MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
7. júl 2009

ahojcek eliasovky,, 🙂 🙂 🙂
tak dnes sme boli na 3D
bolo to uzasne babenky,, doktorko nam povedal ze mame si vybrat hudbu aku chceme a mozete si aj prisniest svoju... no my sme zabudli ale kym sme cakali hral ADIEMUS a maly sa tak rozjasil ze som povedala ze chceme toto CD.. Moj drahy sedel za mnou a drzal ma za ruku.,. maly bol uzasny ukazal sa nam v plnej krase.. 🙂 celu vyavicku nam ukazal , maminke zakyval , usmial sa aj sa zamracil,, doktorko nam vsetko ukazal vsetky hodnoty mame v norme podla grafov vsetko je v strede co je dobre aj dost plodovej vody mame,, srdiecko aj vsetky prsteky,,

bettynka222
7. júl 2009

jeeej juli to je super, som fakt rada ze je vsetko ok. a ktory dr. ti robil 3D? a to tu v nemocke?

lisu jeeej super, ty uz si 18 tt a julinka 23 tt....to je fakt sila. snad sa aj ja na teke cisla dostanem... 😝 ja viemlius ze aj ty si si presla potratmi a zakazmi snazilkovania....ale teraz mi to pripada straaasne nekonecne ☹ a rano som bola na tych kramaroch...no zase som si vypocula. ale inak mila dr....ale trosku cudne reci...ach

juliett99
7. júl 2009

ahojky betynka dakujem mrkni albumik,, nie 3D mi robili v HC mame aj DVD-čko.. a asi 10 fotiek zajtra skusim zoskenovat a pridat,,a doktor sa vola Brestansky,, 😉

bety nka nebojkaj aj ty sa k tym cislam dostanes a dokonca ja k vyssim,, 🙂 🙂 a co si si vypocula je nieco nove?

bettynka222
7. júl 2009

ach len teraz som bola fakt smutna, ked som uvidela tie vase tyzdne...teda nechap ma zle, ja sa s vami velmi tesim, len som si spomenula, ze ja som mala mat baby na zaciatku oktobra....ach musim uz ten oktober pustit z hlavy 😒
no ni c moc som si nevypocula....mi bolo povedane, ze to nic nie je, ze homocysteiny mi vraj budu klesat, ze aj ona mala potraty, ze si niekedy dokonca hovori ze naco deti vobec chcela???? a ze mam zabudnut na moju mutaciu, lebo to nic nieje a prestat sa tak bat, prilis citat a rozmyslat nad tym...no teda neviem ze by som ja zrovna bola bojazliva...no som z toho trosku mimo. este mam moznost ist na tu antolsku, ale co ked sem ma zobrala svokrina gyn....no ale keby daco, ked budem mat vysledky, tak skocim asi fakt do tych kosic na sukromne hemato alebo co.... ☹

juliett99
7. júl 2009

ano betynka musis zahodit za hlavu ten oktober, viem ze je to tazke ale nejako to musis prekonat ak chces byt tehulka zas a aj donosit,, miminko.. 🙂 takze podla nej,, tvoja situaciia nije az taka vazna?? 😕

lia
8. júl 2009

kolko ste platili juli??sa mi zda,ze kedysi to bolo v hlohovci najlacnejsie??je to tak??nemam sajnu co to stoji.a tu v gynfive tiez neviem
uz sa aj ja strasne tesim na 3D,chcem ist niekedy v 24tt??uvidim,podla toho kedy mi bude robit morfologicky utz.
jeeejjjj juliiiii,tak uz je rozhodnute,ze to bude samko?? 🙂
boze betty,aj ty si musis tymto prejst,pre toto ja neznasam lekarov,tiez som si pripadala vsade jak debil.no nic,ved v sept.idete na to,nie??a to je za chvilku 🙂 🙂 a potom hned nabehnes k hemato a s nozom na jej krku ti pekne da injekcie 😀
preco si nesla radsej k tej na antolsku??

juliett99
8. júl 2009

ahojky Lius,,
platili sme 35 eur,, v tom mas tu polhodinku sona s hudbou aku si vyberies alebo prinesies,, a aj 3 A4 papierov co vsetko nameral,, my mame vsetko v norme,, 🙂
lius, ja som na morfologickom ani nebola bolo mi povedane ze ak nieje nejake podozrenie na poskodenie ze je to zbytocne.. ze staci len 3D 🙂 najlepsie je ten 23-24tt

bettynka222
8. júl 2009

liuska lebo ma tam zobrala svokra...co som mala robit ☹ juli podla nej to samozrejme nic nie je....ale ved to hovorili aj lii a sama vies cim si presla 😔

juliett99
8. júl 2009

no pekne niektory ti doktory su fakt bez chrbtovej kosti!!! 😠
ta tvoja svokra je nejaka hyperaktivna nie??

bettynka222
8. júl 2009

svokra by hlavne chcela, aby sme my mali deti az o 6 rokov...az ked jej prve vnucatkio vyrastie hlavne ze svagrina uz caka druhe....ta nemusi splnat jej vnucatkovy plan? fakt to nechapem.....normalne osm sa zlakla, ze tie doktorky na tie reci presvedcila ona...lebo su s tou gyn. kamaratky....ach uz neviem komu mozem verit a co si o nich mysliet. al eked budu vyslekdy, posielam ich tej super hemato z KE....uz som tam volala 😎

juliett99
8. júl 2009

nedaj sa odbyt moja,, a svokra je nejaka moc mudra,, asi nepatris k srdcu blizka co??
jasne ked budes mat vysledky posli jej ich a urcite budes vediet nacom si ovela lepsie ako si teraz dopadla,, 😉

bettynka222
9. júl 2009

julinka moja, potrebujem radu. nasa sestricka je na dvoci a je tam nejaka cudzia. no a ja som mala ist tento mesiac znova na kontrolu a ak bude ovu zase tak neskoro, tak budu musiet urobit hormonlny profil. lenze on v case mojej ovu bude tiez na dovci a sestricka ma k nemu nechce pustit (historia sa opakuje 😝) no a hovori, ze tento mesiac to mam nechat tak a prist az v auguste...co myslis, mam sa ist dobijat alebo to nechat tak? ach zase sa ucim trpezlivosti.....

inak zajtra odchadzam na dovcu....takze od vas pozdravim chorvatsko 😎 majte sa zatial krasne a pekne odpocivajte tehulky 😉

juliett99
9. júl 2009

betynka,, myslim ze to nechaj tak teraz aj tak nic neporiesit zbytocne same seba vystresujes a nakoniec ani z dovolenky nic mat nebudes. a po dovolenke prides oddychnuta a mozes potom aj zas zacat behat po lekaroch,, s novou energiu ktoru nacerpas v chorvatsku.. moc ti prajem aby si si tam poriadne oddychla,, a oddychni a uzi si mora aj za nas co nemozme 🙂

bettynka222
9. júl 2009

ahoj moja, aj ja si myslim ze je lepsie to teraz nechat tak...mozno sa to teraz aj uprace same...ved ajtak hovorili, ze treba cakat tri ms po potrate....a teraz je to este len tretia, tak snad sa to opravi same 😎 oki uzijem si to tam aj za teba 😀 ty mi to nabuduce leto vynahradis (to budem ja sediet doma 😀) papappa

juliett99
9. júl 2009

presne moja,, hlavne to vsetko skus zahodit za hlavicku a relaxuj,, vela vela,, a potom zas si to otocime ty budes sedkat domka,, a ja budem behat za Samkom,, 😀
kedy idete??

jastrab
14. júl 2009

ahojte, co nove?

lia
14. júl 2009

ahojte 🙂
jastrab,kedy sa nam ukazes?? 😉

jastrab
14. júl 2009

ale ved lia, ja som takto krajsia :o) a hovorim, neriskujem zverejnenie foto kvoli virusom 😀 ale pekne rastieme, co? mne sa stale neozvali z Genetonu, tak neviem, co nosim v sebe, hlavne aby sme boli zdravi, no nie?
vy co, bruska? zvacsujete sa?

lia
14. júl 2009

tebew este nevolali?? 😅 co sa tam tolko bab navalilo??
nooo,nebud labuuuutttttt

juliett99
14. júl 2009

ahojky babenky,,
ako???
ja teraz dobre, sice cez vikedn som zas mala ruzovy vytok a tak sme zablili ttasku a a modlila sa aby sa to nezosilnilo, a naozaj sa nezosilnilo ,, takze sme ani nikam nesli,, sa to zastavilo a malinky kopka tak viem ze je vsetko OK.. 😉

liuska takze cakate bambulku no super gratulujem.. 🙂

jastrab a co ty ako sa tebe dari? este neviete pohlavie?? 🙂

jastrab
15. júl 2009

Dobre rano,
eliasky,
tak uz z genetonu volali, vcera, a cakame dievcatko 🙂 myslela som, ze to bude chlapec, ale hold, asi az v druhom kole 😀

lia
15. júl 2009

ahojte 🙂
juli,co si robila??ked sa ti spustil ten vytok??pekne oddychuj!!
dakujem juli 😵 😵 😵

jeeejjjj jastrab,supeeeerrrrrr,gratulujeeeeeeeeemmmmmm 😵 😵 😵 😵
juli,uz nakupujes vo velkom?? 🙂

vierka
15. júl 2009

ahojte baby...

lia a jastrab - takze dve dievcatkaaaaaaaaa 😀 no super 😀

lia - a tebe v kolkom tyzdni uz dokazal gynekogol povedat pohlavie na istotu??? lebo ja sa velmi tesim ked to bude hovorit mne a neviem asi tak kedy by uz mohol 😅

lia
15. júl 2009

ahoj vieri,
mne este nepovedal z utz,tiez som bola pred mesiacom v genetone 😉 .asi v 14tt som tam bola tusim??

vierka
15. júl 2009

lia - aha... vy ste mali tie geneticke testy asi povinne, ze?

lia
15. júl 2009

nie 🙂

vierka
15. júl 2009

lia - a to si isla dobrovolne na geneticke testy? to co ti tam robili???

jastrab
15. júl 2009

vierka, uz som ti odpovedala do IP, isli sme tam s Liou dobrovolene, lebo sme zvedave baby 😎

vierka
15. júl 2009

jastrab - dakujeeeeeem, uz som pozerala 😀

a ze pohlavie sa da podla utz vidiet uz okolo 16 tt - tak to by mohlo byt aj o tri tyzdne ze by to doki mohol vidiet uz 😀

lia
15. júl 2009

a ako casto ti robi utz??teraz ,v druhom sa tak casto uz nerobi utz 😉
ja idem asi v 22tt na velky utz 😵
jastrab,presne tak 😀 😀 baby jagy 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre