MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

bettynka222
6. máj 2009

statnice mam 20. maja...to je zachvilku 😒 no ale snad to nejak zvladnem 😎
imunolog je zajtra o jednej, potom hned napisem. len ktovie ci tie testy robi a hlavne na kedy ma potom objedna. na to su strasneeee cakacie doby

juliett99
6. máj 2009

jajj som to ja ale motovidlo,, zabudla som ze az zajtra je stvrtok,,
no pekne to sa i fakt blizi ,, co je fakt rychlo ,, dufamze to zvladnes moja po tom vsetkom co si prezila,,

bettynka222
6. máj 2009

som trubka, zabudla som napalit cd k diplomovke...tak preto o takomto case odpisujem 😀 (inak by som mala uz psat, ked som od 5 rano pisala DP, ze 😎)

juliett99
7. máj 2009

ahojky betynka,,
a co bteraz*?mas to hadam nejako ulozene ze mas moznost si to napalit nie? 😉 no dufam ze uz dnes si nevstavala o 5 rano,,,skus aj trosku oddychovat a potom sup zas ucit,, 😀

bettynka222
7. máj 2009

nooo, bola som hore az o 5:30 - este osm naprogramovana s diplomky 😀 a sused robi strechu, takze tu je hrozny buchot.
neboj, ja ot mam ulozene, len to sa musi odovzdavat aj s cd, tak sme to v noci rychlo napalovali.

juliett99
7. máj 2009

no aspon ze tak,, som rada, 🙂 no pekne ze ta budii,, aj nas to teraz caka,,, takze susedia traste sa,, 😀 😀

bettynka222
7. máj 2009

babyyyyyyyy, som spat.
dr. bol straaaaaasne zlaty. zodpovedal mi aj tie najprimitivnejsie otazky (teda z jeho pohladu to boli urcite blbosti), aj sa obcas na nich zasmial. a objednal ma uz o tyzden na testy (pred rokom som tam dobre dlho cakala na termin) a povedal ze s nicim nema problem, ze vsetko zistime a tak. a inak dost pochybuje o tom, ze by som tvorila protilatky proti spermiam atd, lebo moja imunita skor netvori protilatky. tak ma spon trosku potesil 🙂 no ale som maximalne spokojna. normlane sa tesim na branie krvi, ale to ma v den D urcite prejde 😀

lia
7. máj 2009

a preco si vlastne odisla od eliasa betty??mne je za nim smutno,ja som sa nikdy nestretla s takym gynekologom ☹

juliett99
7. máj 2009

betynka,,
mojka,, to sa tesim ze doktor bol zlatucky a ze zodpvedal na tvoje otazocky a si zas o nieco mudrejsia a nemusis sa tak bat..
jupi skvela sprava,, a tak teda kedy by ti mali brat krvicku?, aby uz bolo vsetko jasne,? 🙂

bettynka222
8. máj 2009

liuska ale ja osm od eliasa neodisla, ved ja som bola na imune 😀
ale inak elias sa ma tak trochy zbavil, ked ma hned poslal do nemocky...a tam to zas so starostlivostou trosku prehnali. ale zas keby tomu druheme embryu "nepomohli" tak fakt som mohla potratit ovela neskor, a to by bol dobry horor. ved kolke baby z nasej trombo temy potratili v 20 tt... 😠

julinka na krv idem 14.5.. bol hrozne zlaty, lebo sestricka hovorila, ze ma termin az v july....ale on povedal,z e otto sa spravi teraz. asi aj preto, ze osm mu povedala, ze sme si nedavali pozor. a boli mu luto aj tie dva potraty. oni to na tej poliklinike beru uplne inac ako v nemocke. v nemocnici denne vidia ako zena pride o dieta v siedmom mesiaci po tom, ako 5 krat potratila (to bol sice eztremny priklad, ale asi chapete co tym myslim) no a potom su pre nich dva vcasne potraty nic. ale inak som rada, ze osm sa od dr. nenechala odpisat, ze som si to vyhanala svojou psychikou, alebo ze to bolo geneticky vadne a dobre ze som po tych pricinach patrala, lebo ta trombofilia nie je sranda a mohlo to dopadbut aj omnoho horsie ako vcasnym potratom. takto si ma aspon pre buducnost odsleduju.

juliett99
13. máj 2009

ahojcek,,
betynka tak zajtra sa nam drzkaj, pri tom odbere krvicky a kedy by si mala mat vysledky??
moja dufam ze bude uz vsetko u teba tak ako, ma . Budu ta sledovat takze ak by sa podarilo tehulkovanie tak uz si na teba posvietia.. 🙂 🙂

ja som dnes bola na mojej druhej poradni,, trsoku som bola smutna ze som sa tesila na sono,, no zistila som ze sono sa uz robi uz len v 20tt a potom v 30tt ,, teda ak by sa nieco nezhorsilo,
doktor sa ma povypytol ako mi je co brusko a povedal ze je vsetko ok, takze netreba robit sono. ale ze ak by sa zas nieco predsa len vyskytlo tak hned nam prist.
prve krvne testy dopadly dobre ,, tesim sa.
na buducu stredu idem na triple krvne testy to je na to ci nieje plod poskodeny,, verim ze dopadnu skvele,,
treba len a len verit.!
a potom si mam zavolat 25 v pondelok na vysledky ak by boli zle tak budem musiet ist na kontrolu skor. ja dufam ze nebude treba!
a spomenula som mu steklenie,, a doktor mi potvrdil ze uz to moze byt nas drobcek,,,tak sa tesim,, 😀 😀 😀

bettynka222
13. máj 2009

no usper julinka, som rada,z e je vsetko ok. vidis, ja vy som uplne zabudla, ze zajtra mam ist na krv, esteze ta mam 😀
ja som trochu smutna, lebo som si nasla web pre lekarov, kde su vypisane priapdy, kedy treba pacienta odoslat na geneticke vysetrenie, kvoli tej trombofilii. no a bolo tam napisane okrem ineho, ze indikaciou je aj pomaly rastuca sliznica v tehu a tvorba zrazenin v maternici. ale hlavne ze ked som sa na to pytala, ze ci mi ta sliznica pomaly nerastla kvoli trombofilii (a o tej zrazenine ani nehovorim), tak som bola psychopat,ze si myslim, ze mam trombofiliu. a teraz zas ked je ta trombofilia uz potvrdena, tak odvsadial pocuvam, ze moja mutacia je ok. tak preco tolko bab s mojou mutaciou potraca? ale nastestie je tu ten dr. z blavy a ten sa uz snad o to postara.
som z niektorych tych lekarov skalamana. vycitaju nam, ze chodim na net a hladame si diagnozy, ale mozno keby neboli natolko namysleni a sami by si nieco precitali, tak by sme sa my nemuseli tolko trapit.... 😒

juliett99
13. máj 2009

betynka,,, aj my sme radi ze je vsetko, ok,, 🙂 🙂
takze zajtra uz vies kam mas ist,, nezabudni,, zlatko, 🙂
no to mas pravdu ze niektory doktory si myslia alebo dokonca nam aj vycitaju ako si ty napisala hladame choroby,,a moc sa sledujeme a ze sme hypochondry,,
jaj lenze oni fakt nevedia ako sa mi pacienti citime, oni si aj tak tvrdia svoje.. ☹
co je smutne ved nase zdravotnictvo nieje ziadna vyhra.
no verim ze tento doktorko ktoreho si si nasla ti uz urcite pomoze,,
a inak ako sa mi mas?? co skola,?? 🙂

bettynka222
13. máj 2009

aj ja si myslim,ze on mi uz konecne pomoze. hned den po statniciach som unho objednana.
inak ti lekari su vtipni, lebo miesto zakazovania internetu by si tam mohli aspon obcas nieco precitat aj sami. ale to by museli zostupitt z vysin lekarskej dokonalosti a naucit sa pocuvat nas obycajnych smrtelnikov...ale na to maju straaaaaaasne velke ego.
nooo skola nic moc. som rada ze som diplomku zvladla, ale teraz sa uz absolutne nedokazem sustredit. stale hladam nieco na nete (teraz to uz trosku prehanam. to je pravda) alebo nam tym rozmyslam. vies ked ja si peken pripravim na tych doktorov otazky a oni ma hned odpisu. ale uz si pisem s viacerymi tromboskami. kazda mame nejake skusenosti a ked ich dame dohromady, tak sa vyliecime aj same 😀 a ten dr. je fakt super, on riesi manzelovu kamosku, ona je presne ta ista mutacia ako ja a mala aj rovnake problemy (nizka sliznica a zrazeniny).
ach uz nech je po statniciach. normalne sa k niektorym dr. tesim...k inym nie - napriklad do nemocnice uz na kontrolu nechcem ist.

juliett99
13. máj 2009

betynka
zlatinko ja verim ze tento doktorko,, ti pomoze,, to mas pravdu ze ak ty na nich spustis tisic otazok ze on ani nevie odpovedat tak ta hned radsej odpise,, ako by sa mal zamysliet,,no lenze my nemame titul..
a kedy mas tie statnice?? nech ti drzim palceky?

bettynka222
14. máj 2009

statnice mam buduce stredu...dufam ze im tam aj nieco poviem. ale ved kolki stresaci sa aj ucia mesiac dopredu a potom maju taku tremu, ze zo seba ajtak nic zmysluplne nedostanu. tak sa ja budem tvarit, ze mam tremu, alebookno 😀
inak juli ja som mala len jednu jednoduchu otazku - suvisi pomaly rast sliznice a tvorba zrazenin v maternici s trombofiliou? tak podla jednej dr. nie (ved vies, za vsetko mohol moj mozog 😎) druha nevedela a tretia o tom este nepocula. ale hlavne ze web pre lekarov uz take cosi pocul.....
jeeeeej uz 15 tt, super. pocuvaj, ked pojdes nabuduce na poradnu a ja nebudem prave behat po njakych vysetreniach, tak ta tam mozem ist pozriet. ci ty ides asi s manzelikom, ze?
drzte sa pekne, susnikovi posielam pusinku 😉

elinka27
14. máj 2009

ja chodim k tomuto lekarovi uz dlhsie, a som s nim maximalne spokojna, a teray ked ma uz aj novu sestricku nemozem si stazovat,isla som k nemu ked som mala problem a odvtedz som u neho ostala,a cele tehu som bola.

juliett99
14. máj 2009

betynka ,, tak ako si dnes zvladla, odbery??, 🙂 🙂 🙂
veru uz mam 15tt ,, to by bolo super ,, ak sa bude dat rada sa stebou stretnem. Nie vzdy idem z drahym zalezi jak mu vychadzaju smeny.

elinka vitaj u nas,, rada citam ze tiez patris k nam spokojnym s doktorom,, 😉

bettynka222
14. máj 2009

ahoj juli, som sa zobudila o piatej v noci na hhrooozny kasel. tak som si trubka hned dala cukrik na hrdlo. ale sestricka hovorila, ze nevadi...tak som to nejak zvladla. ja a ihla v zile... 😝 aj sestricka sa smiala, ze som uz mohla byt z nemocnice natrenovana. ale asi som vysla z cviku 😀 a dufam,z e uz donho nepridem 😝
stlae nemam hematologa, ale verim, ze sa nejaky najde. teraz si musime hlavne davat strasny pozor, nech sa neplanovane nezadari...ajked neviem si predstavit ako budeme potom, co mi nariedia krv plodit planovane...no ale asi si na to budem len musiet zvyknut.
oki, potom daj vediet ked pojdes do poradne. ja idem tvrtok tomu janekovi. som faaaakt zvedava. a vy sa julinka mate ako? babatko poslucha?

eli vitaj 😉

kala
15. máj 2009

ahojte kočky prosím Vás dajte mi dáky kontakt na tohto doktora moc ďakujem a ak by ste mali aj na Ilavského

juliett99
18. máj 2009

betynka, mojenko ty aj zijes??
ako sa ti dari?? asi mas vela robotky s ucenim,,, 😉 dufam ze vysledky uz mas s krvicky,, ako dopadli??

bettynka222
18. máj 2009

julinka ahooooj. ano uckam sa. uz som zmakla jeden statnicovy predmet, z druheho viem cast...no ale uz mi oc casu neostava a ja vobec nevladzeeeem. navyse mi minuly tyzden prisla prva popotratova ms a 4 dni som sa zvijala v brutalnych krcoch...takze z ucenia nic nebolo.
mysli na mna, aby som to zvladla. vela sil babatku aj mamicke posielam 😉

ahoj kala, skus zavolat na polikliniku (0335501511) a vypytat si ilavskeho. eliasove cislo - 0335953357

juliett99
19. máj 2009

aojcek moja,, takze uz as aj prvu mrsku za sebou?? pocula som aj ja ze po kyrete maju zeny vacsie bolesti pri mrske,
a vidime ze sa plne venujes uceniu,, to je len dobre mojenko...
jasne ze na teba myslim a drzime silno palceky aj z drobcekom, 🙂 🙂

bettynka222
19. máj 2009

bojim bojiiiiiim. treti predmet este neviem. som si este len teraz k tomu skompletizovala materialy.... 😒

juliett99
19. máj 2009

nebojjjjjjjjjjj,, ja tu na teba so susnikom myslim na teba adrzime palceky takze to na 100% zvladnes.. 🙂

bettynka222
19. máj 2009

no ale ked ja o tom straaaaasne pochybujem. a hrozne sa hanbim, ze tam idem nenaucena 😒 to vobec nie je moj styl... ach to bude hanba...vsetci to uz spravili a ja tam budem ako taka trapka, co vsetko flaka... ☹

juliett99
20. máj 2009

betynka zlatko nepochybuj,, len si pekne ver, uvidis ze to zvladnes lavou zadnou,, ja ti verim takze aj ty si musis verit..
ja som dnes bola na tie krvne testy co sa robia len v 16tt a teraz cakam na vysledky, mam volat v pondelok.

bettynka222
20. máj 2009

julinkaaaaaaaaaaa, ja som to zvladla 😀 normalne som tomu neverila, ale vidis, amla si pravdu 😉
ten tvoj 16 tt sa mi veeeeelmi paci. len tak dalej. drzkajte sa 🙂

juliett99
20. máj 2009

betynka mojenko tak ti z celeho srdiecka gratulujem,,, cmucik veliky ti posielame,, vidis vravela som ti nebojkaj sa ty to zvladnes,,super tesim sa mocccccccccccccccccccccc 😀 😀 😀
tak a teraz supkom do postielky oddychovat a spinkat 😝 😵

bettynka222
20. máj 2009

a ty co este nespinkas, haaaa?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre