MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

lia
13. aug 2009

jastrab,ty este nic nenakupujes??
jastrab,moja sesterka je tiez vysoka a mala mutsy M JOY,teraz ho predava,dojde jej druhy(fanaticka 😀 ),pouzivali ho pol roka,ak chces,poslem ti foto na mail.inak je z TT

pralinka25
13. aug 2009

ahojte.
Chcela som sa spytat ci elias berie nejake pacientky. Pocula som ze sa venuje problemom s otehotnenim a ze je dobry. Ale asi nove pacientky neberie ze? Nevie niektora?

juliett99
13. aug 2009

jastrab,, ty nase inkognito jasne ze ta nevylucime zato ze sa nam nechces ukazat.. 🙂 🙂
dakujem za opytanie,, mojka,, uz mame nadstavene,, aj krov mame a na nom foliu,a teraz v sobotu k nam pride klampiar a nahodia krytinu,, jupiiiiiiiiiiiiiiii..
potom musime cakat na plynara/vodara a elektrikara.. lebo budu vsetko tahat v podlahe.. a uz potom si bude vsetko robit sam drahy,, ale uz sme aspon zakryty chvalabozku.. 😀

pralinka,,elias neberie nove pacientky,, iba ak by ta tvoj gynekolog poslal,, ta mozno zoberie ako sekundarnu pacienku..

inak babenky aj mne chyba eliasku,, a ten jeho mily usmev,, radsej by som chodila k nemu ako do nemocnice.. 😵

lia
13. aug 2009

aj mne chyba ☹

bettynka222
13. aug 2009

tehulky ahojteeee 🙂
tak ja vam prinasam najcerstvejsie infosky o eliasovi 🙂 je stale mily, usmievavy a zhovorcivy a sikovny samozrejme tiez 😀
takze lius, asi sa pridam k tebe...ci aj k juli???? dnes mi dal clostil, lebo po potrate sa mi to vsetko uplne posahalo 😝 ale sa ma hned aj spytal, ci mi kleslo hcg...a ja na ot ze neviem. naposledy koncom aprila stupalo asi treti krat za sebou (a priotm kyretaz bola 21.marca), no a potom som uz tu nasu (julinu a moju) oblubenu mudr nechcela viac vidiet a tak som uz na kontorlny odber neprisla. elias sa ale tvaril chapavo, ani ma nevyhresil za to. takze rano mam vyslekdy a ja duuuuuuuuuufam ze tam bude 0,000000000000 lebo inak by osm musela zas do nemocky ☹ ☹ ☹

nyya
13. aug 2009

aooojki babenky..ako sa mi mate??ja sa mam dobre 😉 chcela som sa vas opitat ci mate vsetky skusenosty s dokctom jonasom matodou...????mi sa snazime s priatelom uz vysse roka o babatko a chcela som vediet ci neviete mi poradit co by mi pomohlo???dakujem za vase odpovede...

groka
13. aug 2009

nyya skus toto este a este kukni do nasej temy snazime sa od jula par stran do zadu su tam nejake linky tak skus a tu na tejto stranke si daj pasmo +1

jastrab
14. aug 2009

pralinka, ako viem, elias pacientky nove neberie, iba na odporucanie Tvojho Dr. v ramci liecby - sekundarna pacientka...
nyya - my sme pacientky dr. Eliasa, nie dr. Jonasa 🙂
vsetkym krasny den, nemozem spat!

juliett99
14. aug 2009

dobre ranko babulky
jastrabik ja sa k tebe pridavam tiez nemozem spinkat,, uz som hore od 4:30 a to dokonca aj prcek je hore 😀 😀

vierka
14. aug 2009

dobre ranko baby 😀

juliett99
14. aug 2009

betynka to su dobre spravy moja,, len tak dalej,, jasne ze budu dnesne vysledky na vybornu,, 😵
takze sa hor na snazilkovanie 😀 😀 😀 drzim silno palceky aby to tento krat vyslo bez problemov 😵

lia
14. aug 2009

dobre ranko

to ste este dobri juli,moja tanecnica tancovala do 1v noci a od 7mej je uz zase hore,neviem co to mame za dni,ani za svet neviem zaspat vecer 😖
nozky ma bolia 😖
betty,aj ja si myslim,ze to je super,drzim palce ,aby si dobre ragovala na liecbu 😵 😵 😵

jastrab
14. aug 2009

kvoli MK som skoro zmeskala do roboty, som sa zamotala doma, no som ja veru pracovnik roka!!! 😀
bety, drz sa, ked sa povie, ze sa dari, tak to myslia asi teba, vali sa na teba jedna diagnoza za druhou, tak hlavne nech si uz OK
elias bol velmo sympaticky chlapik, to je fakt, ked chodim teraz k inej dr., tak sa mi vzdy zacnie za nim... no, najradsej by som uz k nemu nechodila na liecbu, ale ako cloveka by som ho rada este stretla
damy, dnes ma caka 3d, tak vam dam infosky co a ako

lia
14. aug 2009

jeee jastrab cakame 😵
babulka jak vysita 😉

vierka
14. aug 2009

jastrab - tak daj potom vediet aky to bol zazitok... mna to caka o mesiac 😵
aj aj fotecky babatka ukaz potom 😵

jastrab
14. aug 2009

no uvidime, ci uvidime 🙂 kamoske sa ani na 3d nechcelo bejby ukazat, tak sa prevalovala z boka na bok a nic, az ku koncu ukazalo "vybavu" po tatovi 😀

vierka
14. aug 2009

no ja sa prave spolieham na to 3D, ze tam to bude uuuuuuplne tutovka 😅 😀

pralinka25
14. aug 2009

dik baby.
No skoda, ale skusim toho mojho prehovorit nech ma tam posle

vierka
14. aug 2009

pralinka - ved skus, alebo skus zavolat ci neberu nove pacientky, sestricka je v pohode... ale asi uz budu mat plny stav 😒

nelly3
14. aug 2009

ahojte
no myslim si, ze elias neberie nove pacientky, mne to musela vybavit svokrusa lebo inac by ma nezobral. ale vsak treba zavolat a uvidis mozno motyka vystreli 😉

vierka
14. aug 2009

alebo mozno patris do jeho obvodu - neviem aky ma on obvod... alebo ci vobec nejaky ma...

bettynka222
14. aug 2009

babulky ahojte 🙂
ak s anahodou za eliasom niektora z vas chysta, tak buduci tyzden ma dovolenku. a vyslekdy hcg este neboli, takze cakam do pondelka. ale ja verim tomu, ze je to ok a nebudem musiet zase do nemocky..lebo by som ajtak nesla 😝

lius a juli, vy ste to teda brali? a mozte mi o tych liekoch nieoc napisat? napriklad ci sa z toho pribera, alebo su z toho nejake blbe nalady alebo co? a ako ta liecba prebieha a taaaaak.

liuska ja mam take divne stavy. uz osm myslela, ze ma vsetka ta zlost a smutok presli...ale este stale mavam cudne stavy. hocico ma rozhneva, alebo rozosmutni. som netrpezliva a ziadnej aktivite sa nedokazem venovat s enrgiou a radostou....je ot divne. ja osm obla vzdy tak vesele, urehotane dievca...teda mlada zena.no asi to chce este trosku casu....

jastrabik dakujem 🙂

nyya
14. aug 2009

groka dakujem moooc 😀

juliett99
14. aug 2009

ahojky babulky plus tehulky,,
tak skor som sa sem nedostala,,ale dnesna poradna dopadla myslim a vybornu som stastna jak nikdy,,
Sami uz ma 1200g ma sa fajn,, vsetko je OK snim,, len je otoceny hlavickou hore,, aj tak ho veru citim uz par tyzdnov..
no a ta naj naj sprava ze placenta,, sa konecne vysunula hore uz ju mam kdesi pod zaludkom,, JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII hrozne sa tesim,, takze ked sa Sami otoci tak budeme rodit normlane xixixi
spominala so jej tie posledne bolesti co som mala a ze vraj klud mam mat stale a ze teraz sa to bude zhorsovat lebo som malinka a maly teraz rychlo rastie,, 🙂 🙂

lia
15. aug 2009

juli super spravicky,graulujem 😵
a na otocenie ma este casuuuu 😉
my sme vcera uz kupili postielku s prabalovacim pultom a vanickou,tak sa vytesujem 🙂
kazdy ma iny oraganizmus betty,ja som sportovala a zrazu som zacala naberat ,za mesiac som pribrala(naliata vodou)5 kg a hned na to som otehotnela,pytala som sa na to eliasa,povedal,ze ked neotehotniem,ze to odide,ale neodislo,prisla votrelkyna 😀 😀
betty,musis sa dat na staru kolaj,aby sa vam to co najskor podarilo.ja som viac menej isla do toho s tym,ze elias mal uz vsetky testy porobene a hovori mi,co teda??zaciname,nie??a ja ze uzzzzz?? 😅 oddalovala som to,lebo som sa bala,davala som tomu rok,ze do roka sa to podarit musi a votrelkyna sa predrala hned 😀 😀
drzim palce betty,ale pamataj,babatka putuju len do veseleho bruska 😉

vierka
15. aug 2009

ahojte baby 😀

jastrab - no ako si dopadla na tom 3D??? 😀

juliett99
15. aug 2009

ahojky babulky,,
betynka,, no ja som uzivala clostil presne 11 mesiacov zo zaciatku sa so mnou nic nedialo,, ale asi aj stresom co som vtom obdobi prezivala je dost mozne ze neucinkoval,,a ked som sa vratila domou z Uk, tak vlastne od augusta som uz mala klud ziadne stresy,, som pomali pribrala,, takze od augusta do otehonenia som pribrala 5-7 kil.. neviem presne..
ale myslim ze zo zaciatku som citila,, pobolievanie podbrusko.. ale to mohlo byt aj tou zmenou ze som predtym ovulku nemala.

liuska ja viem ze drobec ma este kopec casu aby sa otocil,, 🙂 ale som happy ze placenta je uz hore, 😀

jastrab
16. aug 2009

dobre rano, hlasim ze ziadne prekvapko sa na 3D nekonalo, je to baba ako lusk, cely cas bola otocena chrbatikom, ale dalo a to pekne vidiet 😉 takze Geneton potvrdeny
boli sme tam 50 min
pekny den :o)

juliett99
16. aug 2009

gratulujem,, takze dalsia babulka do teamu,,,, aspon nasi chlapci si budu moct vyberat xiixi 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre