MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
1. jún 2009

vies co mna ma na izbe cervenka ten je mily, vcera tu bola lahky aj ten bol zlaty,a na prime bola dr, chovanova ta tiez sa dala... s cechom som sa stretla ked som sem prisla vtedy v noci na vysetrenie..
ale zatial viac nepoznam...
sestricky su zlate a dnes prijali asi 4-5tehotnych uz vo vysokom stadiu asi je rizikove full
tak len oddychuj moja pekna aby si mohla coskoro zacat snazilkovat 😉

bettynka222
1. jún 2009

lahkeho myslim poznam tiez z gyn. prijmu a chovanova mni tiez nieco hovori. tak som zanla prostredia gynekologickeho odd. 😀
nooo, rada by som zacala snazilkovat, to je pravda. ale vdaka statniciam som na to uplne zabudla. zijem si teraz skoro takym bezstarostnym zivotom ako pred pohromami 😎
inak sestricky si hrozne zlate. len jedna, co so mnou bola v den zakroku bola divna. najprv ma tristvrte hodinu zabudla v totalnej kose dole v cakarni pred prijmom, kde boli ludia zababuseni v kabatoch a cizmach - a to mi nechcela dovolit zupan, ale som si ho vydupala 😝
no a potom na oddeleni, ked som chcela vstat, tak sa ostatne sestricky bali, aby som neodpadla, ze mam zazvonit, ked budem chciet vstat. no a samozrejme na opje zazvonenie prisla furia a ocapila sa na mna. pozerala na man jak na idiota,z e co ju otravujem s takou blbostou. ale ostatne boli vsetky supeeeeeeeeeeeer 😎

bettynka222
2. jún 2009

ahojte ex a sucasne eliasovky 😀
dnes osm bola u genetika...a samozrejme nezdiela nazor mojej hemato, tak som sa potesila. a je to veeeelky odbornik. uz sa len prebojujem k nejakej hemato a uz to snad bude ok.
julinka inak dnes som vstavala skor nez ty - o 5. o pol siedmej sme totiz museli byt na kramaroch 😝

jastrab
4. jún 2009

Ahojte, co nove?

bettynka222
4. jún 2009

ahoj jastrab, eliasovky sa niekde stratili...nevies nahodou co je s julinkou?

juliett99
4. jún 2009

som este stale v tt ale prelozili ma rizikove, mam tu jednu super babenku v 26tt je nam tu celkom dobre mame na izbe sprchu aj wc. jedlo no strach a hroza este ze su zasoby z domu.
od vcera vecera uz nemam infuzky alle asi dnes na noc dostanem lebo v noci som mala zas tvrdnutie , dnes som bola na sono susnik malinky/a uz ma 174g xixx no placenta stale hlboko zasahuje do krcka, 😒 ☹ nezlepsilo sa to zatial. 😒
betynka aj vsetky zlaticka eliasove,,, sorry ze som sa neozyvala,, len na gynde mi dali na izbu babicku a ta chudak celu noc chrapala nedalo sa spat v pondelok som mala hroznu migrenu a aj ma prelozili na rizikove 😉

bettynka222
4. jún 2009

julinka a ty si doteraz lezala na gynde, hore na stvrtom? ja som myslela ze si na rizikovom, preto som ti aj vtedy pisala, ze som na tretom bola. to keby som sa nahodou za tebou dobijala, asi by sa na tretom poschodi cudovali, ze koho to hladam 😀 a preco si nebola od zaciatku na rizikovom, co bolo plne?
jeeee, babatko ma uz 174 g, to je supeeeeeeeeeeer. a ty si uz 18tt...to ale letiiiiiii 😉 ja som sa uz o teba bala, napis sem vzdy aspon nieco, nech sa tu vsetky nedesime 😎
no ale to ze placenta zasahuje do kracka....to akoze moze sposobit porod ci co? neda sa s tym nic robit? ale ved ked budes pekne lezkat, tak to bude oki, nie? a nech ti spravia nejaku fotecku na sone, chceme vidiat susnika 😉

juliett99
4. jún 2009

betynka ano bola som na stvrtom,, od utorka som na rizikovom bolo tu plno tak preto som bola 4tom.
sono robili ale foto mi nedali,,,,,,,, fnuk ☹ no neva ale aspon viem ze drobec rastie.
na tu placentu musime len cakat ako sa to vyvynie,, a co sa tyka placenty tak to je velke riziko ak sa poskodi tak drobec bude v ohrozeni ☹ ale ja budem poctivo lezkat 🙂 tak bude vsetko ok 😉

a ty ako moja*???,

bettynka222
4. jún 2009

no jasne,z e to vylezis...a ked budes pekne odpociva, tak sa nic nemoze poskodit predsa 😉 ono je asi dobre ze si v tej nemocke. lebo doma je sice lepsie, ale tam by si stale nieco robila, chodila a taaaak. alebo isla po maleho do skolky, alebo aspon ustala postel, nie? no a tam vsetko robia za teba, takze to je super...teda az na to jedlo 😝 si pamatam, ako mi raz doniesli ten hnus, jedine maso vyzeralo celkom schopne, ale to som mala zakazane, lebo mali podozrenie na to mimomaternicove...tak som sa toho ani nedotkla a manzelik mi nieco priniesol 😉
co ja? ved si precitaj vyssie. som prinasala cerstve infosky od genetika. uz mam dohodnutu aj hematologicku v BA. idem tam 2.7. tak potom napisem. mojej hemato idem 23.6. mozem priniest infosky....ale budu urcite do veci 😀 no a este tento mesiac budem chodit na folikulimetriu - tak rozhodol nas zlatucky pan dr. no a est eniekam...ale teraz neviem kam 🙂

juliett99
7. jún 2009

sewas zienky jak si vikeńdikujte*??
ja som tu v tt stale si s drobcom sunky valam,, 😀 😀 zas mi nasadili infuzky zas prisli tlaky- krce tak mi davaju to magnezium 😒 ale nech hlavne aby nam pomohli,,, 😀

jastrab
7. jún 2009

cau juli, tak sa drz a dokedy by si mala byt v nemocnici? snad nie do novembra! 😅

lia
7. jún 2009

juli drzkaj sa 😵 da sa to tam vydrzat??este si stale sama??

bettynka222
8. jún 2009

ahoj juliiiiiiiii, ty si zase pokrocila - uz 19 tt 😵 😵 😵 to tvoje tehulkovanie tak letiiiii. skoda len ze tan moj zakaz snazilkovania nebezi tak rychlo....
drz sa tam. ozaj a co robkas? citas nejake knizky? este stale musis lezkat?

fyalynka
8. jún 2009

ahoj juliett 🙂
uz som ti dlho nenapisala, ale citala som ze si v nemocke 😒 Je mi luto, ze ta tam nechali, ale hlavne nech
sa dobre staraju o miminko, aby sa citilo dobre a bolo zdravucke 😵 Prajem vam obom vela sil a pozitivnej
energie 😉 🙂

bettynka222
8. jún 2009

ahoj fyalka 😎

juliett99
9. jún 2009

ahojte kocky,,, moc vam dakujem ze na nas myslite 🙂
mala som ist v pondelok domko ale cez vikend a aj vcera v noci ma zas museli napichnut na infuzky stale mi tvrdne brusko. ☹
uz lezim na´rizikovom mam super spolubyvajucu, mame spolocnu sprchu a wc tak nam je tu aj celkom dobre. az na tu stravu,,, bleee ale zasoby z domu pomahaju. ano musim lezat lebo pri sedeni mi vznikaju tlaky.
fyalyka a ty ako pokracujes?? 😉

bety,, no najviac pozerame dvdčka to je nas program,, 😀

fyalynka
9. jún 2009

ahojky juliett, este ze mas aspon dobru spolocnost na izbe 😉
inak mas ip 😉

juliett99
10. jún 2009

ahojcek zienky,,, tak jak sa vam tu dari???
baby dnes tu mame jednu z naj sestriciek a ona mi dnes pocuvala brusko,, bolo krasne pocut drobceka ako mu /jej bije srdiecko ,, slzicky boli velke ako hrachy bol to uzsany pocit..
a este jedna novvinka prvu noc co som bola bez infuzky a ani brusko netvrdlo,, jupi,,, klop klop aby to tak aj zostalo,, 🙂

bettynka222
10. jún 2009

myslime na brusko, aby netvrdlo 😎 jeeej juli to je super ze si pocula drobceka, to potesi, ked mozes zistit ze je v poriadku 😵 ale uz aby bolo 9 mesiac fuc a babatko vonku, coooo? a my ta snad s fyalynkou coskoro dobehneme a stretneme sa v trnave s kocikmi 😎 ale zatial mame este zakaz...no ale leto ubehne a my sa posnazime 😀

juliett99
10. jún 2009

dakujem bety... ste pokladiky.. 🙂
jasne ze dobehnete a budem cakat na vase spravicky ked oznamite ze ste tehulky ,, len teraz pekne dodrzujte co kaze pan doktor a vsetko bude okisek.. 🙂 treba len a len verit nestresovat.

bettynka222
10. jún 2009

no ved verime....teda teraz ma ani nejake tehotenstvo nenapadne...ale urcite si na to vsetko spomeniem v oktobri ked sme mali mat babatko...a mozno ani nie 😎

fyalynka
10. jún 2009

ahojte, no jasne ze pojdeme vsetky spolu na prechadzku s miminkami, tak sa budeme hrdo prechadzat
po TT... 😵 😵 😵
betty, a co bylinky, chutia??? 🙂

bettynka222
10. jún 2009

jeeej fyaly ja som ich este neskusala. chcem pockat na 7.7. vtedy idem na kontrolne testy na hematko do BA. vidis som to chcela napisat babam do opakovanych potratov, ze mame bylinkovych pomocnikov a nejak som na to zabudla...no ved vam to napisem v tej novej pozitivnej temicke - vies, v tejj spetembrovej. a uz do nej pod 😎

fyalynka
10. jún 2009

😀 ja ich pojdem zachvilu skusit prvy x 😀 potom ti napisem...
pojdem vas tam kuki 😉

lia
10. jún 2009

ahojte,co mate nove??

bettynka222
10. jún 2009

ahoj lius 😎

lia
10. jún 2009

caf betty,ako??

bettynka222
10. jún 2009

no ja mam teraz vela odpocivat - nakazane od janeka - no a tak odpocivam, vela cvicim (mojzisku steper a bicykel) no a beham po vonku s kamaratmi. na snazilkovanie mame este zakaz (az do septembra) tak zatial sa gyn. rozhodol pre folikulimetriu - ci vsetko funguje a taaaak. no a v july idem na konrolne odbery ma hematko, tak uvidim co mi tam povedia. ale predbezne nam lekari planuju tehotenstvo na spetember.
a dala som si profilove foto....ved to je tiez novinka, dovtedy si ma nevidela 😀

lia
10. jún 2009

ano vidim,co to drzis,diplom??
no super,tak september to isti 😵 😵
ja by som mala tiez oddychovat,ale dnes som uz nemohla,mala mi prist upratovacka,mam to tu uz v katastrofalnom stave,okna,vsetko treba poriadne upratat a hlavne,rozbijali nam kupelnu v pond.,tak som sa rozhodla,ze zaplatim upratovacku,cela natesena som isla rano pre nu a ona tam nebola a tel.samozrejme vypnuty.
tak samozrejme hormony,revala som celu cestu domov a vratila sa naspat do bordelu a musela to upratovat sama,mam toho dost,potom som bola na masazi,lebo uz som nevedela par dni uz ani chodit,bolela ma chrbtica a vystrelovalo mi to do krizov a trpli mi ruky,tak dufam,ze mi to neublizilo,ale boli ma brucho,dufam,ze je vsetko ok,zajtra idem do poradne,tak uz sa tak bojim 😔

bettynka222
10. jún 2009

liuska ale prosim ta preco si to upratovala sama? nemas nahodou odpocivat? ja viem hormony su potvory, ved som si to prezila...hlavne po potratoch so mnou mavali az do prvej ms, ale pocas tehu to zrejme fici tiez (ale pred 6 tt asi nie...teda aspon so mnou nic nemavalo). moja snaz sa to prekusnut, ajked verim, ze ta to nastvalo (je to trubka) a pocas nasledujucich mesiacov vsetky blbosti jednoducho hod za hlavu. hlupi ludia ti nestoja za to, aby sa kvoli nim stresovala, no nie?
a vasi ti nemozu prist pomoct? alebo nejaka kamoska? alebo manzelik? moja lez a odpocivaj, oki? a co inak cele dni robkas? mna asi tiez caka rizikove (teda ked sa do tretice zadari) tak aby som vedela, co budem porabat 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre