MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

zlatanka30
5. nov 2009

dakujem vam za vase nazory.mne povedal,ze pri laparke sa ta priechodnost neda zistit.musim aj hsg aj laparku potom absolvovat,bud jedno alebo druhe.viem je to zasah do tela mam uz za sebou dve laparky a jednu velku operaciu ked mi vzali celu lavu stranu.myslim si ze ma mal hned poslat do marina ja totiz viem,ze tam aj tak nakoniec pojdemeuz len tym,ze mi chyba vajecnik.....atd.moja polovicka tam zajtra vola je velmi zlaty vidi ako sa trapim a moja psychika je totalne na dne.na buduci tyzden idem k dokimu tak mu poviem,ze sa musim dat najprv trochu dokopy.bola som uz aj rozhodnuta ,ze mu poviem sa kaslem na to a baby teraz nechcem.mozno mi to trochu pomoze .

zlatanka30
6. nov 2009

lucula prosim ta ako prebieha prvy pohovor v martinne.sme objednany na 19.11

lucula73
7. nov 2009

zlatanka ahoj...prepáč že až dnes...ale som normálne rada,že ste to posunuli zase o kročik bližšie,my sme boli na prvom pohovore takto prted rokom,tiež v novembri... 😉

úplne v pohode...doktor alebo doktorka,neviem komu ste objednaní ,ale obidvaja sú veľmi,veľmi zlatí,sa vás bude pýtať,ako dlho sa snažíte,aké vyšetrenia máte za sebou....ak máte niečo,možeš mu doniesť kopie,ale naozaj to nepotrebujú,oni si urobia tie základné aj tak svoje.,..hlavne spermiogram....možno by bolo dobré objednať v ten deň aj mm na sgp,lebo ho určite zase objednajú..takto by ste zabili dve muchy jednou ranou...
A tebe spraví sono...podľa dňa cyklu,možno ti vezmú aj krv na hormonálny profil,to tiež záleží od dňa cyklu....alebo ťa na tú krv objednajú...a keď budete mať tieto základné vyšetenia hotové,tak na ďaľšom pohovore sa dohodnete,ako ďalej....

zlatanka30
7. nov 2009

lucula ahojcek.poslala som ti internu postu.este raz dakujem.a kde su ereska a danielkabn???halo ste tu??

ereska
8. nov 2009

Ano sme tu ahojte kocky dobre ranko a krasnu nedelu 🙂 🙂 🙂

lucula73
8. nov 2009

zlatanka,máš IP..

ereska ahoj....no nedeľa neni bohvieaká ,ráno bolo pekne,ale teraz... ☹ 🙂

danielkabn
8. nov 2009

Ahojte kočky,tak ja som si poobede teraz pospala a som ako vygumovaná,lebo už je tma.. 😀
Navarila som,ožehlila som a bola som KO.
Inak nič nové,nový cyklus a už po mrchách 😉

zlatanka30
8. nov 2009

danielka ahojcek.ty si ale sikulka.chcem sa opytat na ktorej ulici byvas??luculka poslala som ti ip

danielkabn
9. nov 2009

Zlatus,byvam na Clementisovej za pivarnou,posledny vchod 😉

danielkabn
9. nov 2009

Babulky,dnes mam grafik tento: uz to asi viem nahadzovat...teda ak to funguje 😉
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

sofinka2009
9. nov 2009

ahoj danielka prepacte ze sa sem miesam ale dala si zly link tu mas spravny postup: sharing , home page setup , a uplne hore skopiruj celu tu adresu your charting home page..... lebo sa dala linmk na ktroy ked kazdy klikne ukazuje ten jeho graf nie tvoj .ahooj

ereska
10. nov 2009

Ahojte babulky dnes je tu enjako mrtvooo to je moj graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Danielka nepodarilo sa mi to zmenit ☹ ☹ ☹ ja ta anglictina hruza

zlatanka30
11. nov 2009

je tu niekto??luculka si tu ??poslala som ti IP

danielkabn
11. nov 2009

awoj Zlatanka,ja som tu... 😉

zlatanka30
11. nov 2009

ajojky moja.ako sa mas?? ja idem na nocnu tak nic moc.

lucula73
11. nov 2009

zlatanka ahoj....ja som dostala IP naposledy 8.11.,odvtedy nie...odpísala som ti IP...

ereska
12. nov 2009

Ahojte Hudecky ktora idete k Hudecovi 23.11 ?? pekny dnik prajem

danielkabn
12. nov 2009

ahoj Zlatanka,no nočné nič moc,ja nemôžem robiť nočné,našťastie. Mám sa nič moc,dnes som utekala ráno Hemzovi na časenku,lebo v piatok som začala užívať kvapky Femi a v sobotu som sa nenormálne vyhádzala na chrbáte,doslova velké vredy,a nemohla som od soboty poriadne spať,mala som velké bolesti,nemohla som na chrbte vobec ležať.
Tak mi dal antibiotika,vraj mam vnutorny zapal,lebo aj herpes sa mi na pere vyhodil ☹ no a uvidim,co sa bude diať. Vraj od liekov to nemam,tak ja neviem.
BT mi klesa,dnes som na 36,7 a zachvilu by mala prist ovula..neviem,ako to bude tento mesiac,lebo ovula isto buduci tyzden a mame abstinenciu,manzel ide pondelok na spg..takze zasa to asi nevyjde,no ale tak snad sa podari v decembri.
A Hudecovi idem 26.11...no moc sa neteším,som zvedavá,čo povie na výsledky,tak to som aj ja zvedavá na mm..či je v poriadku,lebo ja nie som a ešte keď ani on nebude,tak to bude velice ešte zaujímavé 😒

zlatanka30
12. nov 2009

ereska ja tam idem 23.11.danielka sa mas ,ze nemozes robit nocne.neboj sa bude to dobre i ked my mame spg dost zly .ja idem dokimu 23 pre vysledky som zvedava ako dopadnu.bude mat uz nahovarat na hsg ale ja som sa rozhodla,ze ho nebudem uz absolvovat.moj strach je silnejsi ako ja .nechame to vsetko na osud.ja sa potrebujem dat v prvom rade psychicky dokopy.viem,ze to bude tazke.

lucula73
12. nov 2009

zlatanka ahoj,
ale ak ti ešte možem poradiť,na to hsg by si asi mala ísť,lebo priechodnosť je naozaj doležitá,zvlášť,keď máš len jednu stranu...lebo napr. ak by ste mali aj spg horší,stále by ste mohli skúsiť napr. IUI,no to stojí 3000,je to menej náročné ako IVF...ale nemá význam vrážať do niečoho prachy,keď nevieš,či je to funkčné....toť moj názor...
teraz ma napadlo,že najprv idete do heliosu a potom hudecovi,že?tak vlastne sčasti budete vedieť,na čom ste...drž sa a nevzdávaj to...

ereska
12. nov 2009

Zlatanka okolkej tam ides ja tam mam byt 08:15 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
13. nov 2009

luculka mas pravdu.ale ja si to naozaj nedam robit hsg.som pevne rozhodnuta.jedine ak ma uspia.nechcem uz zazivat taku bolest ako kedysi.je to dost smutne a som rada,ze to obdobie je davno prec.to to poviem aj doktorovi,dufam ze to pochopi.dakujem,ze ma podporujes.a co sa tyka martina tak nedavam do toho nejake nadeje vies pomaly sa zacinam s tym zmierovat,ze toto vsetko je osud.

zlatanka30
14. nov 2009

ereska o 8.45 hod

ereska
15. nov 2009

no tak to sa mozno stretneme🙂)) tesim sa dam ti vediet co budem mat na sebe xixi 😀

zlatanka30
15. nov 2009

ereska ok.kua uz si nikdy nekupim ovu testy nic neukazu

ereska
15. nov 2009

zlatanka ja som ovu testy este nemala ale vela zien si ich chvali nemohla si mat anovulacny cyklus co na to teplotka BT nemerias si

zlatanka30
15. nov 2009

ja uz neviem som zufala.ja mam stale teplotu nad 37.necham to tak vo stvrtok uz ideme do martina

katka444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlatanka30
16. nov 2009

je tu niekto???

danielkabn
16. nov 2009

Ahoj zlatanka,ja ja aj jááá 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre