MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

lenca.b
27. jún 2009

ano mala by som ale uz nejdem vybavila som si to inak 🙂 a bola som teraz na laparke tak som kludnejsia

juliett99
27. jún 2009

a tam ti co zistili?? tak drzim palceky aby sa vam zadarilo.. vela stastia ti prajem.. idem uy spinkat dobru nocku paa

jastrab
28. jún 2009

ahojte eliasky, ahoj Lenca.b, my sme sa raz stretli v cakarni u Eliasa, spominala si, ze si zo ZV, aj ked to bolo na rychlo... ja sa tiez pripajam k spokojnym pacientkam dr. Eliasa, ku ktoremu som sa dostala pre diagnozu syndromu PCO - spontanne som MS nikdy nedostala, iba po duphastone (predtym agolutin), a ten mi predpisoval vzdy dr. Elias, tak neviem, kde je zrada... ak si u neho vedena ako sekundarna pacientka (kvoli "neplodnosti"), taketo veci riesi on! bud neodbytna, v TT a okoli je jedinym odbornikom, ktory sa na liecbu sterility zameriava a ked nechces chodit hore dole do ZV, tak to vydrz a nedaj sa odradit sestrickou, ktora, inak, vzdy bola v pohode, mozno mala zly den...
drzim palce

bettynka222
28. jún 2009

ahojteeeee 😎
leni aj ja som mala po tych dvoch potratoch chodit na folikulimetriu, ale kedze na 13 DC boli prilis male, tak povedal, ze treba prist zase o mesiac. nebolo to podobne u teba? mne povedal,z e ak sa to zopakuje, urobi hormonalny profil, aby sme zistili v com je problem. pretoze ked je ovu prilis neskoro (neskor ako na 16 DC), tak gynekologovia uz neodporucaju otehtniet, pretoze hrozi potrat. v takom pripade nema zmysel sledovat folikuly ked su prilis male a nic dobre z toho nevzide 😒
a ja spom s nim velmi spokojna 🙂

ahoj juliiiiiiii, co robkas? ja som bola este dnes velmi smutna, ale myslim, ze sa to trosku zlepsuje. a spravila osm si super promocne oznamko....je rovnako super, ako to svadobne. volakedy ti ich prinesiem 😀
ahoooooj jastrab, zu cvicis? 😀

juliett99
29. jún 2009

betynka tak to som teda zvedava,, na tie tvoje oznamka,, 🙂 🙂
ja som dnes vstavala bolo 9 hodin rano a na obedik som sa napapala a zas som zaspinkala,, skoro 3 hodiny som spala zobudila ma az ta hrozna burka, 🙂
a teraz si tu chvilku pismenkujem a pojdem si hodit sprsku a pozriem si nejaky filmik s mojim drahusikom 🙂
nebojkaj moja vsetko sa na dobre obrati len nech ti urobia ten profil a budes vediet co treba s tebou robkat..

lia
29. jún 2009

ahojte 🙂
jeejjj juli,pekna fotenka 😉
ako sa mavate??

juliett99
29. jún 2009

ahojky liuska,, mame sa dobre rastieme pridala som aj do albumikov fotecky,, a som sa vazila mam na sebe uz 9 kil 😕 😕 😕 asi tym ze nemam pohyb 😒
ty sa pochval ako sa mas-te??

lia
29. jún 2009

tiez som jak spuchlina uz juli 😀 😅
ked si mam obliect gate,tak mam nervy,lebo ma vsetko tlaci 🙄
idem kuk fotky 🙂

lia
29. jún 2009

jejjj,vy mate aj psika??ani neviem 🙂
ja uz odchadzam,nevydrzim pri pc dlho uz 😒
vo svtrtok afp,ale fakt uz rozyslam,ze si to nedam spravit.lebo sa toho strasssneee bojim.
papa

juliett99
29. jún 2009

ano moja mame maznacika uz 7 rokov,, akurat v sobotu mal vyrocie 7 rokov.. co je s nami domka,, 🙂 a co nam robka radost.
ja lezim pri pc,, mam net vedla seba takze tu mozem byt.. inak by som tu nemohla byt,, kedze sediet by som nemala.
nerob paniku lia urcite bude vsetko ok,, nestresuj sa 😉

bettynka222
29. jún 2009

ahoj lius ako sa mas?

juli nooo, budes prekvapena...ja som taky trosku exot co sa tyka oznamiek. neznasam maslicky, holubkov, prstienky a take veci...

jastrab
30. jún 2009

ahojte, dobre rano,
pozeram ze nepribudaju nove "pacientky", stale sme tu zohrana partia?
vsetko v poriadku?

lia
30. jún 2009

ja nemozem pri pc uz ani lezat,neviem sa usalasit uz na vecer,trpim strasne na chrbticu,ja si fakt neviem predstavit keby mi povedali,ze mam len lezat,tak zomrem od bolesti krizov a chrbtice 😒
zajtra idem na masaz,tak uz sa tesim 🙂
betty,v pohodicke.tento tt mam taky neprijemny,sami lekari a som z toho nesvoja 😒

juliett99
30. jún 2009

bety.. tak si hod oznamko do tvojho albumiku tu na koniku som zvedava 🙂

jastrab ahojcek ty sa nam pochval jak sa vam dari??

liuska tak ja uz zacinam zle spavat v noci ked som sa chcela otocit som mala pocit ze som jak velryba sa suchu a este k tomu zacinaju sa mi vnutornosti tlacit hore ,,je too bla bolest 😖

bettynka222
30. jún 2009

ahojte babule 😎

juli myslim ze sa ot nesmie. my mame v teme jednu babu, a tam sa vsetky v jednej teme povadili, lebo im povymazavali albumy., a dovod bol, ze si tam davali foto steperov a taaaak, a to vraj nesuvisi s konikom....tak radsej nechcem provokovat. no a povadili sa pret, ze sa potom navzajom obvinovali, ktora obvinila ktoru 😀

nooo, mna nic neboli..ale zas by som bola rada, keby ma bolel chrbatik a taaak z vasich dovodov 😀

juliett99
30. jún 2009

jajj ttak nevedela som,, skoda myslela som sa ze sa potesim aj ja z tvojho oznamka,, 🙂
neboj moja aj ty bues cochvilu lamontovat ako my 🙂 vsetko chce cas.

bettynka222
30. jún 2009

nooo uz sa mi blizi navsteva tej novej hemato. osm zvedavaaaaa. ae este mam v zalohe jednu na antolskej....keby daco 😀

bettynka222
1. júl 2009

haloo, kde ste? keby ste vedeli co sa dnes stalo na promociach.... 😀 😀 😀

juliett99
2. júl 2009

betynka co sa stalo??
a kedy to ides k tej hemato??
ja som dnes bola na tu glukozu,, bolo to blee no jasne ze sa to dalo vydrzat a zajtra idem na poradnu som zvedava kto tam bude 😉

bettynka222
2. júl 2009

juli noooo mala osm nadherne saticky ktore vsak mali prilis jemnucky zips, ktory nesiel zapnut. najhorsie bolo, ze som sa isla prezliekat len 15 minut pred promociou...mozno aj menej ako to. no a kamoska ma zapinal a aneslo to...a pritom mi vobec neboli tie satky tesne...nakoniec sa zips po nesetrnom zaobchadzani pokazil uplne, nastastie kamoska nabehla za mojim tatinom...ale kym sa z dola z wc predrala hore....to oblo casu. a tatina napadlo, ze kusok od ROHcka je galanterka a tak kupil dve siticka. ked prisiel boli dve minuty pred promociou a kasmoska zlaticko ma kompletne do nich zasila. esteze boli v tych sitickach navlecene ihly, lebo kamoske sa riadne triasl prsty. ale nepichla ma ani raz a stehy vydrzali, ajked boli´bezove na ciernych satkach 😀 a kvoli tomu vsetkemu stresu som na javisku vsetko domotala....no bola to sranda. a to som mal aeste aj podakovanie citat..ale nastastie som sa z toho vyvliekla, lebo po tom vsetkom neviem ako by som to precitala 😀 😀 😀
a inak babule z inych tem strasne chceli vidiet satky a oznamko, takze si kukni v albumiku 😉

juliett99
3. júl 2009

teda betynka ty si mam ale zazila divadielko,, to muselo byt stresu... pojdem mrknut ten tvoj albumik,,

ja som dnes bola na poradni a tak uz je to iste ze je to chlapcek,, a bude sa volat Samko,, 🙂 uz ma 480g a uz teraz si z maminky a ludi okolo seba robi dobry den,, na poradni ma dali na monitor lenze nemohli najst srdiecko a tak doktor ze ideme na sono,, a vtom drobcek nasli teda ozvy srdiecka,, tak nam vsetkym odpadol kamen zo srdiecka,, 🙂 no povedz neni to huncut?? 😀

juliett99
3. júl 2009

teda krasne satecky,, a ta kytica,, 😵 aj oznamko.. 😉 🙂 🙂

flyangel
3. júl 2009

juli...no huncut to je ale poriadny 😀 😀

juliett99
3. júl 2009

to teda je,, ak ked chce tato citit ze ako kopka tak sa zatne a strasjkuje ,, ked tato d prec ruku tak zacne 🙂

jastrab
4. júl 2009

betynka 😀 mas na co spominat
juli, tak budes doma na 100% v mensine 😉

juliett99
4. júl 2009

pekny vikendikovsky dnicek prajeme..
jastrab to teda hej aj s mojou maminou,,no co uz 😵 😵 😵

bettynka222
4. júl 2009

juli teda ten maly vas ale neathuje....asi to bude riadne cislo 😀 no to teda mam na co spominat baby....bol to des. ja osm normalne myslela, ze si ani po diplom nebudem moct ist...ale nakoniec sa vsetko vyriesilo 😎 co inak robkate? ja sa konecne opalujem. pred promociou som sa o to pokusila dva krat a vzdy ked som sa konecne obliekla do plaviek a vysla von, strhla sa hrozostrasna burka 😕

lia
6. júl 2009

betty 😀 mna by slahlo,este ze si mala tych spravnych ludi okolo seba 😅
juli 😀 betarisko jeden 😀
uz zacinas nakupovat,ze?? 🙂
ja uz sa neviem dockat nasej bambulky 😵 😵

bettynka222
6. júl 2009

ahojteeeeee 😉 zajtra rano mam byt na kramaroch na odbery..som zvedava, ci budu zistovat aj tie mutacie, na ktore s amoja hemato vykaslala....a potom zase naspat do TT na mamine promocie...pomooooc ja chcem spat a nie za 6 hodin vstavat ☹

lia
7. júl 2009

betty,vy ste nejake ucenlive 🙂
drzim palcule 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre