MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

danielkabn
29. jan 2010

babulky 😉 ja budem na skype pondelok..tak sa možeme dohodnut.. 😉 😉

ereska
1. feb 2010

danka dohodni to so zlatkou ja taham 12ku az do noci do druhej ☹

danielkabn
4. feb 2010

Ereska,ja neviem,ci Zlatka nešla do Martina na to Ivf..lebo sa vobec neozyva tu..ani na skype.. 😒

ereska
4. feb 2010

Danielka urcite nie este berie injekcie

danielkabn
5. feb 2010

No naposledy mi povedala,ze uz ma len poslednu.. 😒

ereska
5. feb 2010

ja jej vecer zazvonim 🙂 ja som bola vcera u hudeca potesil ma zevraj 5 pacientok s mojou diagnozou mu teraz otehotnelo tak snad sa aj na nas usmeje stastie pekny vykend papapa

danielkabn
6. feb 2010

Eres,no ked som ja bola naposledy,tiez mi povedal,ze mu prisla pacientka s pco a mala ist na laparku a doniesla mu pozit.tehu test..takze ja si tiež robím velké nádeje 🙂 🙂 aj tebe krásny víkend..papa

zlatanka30
7. feb 2010

prajem vam,aby vam to vyslo.ja uz pochybujem aj o ivf ☹ ☹

danielkabn
7. feb 2010

Zlatuš,zasa mas v hlavicke iba negativne myšlienky ☹ ☹ ☹ veď my to isté prajeme aj tebe 🙂 🙂

ereska
8. feb 2010

ahojte
Zlatky asi ti pojdem s Dankou vymyt mozocek 🙂 🙂 🙂 aby si nemyslela na somariny 😀

ereska
9. feb 2010

Babulky zajtra poobede idem do pd ktora mate cas na stretko 🙂))

danielkabn
10. feb 2010

Všetky tri 😀 😀 😀

danielkabn
10. feb 2010

babule,naše stretko bolo suprové,bránica sa mi od smiechu trasie ešte furt 😀 😀 😀 😀

ereska
11. feb 2010

Danka aj mne sa pacilo bolo supis pupis 🙂)) musime si to zopaknut 🙂

danielkabn
13. feb 2010

babule,krasne vrackam a papkam... 😀 😀 ,Valentín to istí..môj drahý mm to už nevie vydržať a ide mi dnes kúpiť test..)))

zlatanka30
13. feb 2010

danielka super .my take stastie nebudeme mat je mi z toho na ...........

danielkabn
13. feb 2010

Jaj zlatka moja zlata,asi som sa zasa tesila predcasne.. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lucula73
26. feb 2010

ahojte dievčatá
prišla som vás kuknúť,ako sa máte,čo máte nové???trošku som stratila prehľad,ale prečítam sem tam,čo napíšete...

danielkabn
3. mar 2010

Ahoj luculi,no pekné od teba,že si nás prišla pozrieť..my sme mali už aj rande 😀 😀
Ja konkrétne nemám nič nové,iba to,že mám stále dajaké zápaly a hsg a laparka v nedohladne ☹ ☹ ☹

ereska
3. mar 2010

luculka co mi ale vy s drobcekom sa mate ako ? napis nam vlastne co a ako s avam podarilo a vsetulinko nam napis 🙂)))

janula18
autor
4. mar 2010

danielkabn, ja som tiež mala stále nejakého bacila, brala som vyše pol roka antibiotika a nič nepomáhalo, a nakoniec mi doktor spravil prefuky aj tak, a po zákroku mi dal jednu tabletku antibiotika , že preventívne.
Najprv sa to nedalo, že tam je bacil ale potom zrazu to už nevadilo, vraj by sa nič nemalo stať a spravil to.

danielkabn
5. mar 2010

Ahoj Januli,no mne Hudec povedal,ze pokial nebudem uplne v poriadku,cize bez bacilov,tak mi nic nespravi..vraj nebude riskovat..asi tak ☹ ☹ ☹

lucula73
15. mar 2010

ahojte,

my sa máme už celkom fajn,mali sme ťažký začiatok,malý bol mesiac v Trenčíne na JISke,ale už je dobre,teda dúfam....neviem čo sa stalo,boleli ma kríže asi 4 dni tak strašne,že som nakoniec šla do nemocky v piatok večer,mal službu akurát Hudec,tak ma komplet pozrel,aj sono,všetko bolo v poriadku a o 24 hodín na to mi odtiekla plodová voda a do 2 hodín bol malý na svete,v 34tt...mal problémy s dýchaním,tak ho previezli do inkubátora,tam sa skomplikovalo čo sa dalo,preto sme tam boli tak dlho.

danielkabn
15. mar 2010

Ahoj luculka,tak gratulujem velmo silno k malemu drobcekovi.. 😉 😉 a teraz len nech pekne rastie a papka a poslucha maminku a ocinka.. 😀 😀

lucula73
4. jún 2010

ahojte dievčatá 🙂

čo máte nové?ako sa vám darí?táto temička tu už prachom zapadá......

ereska,zlatanka....... 😕 😕

zlatanka30
21. júl 2010

och boze baby dlho ste tu neboli 😉

lucula73
23. júl 2010

@zlatanka30 veru,nikto sem už nechodí,ja občas nakuknem.....čítala som ,že ideš predsa na ivf.... 🙂

@ereska - a ty čo máš nové???

steffy203
3. nov 2010

@tribitka333 Dobrý večer dámy. Mám 21 rokov. Uz takmer rok sa s manželom snažím o dieťa.Mám PCOS a este nejaké ine diagnózy. Tiež patrím k Dr. Hudecovi s ktorým som maximálne spokojná a napriek tomu že mojmu maželovy ešte nerobil spermo ja som už absolvovala takmer všetky. Tiež mi spomínal laparoskopiu, ale keďže si chcem aj ja zvačšiť prehľad o iných možnostiach veľmi ma zaujímajú vaše články. Chcela by som sa opýtať čo znamenajú skratky IUI a IVF... Ďakujem

betina1984
3. nov 2010

@steffy203, IUI - inseminácia, IVF - oplodnenie mimo maternice a vloženie embrya do maternice

lucula73
29. dec 2010

@steffy203 ahoj,aj ja som chodila dr. Hudecovi,bola som s ním vcelku spokojná 🙂
už ste sa pohli nejak ďalej? 🙂

@ereska....čo máš nové?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre