MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
29. nov 2009

ahojky som tu len na skok...

ja nestiham pisat,, Davidko bol chory a teraz sa uz aj ja trapim s chripkou uz som myslela ze som Ok ked dnes do rana som zas bolava.. ☹ tak sa snazim vyhybat drobcovi.. 😉 je to ale tazke poviem vam..
boli sme na poradni uz sme mali 3300g a 50 cm a dokonca uz aj na nozicky sme boli a tak mame prist na kontrolu o 2 mesiace a balit na siroko co sa nasemu pokladiku nepaci veru. 😒
inak je dobrucky,, az nato spanie este nemame nejaky rezim.. 😉

betynka takze sa leicime obidve co??

liuska a ty ako?? 😉

lia
29. nov 2009

juli ahooojjj 🙂 co bolo samkovi?? ☹ boze,tieto virusy su najhorsie ☹ rychlo sa uzdrav moja.kojis aj teraz??

ja v pohode,uz mam niekolko noci za sebou s kontrakciami,ale zatial to ustalo vzdy 🙂

juliett99
30. nov 2009

liuska nastastie Samikovi nebolo nic okrem toho nepodareneho bruska co ho bolieva a teraz sa zas jeduje lebo musi mat tu plienku navyse a uz bol zvyknuty kopkat nozickami. ☹
ja sa zatial stale trapim s virozou a snazim sa vyhybat drobcovi ale kojim ho. 😉

takze uz aj ty budes coskoro na rade co?? drzim palce aby vsetko dobre dopadlo. 🙂

bettynka222
1. dec 2009

liusik no dufam ze sem budes chodit aj nadalej, nie len za tri tt 🙂

julik ano obidve sa liecime. ale ja nastastie chripku nemam...to by teraz bolo veeeelmi zle. dala osm si homeopatika a panthenol, ale potom som sa zlakla, ze sa ot nesmie. neboj vyliecis sa, len to chce vzdy cas. ja som bezdovodne prechladla po navrate z nemocky doma????? a uz s tym bojujem tyzden, ale verim, ze zajtra sa to spravi
🙂
a ozaj baby, co si myslite o morskych plodoch, musle, krevety? ved ked ich nejam nejak vela, tak to neva, ze?

lia
2. dec 2009

dakujem juli,ty si uz aj zabudla,ze si rodila,ze?? 😅
ja bojim,strasne 🤐

chytro sa vyzdrav juli,to musi byt vycerpavajuce pre teba.
betty,ked budem stihat,tak hej,ale chcem si tie dni uzivat,urcite uz tu tolko nebudem ako predtym sediet,uz budem mat kopec povinnosti 🙂
vsetko mozes s mierou betty,ja som jedla uppplllneee vsetko,lekar mi tak aj kazal 😉

bettynka222
3. dec 2009

ahojte babule 🙂

nooo lisuik teda ty nas tu tskto zradis? 😀 no ale ved ked sa s babatkom zohrate, tak m tu snad prides povzbudit, hmmmmm?

lia
3. dec 2009

pridem,jasne,len aby si ma ty este nepovzbudzovala 😀

bettynka222
4. dec 2009

vydrrrrrrrrrrrrrrrrrrrz 🙂 no co, uz si zbalena?

jastrab
8. dec 2009

caute kocky, tak ako?
Lia, drzime sa este 2v1?
Betty, ako sa citis?
Juli, uz ste zdravi? dojcis? je vsetko OK?
vierka, uzivas si dovo pred MD?

vierka
8. dec 2009

caute baby 😀

jasne ze si uzivam, posledny tyzden len po lekaroch beham 😅 nejako sa to na mna lepi 🤐 keby som chodila do prace, tak som zdrava ako rybka, este by som bez problemov robila do 23 decembra a ani by som nekychla 😀 😀 😀

jastrab
8. dec 2009

bolo ti to treba Vierka, daj si dovo preplatit a hybaj naspat do roboty 😀

lia
8. dec 2009

ano,ja som este kinderko 🙂
jastrab,ako sa citis??a ty vieri??

vierka
9. dec 2009

caute baby 😀

jastrab - no uz to kaslen tie dva dni, lebo od soboty som oficialne MD - tak hadam sa to na nej zmeni 😝 😀
a ty sa ako citis? uz chodis na poradne do nemocnice?

lia - no este mas tyzden cas podla oficialneho terminu 😵 asi aj ty uz chodis do nemocnice na poradne... a ako sa vyjadruju k tvojmu stavu lekari? vsetko v poriadku?

bettynka222
9. dec 2009

ahojteeeee, no ze ste sa tu ukazali 😀

jastrabik no citim sa dobre...doma lepsie ako v nemocke 🙂 a babatko nam v brusku tancuje, takze sa ma asi tiez dobre 😵

dufem ze liusik s jastrabom su uz aspon pobalene do porodnice 😀 a vierka nebehaj po doktoroch a tvoje problemy zmiznu, uvidis 😀

vierka
10. dec 2009

caute baby 😀

tak ja dnes na poradni super, vsetko v poriadku, som uzatvorena ako pevnost boyard 😀 uz som odporucena na poradne do nemocnice, takze si tam zajtra zavolam a popytam sa kedy by ma chceli prvy krat vidiet... 😀 doki aj so sestrickou boli straaaaaaaasne zlaty, popriali mi vela stastia a ze sa tesia na moju navstevu po ukonceny sestonedelia aj s malym 😀 😀 😀

bettynka222
11. dec 2009

ahoje verusik, taksa tam mozno stretneme 😉

vierka
11. dec 2009

caute baby 😀

tak ja mam prvu oficialnu poradnu v nemocnici dna 21.12. 😀 😀 😀

bettynka222
11. dec 2009

no to mas dobre. ja idem na skrining do BA 22.12. som zvedava ci sa do vianoc vobec dostaneme odtial domov...uz teraz dialnica kolabuje 😒

jastrab
12. dec 2009

Baby, Lia porodila vcera malu LEU, docitala som sa, jeeeeeeej, gratulujemeeeeeeeeeeeeee 😎

jastrab
12. dec 2009

upresnujem 10.12. o 9,30 sa narodila mala Lea s mierami 3,74kg a 51cm

vierka
13. dec 2009

jeeeeeeeeej baaaaaaabo 😀 zo srdiecka maminke gatulujeeeeeeeeem 😵 zelam vela zdravicka, lebo stasticko pri takej malej princeznej je samozrejmeeeee, vela lasenky a mleeecka pre malinku 😀

no jastrab - za chvilu pojdes ty 😀

bettynka222
13. dec 2009

no ja som uz liuske gratulovala v trombosach...a kedze nasa tema bola zapadnuta niekde daleko, tak sem som zabudla napisat 😕 🤐 sa sopravedlnujem

ako sa mate babulky?

vierka
14. dec 2009

ahojte 😀

no my sa mame velmi dobre, dufam ze nam to vydrzi do konca decembra a potom v january nech sa deje co sa ma 😀

bettynka - a ty ako??? mate sa dobre? vsetko v poriadku???

jastrab
15. dec 2009

u nas tiez "nic" nove, predvianocne pripravy, akurat ta priprava na porod chyba 😉

bettynka222
16. dec 2009

vierka no clekom dobre sa mame...akurat ze mi je zle 😝 ale ved to k tomu asi patri, ze? no a vcera som bola na hematku, cakam vysledky a buduci tyzden idem na ten skrining do BA. dva dni pred vianocami.....to bude ale sialenstvo na cestach 😝

jeeej jastrab, ved vy budete mat vianocny darcek...ty si uz 40 tt 😵

vierka
17. dec 2009

caute baby 😀

jastrab - tak vy stale este pokope??? uz si mohla mat vianocny darcek pekne porodeni 😀 😀 😀

bettynka - tak to velmi rada citam, ze je vsetko v poriadku... teda az na to ze ti je zle, ale chvalabohu ze babatko sa pekne vyvija a ze uz nespinis a nekrvacas.. len tak pekne dalej... a drzim palce aj na vysledky, verim, ze aj tam bude vsetko tak ako ma byt a budete pekne tehulkovat dalej 😀

lia
17. dec 2009

dakujem babuleeeeeeeeeeeeeeeee 😵

vierka
17. dec 2009

lia - jeeeeeeeeeeeej, tak ty uz mas potom??? 😀 tak gratulujem maminka.. dufam, ze je vsetko v najlepsom poriadku a ste zdravucke a v poriadku 😀 tesim sa s vami 😵

jastrab
17. dec 2009

Lia, cakame hot news o krasnej princeznej!!!! a mozes prihodit aj detaily z porodu 😉 veeeelmi ti blahozelame!

bettynka222
21. dec 2009

liusik cakame na porodne infoskyyyyyyyyyyyyyy 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre