MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

jastrab
10. mar 2009

juliet99, skvele spravy, videla som album, parada!

juliett99
10. mar 2009

dakujem moja,, ano aj doki bol stastny presne po roku liecby sa na nam to podarilo,,urcite to aj jeho moc potesilo... videla som toho naseho susunika,,,doki ked nasiel to male na sone,, povedal jej aky sme susnavy xiix tak sa mi to zapacilo a volam zatial to nase mimi susunik 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jastrab
10. mar 2009

😵 juli...

juliett99
11. mar 2009

mamina sa mi smeje,, ale sak ked uz mozem mat doma soplosa,, tak mozem mat aj susnika,,, 😀 😀 😀 😀 😀
Jastrab vy sa ako dlho snazite?, kedy ides k dokimu??

jastrab
11. mar 2009

juliett, nech je len vsetko OK 😎 ...my rok 😨 , s dr. ani nie pol roka 😒 ...idem pre duphaston 😔 bud. tyz. dobru noc 😉

jastrab
11. mar 2009

okrem toho ta obdivujem, ze dokazes vychovavat partnerovho syna - a pritom vela snazilkovat pri pocati vlastneho dietata...musis byt silna...a dufam, ze si dobra matka (samozrejme aj budes - nielen Davidovi, ale aj vasmu potomkovi) - klobuk dole 😵

jastrab
11. mar 2009

co ine pacientky dr. eliasa, kto hodi este pozitivne spravy, nech tu Juliett99 😀 nenosime samu na rukach...?

vierka
12. mar 2009

no baby ja nemam nic nove... teraz mam troj mesacnu pauzu od vsetkeho a potom budem chodit opat do centra a k dokimu pojdem len na kontrolu 🙂

juliett99
12. mar 2009

jastrab no nieje to med lizat ale vidim na malom ze ma ma velmi rad a je aj s nami velmi rad,,verim ze sa nic nezmeni s babinkom ked pride,, 😉 😉 😉
no ja poznam len baby co chodili k eliasovi ale tie uz maju deticky skolkarov,, eraz momentalne nepoznam nikoho kto je nova tehulka,, xixix zatial len mna budete musiet velebit xoxixi 😀 😀 😀 😀 😀
no vrim ze coskoro budete dalsie zienky tehulkovat so mnou

jastrab
13. mar 2009

juliiii, nestihala som, takze pekny vikend, opatrujte sa!
vierka, Teba sledujem ako tajny agent, lebo si mi na zaciatku vela pomohla, takze dufam, ze aj Tebe sa to nejak "zlomi" a vsetko bude fajn 😉
krasny vikend, oddychujme

juliett99
16. mar 2009

dakujem jastrab,,
mali sme celkom pekny vikendik s malym a tatinkom,, no teraz som estte stale velmi unavena a ospala ,, pani normalne nechepm tolko spat xixxi
a ty moja jak si vikendikovala?? 😉 😉

sevzuz
16. mar 2009

ahojte kocky, aj ja som uspesna tehulka doktora eliasa. bola som u neho od marca 2008 a v novembri sa nam postastilo, liecil ma clostilom a skontroloval aj mm bojovnikov pod mikroskopom, ze ci nahodou sa malo nehybua ahybali sa az "moc"
a teraz uz vieme ze to bude chlapcek🙂
drzim vam vsetym palce

jastrab
16. mar 2009

ahojte, sevzuz dakujeme za zvysenie % uspesnosti liecby 😉
ja idem k dr. zajtra
vikend ok, navstevny a relaxacny, tu juli oddychuj 😉
vsetkym pekny tyzden..

juliett99
16. mar 2009

jastrab mojenko drzim palceky na zajtra a ocakavam novinky ako si pochodila u mikiho ako mi hovorime,, s vierockou,, 😉 😉 😉
aj tebe pekny a prijmney tyzden ,, hlavne keby bol slnieckovy vsak,? 😀 😎 😎 😎

juliett99
18. mar 2009

dobre ranicko a sem uz nikto nechodi?? ☹ ☹ ☹ ☹

vierka
18. mar 2009

juli - no ja sem moc nechodim, kedze momentalne mame pauzu a aj tak ked uz nieco riesim tak uz vacsinou s inym lekarom 😒

juliett99
18. mar 2009

mojenko a ty uz nechodis k mikimu??

jastrab
18. mar 2009

ahojte, no tak juli, sem uz mozno budu chodit iba tie, co sa vytesuju z tt ako ty alebo tie, co su prave na tom psychicky lepsie 😉
vcera som pochodila relativne slusne, cakame dalsi cyklus
preco miki? ked je petko 😀 akoze je mikulas, ze nosi darceky? 😝

juliett99
18. mar 2009

ahojcek jastrab
to je super ze si pochodila v celku dobre co ti povedal??
no a Miki preto ze sa nam s vierkou podoba na dzrurindu,, xixix 😀 😀 😀
no je pravda ze sa tesim,, a n a druhej strane by som chcela aj daslsim babenkam poradit alebo aspon podrzat ,, ze predsa sa to len raz moze podarit

jastrab
18. mar 2009

😀 dzurinda, no to je goool, to mi nenapadlo...
co mi povedal? dokopy nic, ideme dalej... 😅 ved sa to raz podari 🙂
pekny vecer

vierka
19. mar 2009

juli - no ja k nemu nechodim teraz, lebo pri faze otehotnenia mi on uz nemoze pomoct a potrebujem nieco ine... ale potom ked budem tehu, tak k nemu budem normalne chodit, lebo som jeho normalna pocientka... teraz som tam bola len na skontrolovanie ci mi po tolkych hormonoch nenarastla nejaka cysta, aby som nemusela ist do Blavy kvoli tomu a zase tam pojdem az o tri mesiace, bud ako tehu, alebo kontrola ci nemam cystu 😉

juliett99
19. mar 2009

aha vieri uz chapem,,, je mi to uplne jasne.. a ako si dopadla?? je to tam vsetko OK??

vierka
19. mar 2009

juli - hej, nalez bol v pohode, ziadna cysta, aj som dostala riadnu mrchu teraz, tak je tam asi vsetko v poriadocku... takze uz len dva mesiace budem cakat - uz sa mi to krati 😀

juliett99
19. mar 2009

drzim palceky mojenko,,, z celeho srdiecka,,, a nech tie dva mesiace utecu jak voda,,, 😉 😉 😉 😀

vierka
19. mar 2009

to utecuuuuuu... ved stale je co robit a riesit 😀

fyalynka
20. mar 2009

ahojte zienky, tak ja som bola u Dr. Eliasa, bola som unho 1x, a som velmi milo prekvapena
tym skvelym pristupom, vysvetlenim, jednanim a pod. Naozaj som sa s takym pristupom gynekologa
nestretla 🙂 Teraz len dufam, ze aj nam pomoze k malemu drobcekovi 😵 po ktorom veeeeelmi
tuzime 😵

juliett99, sevzuz - vam drzim palceky, aby ste dotehulkovali do stastneho konca 😉

juliett99
20. mar 2009

fyalynka dakujeme,,, aj tebe prajem aby ste to s panom doktorkom dotiahli co najskor k tehulkovaniuuuuuuuu,,,

veru vieri cas leti jak blaznivyyyyyyyy

fyalynka
20. mar 2009

juliett, dakujem 😉
asi to potrva ale nejaky cas, no verim, ze sa to podari 😵

juliett99
20. mar 2009

fyalynka a ake mas problemy teda diagnozu??

fyalynka
20. mar 2009

no zistil mi, ze na to ze som 12DC mam nizku sliznicu maternice a male folikuly ☹ 😔
takze dalsi cyklus idem na odbery a musi sa zistit pricina, preco je to tak 😒

aj ty si mala nejaky problem? Ako dlho ste sa snazili? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre