MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

nejra
18. jan 2012

@azzura a stanovil ti vlastne nejaku diagnozu alebo stale len tie prefuky? sledoval ti ultrazvukom oulaciu? merias si bazalnu teplotu? sledujes si hlien? robis si kompletny zaznam menstruacneho cyklu? radim ti necakat zbytocne ak sa snazis otehotniet a ist radsej do specializovaneho centra,lebo mozes prepast narok na zaplatenie umeleho oplodnenia...cim skor, tym lepsie...

azzura
18. jan 2012

@nejra robim vsetko. Ja som mala zly HP a moj prvy doktor ma odpisal, že som neplodna a mam ist rychlo na umele, aby som to do 39 stihla, viac sa so mnou zaoberat nechcel. Potom mi mm nasiel eliasa, lebo som bola uplne na dne, ten mi robil vselijake testy, zistil problem a vyriesil ale furt nic a tak preto idem na tie prefuky, mozno to vsetko vyriesi.

nejra
18. jan 2012

@azzura ale ak sa ti nebude darit aj napriek tomu, potom uz uvazuj aj nad tym co ti povedal doktor...vekom klesa sanca pri vsetkych sposoboch a cim skor , tym lepsie...ak to nevide ani druhy krat na prefuk, uz by som naozaj rozmyslala nad specializovanym centrom

azzura
18. jan 2012

@nejra vsak po prefukoch mi vraj dava pol roka sancu a potom ma posle do centra

nejra
18. jan 2012

@azzura asponze tak.drzim palce

azzura
18. jan 2012

@nejra dakujem

kytula
24. jan 2012

@azzura ahoj, držím palce na prefukoch, nič neboj, je to ľahká a rýchla operácia. ja som bola pred pol rokom, len sa nezľakní, ked pôjdeš cikať a modrá tekutina z Teba pôjdem. Budem na Teba myslieť, drž sa!

azzura
25. jan 2012

@kytula ahoj, dakujem. Potom si kolko dni ostala este doma? A podarilo sa ti otehotniet?

kytula
26. jan 2012

@azzura zatiaľ sa mi to žiaľ stále nepodarilo ☹, doma som bola tak cca 10 dní, ale nie kvoli tomu, že by som nebola schopná ísť do práce a tak, ale nechcela som chodiť so stehami do práce a bála som sa, aby sa mi to nejak nezapálilo a nechytila nejakú infekciu. kto Ta bude operovať?

azzura
29. jan 2012

@kytula primar ma bude robit, teba kto? Bolelo to a co ti vlastne nakoniec zistili?

kytula
29. jan 2012

@azzura tiež primár, odporúčal mi ho gynekológ. zistili mi cystu na vaječníku. Drž sa! LPR nebolí, také 3-4 dní má boleli kľučné kosti, to je z toho plynu, ktorý do Teba dajú, ináč je to ľahká operácia, neboj sa, myslí na to, že to podstupuješ pre dobrú vec.

azzura
30. jan 2012

@kytula dakujem, si zlata 😀 😀 . Som zvedava co zistia mne 😠 . Ti ju odstranil alebo zmizne sama?

kytula
31. jan 2012

@azzura odstránili mi ju. Bolo nevyhnutné ju odstrániť, lebo bola krvavá a nie vodová. tak drž sa zajtra. V piatok už budeš ako rybička 🙂.

kytula
10. jún 2012

@petusaaa ahoj , ja som si kúpila ten ovulačný test, ale absolútne nevidím žiadne podobné obrazce. Tak neviem, či ja mám niečo s očami, alebo je to iba reklamný ťah danej spoločnosti. Ty s tým testom máš nejaké skúsenosti?

aduliina
12. júl 2012

Ahojte, nedávno sme sa prisťahovali do TT a chcem odísť od mojej gynekologičky z predošlého mesta. Dá sa síce dochádzať ale je surová, odmeraná a sama ju musím doslova prehovárať aby mi spravila ster alebo USG.. Diagnózu jej musím sama oznámiť lebo sa už roky opakuje tak to spoznám. Dáva mi neustále tie isté lieky na ktoré musím byť už rezistentná, pretože mi vôbec nezaberajú..Počula som na MuDr. Eliáša len chvály ale neviem či berie aj nové pacientky a kde sa vlastne nachádza, Trnavu ešte dobre nepoznám.. Prosila by som vás teda o radu 🙂

dominika10
12. júl 2012

Jedna známa k nemu začala chodiť. ale musí si všetko platiť na priamu platbu, lebo nové pacientky cez poisťovňu už neberie. za 1. vstupnú prehliadku platila 5O eur. každá dalšia návštevu ju bude vraj stáť asi 2O eur.

franzziska
13. júl 2012

@dominika10 to som este nepocula aby si niekto toto cele platil 😕

gajdosovam
28. feb 2013

Babule je aj destký gynekológ ? Pre 2,5r dieťa?

stefi105
26. feb 2014

Baby čo ste pacientky MUDr. Eliáša .... má dobré hodnotenie - jedno z najlepších v TT. Neviete či prijíma nové pacientky a či má prístroje v ambulancii ako je ultrazvuk atď ? Dr. Kovačič prístroje nemá a tak ma počas tehotenstva posielal k inému na ultrazvuk a to som vždy čakala a bolo to zakaždým riadne mastné, vždy som platila cca 35 Eur. Preto chcem lekára v ktorého ambulancii sú prístroje a ktorý má seriózny prístup k pacientkám.

janula17
11. apr 2014

@stefi105 s doktorom Eliasom som velmi spokojna, prisla som k nemu, predtym sme sa dlho snazili, porobil testy, ukludnil a hups uz mam dve deticky, tiez som tam bola pecena varena 🙂 sestricku maval svojsku, ale ja som ju mala rada, teraz ma novu, ta je velmi mila. Ultrazvuk ma v ambulancii, vzdy ma vybavil hned tam, nic som neplatila, jedine keby som chcela viac x ako bezne myslim...
Rozmyslam si dat zaviest teliesko, nedavali ste si unho niektora Gynefix, ako ste spokojne?

stefi105
11. apr 2014

@janula17 vdaka za info o Dr. Eliasovi. Uz som u neho ako pacientka a v septembri idem na preventivku.

berus222
11. apr 2014

@gajdosovam Chovanova je detska gynekologicka vTT

danulienka78
16. apr 2014

ja som bola tento týždeň u neho prvýkrát ako sekundárna pacientka, čiže si budem platiť. robil mi ult, platila som 20 eur.

smejlicka
9. jún 2014

ahojte..neviete ci dr. este berie nove pacientky..?..chcem zmenit lekara...mam pco a inzulinovu rezistenciu...

smejlicka
10. jún 2014

@janula17 ahojte..neviete ci dr. este berie nove pacientky..?..chcem zmenit lekara...mam pco a inzulinovu rezistenciu... robi aj nejake zakroky, ma sono na folikometriu? je to starsi lekar?

janula17
10. jún 2014

@smejlicka ahoj, prepac ale neviem ci berie, a ano je to starsi panko

smejlicka
10. jún 2014

@janula17 oki aj tak dakujem 🙂

danulienka78
13. jún 2014

@smejlicka ja som u neho ako sekundárna, tento mesiac idem k nemu 2x, nové vraj neberie, chodila k nemu kamarátka, ktorá chcela prejsť k nemu, ale povedal, že nové neberie, tak chodila tiež ako sekundárna kvôli otehotneniu

smejlicka
13. jún 2014

@danulienka78 dakujem a za to sa nieco plati?

danulienka78
18. jún 2014

@smejlicka zrovna dnes som bola u neho. platím si 20 eur za ultrazvuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre