MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

lia
7. okt 2009

betty,kedy myslis??este ked som nebola tehu??vtedy som brala len clostil.ja som brala clostil len dva cykly.

juli,este kasles??aj ja.dnes idem kupit sprej do hrdla,dufam,ze uz pomoze

juliett99
7. okt 2009

dobre ranko babuchne.
viieri a ozaj to mas pravdu,, a ja ze cim to ze kazdy mi vravi ze som opeknela,, a to tym nasim drobcom co sa sponuje v brusku. 😀

liuska veru kaslem a uz aj soplik sa pusta ale nejako sa spustit .. nahrievam sa a oddychujem..
dufam ze aj sa nam cim skor ulavi 😉

bety ty si teda mala aktivny viknedik,, a urcite ste sa dobre zabavili,, 🙂

bettynka222
7. okt 2009

vieri no dufam aj aj. dnes osm zase mala spinenie. a to mam mat ovu zajtra alebo pozajtra. zajtra idem dokimu, tka uvidim.

lius no vela bab pri clostile berie aj dufaston, lebo clostil moze psosobovat malo progesteronu. a ja osm s tym mala problem aj pred clostilom

juli osm ti pisala, ze som zase dalsie veci pocula na tu dr? stale viac ludi s ana nu stazuje.... 😝 iank uz 36 tt......dobreeeeeeeee 😵

vierka
8. okt 2009

caute baby 🙂

juli - no vidis to, jak som ti to rychlo vysvetlila... ved taky fesak a tak blizko srdiecka, to musi ziarit kazda zena 😀 😀 😀

bety - tak drzim palce dnes k lekarovi a potom daj vediet co ti povedal, ze cim to moze byt sposobene 😉

jastrab
8. okt 2009

breeee ranko,
nejake news?

bettynka222
8. okt 2009

vierka no tak pozitivne spravy odtial nenesiem....ty si to asi tusila, ze? mam hemoragicky tumor, brali mi aj krv na onkomarkery, ci to nie je zhubne. buduci tyzden mam volalt. ked to nebude zhubne, mam pockat 3 mesiace a potom zase na kontrolu, ci sa ot uz vstrebalo....co bude dalej s ovu a s clostilom, neviem. aa a to zhubne bude....no tomu neverim, ze to bude zhubne, ale moc dobre sa necitim. a ty si mala co vtedy ked si mala vela toho spinenia?

lia
8. okt 2009

co sa deje betty??
kde mas foto??

vierka
9. okt 2009

ahojte baby 😀

jastrab - no nove asi nic, asi len to, ze vam neuveritelne nabiehaju tie tt 😀

bettynka - to vazne????? fuha, ja verim, ze to zhubne nebude a ze sa to vytvorilo len z toho, ze si mala v poslednej dobe same lieky a tak...
ja som vlastne mala cystu, ta branila tomu aby mrcha normalne prisla, tak som len spinila viacmenej, ale 12 dni v kuse... na 14 DC som mala akurat utz kvoli folikulometrii a tam mi doki povedal, ze je tam cysta ako hrom - myslim ze mala nejakych 5 x 6 cm, alebo tak nejak... tak povedal, ze uvidime ci sa najblizsou mrchou ta cysta sama vyplavi z tela... nastastie sa vyplavila, ale keby nie, tak skusia nejake injekcie a keby ani to nie, tak operacne... ale tieto cysti povacsine prasknu a vyplavia sa z tela same...

juliett99
10. okt 2009

dobry vecer,,elaiasky
betynka co to citam??? 😲 no verim ze vsetko bude ok a ziadne zle vysledky nebudeme pocut.. drzim silno palceky.
betynka viem spominala si tu bosorku len neviem co zas na nu hovorili,.. prezradis,?

inak som bola vcera na poradni a mala mat sluzbu chovanova a zastupovala ju ta nasa mila pani dr..
ale tak nemala som ziadne problemy a nehovorila ze sa bojjim a tak bola mila jak anjelik.
dokonca mi povedala aj koilko maly vazi tak uz mame 2830g comu sa velmi tesime, 😵 a asi som tak maleho prehovorila aby bol v brusku ze to vyzera ze sa mu uz na svet nechce,, xixi asi sa mu tam uz aj zapacilo.,. 🙂

bettynka222
13. okt 2009

ahojte

tak zhubne to nakoniec nie je...ale je to horsie ako cysta...omnoho. mam cakat tri mesiace, ci sa to vobec vstrebe....hormony mam zase totalne rozlietane, takze ak sa to vstrebe, zas to bude musiet doki davat do poriadku. ak sa to nevstrebe, tak uz neviem 😒
prajem pekny den a drzim palce aby u vas vsetko islo ako po masle 😉

lius a foto mam prec, lebo ma ziadna z mojich fotiek momentlane nevystihuje...na vsetkch sa totiz smejem

vierka
14. okt 2009

ahojte kocky 😀

bettynka - chvalabohu ze to nie je zhubne ale viem si predstavit, ze u teba to dalsie cakanie - tie tri mesiace musi byt hrozne na psychiku, ale ja verim, ze sa to vstrebe aj same... aj ti dali nejake liecky, alebo ti teraz uplne vsetko vysadili a uvidia???

bettynka222
14. okt 2009

vieri vsetko mi vysadil...mam teraz progesteronu ako tehulka...aj sa mi chce tolko spat a aj mam tkay vudny pupak na brade. vobec nevladzem 😝 dnes osm skoro zaspala za volantom a to osm spala 9 hodin 😕
baby a co si myslite o kupeloch na liecbu neplodnosti? mohlo by to tomu vstrebaniu pomoct?

lia
14. okt 2009

betty a co alchemilka??alebo ten druhy caj,pockaj spomeniem si,jaaajjj,imelo,ja som to brala pred otehotnenim

drzim palce nech si co najskor fit mojko

bettynka222
14. okt 2009

no prave som na nete nasla, ze tumor treba liecit nie nechat rozpustit:

http://www.pluska.sk/zdravie/2009/03/tinedzerka...

ja uz fakt neviem co mam robit ☹

vierka
15. okt 2009

ahojte baby 😀

bettynka - a keby si skusila nejaku bylinkarku??? zevraj v TT je jedna co si ju velmi chvalia, ja som osobne este u nej nebola, ale planovala som tam po neuspesnom IVF urcite zajst... takze zatial len tak z pocutia podavam info - mozno by ti pomohla aj v tomto...

bettynka222
15. okt 2009

no caje od nej som bravala pravidlne a vidis kam som to dopracovala....k nicomu mi nepomohli ☹ a hovorila osm s dalsimi doktormi a mozno ma budu musiet operovat....pojdem est ebuduci tyzden do BA za jednym, tak som zvedava na jeho nazor....

lia
16. okt 2009

za akymi doktormi betty??ale tu akchemilku by som striedala s imelom,to ti neuskodi.
drzim mooocc palcekyyy

bettynka222
16. okt 2009

no s gynekologmi. este idem tomu janekovi, lebo vacsina si mysli ze to treba bud operovat, alebo aspon nasadit lieky na vstrebanie...a elias mi nedal nic...nechcem kvoli blbosti prist o vajecnik alebo maternicu ☹

lia
16. okt 2009

ved jasne,janek je super,ten to len tak nenecha,treba konat!

bettynka222
16. okt 2009

no ved sa snazim 😉 a vsetci ma v otm podporuju, len obcas sa stretnem s cudnymi nazormi od ludi, co si myslia, ze to je len cysta....ach no alemna nebav i im stale vysvetlovat, o co ide...je mi z toho dost smutno

lia
16. okt 2009

neboj,janek ta povzbudi najviac,ten oriesok rozluskne dufam 🙂

bettynka222
18. okt 2009

hmmm, kde mame juli? zeby uz v porodnici? 😕 v kolkom tt vlastne je, neviete nahodou?

liusik dufam,z e mi povie k tomu nieco viac ako eli. on je sice tiez fajn, ale asi nema s takymito vecami moc skusenosti 😒

vierka
19. okt 2009

caute babulky 😀

julinka este nie je v porodnici - teda aspon v piatok este nebola... mala poradnu v piatok, bola uz otvorena na spic prsta a dalsiu poradnu ma v stredu... myslim ze je teraz uz nejaky 38 tt, takze uz len cakame kedy Samko pride na svet 😀

juliett99
19. okt 2009

dobre ranko babulky,,
vierocka dakujem za vysvetlenie babulkam,, presne si to napisala.
inak sa mame fajn pokracujeme v nasom budovani a nestiham sa sem ani dostat. 🙂 ale myslim na vas. 😀

jastrab
19. okt 2009

breee rano, ako citam, tak citam, betty ☹ neboj, snad ta daju doktori do poriadku
vsetkym pevne nervy...a vela sil, nech to uspesne dobojujeme dokonca!!!

bettynka222
19. okt 2009

jastrabik dakujem. si predstav, ze este stale neviem ci to je zhubne alebo nie 😔

juli pred par dnami s amojej kamaratke narodil samko 😵

juliett99
22. okt 2009

ahojky babulky
prepacte ze to tu tak flakam ale mi uz konecne finisujeme,, jupi,,
a co sa tyka drobca ma sa fajn,, podla dr sa mu este moc nechce von aj ked som uz na spic prsta otvorena vraj este tie 3 tt to potiahneme.

betynka zlatko ako ti je som rada ze vysledky boli dobre,, myslela som na teba.
ozaj mala som zas tu nasu milu dr,, ale tak bolo to v pohode lebo som si na nic nestazovala... uz ju budem mat az do porodu, teraz chodim kazdu stredu na poradnu 😒 k nej

bettynka222
22. okt 2009

juli k tej furii? no co uz. al emozno ju bude niekto zastupovat 😀 a som rada ze uz finisujes...bolo toho pocas tehu dost, ze?

no ja teda zase nijako, zakaz az do noveho roka, cize takmer do mojho prveho otehotnenia. ktovie co bude potom...dnes idem este k jednemu dokimu, tak som zvedava na jeho nazor na to vsetko...

juliett99
22. okt 2009

tak tak moja k tej furiii.. juj to by bolo fajn keby ju dakto zastupoval,, 😉
Mojka aj ja som rada ze finisujem aj ked nemam teraz ziadne problemy normalne by som mohla byt tehula aj dalsie mesiace a uzivat si konecne tehulkovanie co som cely cas nemohla,, ale uz sa neviem dockat naseho Samiho.

no to som zvedva aj ja co ti povie dalsi doktor.. mas to tazke moja viem ako velmi by si chcela byt zas tehulka,,,ale neboj budes ja tomu verim ze sa to predsa len podari,, 😵 😵 😵

lia
22. okt 2009

betty drzim palce u dokyho,daj potom vediet co navrhuje 😉
caute trnavacky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre