MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
20. jún 2009

betznka ja som bola u eliaska hned ako ma prepustili z nemocnice.. to on nam zistil ze to ma byt chlapcek.. ja uz teraz budem chodit betynka len do nemocnice.
uz sa u eliaska tak skoro nestretneme.. ☹
ides na tu folikumetriu?? daj vediet ako si dopadla,, 😉

vierka
21. jún 2009

caute babenky... 😀

jastrab - tu mas stranku na to studio na Prednadrazi, cvici sa tam pre maminky v stredu, aj ja tam planujem chodit... http://www.aerobicno1.sk/ 😀

juliett99
22. jún 2009

ahojcek eliasovky,, ako sa mate v takyto zas skaredy dnicek??
ja poslusne hlasim som v postielke zabalena v paploniku,,,, 😀 😀 ,,
dnes v noci som mala zvlastny sen,, ze neviem ci to bola skutocnost alebo fakt len sen.
snivalo sa mize som zas lezala v nemocnici,, robili mi nejaky zakrok,, a ked ma pustili domkou tak som stretla mojho ex,, s jeho terajsou frajerkou a zacali sa so mnou hadat,, a vtom drobec kopol a tak som si dala ruku na brusko a normalne som ho citila ako kopka,, nato som s azobudila ako mam ruku na brusku ale drobec nekopal.. 😵 😵

bettynka222
22. jún 2009

julinka zakrok? to sa ti asi snivalo o mne 😀 inak aj som dnes smutna trosku...bola som u eliasa a bol hrozne zlaty ako obvykle...sliznica maternice je krasna...to je super, aj mam kopec folikulov, ale ten dominantny ma len 9 mm....co je nanic. musime si davat velky pozor. teraz uz nielen kvoli imunite a liekom na nu, nielen kvoli trombofilii a kvoli tomu, ze este nemam hemato a nastavenu liecbu ale este aj preto, ze kebyze otehotniem na konci cyklu (kedy zrejme dojde k ovu), tak zas bude potrat.... 😝

ale ty pekne lezkaj pod paplonikom a so ziadnymi ex sa nehadaj, jasne? 😀 😀 😀

juliett99
22. jún 2009

😒 betynka no neviem co sa tyka toho zakroku,, ale videla som tam sama seba 😒 duufam ze to bol iba sen..
ty moja si teraz davaj pozor.nesnazilkujte 😉 radsej nech nemas dalsie zle skusenosti..
jasne moja oddychujem a nehadam sa, nebudem on mi zato nestoji 😀

bettynka222
22. jún 2009

to bol vtip s tym hadanim a so mnou na zakroku 😀 inak v sobotu som bola na tom hroznom oddeleni kde mi to robili (porodnica)....skoro ma tam slahlo. som tam cakala na jednu gyn. aj dnes za nou idem...dufam ze nestretnem nasu oblubenu dr. s "ludskym" pristupom 😝
juli ale my nesnazilkujeme...len nechcem pouzivat ochranu (kvoli viere). ale teraz neviem, kedy si mame davat pozor, ked je ta ovu takto mimo.... ☹

juliett99
22. jún 2009

je mi jasne moja ze to bol vtip,, ja by som ti uz ani ziadny zakrok nepriala,, 🙂 uz si si prezila toho az az.
neboj moja nestretnes,, ja som teda na nu mala stastie iba jeden krat. chvalabozku 🙂
vidis teraz ked budes chodit na tu folikumetriu budes aspon vediet kedy si davat pozor aspon nejake pozitivum to ma.. 😀 😀
ja idem zajtra do rizikovej poradne len dufam ze ta.. ,,mila,, doktorka nebude mat zrovna sluzbu 😉

bettynka222
22. jún 2009

juli ona mava poradne v utorok...takze na 100 percent ju tam stertnes. ale ked sa budes usmievat a tvarit sa ako vesela, silna, nebojacna tehulka, tak bude velmi mila. ale akonahle das najavo strach, pojde po tebe... 😝
dnes som hovorila s jednou gyn...vrraj davaju pred zakrokmi naladovku kazdej...tak fakt netusim preco prave mne nie....asi aby som mala co najvacsiu traumu, ked ma uz po potrate tak pekne zdeptala....dnes som dooost vytocene. aj ma to hneva, ze sa necham takto rozculit.... ☹

bettynka222
23. jún 2009

nooo julinkecka moja, ako bolo na pordani? dr. bola dnes mila, ze? ona byva mila na tehulky aj na tie, co idu dobrovolne na potrat. ona je potrvina len na tie, ktorym hrozi potrat a netesia sa z toho 😝
moja heamto bola ok, samozrejme ma neriesila, do spravy mi napisala ze mi nic nieje, ale sm ju uprosila, nech ma posle na antolsku a podarilo sa 😵 pojdem tam zavolat,a le est esa mi nechce 🙂
potom napis, ako bolo. som fakt zvedava... 😕

jastrab
23. jún 2009

ahojte, v tento "krasny" den,
my dalej bojujeme s nevolnostami, zaciname sa zvacsovat, ale nic extra...
Vierka, dik za tip, este keby som vedela, kde na prednadrazi sa to cvici, mozno by som tam aj skocila, i ked 16.30 je doooooost skoro na mna, to som bud este v robote alebo na ceste z nej 😒
Lia, na inom fore som citala, ze si bola v *GENETONE? Das mi info, co a ako?
Juli, ty uz si brusisko, hlavne oddychuj!!! kedy ides na 3D?
Betty, tebe pevne nervy

bettynka222
23. jún 2009

jastrabik co je to GENOTONE? inak na prednadrazi...to vierka asi mysli v nukleone, nie? a co si nekupis nejkae dvd s cvikmi pre tehotne? napr. z www.gorila.sk? a v pohode nieco cvicia urcite tiez. a keby si sa spytala gyn. mozno by ti nieco poradil, hmmmm?

jastrab
23. jún 2009

joj, Bety, to sa poznam, ze sama doma sa neprinutim, som rada, ze sa dovalim zo roboty okolo pol 6 a padnem jak kabela a nie to este hopsat pred telkou 😀
aha, tak nukleon by som mohla stihat, ten je blizko pri stanici...

bettynka222
23. jún 2009

nooo, to by si mohla 😀 a co je to ten genetone, hmmmm?

jastrab
23. jún 2009

http://www.geneton.sk/slu_prenatal.html

robia prenatalne dna testy pre zistenie pohlavia

lia
23. jún 2009

ahojte 🙂
ako sa mate babulky??
juli,ty mas uz kraaasne vleke brusino 🙂
a co ty jastrab??
vidim,ze ti nic neujde jastrabik 😀
co ti mam napisat??zobrali mi krv a na buduci pondelok budem mat vysledky 😉 kedze je na dovolenke,bude to takto trvat 😒

jastrab
23. jún 2009

Ved LIA, ty si nasa, sa musime sledovat 😉 tak som zvedava, co ti povedia...

lia
23. jún 2009

a kedy ta uvidime?? 🙂

jastrab
23. jún 2009

lia, ja som tu inkognito, ved keby som tu dala foto, zaviroval by sa cely konik 😀

juliett99
23. jún 2009

ahojcek zienky od eliaska,,
tak dnesna poradna dopadla v celku dobre,, ...,, mila,,.. pani doktorka tam nebola pooradnu som mala iba zo sestrickou. buduci tyzden uz ale idem na kontrolu, 3.7 . Podla mam zas tu mykozu sestricka bola velmi mila a poradila mi neuzivat dalsie antibiotika ale mam si kupit obycajny bieli jogurt a natriet susku a nechat posobit dve hodiny a umyt potom pouzivat uz len detske mydlo..
dostala som aj vymenny listok objednat sa na interne kvoli tomu testu na cukor.. 🙂
🙂 a potom sme kupili za vybornu cenu plavajucu podlahu a pre drobceka 3je dupindy 😀 😀
na 3D iddeme 7.7 🙂

juj veru brusinko uz mam riadne,, xixi a teraz este podrastlo,, 😀 😀

lia
23. jún 2009

jastraaabbb,jednu si nam mohla dat,aspon na chviiiillkuuuuu
juliii,ty uz si 20tt 😅 ??no pekne 😵 😵 😵 len tak dalej 😉
na co uzivas antibiotika juli??
a ake mydlo pouzivas??ja mam teraz nove a je vyborne,je aj po hemoroidoch a intimnu hygienu,do ip ti poslem nazov ak chces,poradili mi ho kamosky,ktore maju mykozy.
na co budes umyvat?? 😀 sak manzel spapa 😀
ku komu ides na 3D juli??sama si sa objednala??to musis povedat svojmu lekarovi ci ako to je??

bettynka222
23. jún 2009

ahojteeeeeeeeee

lius vidis, nakoniec som sa dostala na tu antolsku (tam je ta dr. od bambi 😵) len neviem co mi k tomu vsetkemu pocedia, kedze moja hemato mi do spravy napisla, ze i vobec nic nieje, ze vsetko je v poriadku a ze ona nevidi v nicom problem 😝

juli a komu pojdes na kontrolu? tej? ja som bola dnes zase s fyalkou a ona k nej ide stvrtok. a ja som k nej mala ist, ale nesla som a fyalka ma k nej posiela, ze ved za pokus nic nedam a mozno mi nieco povie k tej trombofilii....ale ked ja neviem, mam z nej strach.... 😕

lia
23. jún 2009

aaaalleeee,z toho si nic nerob,ved mas tam,ze mas mthfr alebo nieco take??
ona si skontroluje a nasadi liecbu,neboj 😉 uz si sa k nej objednala??zobrala ta bez problemov??

juliett99
23. jún 2009

liuska budem rada ak posles IP..
mne sestricka odporucila obycajne detske mydielko, 😉
juj moja drahemu by sa to asi nem pacilo on nelubi nic co je mliecne, 😀 😀 😀
hej idem na 3D objednala som sa sama, moj doktor ani o tom nevie, je to dobrovolne mozes aj nemusis.

betynka neviem komu pojdem na kontrolu bude zalezat kto bude mat sluzbu.. takze to bude take prekvapko koho tam uvidime..
a ty ides kedy na tu antolsku, som zvedava co ti tam povedia. 😉

bettynka222
23. jún 2009

lius mas pravdu...ved uvidim. svokrina gynekologicka al ebol akacna a uz ma objednala svojej hemato...tak teraz to nechcem rusit. ale tam idem len na testy, lebo tu v TT ich neurobili komplet a potom s vysledkami na antolsku. fiiih alius 16 tt, to sa mi paci 😵

juli vies co mne pomaha proti mykozam? take tabletky laktobacili swiss. maju taku modrozltu krabicku (farby trnavy 😀) a poradil mi ich janek (lius ty vies ktory), ten gyn. co sa venuje trombofilom. on mi ich kazal brat kvoli tomu, ze mi po potratoch nasadil detoxikacnu kuru, ale ja som ich brala uz predtym. zacala som vlastne na zaciatku tehu...mala som nieco ako mykozu a odchadzai sme na lyzovacku. inak som pocula ze to v tehu byva bezne...a aj na zaciatku, kvoli tym zmenam. no a aja osm si tie tabletky kupila a vsetko ok. obsahuju to co activia, ale je to urcite ucinnejsie. a co ja viem ten jogurt...neviem ci je to ucinne...ved sa spytaj gyn. ci mozes aj toho laktobacila v tab.

juliett99
23. jún 2009

betynka,, zatial skusim to mydielko co mi poradila liuska. 😉 ja sa liekom, antibiotikam lubim vyhybat 😀

bettynka222
23. jún 2009

ale to neni taky liek ako tajke fuj lieky. ale ved ked ti ucinkuje mydlo, tak fajn, ale ten jogurt mi pripada ako dobra blbost... 😕

juliett99
23. jún 2009

aj mne vsak ani neplanujem ho skusat.. 😀

a ty co si dne robkala,??

bettynka222
23. jún 2009

aaaale rano hemato, potom krajcirka kvoli satkam na promocie. potom som samozrejme cvicila, potom som bola s fyalynkou dooost dlho. som sa cudovala, ze sme kecali tri hodky 😀 a potom som mala n aplane kostolik s kamoskou a pilates s druhou...ale vobec sa mi nic nechcelo, bolo hrozne a tak som si upratovala v pocitaci 😀 a nabuduce to dozeniem

juliett99
23. jún 2009

pani ty si toho postihal,,, ja som bola pred tehu tiez aktivistka a teraz mi to vsetko chyba 😉 ☹

bettynka222
23. jún 2009

no ale tymas v brusku babatko. ked ho tam budem mat ja, tiez si budem kamosky lepsie rozdelovat...tak jendu na den. teraz mam aj 5 za den a potom nic nestiham....ale sa to budem musiet naucit, lebo ja sa stale len nahanam a to by ocas tehu nebolo dobre. jeeej uz ti naskocil 21 tt...to je dobreeeee 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre