MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

lucula73
3. okt 2009

zlatanka ahoj,
aj mne robil Hsg dr.Hudec....mňa to bolelo dosť ale ja mám jednu stranu nepriechodnú a tým to vlastne nemohol pretlačiť a druhú som mala zlepenú...preto ma to dosť bolelo,ale dalo sa to vydržať,keby bolo treba,idem na to vyšetrenie ešte raz..,tak sa neboj a drž sa,doktor je zlaty.

zlatanka30
4. okt 2009

ereska,lucula dakujem ste naozaj zlate.ja mam dost vysoky prach bolesti tak asi preto sa bojim.ja viem,ze doktor je zlaty a perfektny to sa neda porovnat s tym ku ktoremu som chodila predtym.a ta sestricka no hroza.robila preblemy ked som chcela odist od nich 😠

ereska
4. okt 2009

Zlatanka ja som tiez navstevovala ineho doktora no ten isiel do dochodku a mne sa nechcelo navstevovat dvoch gynekologov a kedze som uz rok navstevovala hudeca tak som ho poziadala ci si nemozem dat knemu aj gynekologicku kartu tak hura mam lenn jedneho gynekologa a je to super ked som musela navstevovat aj toho aj toho a ked som isla pn zase k tomu byvalemu vypisat pn-ku lebo hudec to nemohol ked som nebola jeho pacientka tak teraz je vsetko jednoduchsie . Zlatanka a ty si priamo z PD???

zlatanka30
4. okt 2009

Ja som chodila k dr.Gazovi,nebola som spokojna s jeho postojmi a nazormi.Stale ma posielal len do nemocnice,ze tu cystu co som mala na lavej strane treba operovat.Tak to bolo raz,potom zas a aby nebolo toho malo este raz.Spolu trikrat.Potom sa otvarala Gynferea ja som mala problemy tak som isla ku Gazovi,ale tam bolo ludi tak na 4 hodiny.Tak som si vypytala kartu samozrejme robili problemy,ze musim doniest najprv zmluvu,ze ma druhy doktor vezme.Dr.Hudec mi ju dal isla som naspat ku Gazovi sestricka ked videla kde som presla tak mi hodila kartu o stol.A ja som bola konecne stastna ,ze mam super doktora.Takze je to moj gynekolog od zaciatku ako otvoril ambulanciu este na starom sidlisku.A poviem ti nemenila by som za nic..Ano som priamo z Pd.Byvam na Severe

lucula73
4. okt 2009

zlatanka,aj ja som chodila predtým G.,máš pravdu,tá sestrička robila aj mne problémy,ale nakoniec mi kartu dala,ani zmluvu som nepotrebovala......asi to už vzdala,lebo veľa dievčat prešlo do gynferey,keď sa to otváralo....
Ale Hudec je veľmi zlatý,sem tam trošku náladový,ale asi naozaj jeden z najlepších odborníkov v Pd...

danielkabn
5. okt 2009

Ahojte baby,aj ja byvam na severe a ked som sa sem pristahovala,tak svokra ma hned chcela poslat tomu dr.G. ale ja som povedala,ze tam nejdem,lebo vedela som od svagrinnej,ze nie je dobry..ona tiez isla Hudecovi.
Dúfam,že ma nesklame a že mi pomôže,keď je odborník)))

lucula73
5. okt 2009

ahojte,
no ja na severe nebývam ...ale neva.... 😉

ereska a ty ako?ešte nič? 😕

ereska
5. okt 2009

Lucula este nic takze neviem
Zlatanka ja som chodila ku gazovi na sono nakolko Othinger moj byvaly gynekolog nemal sono a bola som zhrozena on mi nevidel 6cm cystu 😠 nasli mi ju nasledne v nemocnici dr.Hudec 😀 a nepustili ma uz ani domov ze mi to moze prasknut od vtedy som ku gazovi nevkrocila

ereska
5. okt 2009

Lucula a vam sa to ako nakoniec podarilo bola si na ivf??? ci ako?? 😉

zlatanka30
5. okt 2009

Ahojte baby .Dnes som bola u dokiho vsetko mi super vysvetlil ,ale hsg ma neminie no co uz budem to musiet nejako vydrzat.Chcem sa opytat , ci budem musiet byt v nemocnici po hsg ,lebo ja nemocnica brr . Ereska moju cystu gazo videl mala 6,5 a 7 cm.Potom sa k nej prijojila dalsia to uz mala tak 14 a 16 a nakoniec ked mi otvorili brucho tak boli zhrozeny. 😲 Som rada ,ze mam toto vsetko uz za sebou.

ereska
5. okt 2009

Zlatanka ja som prisla v ten den mi to robili no podla zakona musis byt v nemocke min 48 hodin aby im ten zakrok poistovna preplatila takze nie dlhsie ako dva dni 🙂 a to sa da vydrzat

zlatanka30
5. okt 2009

No to som rada,ze v ten den co pridem.nemusim na to cakat je to stresujuce.nakoniec ma doktor na to aj ukeca 🙂

ereska
5. okt 2009

Zlatanka nieje to nic strasne drzim paste aby vam to cim skor vyslo a kedy tam planujes ist????

lucula73
5. okt 2009

ahojte,
no ja som bola v nemocke veru dva dni,kvoli poisťovni,neviem či sa to zmenilo alebo nie...
inak ja som mala 12 cm cystu,mne ju gažo veru videl,len v nemocke sa potom čudovali,kde som bola tak dlho...

ereska,no u nás sa stal asi zázrak,my sme boli v marci na 1.ivf,to nevyšlo,v lete sme chceli ísť na druhé,už som mala doma aj lieky,len začať a mrchy nikde...tak neviem...moj mm užíval len profertil,asi sa nakoniec jedna dobrá spermijka našla 🙂

ereska
6. okt 2009

Lucka to je uzasne moc ti to prajem keby sa uz aj na nas usmialo slniecko

lucula73
6. okt 2009

ereska ďakujem,aj na vás sa usmeje,určite 🙂 posielam ti vírusíky
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

ereska
6. okt 2009

Luculka dakujem krasne chytáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😀

danielkabn
8. okt 2009

Ahoj luculka,tak dnes som bola na tej diabetol.pre vysledky,mam vsetko ok,ale aj tak mi doktorka nasadila lieky glucophage,ale nepovedala mi,dokedy to mam brat,len ked som sa spytala sestricky,tak povedala,aspon tri balenia..
a je to mozne,ze potom otehotniem,mne sa to nechce nejako verit,ked nemam tu inzulinovu rezistenciu.

zlatanka30
8. okt 2009

Ereska dakujem si zlata.Neviem kedy pojdem a ci vobec pojdem .Dnesnym dnom som to vzdala nema to asi vyznam o nieco sa pokusat.

ereska
8. okt 2009

Zlatanka co sa stalo?? preco si to vzdala??? Ty nasi chlapi???

zlatanka30
8. okt 2009

vies moja myslim si ,ze nikdy sa to nepodari .mam blby cyklus a to je asi problem podla mna. ani neviem kedy mam ovulaciu.je mi z toho nanic.a mam aj uz svoj vek

danielkabn
8. okt 2009

Zlatanka,ja mam tiez blby cyklus,a tiez stale neviem,kedy mam ovulu,nakolko mam asi pco a tiez je mi z toho nanic,uz pekne dva roky,no a uz nie som najmladsia,ale nevzdavam sa..zazraky existuju a ja verim,ze babatko budeme mat..velmi tuzim,tiez so sebou bojujem,ale verim 😉

ereska
9. okt 2009

zlatanka ja ani nemam cyklus ked neberiem lieky ja nemam ani menzes aj tri mesiace potom mi ho vyvolaju injekciou takze vobec sa nestrachuj to nieje problem doktor vama povie presne kedy budes mat ovulku nebojkaj a nestracaj nadej vyjde to

zlatanka30
9. okt 2009

ereska taketo blbe to az nemam,ale odkedy sa snazime tak vzdy to dostanem skor.tento mesiac uz o 5 dni skor.som z toho na nervy neni som uz najmladsia v novembri budem mat uz 35 tak toto ma doslova zerie.22 idem k dokimu zatial mi bral len krv a ster to mam zevraj v poriadku.ale mi dal nejake tabletky klacid sr a polygynax.co sa tyka ovulky to fakt neviem kedy ju mam dokonca mam ovulacny mikroskop,ale je tak na dve veci.tak som z toho zmatena a hlavne smutna .nechcem sa uz kvoli tomu trapit tak kaslem nato.

lucula73
9. okt 2009

zlatanka ahoj,

podľa mňa to netreba vzdávať,v tvojom prípade by to chcelo komplexný prístup......odsledovať ovuláciu,hormonállny profil,možno aj spermiogram partnera a podľa toho by sa určilo,čo ďalej...nechceš skúsiť dr.Hudeca?určite by ti stálo za to pokúsiť sa o to..ja som mala v lete 36 a tiež som to nevzdala a oplatilo sa...tak sa držkaj a popremýšlaj... 🙂

zlatanka30
9. okt 2009

lucula ajoj.mam branu len krv a ster je to ok.partner ide na spermiogram 21.10 ja chodim k dr.hudecovija viem,ze sa to oplati nevzdavat sa ale ja mam vzdy smolu.neviem ake vysetrenia budu dalej uvidime

danielkabn
10. okt 2009

Zlatanka,to si vravim aj ja,ze mam smolu a stale si to hovorim)) uz s tym kazdemu leziem na nervy,ale aj tak v duchu stale myslim,ze sa babo podari))
my ideme na spermiogram 26.10,dr.Hudec nas poslal ku dr. Kittelovi..uvidime,co bude,ako bude))
No a tiez som mala branu krv na hormon.profil,vsetko ok,takisto aj diabetologia v ok,akurat ze mi tam doktorka nasadila lieky,aj ked nemam cukrovku.. ☹ neviem,naco to bude dobre,brat lieky na cukrovku,ktoru nemam,vraj to pomaha otehotniet...

lucula73
11. okt 2009

danielka,
no naozaj neviem,načo ti dala tie lieky,keď máš výsledok v poriadku....ale hádam vedia,čo robia.............

zlatanka - tak to je super,nevzdaj to,dotiahnite vyšetrenia do koncaa a potom uvidíš,ako ďalej...a priechodnosť ti robili?neviem či to tu bolo,no nemám čas to hľadať..

ereska
11. okt 2009

Babulky moje nam to tento cyklus opat nevyslo citim sa hrozne no urcite to nikdy nevzdam budem bojovat aby sme mali deticky Baby normalne vam zavidim ja mojho priatelanejako nemozem dostat ani na SPG a o IUI si mysli ze sa oplodnuju len kravy som z toho troska smutna cakala som viac ustretovosti ved nejde len o mna ale o nas a nase dietatko ☹ tak si vazte co vasi chlapi preto robia

zlatanka30
11. okt 2009

ahojte babenky.danielkabn vidis sme dve s podobnymi pocitmi.ale neboj sa musime verit,ze to bude ok a podari sa to.inac u toho kittela to trva dost dlho kym sa tam dostanes.moj tam ide 21.10.lucula nebojkaj dotiahneme to dokonca.priechodnost mi este nerobili ta hroza ma len caka 😢 .ereska nebojkaj bude to dobre ani nam to tento cyklus nevyslo a uz ani nevyjde doktor nam urobil skrt cez snazenie sa ☹ kvoli spg.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre