MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

lia
29. máj 2009

ahojte 🙂

aj ja som bola u neho ako sekundarna pacientka
mna teraz pozeral moj dr.zospodu a utz cez brusko robil ,lebo som krvacala troska a spinila po minulom vysetreni,aj ja som kukala,ze ci ma nebude pozerat zospodu,ale pozrel a povedal,ze vsetko je ok.to som rada.ale neviem ako casto sa to vobec moze.nebolo to veru moc prijemne 😒
jastrab,ja som pn,odkedy som spinila a tak...a je mi vyborne,uzivam si to 😀
jastrabik,ty sa nam uz konecne pochval mojko,ako sa mate??
juli,ako dnes??mas svoj pc??

juliett99
29. máj 2009

ja uz slopkam infuzku a dnes som dostala az dve vcelicky uz ma ritula boli cela. 😝
dnes som rano trosku spinila ale to mohlo byt aj to ze som bola na velkej potrebe teraz si musim davat pozor aby som netlacila. 😒
teraz uz je lia vstko ok,?
ano priniesli mi notebook, aspon si mam s kym pokecat s vami a zo susnikom 🙂 som sama na izbe

lia
29. máj 2009

tak super,mas klud 🙂
a super,ze mas pc,aspon ti rychlejsie ubehne cas 🙂
hej,vsetko ok.
juli,daj si kupit psyllium,pije sa to dva krat denne,je to suseny skorocel,mne ho dali minuly tt ked mi praskli hemoroidy a pomaha to a davam si na ranajky ovsene vlocky s jablkom,predtym teplu vodu,tiez nemozem tlacit,lebo hned nieco vytlacim.

juliett99
29. máj 2009

dakujem lia dam si to kupit urcite to pomoze 😉
veru mam klud prvy den som tu mala co potratila nebolo mi vsetko jedno 😒 ale nakoniec ma ona povzbudila ze vsetko bude dobre 🙂

jastrab
29. máj 2009

jej, ahojte, tak vy si cely den "valate sunky" pred PC a my tu pracujeme 😉 hlavne nech je vsetko OK, musime tomu verit
ja nastastie, klop, klop, ziadne problemy so spin. nemam, tento tyz. som bola u Dr., vnutorny uzv, mame 11 tt 😵 a 3,1 mm ... jaaj, tesime sa
tak sa drzte!!!

vierka
29. máj 2009

jastrab - dakujeeeeeeeem 😀 aj ked mne vlastne k tomu asi ani nikto nepomohol 😀

no ja tiez pracujem, nie je ziadny problem a aj by som chcela pracovat kym sa bude dat 😀

juli - v kolkom tyzdni ti dal tehu knizku?

bettynka222
29. máj 2009

julinka moja drz sa tam. ja verim tomu, ze vsetko bude ok. liuska ti urcite dobre radi, ja si to uz teraz nezapamatam,a le ked budem tehu, tak sa vas opytam,z e co ste to papkali. inak juli vcera o jednej som bol na tretom poschodi - bola som si po nalez z histologie. aj ste mali na oddeleni otvorene dvere, ale sestricka by ma urcite vyhnala von. a ty na chodbu nemozes...ale myslela som na teba a aj by som ta rada pozrela a priniesla pomaranciky. no ved ked ti ovolia aspon tu chodbu tak na teba nakuknem 😎

lius dnes vcera som bola po prvy krat od nemocky u nasho oblubeneho pana doktora. a tak ako som nestastna odchadzala od hematologicky, tak som spokojna odchadzala od neho 🙂 najprv som si myslela, ze o tej nasej diagnoze nic vediet nebude, ale sam povedal, ze v tehu bude trvat na hematologickych vysetreniach. inak bambi mi uz odpisala, tak buduci tyzden sa dohodnem s tou jej dr.

sevzuz ale apson si mozes povedat,z e si zdrava, ked vysetruje iba tie, co maju problemy 😀 a utz ti nerobil? tam sa podla mna ukaze aj dlzka cipku, ci nie?

papapap eliasovky, ajked neviem ci uz nahodou nie som jedina, co k nemu chodi (ale on je moj primarny dr. 😀)

sevzuz
29. máj 2009

aj moj je primarny, ale neviem ako by mohol vidiet cipok ked so sondou ide len po brusku, resp. ma vybavil xkrat medzi dvermi a v knizke napisane ze ok 😠
ale co uz, hlavne ze neboli ziadne problemy, mozno key som zakracala aebo nieco ale zas aby neolo neskoro 😒
teraz sa to uz sleduje inak v takomto stadiu, mi pokazde prizvukuje ze ci som ok ci ma nic neboli a ze keby nieco hocico tak mam hned prist.
ale zase mi tam vyhovuje ze som objednana na 8.00 a najneskor 8.10 idem do ordinacie lebo co poznam ako to chodi u dr. Navratila ze objednana na 9.30 (este si za to aj plati!!!)a ide do vnutra o 11.30 a ta sestricka si tie peniaze este aj vypyta!!! tak to je vrchol a pristup k bolestivym pripadom aj ked netehotne je hrozny!
a u dr. piknu som bola predtym tak tam som na koze lezala smerom do okna, teda na druhom poschodi ale aj tak to bol divny pocit a nehovoriac o tom ze som mala vzdy pocit ze ma vysetruje skor sestricka ako lekar lebo ten sa vo mne sparal a sestricka mi hovorila ze co a aako a co je vidiet na ultrazvuku!

sevzuz
29. máj 2009

joj ale inak juli drz sa dufam ze tam nebudes dlho uz si dost daleko - skoro v polvici, aby ste si to teraz rozmysleli tak bojujte!!! 😅

bettynka222
29. máj 2009

sevzus tak preco ked si tam sa neopytas na ten krcok. ja ked si niesom niecim ista, tak sa vdy pytam. niektori lekari su fakt neprijemni a ked sa ich pytas, znervozneju. ale pochybujem ze k takym patri aj elias. si uz vo vysokom stadiu tehotenstva, tak ak by sa vykrucal, povedz ze sa velmi bojis, ci je vsetko ok, ze si nikdy nebola tehu (alebo v takomto vysokom stadiu) a ze si chces byt ista. pochybujem ze by ta nechal v strese a neistote...

juliett99
29. máj 2009

vierocka tehu knizku mi dal az na prvej poradni v 9-10tt -- 😉

betynka dakujem .. o by bolo mile ,, aspon by sme sa spoznali,, no niekedy nabuduce uz ked budem fit dame tu cokoladku alebo mineralku.
a co ake su vysledky mojenko???

sevzuy dakujem verim ze spejem k lepsieme vcelicku uz som dostala a tak mozem ist hajnut,, hodila som sprsku a dokonca mi dnes vybrali aj tu ihlu z ruky zajtra mi daju novu,,, brrr neznasam ihly 😢

lia
29. máj 2009

super betty,to som rada,bambi hov.,ze bola strasne zlata,kebyze ja uz nemam hentu rozrobenu a neni v ruzinove,kde chcem rodit,idem aj ja k nej,ale bojim sa,ze sa na mna pri porode vykasle keby k niecomu doslo 😒
jastrabik gratulujemmmmm,kedy nastavis pas??ved ty si jak ja 😵 😵 😵 😵
ako je to mozne??ty si to tolko tajila?? 😀

jastrab
29. máj 2009

jastrab taji stale 😀 a bude az do druheho trimestru, kym nebude mat dusu na pokoji 😉
je mi zle, idem na polohu lezmo, uf, nejedla som od pol 12 ale na nic sa ani pozriet nemozem...fuj

bettynka222
29. máj 2009

juli drzte sa s babtkom, myslime na vas vsetky. co sa tyka vysledkov, tak moja hematologicka ich bude mat az o mesaic?????a rptiom v BA su vysledky este v ten den. velmi tomu nerozumiem, preco to takto je, ael ved sa dostanem uz k nejakej dobrej. liuska mi k jednej dopomohla 😉 len ma musi este prijat.

lius ja dufam, ze sa na teba nevykasle. ale ked uz mas fragmin, tak to bude ok. to vies, ze sa to picha aj pocas sestonedelia a ze musi byt 12 hodinova pauza medzi frag. a EPI, ze?

sevzuz
29. máj 2009

nepytala som sa jasne ze je to na mne 😖
ale stale si hovorim ze nebudem stresovat ze je dobrym doktorom a snad vie co ma robit a co robi, len ma to tak trochu "tazilo" a preto som vam to tu napisala

juliett99
29. máj 2009

sevzus to je co za lekara???
asi jak ta stefanikova co mi povedala ze co by som chcela ved u mna je to hra s casom a ze to nieje na porod ani na ozivenie chapete??
ja prvorodicka prvy krat tehotna vystrasena co sa so mnou deje a ona takyto splech?? 😠

bettynka222
29. máj 2009

julinka, ved vies co som si tam vypocula ja pri potrate, zakroku a tak podobne....nemam slov. vcera som bola na spovedi, tak nechcem ohovarat, ael vies kto mi to tam rozpraval. aka si nahodou nevedela, tak myslim, ze teraz ti to uz je jasne....

lia
29. máj 2009

no pocas sestonedelia som nevedela,preco,nevies??jaj,uz nech uz je december,uz mam tvrde brusko z toho a modrinkove,lae pre krpca o spravim,ale nech to ubehne 🙂
to je hrozne s tymi lekarmi a mne uz idu vsetci fakt na nervy 🙄

sevzuz
29. máj 2009

juli teraz ktoreho myslis 😀 piknu ci navratila
a to myslis vazne o tej stefanikovej?
a ako strasne ju vsetci odporucaju k porodu a ona je takato bezcitna, to je hrozne! (tiez je uz na peniaze, asi 😒)

ja osobne preferujem lekarov viac ako lekarky myslim ze su citlivejsi v podstate vsetci moji "osetrujuci" su muzi ani neviem preco asi podvedome
teda poznam aj lekara myslim ze je to chirurg a tomu by som sa nezverila ani za peniaze celeho sveta to je taky uchylak.... 😒
ja som sa teraz eliasa pytala ze co a ako porod, teda ze ci TT alebo BA povedal ze ked si "zabezpecim" lekara tak v TT mi poskytnu rovnaku starostlivost - podla neho
a potom som chcela vediet naozor, ze kto a tak sa trochu vykrucal ale potom povedal: varga, lahky, deckov.
ja som mala vybraneho predbezne deckova - vela dobreho na neho pocuvam a tak si ho asi aj vybavim.

ty to tam teraz vidis ako sa chova ku pacientkam a aky je?

lia
29. máj 2009

sevzuz,moja sesternica rodila v tt a bola veeelmi spokojna,zistim ti u koho??

sevzuz
29. máj 2009

no lia keby sa dalo, som zvedava 😉

lia
29. máj 2009

ok,zistim ked s nou budem volat 🙂

vierka
30. máj 2009

juli - dakujem za info... tak teraz mi ju asi este neda, ale uz asi dohodne prvu poradnu so mnou a tam mi ju konecne da 😀

bettynka222
31. máj 2009

lius lebo vraj aj sestonedelie je pre nas nebezpecne. mne sa inak pocas tych troch tyzdnov co som krvacala hrozne praskali cievy a aj asi mesiac po tom. a to som brala cele dni ascorutin... 😒
som zvedava na tu hladinu homocysteinov...tiez mi krv mohla zobrat vtedy a nie dva mesiace po potrate. ach uz aby som mala normalnu hemato.
lius a to normalne tie hemato zavolam a pokusim sa k nej objednat? to ma nemusi poslat gyn.? ci ked uz mam potvrdenu tu mutaciu, tak je to ok?

juli preco nic nepises? nebud smutna a snaz sa byt silna. myslim na vas casto a vzdy ked idem okolo nemocky tak si na teba spomeniem 🙂

lia
1. jún 2009

dobre ranko 🙂

juli,ako sa mame??od kolkej si hore??to milujem tie budicky v nemocke ,ako na vojne 😖

ja idem v stredu ,stvrtok na hemosku,som zvedava,ale ona mi aj tak nepovie hodnoty a moznoze je to dobre pre mna,nic neriesim.ale uz to chcem mat za sebou.
normalne tam zavolaj betty ,upros ju,ze by si ju strasne potrebovala,ze mas na nu odporucanie od jej jednej pacientky a hotovo 😉

bettynka222
1. jún 2009

oki liuska, zavolam. zajtra idem genetikovi, tak som zvedava...potom napisem 🙂 a drzim palce na hemate, daj vediet ako si dopadla. mas pravdu, radsej nevediet hodnoty...ved vie co robi. skoda len ze ta moja to nevie 😖 ale budem mat novu a ta uz bude super 😎

juli ozaj, teraz je uz per teba pomaly noc, ze? 😀 budicek pred siestou...ktovie kto to vymyslel. tusim masaryk...

juliett99
1. jún 2009

ahojcek zienky som rada ze na mna myslite,, som stale v tt ... nejako sa im pacim a teda aj drobcovi sa tu paci,, 😀 😀 stale mam bolesti v podbrusku a tvrdne mi brusko. vcera aj zacali zo slabsimi davkami liekov a infuzii injekcie vymenili za lieky no poobede uz zas nastali bolesti tak ma hned napojili na infuzky..

no veru,,, rano po 6 budicek, vizita o 8 rano potom ranajky, infuzka, injekcia, okolo 11.30 obed potom okolo pol 5 vecera a lieky, infuzka.. dobru noc...

bettynka222
1. jún 2009

dobru nocku 😀

juliett99
1. jún 2009

no ja este nejdem betynka,,
a ty mi povedz nieco pozitivne mojka,,, 😉

bettynka222
1. jún 2009

nooooo, ja odpocivam, ako mi dr. kazal. teda nie ze by som cele dni spala, to si snad uzijem pocas tehu 😀 ale beham po vonku s kamaratmi a tak. a mam sa celkom fajn, ani hrdielko ma uz neboli, takze sa snad davam pomalicky dokopy (lebo som ho mala zapalene mesiac a nic nepomahalo ☹). no a potesil ma eliasko...ved som pisala vyssie, si precitaj 😀
a su na teba mili? kto ma dnes sluzbu? ja osm vzdy natrafila na tu dr....ved vies ktoru, raz na cecha a raz este na jedneho, ale nviem ako sa volal. ale ty ich uz asi poznas vsetkych, coooo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre