MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

bibasc
23. sep 2016

@danulienka78 to mi len znama povedala, neviem na 100% 😉 bodaj by sa vratil, ja sa modlim, aj ja som bola strasne stastna ked ma zobral, vdala nemu som otehotnela, cele tehu super pristup, a teraz toto ☹ tiez som dufala, ze ho budem mat aj pri druhom babatku

libawet
23. sep 2016

@iwusa poslednú informáciu, čo som mala od sestričky u MUDr. Nováka, prsníky ( čo bol spolu s Eliášom a ešte jedným v Gyncentre ) bola, že Novák preberá pacientky od Eliáša, lebo Eliáš má Parkinsona...

danulienka78
23. sep 2016

@libawet to sa mi nechce verit...dufam,ze nie

danulienka78
23. sep 2016

@bibasc ved prave aj ja som vdaka nemu otehotnela

libawet
23. sep 2016

@danulienka78 chcela som prejsť od Ugorovej k Novákovi, tak som sa na to rovno spýtala sestričky u Nováka, keď som tam bola vo febr. t.r. na sone prsníkov, či je taká možnosť. Ona sa ma spýtala, či chcem prejsť od Eliáša ( nepovedala som jej, že od koho chcem prejsť )? Lebo že len od neho Novák preberá pacientky, pretože Eliáš sa už nevráti, lebo má parkinsonovu chorobu.

danulienka78
23. sep 2016

@libawet a o tej chorobe ti to povedala este v tom februari?lebo ja som bola u eliasa este v juni na preventivke

nelly3
23. sep 2016

@danulienka78
podla mna tiez nema 68 rokov si myslim

danulienka78
25. sep 2016

@slnieckomoje co mu je?aku ma chorobu?

libawet
26. sep 2016

@danulienka78 áno, vo februári tohto roku, čo som aj napísala. Parkinson je choroba, s ktorou robiť môže, no vyliečiť sa nedá, je to choroba nerv. sústavy, väčšinou známa ako tras rúk a postupne sa zhoršuje a pacient nie je časom schopný ovládať svoj pohyb, liekmi sa môže len oddialiť. Vo februári mi sestrička u Nováka povedala, že sa už nevráti, no vtedy ešte asi nevedeli ako na tom bude, takže sa mohol vrátiť...

sainatt
26. sep 2016

@libawet u ugorovej sa ti preco nepacilo?

libawet
26. sep 2016

@sainatt ja som u nej napokon zostala, pretože sa mi nepodarilo nájsť iného gynekológa. Ugorka je taká zvláštna, nič nehovorí, všetko sa je musím pýtať a ona ledva prikývne hlavou alebo zavrtí, akože nie. Chodím k nej už dlho, pred tým som mala Ugora, no keď zomrel, automaticky ona prebrala jeho pacientky, tak som sa k nej dostala. Nezdá sa mi ani jej odbornosť, pretože náhodou v práci sme mali gyn. prehliadku v rámci celk. preventívky a ten iný gyn. mi našiel myóm, Ugorka ho dovtedy nevidela? Tak to ma dosť zarazilo, pretože chodím na pravidelné prehliadky. Mojej švagrinej zasa povedala, keď bola tehotná, že asi ten plod je v nej pp. mŕtvy...ten
" plod " má teraz 11 rokov! Veľmi by som chcela prejsť k Novákovi, no nepodarilo sa mi to. Takže som sa začala liečiť aj sama ( mala som často výtoky, a bolestivú menštruáciu, ani s tým mi nepomohla, stále mi len chcela dávať antikoncepciu ), veľmi mi pomohol Gynex.

sainatt
28. sep 2016

@libawet si mi len potvrdila moje pocity, ale ja osobne s nou nemam zle skusenosti (zatial som vsak zdravotne problemy nemala). Akurat - ked chodim raz za rok na kontrolu, tak za pouzitie sona vezme odo mne 10 eur. Je to normal?

libawet
28. sep 2016

@sainatt no veď toto, ak nemáš problémy, je to v pohode, porobí čo má, no ak je problém, nepomôže. Za sono som u nej vždy platila 10 € ( pozerá má, a vtedy sa spýta, či som ochotná to zaplatiť? To je tiež akože prístup...dopredu sa neopýta, lenže určite by som nepovedala nie, pretože chcem, aby mi všetko skontrolovala, otázkou zostáva - či vie vyhodnotiť a či správne ? ) a aj, keď sa ešte dalo objednať na konkr. hodinu, aj za objednanie - 9 € ( to mi vždy dala sestrička len príjm. doklad, čo je tak na dve veci...nechcem nič hovoriť, ale veď ten domisko v TT, čo má postavený, niečo aj stál, že ? ) . Vždy mi len tvrdila, že mám všetko OK a potom, keď mi našli ten myóm, ona už múdra velice - " no celú tú maternicu máte takú myóznu "....vtedy som jej povedala, že dovtedy mi vždy vravela, že všetko mám v poriadku, len mykla plecom...reakcia " odborného " lekára ?

sainatt
28. sep 2016

@libawet presne si znova opisala moje pocity. Ale cele zdravotnictvo take je. Zdravemu cloveku sa to zda byt celkom ok (ked pride raz za cas na vysetrenie) no skutocnu tvar spozna ked ochorie on, alebo niekto blizky

macaw
13. okt 2016

Prosím Vás ako sa dopracujem k svojej karte, keď chcem prejsť inému gyn. a u Eliáša to nikto neberie? Ďakujem

juliett99
13. okt 2016

@macaw treba zavolat dr. Novak ... on pocas PN dr. Eliasa ho zastupuje a prebera aj jeho pacientky

macaw
13. okt 2016

@juliett99 dakujem

blevka
13. okt 2016

@libawet Vo februári????? To je blbosť, veď ešte v marci som u neho bola.

juliett99
13. okt 2016

@blevka ja som bola u neho este v aprili alebo zaciatkom maja..

danulienka78
14. okt 2016

@juliett99 ja som bola u neho v juni

annie89
23. nov 2016

Kočky a viete mi ako čerstvo prisťahovanej do TT poradiť nejakého iného gynekológa?
Veľmi pekne Vám ďakujem... 🙂

nelly3
23. nov 2016

@annie89
skus novak rudolf, len neviem ci berie nakolko vsetky pacientky eliasove prebral po nom.

annie89
24. nov 2016

@nelly3 Ďakujem ti, ale neberie, má toho teraz po Eliášovi toľko, že nové pacientky rovno posiela preč... :/

weeron
27. dec 2016

Kocky,neviete niečo nové o dr.eliasovi..Vráti sa či nevráti?Chcela som ísť k nemu aby pomohol k druhému trhu,keďže mi pomohol k prvému..

scarlett111
28. dec 2016

@weeron urcite nevrati. Je na tom velmi zle 😟

denka00100
7. jan 2017

Najlepší lekár akého som kedy mala a to nemyslím len gynekológov. Úžasný prístup.cítiš sa tam ako v obývačke.všetko vysvetli nakresli. Povie možnosti riziká. Vždy dobra nálada. Doktor ľudský.

nelly3
7. jan 2017

@scarlett111
vcera som ho osobne videla v kaviarni v TT a vyzeral tak isto, ale ano je vraj dost chory.

weeron
19. jan 2017

No ja stále dúfam a verím,že sa vráti 😆

denka00100
26. jan 2017

Aj ja

libawet
27. jan 2017

@denka00100 Dr. Eliáš je už aj po porážke, takže dosť pochybujem + má parkinsona....ja už som od 9.1.17 u MUDr. Štefánikovej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre