MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

bettynka222
22. sep 2009

no juli tak to ti verim. ja osm si zrovna dnes nadavala, preco som si vobec od nej ten zakrok nechala spravit. ved uz ked mi to oznamovala, tak s aku mne chovala neuveritelne hnusne...keby som to vedela vratit, urcite by som odtial zdrhla..no ale to uz nezmenim, tak uz mi ostava len buducnost 😕
julinka zlatko ked si brala clostil, tiez si pred ms mavala sialene stavy?

juliett99
22. sep 2009

bety,, zlatko,,
ja ke som zacala brat clostil, mala som dost bolesti a to cca v obdobi ked by mala byt ovulka,,
a to som sa vtedy sem prihlasila a dokonca aj ja sama zalozila temu clostilbegyt a bolestiva ovulacia,, tak nejak sa to vola.. obcas som si vsimla ze tam babenky este pisu,, skus tam moja,,
Uz na stefanikovu nemysli mojka,, aj ja sa snazim nemysliet na nu a verit ze zrovna ona nebude mat sluzbu,, 🙂

bettynka222
22. sep 2009

no je tu viac tem o clostile...aj som tam raz pisala, ale jedna mudra mi hned odkazala, ze si mam precitat dskusiu...al et ama styri pokracovania a strasn evela stran 😕 al eniektore baby su tam zhovorcivejsie 🙂
mna len zaujimlao, ci si nemala nejake naloady pred ms ked is to brala. lebo viacera baby pisali, ze z neho maju cudne psyhoc stavy. ja uz tri dni vkuse nakupujem a dve noci placem 😕

juliett99
22. sep 2009

tak to ti moja neviem uz povedat ja si len pamatam ake bolesti som mala prve 2-3 cykli potom uz bolo vsetko ok,, ale tak ze skor obmesiac sa dostavili bolesti,,
asi by si to mala spomenut doktorovi.. 😉

vierka
23. sep 2009

ahojte baby 😀

jastrabik - ja som si citala aj ine temy - hlavne temu Porodnica v TT.. ale je to tazko.. lebo pisu tam na urcitych lekarov aj tak, aj tak... tak to neviem ako sa mam rozhodnut 😅 ved este nieco hadam poriesim tak do dvoch mesiacov 😀
a zoznam majetku ti mozem poslat aj teraz, lebo bude velmi kratky a viem to s pamati co mam 😀 😀 😀

jastrab
23. sep 2009

no Vierka, a myslis, ze nasa bude na mladsich? aj ked kombinacia mena Patrik a kozorozec vyhrava u mna na plnej ciare!!!! (mam to doma) to skor berieme Samka, predsa len, bude mat o mesiac viac 😀
betty, mne pri clostyle trocha zasibavalo, ked to tak mam napisat na plnu hubu 😎 hormonalna nerovnovaha...

juliett99
23. sep 2009

dobre ranko,,
hmm takze Samko vedie ?? Som zvedava aky je skorpion chlapcek,, este som sa nestretla zo skorpionom,, 😝 😝

vierka mojka ale tak dohovie kym bude vas chlapcek zeby Patrik?? dospely uz budes mat kopec majetku.. 😀 😀 😀
a nas samko zostane na ocot 😖

bettynka222
23. sep 2009

juli a co mu ma psomenut, to spinenie alebo to nakupovanie? som hovorila manzelovi, ze ma ucet poslat elimu 😀 a neboj, nezostane na ocot, ved este my mozno budeme mat babu, no nie? 😉

jastrab, no ved aj mne zacal sibkat. ked mi ine baby hovorili, ze maju z toho psycho stvay, tak som si myslela, ze super, ze ja nemam....no a prichadza ms a mam... 😝

vierka to je normalne...neexistuje clovek co by sa rovnako zachoval pri opakovanej situacii....lekari su neuveritelne naladovi a podla mna zeny horsie ako muzi 😝

juliett99
24. sep 2009

spomen aspon to spinenie,, ja by som spomenula aj tu naladovost.. 😉
a ty nebudes chces vypisy?? pre svoju moznu bbaulku,, 😀 😀 😀 😀

inak aj ja si myslim ze doktorky su bezcitnejsie ako muzi,,a to nielen gyndosky ale aj zubarky 😠

bettynka222
24. sep 2009

julinka nie nechcem ziadne vypisy. ja budem rada, ked sa konecne dopracujem k zdravemu a vytrvalemu babatku. a aspon bude mat uz v mladom veku frajera a nebude sa stresovat, ze zostane na ocot 😀
nooo to psinenie mu poviem, inka nic hrozne sa nedeje. dnes uz aj normlne pala a ziadne stresy sa vecer neopakovali (zato nakupy ano....ale aj tie uz dnes ustupili 😀)
iank juli v poslednom case mam pocit, ze mnohe zenske su nenormlane...fakt. ja len udfam, ze my take nebudeme nikdy...ajked myslim, ze vsetky tie co su vadne, boli dementne aj v mladosti..... 😠

juliett99
24. sep 2009

betyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀
si ma pobavila ale mas pravdu ,, v dnesnej dobe aj mne to vsetko a vsetci pripadaju nejaky iny ako sme boli predtym,, vsetci su taky uponahlany a nemaju na nic cas,, dokonca aj po ulici ked ides ludia sa nevedia k sebe milo spravat,,, 😒
tak to je super ze si na tom ok,, a nakupy sak si zena nie?? 😀 😀 😝 😝

vierka
25. sep 2009

jastrab - no ked bude romanticky zalozena, tak bude urcite na mladsich... ale nemyslim romanticky stylom, ze dziga-dziga... ale tak naozaj... lebo je statisticky dokazane, ze muzi umieraju v mladsom veku a ked ho bude tak milovat, ze nebude chciet bez neho potom zit, tak si starsia zena najde mladsieho, aby potom umierali spolu 😀 😀 😀
tak ty mas doma kozorozca??? a da sa to??? lebo ja nikoho takeho nepoznam 😅

juli - no co poznam jedneho skorpiona chlapa, tak amen gloria 😅 takze ta nechcem strasit... ale podla mna je to dieta vzdy o inom nez podla toho v akom znameni sa narodi, ale je to aj o vychove 😉 a zase moj bracho skorpoion, tak o toho sa mozu zeny aj trhat, lebo jeho si namazes na chleba - kludny, vsetko vybavi, spravi a tak 😀

bettynka - ved to... je velmi tazko si niekoho vybrat len podla toho co o nom citas na fore... lebo je podla mna rozdiel aj v tom, ze ci ma platis, alebo nie, lebo uz len tym ze mu platis sa moze napriklad chovat inak... skoda, ze zena nemoze prist proste do porodnice a sledovat ich pri pravi 😅

jastrab
25. sep 2009

joooj, vierka, romanticky zalozena dusa? a po kom? mama je blazon, tato je blazon, no neviem, neviem... 😀

bettynka222
25. sep 2009

jli ako hovori vierka, nie je to len o znameni a k tej vychove pridavam aj zdedenu povahu...lebo moj mm je rovnake znamenie ako nas synovec..ale ten zas zdedil povahu po mamicke.....keby radsej opo tom znameni 😀

vieri ja osm mala tu furiu dokonca vybavena..a jedna kamaratka z konika tiez a dopadli sme rovnako 😝

juliett99
25. sep 2009

ahojky eliasky,,
tak dnesna poradna dopadla v celku na vybornu maly Sami uz ma 2300g a vsetko je ok,, krcok sa pomalicky zmensuje len tie mykozy nas stale trapia a tak mame zas lieky ,, vraj to treba preliecit lebo by som sa mohla pri porode potrhat.. 😒
mna tie mykozy trpaia tusim uplne od zaciatku ako som zostala tehu..

a co s atyka znamenia to som pisala len tak ze nepoznam chlapa skorpiona a je mi uplne jasne ze nie vsetci sme podla znamenia,, xixixi

jastrab,, tak vy ste cela rodinka blaznovv no toto??? 😀 😀 😀

bettynka222
26. sep 2009

juli a skusala si tie laktobacilove tabletky? vola sa to laktobacili swiss, preda va sa to samozrejme v lekarni a tieto laktobacily upravuju cravnu mikrofloru a bojuju proti kandidozam.
tesim sa ze si to samkovi spravne vysvetlila (konecne 😀) a ze sa v brusku zase poriadne zabyval 😵 😵 😵

lia
26. sep 2009

juli super,gratulujem k super poradni 😉
juli,skusala si ten rosalgin??moze sa aj v tehu

bettynka222
28. sep 2009

halooo kde ste vsetky, jeeej juli uz len 5 tt, a lius ty len 11, to je super, nie? volakedy sme sa tu spolocne bali, ako to pojde dalej....a teraz su uz tie zle prve tyzdne davno za vamii 😵

lia
29. sep 2009

veru,leti ti betty,ale tak,ze ja nestiham sledovat a lepi mi jak hovado 😅
bojim,bojim porodu,bojim sa toho pocitu,ze uz budem mama,no krasa so mnou 😀

bettynka222
29. sep 2009

no to je jedno, hlavne ze to leti. aj ne ten snazilkovaci zakaz celkom pekne uletel...len skoda ze je teraz vsetko na....... 😝

juliett99
1. okt 2009

ahojky eliasky,,
tak sa zas hlasim, boli sme zas bez netu co narobim dufam ze uz mi ho tak skoro nevezmu..
betynka veru uz len 5tt do porodu,, spominam si ked som bola 6tt tehotna a kopec tt predomnou a bala som sa jak to vobec vsetko dopadne,,,
ju betynka len skoda ze ten moj Sami si to vzal do hlavicky az takto neskoro,, ze sme si mohli viac uzit tehulkovanie..

a inak babulky ja uz som toho poslkusala a aj antibitika uzivala hned do tyzdna to mam spat.. tak neviem teraz mam zas ten macmirror po tom som mala cca 2 tt pokoj no bojim sa ze kym pojdem rodit to zas budem mat. 😠

a kde mame jastrabika, vierocku??

lia
1. okt 2009

si chora juli??ja uz druhy tt,uz mi je akoze lepsie,ale stale strasne kaslem a mam aj hlieny a dnes som dobrala penicilin konecne.
veru,aj ja som si hovorila,nech uz som v 7.mesiaci aspon a teraz ked uz mam 30tku na krku,tak mi pekne lepi,ci to vsetko stihnem

bettynka222
1. okt 2009

juli no a tie laktobacily si skusala? som inak pocula, ze tehule zvyknu mavat problemy s mykozami 😒 inak co sa tyka toho dlheo a strastiplneho tehu (teda skor strachu-plneho), tak aspon si nase deti budeme viac vazit...nie ako tie, co im deti spadli rovno do lona z bocianovho zobaka....

lius a co ci stihnes? byt tehotna do tridsiatky? ved uz si 😀 🙂

a ja budem inak kedy tehu, co myslite? stvrtok idem eliasovi....s clostilom asi koncim, lebo mam problemy trosku 😝 5 dni pred ms spinenie, jedan a pol dna ms a teraz uz styri dni spinenie tiez...asi to nebude dobre 😝 sestricka hovorila, nech este tyzden vydrzim do tej folikulimetrie, ale ak budu bolesti, mam hned prist. ach no som zvedava 😒 ☹

juliett99
3. okt 2009

ahojky betynka hej skusala ale ani to nepomaha,, 😒
veru o to viac budeme mat radsej nase deturencke hlavne ked su take vytuzene,.. 😀
ja uz 32 na krku a veru tiez mam pocit ze s ato vsetko rychlejsie lepi.. 😀

lius uz som chora najskor ma to len chytalo ale uz to vsetko zliezlo na priedusky a tak som ubolena mne to este nejde vykasiavat,, mam zatial len tazobu na hrudniku ,, a ked zakaslem tak drobec akoby protestoval zacne kopat jak hrom,, 🙂

betynka no som zvedava ako to s tebou dopadne kedy presne ides k eliaskovi?? dufam ze to nebude az take zle ,, 😉 aj mas bolesti??

bettynka222
4. okt 2009

nieee juli, bolesti nemam. aj preto mi sestrick apovedala, nech to skusim vydrzat. to ma inak mmm nahnal nech tam zavolam...sa zlakol asi 😀 zase som pocula "super" reci na tu nasu kravu z nemocky. nezavisle mi otom hovorilo viacero ludi.....byvale rodicky, co ju poculi vrieskat po pacientkach do vedlajsej miestnosti, byvale sestricky aj studentky a praktikantky...no sila proste 😝 a pamatas na toho magora co sa na mna do krvi urazil za ot, ze osm vyjadrila nespokojnost s tym, ako sa ku mne chovala.....

juli, lius vy ste s costilom nebrala aj duphasotn alebo utros? lebo to spinenie byva z nedostatku progesteronu a vacsina bab na clositle to berie.

bettynka222
4. okt 2009

juli pocuj a na to vykasliavanie by ti nepomohol medik? ja som bla cez vikend sama zavreta doma, od pondelka som musela cstovat a nemala som sa ako dostat k liekom. no a tak som cely vikend jedla len banany s medom..dva velke kyble osm ho zjedla 😝 ale to by asi v tehu nebolo dobre otlko cukru, ze? no a ten med mi tak pomohol, ze osm hned v pondelok zacala vykasliavat, aj teploty presli...

vierka
5. okt 2009

ahojte babule...

ja som tak trochu chodila na party a bola som potom par dni doma a nejako sa mi netovat nechcelo 😅 mam dost toho compu v praci 😀

ale vam to tu pekne ide tie TT 😀 normalne sa nestiham cudovat 😀

betynka - nechcem ta strasit, ale ja ked som mala taky stav, ze som viacej spinila ako krvacala a spinila som dost dni, tak som mala cystu 😖 tak verim, ze to nebude tvoj pripad a ze to bude len nejaky vedlajsi ucinok clostilu a po vysadeni to prejde 😉

juliett99
5. okt 2009

dobre ranko,,
bety no davam si uz vsetko mozne aj nemozne vcera som mala pocit ze sa mi ulavilo a dnes uz aj viac soplim a kaslem ale myslim ze tym nahrievanim sa mi to zacalo skor uvolnovat z priedusiek.
a inak si mala aky vikendik..

vierocka teda ty si na tej party ziarila dakujem za foto,, 🙂

bettynka222
5. okt 2009

vierocka dakujem, aj ja dufam,z e to bude ok. ja mam so spinenim problem od potratov, takze si myslim, ze to vyriesi progesteron 😉

juli nahrievnie pomaha...a slniecko tiez. no vikendik bol super ako vzdy - v piatok kamaratka, sobotu svadba a kopec kamaratov, nedela spanok a dnes kopec kamaratok 🙂

vierka
7. okt 2009

ahojte babulky 😀

betynka - tak verim, ze to bude este taky ten ponasledok potratu a ze nebudes mat ziadnu hnusnu cystu... ze to je skor prirodzene po tom vsetkom cim si presla 😉

juli - dakujem mojenka 😵 ved vies ako, ti nasi chlapi co mame v brusku nas riadne okrasluju, ved to vidis na sebe 😵 ked je nejaky pekny chlap na blizku tak zena hned ziari a ti nasi su veru sakra blizko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre