

sevzuz
28. nov 2008

ahojte kocky,
chcem Vas povzbudit, ja chodim k eliasovi od marca a teraz sa nam konecne podarlo, manzel ma podla mikroskopu sikovne spermie a ja som konecne mala ovulku, od aprila som stale brala clostil, ale aj vitaminy (sarapis, kyselinu, zinok). tak sa drzte a nech vam to dopadne tak dobre ako nam. 😉
drzim vam palce

lia
12. feb 2009

ahojte
aj vy beriete clostil??od ktoreho dna??treba ho davat kazdych 12 hodin alebo to beriete hocijak,rano a vecer??

ufko
12. feb 2009

cau lia..naco sa berie ? a ako si dopadla u eliasa ? mas z neho dobry pocit ???

nelly3
12. feb 2009

ahojte 🙂 ja som tiez objednana k eliasovi v marci tak som tiez velmi zvedava ze co 😉

ufko
12. feb 2009

cauko nelly...co ten elias je zac ?? nejaky liecittel ci co, ked k nemu vacsina kociek chodi ???

nelly3
12. feb 2009

nie je, ale zaobera sa aj liecbou neplodnosti, ja idem k nemu prva krat tiez, tak som strasne zvedava 🙂

ufko
12. feb 2009

a aky mas problem ?? prepa, ze sa pytam..ak nechces neodpovedaj 😉

nelly3
12. feb 2009

no chceli by sme bejby 😉 aj ty k nemu chodis?

ufko
12. feb 2009

nie..nechodim..len som sem zasla na temicku, ze kto to je a tak..
ja chodim do BA uz do CAR...tiez sme uplne OK obaja a dve ivf..neuspesne..

lia
12. feb 2009

ufko 😀 nie,je to dr.,ktory sa zaobera neplodnostou 😉
nelly,preco az v marci?? 😅
ja skusim neho,uz som bola aj na 1.IVF,druhe spontanne,obidva skoncili potratom..
mam pco,co si myslim,ze nie je az taky strasny problem,nie??

vierka
12. feb 2009

ahojte baby, je to uzasny lekar a clovek, bude sa vam pacit, ma ludsky pristup a vsetko pekne vysvetly a ma super milu sestricku. Mne bohuzial nemohol pomoct tak chodim do Car-u ale chodim aj k nemu. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre