MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
20. mar 2009

fyalynka tak mne zistil po odbere teda hormonalnom profile ze teda syndrom PCO, nizka sliznica , vysoky muzsky hormon., pootocena maternica ale to uz sme vedeli aj predtym lebo to mam rodove a teda aj mrska mi nechodila alebo prisla ako sa jej zachcelo,,
nasadil mi najskor duphaston a potom som presne rok brala clostylbegyt a presne po roku liecby sa to podarilo,, no snazili sme sa o mimi viac ako dva roky,,
drzim palceky aby to vsetko vyslo aj tebe a cim skor 😉 😉 😉

fyalynka
20. mar 2009

juliett, no teda ☹ mala si toho dost ☹ napriek tomu sa to podarilo, to je skvele 🙂
My sa snazime skoro rok, medzitym jedno MA ☹ takze uvidime, co z toho bude 😒

tak sa opatruj, davaj na seba pozor, vela stasticka nech je vsetko ako ma 😵 🙂

juliett99
20. mar 2009

dakujem moc si zlatulinka,,, aj tebe prajem moc moc stasticka,,, 😵 😵 😵 😵

juliett99
24. mar 2009

ahojcek jastrab, mojenko tak dnes som bola na tej kontrole,,
podla mrsky by som mala byt v 8 tt ale podla sona a ovulky som iba 6tt ,, a babenku uz bije srdiecko,, dnes sme ho videli ale fotecku este nemam,,
na daalsiu kontrolu idem az o 3 tyzdne hadam to nejako prezijeme,, no a ma podozrenie na dvojicky,, zatial to neni iste ,, iste je ale to ked mi gratuloval k tehotenstvu a povedal vidite vravel som vam vy mamicka budete ,,
takze o 3 tyzdne mi zoberu krvicku dam im cikanicku,, a dostanem tehu knizocku,,heheh vraj prva poradna

bettynka222
24. mar 2009

ahoj fyalynka aj ostatne baby, aj ja chodim eliasovi 😉
fyaly pisali sme si cez ip...este som v nemocnici. aj ty si mala teplotu po kyrete?

juliett99
24. mar 2009

bettnka a co ti robili???
si spokojna s eliasom?? 😉

jastrab
24. mar 2009

juli, gratulujem...ze hned dvojicky? tak to vybavis jednym vrzom 🙂 a krv ti preco nebrali hned? hcg mas uz potvrdene okrem testov?
mam vela prace teraz, takze sa malo hlasim, drzte sa vsetky

juliett99
24. mar 2009

neviem moja vraj az ked pridem na prvu poradnu,, HCG nemusi potvrdzovat ked vidi na sone,, aspon u neho to tak je,,
tak nech ti rychlo ubehne robotka a zas sa ohlasis tu pri nas,, 😉 😉 😉

bettynka222
24. mar 2009

no juli cistili ma ☹
jaaaj, elias je fajn, ale ked som zistila, ze som tehu, volala som sestricke, ze sa potrebujem objednat...lebo j amam taky problem, ze mam posunutu ovu a navyse len 3 dni pred menstruaciou...takze bollo jasne, ze babatko dlho neudrzim. to bolo v utorok, ona mi povedala, ze mam pockat, ved mozno ajtak dostanem mrchu.... stredu som zacala spinit a stvrtok ma uz vzali, lebo som jej plakala do telefonu. dostala som utros, ale mimi sme uz nezachranili. zahryzlo sa do mna ale natolko, ze ma museli dnes vycistit.. alebo som ho ja nechcela pustit 😀

juliett99
24. mar 2009

bettynka tak to mi je luto toto,, no aj ja ked som jej volala ze mrcha nedosla tak som sa chela objednat na 7 den nepriachdzajucej mrchy a vrcala ze volam hrozne skoro, a tak,, no ale ja som volala presne ako lekar hovoril
ona je inak prijemna alle po telefone jak keby to ani ona nebola,,,
tak dufam ze sa coskoro vyliecis a budes zas fit ,, na snazenie o miminecko,,, 😉 😉

bettynka222
24. mar 2009

no ja dufam tiez. len je to pre mna trochu sok. pred par mesiacmi som bola este stastna zacinajuca snazilka...a zu mam za sebou prve (a posledne 😀) cistenie po potrate. najhorsie je, ze musim pisat diplomovku a vobec na to nemam silu....

juliett99
25. mar 2009

mas to tazke bettynka,, tak dufam ze ti sily cim skor pride a hlavne vela dalsieho elanu a stasticka k snazeniu,, 😉 😉

lia
25. mar 2009

betty,to mi je luto ☹ a preco bolo jasne,ze babo neudrzis??
juliet,ty si brala tiez clostil??

juliett99
25. mar 2009

ahoj lia,
ano najskor duphaston a potom presne rok clostil.. okrem toho ze som pekne papala kys. listovu a posledny mesiac calibrum baby plan..

bettynka222
25. mar 2009

dakujem juli 😉
lius jaj mam prilis kratku llutealnu fazu - trva len tri dni kym po ovu pride menstruacia. dr. mi povedal ze mam pravdu a hned mi nasadil lieky, ale uz bolo neskoro...dva dni nebolo vyzivovane chudatko. ale ked som sa po potrate pytala na testy, povedal, ze sa robia az po troch potratoch ???? to to mam akoze zazit znova?
fakt som netusila, ze pri prvom pokuse o otehotnenie nielenze otehotniem, ale aj zazijem prvy potrat a prvu kyretaz...
no vsetko je raz po prvy raz, ze? ale to si nevsimajte...uz som zase smutna...no ved to prejde

juliett99
25. mar 2009

betynka a jak to chce teraz riesit doktor?? uz si domka z nemocnice??

lia
25. mar 2009

ano betty,nadomnou sa lekar zlutoval a robil mi to dvoch potratoch.a sami sme si zaplatili vysetrenie v prahe,aby som bola kludna.
ale ved prvy mesiac neberie z teba baby ,nie??az po mesiaci som pocula 🤐
kyselinu beriem,aj ty si z neho pribrala??ja sa do nicoho nezmestim a to som ho mala len dva krat 😒
mozes si zaplatit tie testy betty,ale neviem co to stoji
juli,ozaj,aj ja som bola vcera u eliaska 😉
betty,ja ti poviem takto,radsej nech to odide hned ked to nie je silne,ved chces zdrave babo,nie??
ja mam zlu zrazanlivost krvi a tiez sa bojim,ze bude neskoro kym sa dostanem k nemu ☹

lia
25. mar 2009

uz teri krat to nechcem zazit 😔

lia
25. mar 2009

treti

juliett99
25. mar 2009

lia a kedy si tam bola o ktorej??? nepichala ti nahodou sestricka injekcie do bruska??

lia
25. mar 2009

nieee,chvalabohuuu
preco sa picha injekcia do brucha?? 😕
o 12tej,ale vtedy tam nik nebol

juliett99
25. mar 2009

tak to sme sa nimuli ja som tam bola okolo 10 ,, a pripominas mi jednu co tam bola a sestricka jej pichala tie injekcie do bruska,, ak si dobre pamatam co pisala vierka tak tie injekcie su na predpripravu na IVF

lia
25. mar 2009

jaj,tak tym som si tiez presla 😀
ale ja som si to sama pichala

juliett99
25. mar 2009

jaj ,l, a ako dlho sa snazite moja,?

lia
25. mar 2009

no teraz sme zacali len odznova

juliett99
25. mar 2009

no tak drzim palceky aby to uz tento krat vyslo,, 🙂

lia
25. mar 2009

dakujem 🙂 ,aj ty sa drzkaj,mozno sa niekedy aj stretneme u eliaska 😉

bettynka222
25. mar 2009

lius babatko sa az casom pripaja pupocnou snurou, ale uz po dvohc tyzdnoch sa uhniezduje na sliznici maternice a aby sa dalej dobre vyvijalo, potrebuje ziviny z tych cievok. no a ked je zla zrazanlivost, ale aj ked je to zlte teliesko zle, tak vtedy nema z krvi ziadne ziviny, vies a odumiera ☹
ale prave som sa dostala do nejakej dobrej nalady...ale cely den bol nanic....

juliett99
25. mar 2009

bettynka som rada ze mas lepsiu naladicku,, 😉

bettynka222
25. mar 2009

no aj ja som rada 🙂 uz aby som z toho bola uplne vonku. ale ved keby som bola den po zkaroku v pohode, tak to by som asi bola vadna, nemyslis juli? ved ja som podozrievala tu vcerajsiu dobru naladu. to prepustenie z nemocky na mna posobilo ako keby mi pichli injekciu stastia 😀 domov som sa sice tesila, ale dnes uz na mna nic neposobilo tak euforicky...cely den doma a sialene myslienky zase vyliezaju. ale povedala som si, ze ich stopnem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre