MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

molly28
30. sep 2012

@martina1309 no veru veru toto je to čo má aj Mudr.Hudeca vrátiiť späť...tak držíme prsty...

molly28
1. okt 2012

http://zivot.azet.sk/clanok/1189/zbohom-koma-hy... toto je aktuálna vec...pravdivá..určite mnohé z nás ho poznáme..tu je ten házrak menom Hyperbarická komora

bejkad
2. okt 2012

tak verme a silno držme palce nášmu MUDr.Hudecovi, nech sa vráti na tento svet..., nech bojuje..., aj keď už nie kvôli nám - vďačným pacientkám, ktorých je mimochodom neúrekom - ale hlavne kvôli jeho synčekovi a pani manželke, musí to zvládnuť musí, musí, musííííí!!!!!! Musí zvládnuť tent boj!!! neviem si ani len predstaviť, ako toto všetko zvládajú jeho najbližší 😢

mili78
12. okt 2012

kočky neviete nič nové o pánovi doktorovi? 😔

kiara15
12. okt 2012

o doktorovy nic nove stav nezmeneny zatial ☹

oluska88
20. okt 2012

ja viem o panovi doktorovi,ze lezi stale v bojniciach,dycha si sam ale je stale v kome.ze raz je dobre a potom zasa zle.nic viac neviem.

mili78
20. okt 2012

tak baby iné nám neostáva, len nadalej mu silno drzat palce 😖

lucula73
21. okt 2012

ahojte kočky,dnes som sa dozvedela,že p.doktor leží na ODCh,v rovnakom stave,v bdelej kome 😒

mili78
22. okt 2012

ach jaj ☹ ☹ ☹

jankako
22. okt 2012

tibinka22
22. okt 2012

@lucula73 ☹ ☹ ☹

molly28
22. okt 2012

@lucula73 a do teh hyperbarickej komory ho neprevážali???

lucula73
22. okt 2012

@molly28 asi zatiaľ nie,lebo že z toho ara ho previezli na odch 😒 .a tam je už dosť dlho,tak neviem........

molly28
22. okt 2012

@lucula73 booože tak na čo čakaju.... :/

lucula73
22. okt 2012

@molly28 neviem,ja nepoznám zdravotný stav,ani možnosti liečby 😒 .ale to tu bolo viac krát napísané,že p.doktorovi mozog nefunguje,oni ho v podstate asi umelo udržujú pri živote...........tak to asi nemá význam 😒

molly28
22. okt 2012

@lucula73 hyperbarická komora....to je to čoby ho mohlo vrátiť možno späť

lucula73
22. okt 2012

@molly28 ja viem,že niektorým ľuďom to pomohlo,ale ak má niekto odumretý mozog,tak mu nepomože ani komora ☹
mne je to tiež ľúto,ale možno sa stane dáky zázrak 😒

karamela373
4. nov 2012

Božie mlyny melú pomaly,ale isto!!!!

lucula73
4. nov 2012

@karamela373 vieš niečo nové? 😕

bejkad
4. nov 2012

@karamela373 čo tým myslíš?!

jankako
7. nov 2012

@bejkad no tak to by aj mňa zaujímalo ako to myslela,lebo toto sa hovorí zlým ľuďom 😕

danielkabn
7. nov 2012

ahojte,včera som hovorila s doktorkou Mifkovou,lebo som bola na preventívke,pán doktor bol v Košiciach,lebo mal akútny zápal pľúc,stále je v bdelej kóme a v komore ešte nebol,ale že pôjde,len stále nevedia kedy 😒

molly28
7. nov 2012

@danielkabn danka presnejšia informácia je - Mudr.Hudec bol prevezený do Košic, ale kvoli akutnemu zapalu pluc, musel byť prevezený spať do Bojnic, takže do komory ho dať nemohli..a toto zistili až po prevoze do Košic, takže hneď ho aj poslali spať... ://// a tu to nikto nezistil :///

danielkabn
8. nov 2012

@molly28,ďakujem...možno som to zle pochopila,ako mi to vravela doktorka..ale bodaj by sa dal už do poriadku,keď som bola na tej preventívke,ako by som videla...strašne mi chýba,jeho optimizmus,úsmev,bodaj by mu tá komora pomohla,aj keby už nerobil,ale len nech žije pre svoju rodinu,ktorá ho moc potrebuje 😉

molly28
8. nov 2012

@danielkabn v prvom rade je dôležité aby sa teraz vystrábil z toho zápalu pluc... ://// lebo toto je pre neho veelmi nebezpečné...myslím si že má od ľudí mnoho pozitívnej energie, tak nám nezostáva nič iné ako naďalej ju k nemu vysielať a veriť že čim skôr bude v tej komore a vráti sa k rodine späť...

mili78
8. nov 2012

@molly28 ... zapal pluc :( to nie je u leziacich pacientov nič dobré ☹ dufajme, ze je pan doktor silny bojovnik...pan doktor drzte sa 😔

molly28
8. nov 2012

@mili78 presne tak...u ležiakov to nie je nič dobrééé :///

martina1309
8. nov 2012

no jedna katstrofa!!! To mu museli až v KE zistiť, že má zápal pľúc?? To kde sme? Takéhoto pacienta, v bdelej kome, so zápalom pľúc len tak vekslujú po Slovensku??? To im už načisto šibe??
No je mi zle keď to čítam!!!!!
Pán doktor, držte sa, bojujte, lebo toto zdravotníctvo Vás už dávno - ospravedlňujem sa za výraz - "pochovalo"!!!!!!

bejkad
10. nov 2012

sk/profil/martina1309/ aj ja som sa zase raz pozastavila nad Bojnickou nemocnicou 😒 , veď to je neskutočné, keď sa už ani o takéhoto pacienta nedokážu dôkladne postarať 😠 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pán doktor je už dlho tam niekde medzi nebom a zemou, ale stále veríme v zázraky a náš pán doktor by si tento zázrak zaslúžil 😔

bejkad
10. nov 2012

@martina1309 aj ja som sa zase raz pozastavila nad Bojnickou nemocnicou 😒 , veď to je neskutočné, keď sa už ani o takéhoto pacienta nedokážu dôkladne postarať 😠 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pán doktor je už dlho tam niekde medzi nebom a zemou, ale stále veríme v zázraky a náš pán doktor by si tento zázrak zaslúžil 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre