MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

jankako
14. máj 2014

@romccca no paráda.ja sa idem tiež obj.na preventívku..😖

lucula73
14. máj 2014

@jankako daj nám vedieť,ako objednávajú,za koľko ťa objednali 😉
som sa furt nerozhdola,či ostanem na uni,alebo pojem mifkovej 😒

jankako
15. máj 2014

@lucula73 jasné.hned po skončení MS sa obj.ale ak tam mám zažiť to čo @romccca tak odtial odídem.Ale ku komu netuším.Lebo u mífkovej v nemocke to tiež nie je žiadna výhra v čakaní..

bar12
15. máj 2014

@lucula73 @jankako v pondelok som volala a na stredu ma sestricka objednala na preventivku.. V cakarni som cakala 35 min..nevyhodou je, ze sono ma k dispozicii iba Nidal v utorok a vo stvrtok..ostatne dni sa vysetruje bez sona, alebo v akutnom pripade vas posle na sono niekam inam :(

lucula73
15. máj 2014

@bar12 čiže na sone si ani nebola?a pojdeš ešte,či?

jankako
15. máj 2014

@bar12 tak sa mám obj.rovno k Nidalovi??

bar12
15. máj 2014

@lucula73 @jankako no pokial je to obyc preventivka a nemas ziadne problemy, tak sono nie je nutne, ten doktor je uz postarsi, takze je nauceny vysetrovat bez sona myslim, ze dobre 🙂 ale vzhladom k tomu, ze som mu spomenula, ze sa pol roka snazime otehu neuspesne, tak mam prist v ut al stvrtok na sono, aby mal istotu, ze folikul rastie 🙂
K Nidalovi bude podla mna vacsi naval, co viem, tak ani nie su vsetky objednane na konkr cas, iba den, takze podla toho, co chces vysetrit 🙂

jankako
15. máj 2014

@bar12 aha.díkes

kajulka1
22. máj 2014

baby a kto je tam este okrem toho dr. Nidala? Ako sa vola ten druhy starsi lekar? Kolko ma vobec rokov? Teraz neviem ci mam ist tam alebo radsej k Mifkovej,ale kde ju hladat v Bojniciach?

nelik22
23. máj 2014

@kajulka1 Ten starsí doktor sa volá Grom. Určite má cez 60. Ja som bola u neho 2 x. Prvý krát mi potvrdil tehotenstvo a druhý krát tam mal aj mladú doktorku zrejme na atestáciu. Doktor bol milý. Síce ma druhý krát vyšetrovala tá doktorka a robila aj komplet sono s meraniami, doktor prisiel zamnou, porozprával sa.
No a co sa týka Nidala, ten je tiez pohodak. Na sone mi úplne vsetko povysvetloval, poukazoval. U Mifkovej som len hľadela na obrazovku - proste nepovedala ani pol slova.

beylliss
23. máj 2014

@nelik22 Stotožnujem sa s Tvojím názorom. Dr.Abutuaima mi práve zachránil život,vďaka jeho radikálnemu rieseniu problému,ktorý mi nastal. Nič neodkladal a nič nepodcenil, a sám ma aj 2x zoperoval, v tejto chvíli mu naozaj vďačím za veľa.

kajulka1
24. máj 2014

Len rozmyslam preco nejaky doktor ktory pochadza z Banskej Bystrice a tam aj pracoval prisiel do Prievidze? Ja som pozrela nejake hodnotenia na mudr. Groma a ze nic moc, tak ci neprisiel preto lebo v BB ma zlu povest a tu zacne odznova...a v PD mame kopu zlych gyndosov,ani nie je ku komu prejst. A tiez mudr. Abutuaima ten ze pracoval v Topolcanoch,potom v Partizanskom a teraz PD. Ja akurat nechapem co tak pendluju, ked je dobry lekar tak ma kopu pacientiek a neodchadza kade tade. No ved uvidim ako dopadnem, potrebujem ist na preventivnu aj hak nejaku predpisat. A Mifkova ma dalej svoje pacientky v Bojniciach,vobec neviem ci tam ma nejaku ordinaciu, ale asi sona a take vybavenie ako mala u Hudeca tazko v Bojniciach bude mat. Fakt neviem kde ostat, ci v spickovej vybavenej ordinacii aj ked s lerakmi co maju no neviem ci moc dobru povest,ale mudr. Mifkova ale neviem ake ma podmienky v Bojniciach...ach jaj

patty31
3. jún 2014

Dnes som bola u pana doktora Nidala. Veľmi milý, ochotný človek. Zobrali ma presne v čas, kedy som bola objednaná. Žiadny chaos! Nerobte paniku, pán doktor určite vie čo robí. Odporúčam.

lucula73
14. jún 2014

baby ahojte
včera som mala zmeškaný hovor a som si našla na nete,že to bolo číslo z Gynferey...........a som volala naspať asi 10x,ale stále bolo obsadené...............
nestalo sa niekomu,že mu volali??na preventívke som bola rpesne pred rokom a zatiaľ som sa nerozhodla,že či tam ostanem alebo nie...............a toto neviem čo mohli chcieť,však na preventívku sa nevolá 😕

weirdo
17. jún 2014

@lucula73 - ahoj. Mne sa to nestalo, ale 2 kamoskam, ze volaju na preventivku ... ze by si mala ist a ci teda prides a kedy ... nejaka novinka v Gynferea 😀

lucula73
20. jún 2014

@weirdo fakt?tak to ozaj novinka..................asi si naháňajú tých,čo tam ešte ostali....ja sa neviem rozhodnuť......... 😝

weirdo
21. jún 2014

@lucula73 - aj mna to caka onedlho, tak cakam telefonat 😝 . Prajem spravne rozhodnutie (ak take existuje 😉 )

lucula73
21. jún 2014

@weirdo a ty si sa ako rozhodla?
ja nemám nič proti tomu doktorovi,možem ho vyskúšať,len zas robím v nemocke a Mífkovú by som mala na dosah a vzala by ma hned nemusela by som tam čakať............ 😉
a doki má zas lepšie vybavenú ambulanciu a teraz si vyber 😀

weirdo
22. jún 2014

@lucula73 - no tak to mas tazke rozhodovanie 😝 . Mne je to relativne jedno, teoreticky by som sla aj k Mifkovej, ale ako pises, vybavenie je niekde inde v nemocke a mam malu fesandu, co nerada cestuje a vobec mi nevyhovuje, ze sa neobjednava, ale musim si pockat, lebo to aj niekoho na strazenie sa zle hlada, ked nevies kedy vybavis a ci vobec vybavis ... takze zatial zostavam v PD ...

lucula73
22. jún 2014

@weirdo a bola si už u nho?? 😉

weirdo
23. jún 2014

@lucula73 - este nie ... do augusta by som mala mat poriesenu preventivku ... ale z rodiny 2 zenske mi ho ospevuju, ale ako pisem, je mi to v podstate jedno, ide mi o organizacne zalezitosti 😀. Ale je jasne, ak by mal byt nejaky flakac alebo co, ci uz on alebo jeho kolegovia, tak idem si to odstat k Mifkovej. Nuz to cakanie tam ma odradza, kvoli mojej krpani, co je nalepena na rukach mne a skoro len mne 😀

bar12
23. jún 2014

@lucula73 ja som u neho bola na preventivke a vratila som sa k mif.. On je sice mily, vysmiaty, zlaticko sem, zlatko tam, ale mne tento pristup nevyhovuje ☹ chyba mi v nom viac serioznosti.. Ale kazdej nam vyhovuje nieco ine, treba vyskusat 🙂

zimulka
24. jún 2014

@bar12 Ahoj bar12, prosim Ta, Mifkova ma aj sono? A prijima novych pacientov, nevies? Chcela by som k nej prejst... Ma ordinaciu v Bojniciach v nemocnici? Dakujem.

bar12
24. jún 2014

@zimulka ahoj, urcite berie spat svoje pacientky , neviem, ako s novymi.. Ale myslim, ze by mohla.. Svoju amb zatial nema, pracuje v Bojniciach rozne v ambulanciach.. Utorky v amb doc Lanyho. Ostatne dni neviem ☹ ale urcite robi aj sono, mozno vyhradene dni, ale robi 🙂

qetinka
24. jún 2014

a MUDr.Hudec uz ordinuje???

bar12
24. jún 2014

@qetinka ten uz ordinovat nebude, je vo velmi zlom zdr stave ☹

abigail2010
24. jún 2014

Dnes som volala k MUDr. Mifkovej, keďže som bola v Gnferea a chcela som k nej prejsť do nemocnice. V nemocnici je síce stále, ale ordinuje len dva krát týždenne. Strieda sa tam v ordinácií s ostatnými doktormi. Treba k nej prísť a spísať predbežnú dohodu a ona si Vašu kartu vyžiada z Gynferea. Trvá to cca dva týždne a až potom sa k nej môžete objednať. Mňa osobne to odradilo, lebo to čakanie tam zrejme bude dlhšie ☹ Baby, ako je to teraz v Gynferea? Ako dlho sa čaká, keby sa objednám na preventívku?

lussinda2
24. jún 2014

@abigail2010 ahoj osobne som sa bola informovat v ordinacii gynferea ako to tam funguje, akurat som tam vystihla toho Nidala myslim, ze celkom prijemny chlapik, utorky tam je od obeda, vo stvrtok cely den. Zatial je to vsetko zevraj v stadiu riesenia, ako, kto a kedy bude ordinovat. Dr. Grom tam je zevraj docasne, pokym sa nenajde nejake rozumne riesenie, viem len to, co mi bolo povedane. A s tym objednavanim neviem, vyvodila som si z toho vsetkeho, ze ak chces k Nidalovi bud sa objednas na tie dni, ktore tam je alebo si to tam odsedis.

bar12
24. jún 2014

@abigail2010 mna objednali na treti den od volania a dostala som sa na radu 40min po tom case, ako som bola objednana..pondelky a stredy je volnejsie, ale aj preto, ze tieto dni tam dr nema sono..

abigail2010
24. jún 2014

@bar12
@lussinda2 Baby, ďakujem veľmi pekne. To je fajn, že sa na objednanie nečaká dva týždne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre