MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

bettynka222
10. jún 2009

a drzim tam diplomovku lius, nie diplom 😀 ale som tam trosku rozmazana, lebo manzelik zaostril na diplomku - ona je hlavna hviezda na fokte 😀

vierka
11. jún 2009

caute babulky...

lia - dneska drzim palce na poradnu, dopadne ti vsetko dobre, uvidis... a kasli na bordel, babo je prvoradejsie nez zit par dni v bordeli a urcite by ti niekto z rodiny prisiel pomoct 😉

my sme boli na kontrole vcera, mali sme potvrdenu krasnu akciu srdiecka, mame 12.6 mm a je nam proste dobre 🙂 prvu poradnu mame o trei tyzdne a na nej uz konecne dostaneme vytuzenu tehu knizku s mojim menom 😀 ja som si ju pytala uz vcera, ale nechceli dat 😀

lia
11. jún 2009

sak diplomovku som myslela betty 😉 😀
mama ma viac nez dost toho,ta ma na starosti ich dom,byt a este aj babkin dom,u nas nic nerobi otec,teda podnika,ale o vsetko sa stara mama,aj o vonkajsok 😠 .ale povedala,ze mi pomoze,ale ja moc nechcem,my to nejak zvladneme,moj manzel chodi vycerpany,unaveny domov,ale upratuje vzdy cez vikend,ale vies ako chlapi upratuju,ale neva,ja si to budem pomaly robit,okna mi umyje on alebo neviem kto a musim si to udrziavat a bude.keby aspon nele tie chlpy nepadali 🙄
dakujem vieri,no musime verit,ale uz by som bola rada,kebyze zatvarame dvere u lekara 😅
nechceli ti dat knizku??mne dali uz v 6tt
tak supissss,ze babo je v poriadku a bije srdiecko,gratulujem 😵 😵

vierka
11. jún 2009

lia - potom daj vediet ako ste dopadli, drzim palce 😉 a na kolko tam mas ist?
nechceli, doki sa ma s usmevom opytal, ze co by mi do nej napisal a ja som mu s usmevom povedala ze moje meno 😀 povedat ze nabuduce mi da do nej aj ine udaje, tak som zostala nasucho 😀

lia
11. jún 2009

jaj,tak ja asi preto,ze mam mutaciu a dva potraty za sebou...
ok,idem na 17:30,ale potom dojdu nasi k nam,tak vyvaram a chystam,ale ked mi ostane chvilka casu,urcite sa ozvem 🙂

vierka
11. jún 2009

lia - tak mozno preto uz tebe dali aj skor 😉
to ides tak neskoro? to ktory dr. takto ordinuje???
a co dobreho varis?

lia
11. jún 2009

no vselico som varila vieri,kacicu piekla,lokse/kupene/,kapusta...ryza,vyprazane kura a par reznov a tiramisu ako dezert 🙂 fucim jak slon
a u lekara som dopadla tak,tak vselijak 😀
este teraz mi to je smiesne
odmerali mi tlak,odvazili,na koze vysetril,povedal,ze vsetko je v poriadku,zaplatili sme ako vzdy 30 eur a za 10 min.boli uz aj v aute
tak som sa skoro zrutila,manzel volal svagrinej a ona je lekarka tiez,povedala,ze nech som rada,ze netreba robit po prvom trimestri robit utz,vysledne su tie vsetky testy,aj tak sa nic teraz nezisti,tak som spokojna uz.
za 3 tt idem zas.
morfologicky mi chce robit az v 22tt,vam to kedy robili??
sukromni vacsinou tak robia,doobeda ordinuju v nemocniciach a poobede v sukromnej,moj robi do 20:15 zhruba kazdy den,aj ten predtym tak robil,aj dlhsie a aj vikendy,co bolo super,lebo som mu hocikedy zavolala.

bettynka222
11. jún 2009

ahoj lius, hlavne je ze si dopadla dobre, ze? ja som dnes cely den pobehovala...a teraz som z toho nejaka znicena...a zajtra ma to caka zas 😝
lius tak si zaplat tu upratovacku, ale nejaku inu. a svokra nepomaha? surodenci? no ale ked sii predstavim moju sestru, ako by mi upratovala....ved to by bol este vacsi bordel 😀 no vie si predstavit ako ten tvoj manzel upratuje, asi ako moj....to teda nie je nic moc 😀

vierka
12. jún 2009

lia - fuha, si tusim chystala hostinu pre cely regimnet 😀
hlavne je ze vsetko na kontrole dopadlo v poriadku, ze mas aj dobry tlak a vsetko v norme.... tak si pekne uzivaj tehulkovania aj nadalej 😉

lia
12. jún 2009

juli,tebe robi asi za kazdym utz,ze??
ale cim menej ma budu stresovat,tym asi lepsie 🙂
betty,on celkom dobre uprace,ale ked som isla teraz po nom,tak na nieco zabuda,ale raz za tyzden je malo.no ale nejak to budeme musiet vyriesit.kebyze nemame psa,tak to neni az take.
vieri,ty ides az za tri tt k eliasovi??
ja idem na buduce na AFP testy,juli,kolko sa na to caka??

vierka
12. jún 2009

lia - asi ani nie je dobre ked sa prilis casto utz robi....
ano, ja idem o tri tyzdne na prvu poradnu a dostanem na nej knizku... a neviem co sa este na takej prvej poradni robi, mam priniest este ranny moc, na lacno byt nemusim, mam prist odvazena... myslim, ze prve nejake krvne testy sa robia tusim okolo 12 tt ci nie? ja budem na prvej poradni koncit 11 tt 🙂

lia
12. jún 2009

tak to ti budu este merat za kazdym na kazdej poradni tlak,ja sa vazim tam,sice s topankami a na vecer,potom sa citim ako slon a moc mam doniest,v com to donesies??da sa nieco kupit aj v lekarni??
a budu babatku merat siju 😉 to ti uz budu vsetko pisat do knizky 😉
aj krv ti budu brat,hej,mne ju ale tusim brali skor

vierka
12. jún 2009

lia - tak dakujem za infosky... ale krv budu brat asi v pohode aj ked budem najedena - asi na ten vysledok nema jedenie moc vplyv 😀 inak keby chceli aby som prisla na lacno, tak to by som musela este len 5 minut predtym nez by som tam mala ist vstavat aby som nalacno vydrzala 😀
ja sa budem vazit vzdy doma, mame presnu digitalnu vahu a na tej dom sa vazila aj v obdobi tesne pred otehu, tak aspon jej mozem presne povedat, kolko som uz za tych par tyzdnov pribrala...
no a ja som v lekarni kupila normalne take ampulky do ktorych sestricka brava krv... tak do toho jej bude vzorka mocu vzdy stacit ked prinesiem, takze sa to da v pohode kupit v lekarni... 😀

lia
12. jún 2009

nie,to nemusis ist na lacno 😉 😀
ok,tak kupim 🙂

juliett99
12. jún 2009

ahojcek 🙂
lius veru nerobil sa mi doteraz az teraz ked som tu tak raz za 7-9 dni robia utz.

petusaaa
12. jún 2009

no, tak ja neviem, co som ta vierkina kamarakta z prvej strany, ale teda aj mne pomohol dr elias a som mu za to neskutocne vdacna. vdake nemu mi prave v postielke spinka 8 mesacny drobcek 😵 😵 😵 len skoda, ze uz ma nechcel (nemohol) zobrat ako svoju pacientku...
juliett, ty si z HC priamo? nejaka si mi znama 🙂

bettynka222
12. jún 2009

julinkaaaaaa, ako sa mavate s babatenkom? kazdych 9 dni robia utz? to je celkom fajn, nie? aspon ho vzdy pekne uvidis a trosku ta to upokoji, vsak? a nepytala si sa ich ci nevidia pohlavie? a co lekari, su mili? aj ta mudra mudr? 😀 u mna sa inak nic oc nedeje, akurat ze sme boli s fyalynkou u cinskej bylinkarky 😀 a aj sme dostali cajiky - jeden co sa v cine dava priopakovanych potratoch (takze pre nas s fyaly ako stvoreny) a druhy podla toho aku nam urcila diagnozu... samozrejme ma zas caka kolotoc vysetreni na hematku..ale to az za chvilku...potom napisem co a ako 🙂 a nech ti dr. vytlaci nejaky utz. chcem vidiet babatko!

juliett99
13. jún 2009

petusaaa ano som priamo z HC a aj ty?? kolko mas rokov?? 🙂
ja neviem ci si mi znama ale je to dost mozne! 😉

betynka no sono robia tak ako im skor vyjde cas takze som mala ist na sono vo stvrtok aj v piatok ale nekonalo sa lebbo doktor je malo a nestihaju, aj moj izbovy dr. reseta mal surne operacie a to je momentalne dolezitejsie aby zachranili nejakeho drobca 🙂 . Aj tak su tu mily ludkovia ci sestricky a ci doktory teda za na tu mudr. co som uz spominlala.S tou som uz nastastie tu cest nemala. Ale dozvedela som sa ze ak ma prepustia z nemocnice uz budem vlastne pacientka rizikova a teda to znamena ze k eliasovi chodit na poradne nebudem. A dalsia smutna sprava je ze doktorka co robi v rizikovej ambulancii je ta spominana doktorka tak uz teraz sa bojim jej hlasok! 😠
Dufam ze vam tie bylinky pomozu kocky,, Liuaska a ty uz si si tusim ten cajik davala ako chutil?? 😒 😉
moja v nemocke nedavaju fotecky iba kontroluju babo a v mojom pripade placentu ako sa chova.

lia
14. jún 2009

no tak to ti casto robia utz juli
a ku komu budes chodit??do nemocky??juli,ale asi su v nemocke lepsie vybaveni a budu sa lepsie o teba postarat 😉
aky cajik juli myslis??
juli a tebe robili morfologicky tam ci este si bola doma??mna to teraz vsetko caka pomaly,v 16 tt AFP a potom morfo 😖 dufam,ze vsetko bude ok a ja si to mozem uzivat 🙂
ale pekne mi hrabe baby 😀 😀
betty,odkial je ta bylinkarka??teda kde ste za nou boli??ty len pekne oddychuj a od mysle na doktorov,hematologiu,uz ti konecne zistia co ti je vlastne,nasadia liecbu a ty sa musis na to tesit!! 😉

bettynka222
15. jún 2009

juli ak si si precitala vyssie, tak ta tvoja mudr, je aj ta moja mudr. co na mna bola tak strasne hnusna, ked so mpotratila. ta mi robila aj kyretaz a aj ma napichavala metylovymi injekciami, ktore sa pocas tehu nesmu, ked som uz bola znova tehotna... 😒 vobec si ju necsimaj..ale inak aj ja sa toho desim. ako trombofil budem urcite rizikova a presne tak, ona robi rizikovu pordanu 😝 no ale nejako to pretrpime.
ále ostatni dr. aj sestricky...vsci su tam hrozne zlati. inak vies co je vtipne? ze ten clovek, kvoli ktoremu som vtedy bola taka nestastna (po tych potratoch sme si o tom pisali) o nasej milovanej mudr, vyhlasil, ze to je lekar s najludskejsim pristupom... 😀 hlavne ze ti ostatni su milion krat milsi...ale nevadi 😀 😀

lia tu v trnave sme boli u bylinkarky. fyalynka hovoirla, ze jej ju odporucali a tak ma napadlo, ze ju mozme navstivit hned. a dobre sme urobili...teraz uz vsetko pojde tak ako ma 😎 ano ano oddychujem. cvicila osm mojzisku, ale uz ma to nebavi. asi sa na to vykaslem. inak o tyzden idem na kontrolu k tej hemato v TT...to som zvedava co mi zas povie,. ale som si povedala, ze tentokrat sa uz nenecham vytocit ako minule......to mi vtedy pokaizla cely den 😝

musim vas obe pochvalit baby, ako pekne napredujete. julinka 20 tt, nadhera a liuska uz ma za sebou to hrozne rizikove obdobie, co je uuuuplne super 😉

lia
15. jún 2009

ja si vydychnem az po 26tt a az potom si asi zacnem uvedomovat,ze cakame babo 🙂
betty a ty nebudes chodit k janekovi??ja by som na tvojom mieste chodila

bettynka222
15. jún 2009

lius ja chodim k obidvom 😎 janek je sukromny a nema s tym problem. dnes sm obla na imune. odniesla osm si odtial imunostimulatory. dr. mi najprv zakazal oteotniet do deembra, lebo liecbu mi chcel dat az v septembri. no ked osm nanho nestastne pozrela, tak mi ich dal teraz...takze budem odolnejsia a nachystana na babatko prsne v septembri 😎

juliett99
16. jún 2009

sewas zienocky,,,
som tu len na skok chcem vam povedat super novinku uz sme zbaleny a ideme zo susnikom domkou,, jupiiiiiiiiiiiiiii susnik ma uz 270g a sme v 20tt takze super ale az do konca treba lezat.
este sa treba zahlasit na rizikovej ambulancii ze kedy mame prist na poradnu ale dnes sa este zasvim u mojho eliaska co mi on povie nato!!!! 😢

deina
16. jún 2009

A k nam tuto spravu oznamit neprides???? 😅 😅 Super, Julliet, tesim sa.

lia
16. jún 2009

jeeejjj juli,tak to je super spravaaaaaaaa.tesimmmmm saaaaa,len lezkajjjjjjj 😵 😵 😵

juliett99
16. jún 2009

jasne deina uz sa stalo,, uz som vam tu skvelu spravicku napisala 🙂

liuska dakujem aj tebe jasne ze budeme lezkat z postele ma nedostanu,,, xxixxixi 😀 😀

bettynka222
16. jún 2009

juli super, tesim sa s tebou 😎 v nedelu ked sme zase okolo nemocky smerovali do BA, tak som akurat rozmyslala, ze kolko tam uz vlastne lezis...dva ctyzdne ci viac? jeeeej a babatko je uz velikanske 😀 uy si presne v polovicke, to je super. este cvilku vydrz a bude sa na nas usmievat nazivo a nie len zo sono obrazovky 😵 ja som bola inak za eliasom vcera...neviem ci mam ist na tu folikmetriu ked mi imunolog zakazal otehotniet az do septembra (a povodne chcel az do januara 😝)..

lius ale aj tebe to krasne ubieha. 15 tt ved ty si iba 5 tyzdnov za julinkou 😎

juliett99
16. jún 2009

betynka moc dakujem,, mojka presne 3 tyzdne som tu lezala,, teda 21 dni mam to oratane uz bolo toho veru dost..
dufam ze uz nevzniknu ziadne komplikacie a uz sem pojdeme zo susnikom az k porodu myslim lezat.. lebo do nemocky budeme chodit na poradnu. 😉
ved na folikumetriu mozes ist to ti bude merat folikuly a aspon budes vediet ci to mas v poriadku a akedy asi mas ovulku..

bettynka222
16. jún 2009

mas pravdu. ved ajtak ma chcel po potratoch skontrolovat. tak tam mu to oznamim a od septembra mozme s folikm. zacat naplno 🙂
inak uvidis za ta dr. bude na teba na poradni uz mila. ona ked vidi veselu babu, tak je strasne zlata. ona len neznasa vydesenych pacientov.... 😝

juliett99
16. jún 2009

no pekne ze vydesenych,, ale ked sa predsa nieco deje tak sa clovek vylaka. 😠 😒 no nie??
ved potom dam vediet,, inak vraj sa tam doktori striedaju nie je tam len ona hehe potom budem informovat.
tak od septembra budeme aj tebe drzat palceky mojenko.. super

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre