MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
30. apr 2009

babenky to su vsetky eluaskove deticky,, on je zlatuckyyyyyyyyyyyy,,, a jak sa stara,,, tesim sa s vami,,ň

hehe tento rok zacal velmo plodne,, 😉 😉 😉

lia
30. apr 2009

ajejejeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀
juli,aj ja mam cystu a dokonca trojkomorovu,to neva 😉 vobec 😉 😉

jastrab
30. apr 2009

no ved bolo nacase! aby sa to zlomilo, len nech to uspesne dotiahneme do konca 😉

lia
30. apr 2009

a v kolkatom si jastrab??so mnou,hmmm?? 😵

juliett99
30. apr 2009

lia , no pekne sak tusim su vsetky tehule len z problemami,,, ☹
ono je to tak ze ak nezacne rast , a neude robit problem babetku tak je dobre,, ale ak zacne tak sa treba podrobit operacii,,
ale verim ze toto nas problem nebude,,
u mna boli horsie tie krce-ztahy, ale zastavilo sa to aj ako to hnusne krvacanie.. 😀 😀 😀

jastrab moja verime a my vrime ze dotiahneme,,,do uspesneho ciela,,s nasimi deturencami,,, 😉 😉 slavit nase ich prve vianoce

sevzuz
30. apr 2009

no babulky tak sa drzte, ja som tiez eliasova pacientka a po 1/2 roku som otehotnela a teraz uz som v III. trimestri, maly kope o zivote hybe sa zo strany na stranu a uz to mame len cca 11 tyzdnov do porodu 😅
dufam ze to dotlacime do uspesneho konca, pre drobca mame uz viac menej vsetko nachystane 🙂
este raz vam drzim palce

juliett99
30. apr 2009

sevzuz
vitaj medzi nami eliasovkami,,, 😉 😉 😉 😉 😉
tesime sa s tebou ze tak pekne rastiete,,, drzkajte sa nam,,a obcas sa ozvy ako sa ti vam dari,,, 😉 😉

ale uz idem ajja do hajan tak sa majte a uzite si predlzeny vikendik,, 🙂 🙂 😉 😉 😉

juliett99
4. máj 2009

teda babenky eliasky,, nejako to tu flakate,,, kde ste????????????? ☹ ☹

lia
4. máj 2009

nooo de sce?? 😨 😀

juliett99
4. máj 2009

ahojky lia,,
tak ako,, vsetko ok u teba,, oddychujes,?

jastrab
5. máj 2009

tu sme!!! ako sa mate?

juliett99
5. máj 2009

ahojky,,,
no my dobre,, krpcek poslucha a uz som v druhom trimestri,, jupiiiiii,, a tesim sa na buduci pondelok idem na poradnu,,,
ale ty sa moja pochval,, ako?? vsetko ok,? 🙂

lia
5. máj 2009

ahojte 🙂
oddychujem juli 😉 uz teraz mi zase klipkaju oci,som sa akurat najedla 😀
gratulujem juliet k druhemu trimestru 😉 😀

lia
5. máj 2009

jastrabik ako sa mame??co nove??

juliett99
5. máj 2009

to je dobre ze oddychujes a aj vela spinkaj,, aj ti chuti papat? neblinkas??
jak sa poznam okolo 13 to zalomim aj ja,, xixix.
dakujem ku gratulacii nebojkaj coskoro aj vy tam budete,, 🙂

lia
5. máj 2009

jej,mne uz naskocil dalsi tt,ja ze az zajtra 🙂
nie,len mi je zle,ale dnes troska lepsie 🙂 ja uz jecham 🙄 neni tu zivaci smajlo 😀

juliett99
5. máj 2009

tak pekne snicky,, aj ja za chvilku pojdem,, super ze neblinkas,,

jastrab
5. máj 2009

u nas vsetko Ok, klop, klop, klop, chudneme asi trochu do plaviek 😀 kedze moc nejeme 😝

bettynka222
5. máj 2009

ahoj juli, liuska 🙂
julinka ip odpisem neskor, teraz ficim na tej diplomke...ach dufam ze to stihnem. a uz som aj objednana do BA tomu sukromnemu co sa venuje trombofilom, tak som zvedava 😎

lia
5. máj 2009

ku komu bety??

zulka29
5. máj 2009

jeej Lius, ty si tehulka? 😵 pamatas si ma? Teším sa 🙂

juliett99
5. máj 2009

betynka 🙂
oki ,, teraz sa sustred na diplomovku nech to mas cim skor z krku,, 🙂
som zvedava ako zajtra dopadnes na tej konzultacii 😉 😉

bettynka222
5. máj 2009

lius vola sa janek (www.drjanek.sk). on sa teraz stara o manzelovu kamosku. on je primarne specializovany na rizikovu tehotnost, ale aj na trombofilov. aj ma nejaku hematologicku.

juliiiiiiiiiiiii uz mi zostava len par hodin, pomoooooc. ta praca bude teda komplot. a taka krasna mohla byt, ach. to ta zla nemocnica ju zastavila vo vyvoji 😀
ach som zvedava na imunologa aj ja...ze co mi povie. setrsicka mi tvrdila, ze mi poradi aj s imunitou v suvislosti s tehu. ach tusim idem spat a budem pisat v noci....bojim bojim e to nestihnem.... 😝

juliett99
5. máj 2009

evi mojenko nestresuj,, teraz pekne vypni pc a utekaj spinkat a ked si oddychnes bude sa ti aj lepsie pisat,, drzim silno palceky,,, aby si to zvladala,, ahlavne stihla.. 🙂

bettynka222
5. máj 2009

no uz osm dospala...tak idem na to. ved prinajhorsom sa v noci nadopujem nejakym kofeinom, alebo co. ale asi skor zaspim ako sa poznam.
papapa a stvrtok napisem ako som dopadla (som objednana na 13:00). ppaappapa

juliett99
5. máj 2009

drzkam palceky,, a posielme s drobcekom vela vela pozitivnej energie aby si to vsetko zvladla,, 🙂 🙂 🙂

lia
5. máj 2009

zuli cauuuuuuuuuu 😵 😵 co to vidimmmm,ty si uz 18tt??jeejjj,tak to je supeeerrrr,ako sa mate s fazulkou??
janeka poznam,teda ktoreho??v ba??na americkom??alebo v sa??
to som ani nevedela,keby som vedela,idem hned k nemu.
a ty mas problem aj s imunitou??
ja idem zajtra na hematologiu,aj pozajtra,kazdy mesiac uz budem chodit
a drzim palce na stvrtok,daj vediet ako si dopadla 😉

juliett99
5. máj 2009

lia 🙂
aj ty daj vediet ako si dopadla,,, 😉 😉 drzkaj sa nam,, 🙂 🙂

bettynka222
6. máj 2009

ahojte julinka a liuska 🙂
diplomka sa uz viaze, takze som to celkom pekne zvladla 😀
ano lius, na americkom. pozri tu www stranku, tam je aj cislo na objednanie. ano ja mam imunodeficienciu - vola sa to hypogamaglobulinemia. tak som sa zlakla, ked som si citala o tom antifosf. syndrome, ze osm sa hned nahlasila imunologovi. lius, citala som v tromboskach, ze si pischas injekcie na riedenie krvi. ja este neviem aku mam hladinu homocysteinov (objednali ma az o mesiac), ale uz preventivne papam 20 mg listovky - vraj to pomaha znizovat tu hladinu. sice to ovplyvni vysledok, ale mne to je uz jedno. janek ajtak povedal, ze mam s pozitivnym vysledkom letet k hematologicke...no ale ja inu nepoznam, tak doletim za nim (keby nahodou 😀)

juliett99
6. máj 2009

betynka 🙂 🙂
ahojky,, no nejako som mim z tych nazvov co si napisala,, ale asi ty sa uz asi aj trosku v tom vyznas,
a teda co ti povedal ten imunolog?? 😉
super ze diplomovka zviazana,, teraz sa budes pekne ucit na skusky vsak,? a potom ta cakaju statnice,, kedy ich mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre