MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

smejlicka
24. jún 2014

@danulienka78 a mas nejake problemy...ja mam pco a inzulínovú rezistenciu

smejlicka
24. jún 2014

@stefi105 to sa ti ako podarilo ze si u neho ako pacientka?

danulienka78
25. jún 2014

zavolala som sestričke a povedala, že sa nám nedarí otehotnieť, či by ma zobrali. ona povedala, že áno, ale ako sekundárnu pacientku, lebo oni už nové neberú, majú plno, to znamená že dr. eliáš bude riešiť iba naše tehotenstvo a budem ako samoplatca, to znamená, že za každú návštevu si platím 20 eur. inak som zostala u svojho gynekológa.

stefi105
27. jún 2014

@smejlicka Ja som tam dva mesiace vyvolávala či ma môžu zobrať že potrebujem odísť od svojho pôvodného gynekológa. Tak nakoniec sa mi tam nejakým zázračným spôsobom podarilo dostať. Ale prehliadku mám až v septembri.

alyca
8. sep 2014

@danulienka78 no nie je to lacny spas 20 EUR, ale ja co som mala sukromnika v BA, tak som si platila 50 EUR za kazdu prehliadku. Odisla som od neho, lebo bolo to neunosne, hlavne ked som otehotnela, aby som kazdy mesiac platila taku palku.

duracelka13
8. okt 2014

Baby, keby som chcela chodiť k Eliášovi, ako jeho sekundárna pacientka, čo na to potrebujem? Nejaké papiere od svojho terajšieho gynekologa? A je ľahké sa k nemu dostať a má vysoké poplatky pre sekundárne pacientky?
ďakujem za odpoveď

alyca
21. jan 2015

@duracelka13 ahoj, to Ti neviem poradit, ale pokial si z TT, tak na Tvojom mieste zajdem osobne do jeho ambulancie a urcite pred dverami ma poplatky pre sekundarnych pacientov.

danulienka78
29. jan 2015

@smejlicka ahoj, vidím, že čakáš bábätko, chodila si k dr. Eliášovi, pomohol ti?

smejlicka
29. jan 2015

@danulienka78 ahoj nie nechodila som k nemu..🙂

juliett99
15. apr 2015

Ahojte dievcence ja som tu tak zabludila po dlhom case. Neviete mi povedat ako to teraz funguje u pana doktora Eliasa?? Pomohol mi s otehotnenim a donosenim cvrcka a teraz sme sa rozhodli ze by sme este jedno poriesili. dakujem za rada ... pekny den vam prajem

scarlett111
13. aug 2015

@juliett99 Ahoj juliett99, od apríla si si to už asi zistila, ale keď nie, tak dá sa k nemu ešte stále dostať ako sekundárna pacientka, za každú návštevu sa platí 20€. Za odbery krvi napr.pri horm.profile sa neplatí 🙂

len_henus
21. aug 2015

Ja mozem hodnotit iba pozitivne.. uzasny doktor, skvely pristup k pacientkam.. som velmi spokojna!

bibasc
12. sep 2015

Ahojte, neviete mi povedat, ci ma pan doktor bez problemov vypise na mesiac pn-ku? Budem uz v 30. tyzdni tehotenstva a potrebujem to takto vykryt v praci pred nastupom na matersku 😢

michaelakara
11. jan 2016

Ahojte;sem jedna stych co nevi otehotnet ....😕 chcem se zeptat jaky je lekar Elias sem uneho objednana ve ferbruari konecne sem se odhodlala to resit...☺ ako je to tam s poplatka?dekuju za odpoved vsem caute 😊

saxana000
21. feb 2016

No zienky mne doktor elijas v novembri urobil hormonalny profyl s tym ze mi vyslo pco ako vysite a ze teda treba clostyl a duphaston inac to nepojde s mimi.. tak sme hodili rec s drahym ze teda este poriesime byvanie tento rok a poom sa na to dame.lieky putovali do skatule od topanok medzi stare . no a.mne vam.po novom roku bolo volako cudne ze asi chripka to teda bude ale ze by pri chripke prsia boleli? Tak som spravila test a je to tam. Po 6 rokoch snazenia bez jedinej hormonalnej tabletky s pco hormonami zblaznenymi a menzesom 3x do roka.. som v 12 tt stastna jak blcha.. takze nevesajte hlavu.. v tejto ambulancii je to asi vzduchom nakazlive...doktor prijemny ludsky zlaty.. odbura stres a vsetky otazky zodpovie psychika spravi strasne vela ja som toho prikladom ze sa to vazna da..

bibasc
22. feb 2016

@saxana000 ja som bola podobny pripad ako ty 🙂 rok som nemala po vysadeni antikoncepcie normalny cyklus, tiez som mala nabeh na PCO, bez ovulacie, ale pan doktor ma utesil ze je to bezne v dnesnej dobe pre 47% zien v mojom veku, nasadil mi na 4 cykly Duphaston, lebo sme sa dohodli ze este par mesiacov neplanujem otehotniet. To bolo v novembri a v marci som uz otehotnela, ani neviem ako 🙂 A pocas celeho tehotenstva bol uzasny, aj poradne boli vzdy na 1* a sestricka je velmi mila, no kiezby vsetky ambulancie takto fungovali

laleal
28. feb 2016

Ahojte,tie ktoré chodíte k MUDr.Eliášovi,robí aj laparoskopiu?

scarlett111
4. mar 2016

@laleal Casto odbieha k operaciam, tak myslim, ze ano.

laleal
6. mar 2016

@scarlett111 Dakujem 😉 Bol mi odporučený ako velký odborník v TT a ked už laparoskopiu,tak že najlepšie u neho ale dotyčná si nebola na 100% istá či robí aj toto...Určite si to prezistím aj osobne ale aj tak dakujem 😉

saxana000
30. aug 2016

Momentalne je dlhodobo PN a ze ani nie je iste ci sa este vrati... 😕😣

nelly3
30. aug 2016

@saxana000
presne tak, dneska som volala, minimalne bude rok na pn.

franzziska
30. aug 2016

@nelly3 a kto ho zastupi? lebo novak rok urcite nebude stihat jeho pacientky i druhe

nelly3
30. aug 2016

@franzziska
no ved to, ze novak, k nemu ma objedala sestricka na preventivku, porazi ma z toho vsetkeho 😠

franzziska
30. aug 2016

@nelly3 a za jaku dobu si dostala termin? ja som na preventivke nebola uz dlho teda 😒

nelly3
30. aug 2016

@franzziska
no koncom septembra mi dala termin.

slnieckomoje
30. aug 2016

Pan doktor Elias je skvely doktor s velkym P chodim k nemu uz 25 rokov pred 24 mi pomohol priviest na svet prveho syna po cele tehotenstvo sa o mna skvele staral i ked som si u neho vtedy este pracoval aj v nemocnici polezala dobre dva mesiace po 10 rokov cakania na dalsie vytuzene dieta mi zas pomohol nemohla som otehotniet a tak ako pri prvom aj po 10 rokoch pri druhom tehotenstve som bola s nim nesmierne spikojna porodili sme spolu s nim dve krasne deti i ked je velmi chory vratil sa k praci ktoru ma raaad a ako citam vsetky jeho pacientky nemaju na neho ani jedno zle negatiiiva patri mu moj velky obdiv.

danulienka78
23. sep 2016

Dievcata,neviete co je p.doktorovi?dnes som sa dozvedela,ze je dlhodobo pn a to som chcela riesit druhe tehotenstvo.

nelly3
23. sep 2016

@danulienka78
no je na pn minimalne rok, ja som tiez jeho pacientka, zatupuje ho gyn. Novak.

bibasc
23. sep 2016

@nelly3 ja mam info od jeho sestricky ze mu operovali chrbticu a ze sa uz asi nevrati, predsa ma 68 rokov a zdravie je prvorade

danulienka78
23. sep 2016

@bibasc 68 rokov?to da mi nechce verit.nie 58?konecnr som sa k nemu pred rokom a pol dostala a teraz toto...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre