MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

lucula73
3. jan 2009

My sme len podpísali dáke čestné prehlásenie,teda iba ja,dopísala som tam moje zákl.údaje z kartičky poistenca a toť vsjo.Tú samotnú žiadosť vypíšu oni,ja som ju vlastne ani nevidela.

janula18
autor
3. jan 2009

Ja som myslela že tam píšu, že z akého dôvodu sa to žiada teda diagnozy, tak to bola krátka záležitosť.

lucula73
3. jan 2009

No oni tam musia napísať dáke diagnózy,lebo podľa mňa musí byť nejaký dôvod,prečo chcete ísť na ivf...

janula18
autor
3. jan 2009

Však to, ale ja som myslela že to vypisuje spolu s nimi a že to bude trvať aj nejakú pol hodinu

lucula73
3. jan 2009

No však uvidíš,čo vám povedia,myslím,že ti poradia,aby si počkala na výsledok IUI...
A ako vyzerá tá doktorka,aké má vlasy - myslím farbu?nepamätáš sa?lebo tam behalo veľa žienok a neviem,ktorá to mohla byť.

ereska
4. jan 2009

babulky moje oznamujem vam ze nam to nevyslo ale budeme bojovat dalej vcera prisiel menzes ☹

janula18
autor
4. jan 2009

Ta doktorka ma dlhé čierne vlasy.
Ereska je mi to ľúto, drž sa nech to víde nabudúce

lucula73
4. jan 2009

Janula -držím zajtra palčeky,hlavne buď v pohodičke.Tak asi viem,ktorá to je,behala tam taká čiernovláska.

Ereska -škoda,myslela som,že to vyjde.Inak mne v tom heliose vôbec nepotvrdili PCO,všetky hormóny ok,mužské boli na hornej hranici.Tak neviem,či mi pomohol ten metformín,aj som sa zabudla opýtať,či ho mám vôbec ešte brať.

ereska
5. jan 2009

Dakujem no snad to nabuduce vyjde 😉
Janka ty ako stihla si IUI ?

lucula73
5. jan 2009

Jani ahoj,ako????? nič nepíšeš,dúfam,že oki.............

janula18
autor
6. jan 2009

Som ok, relatívne lebo od soboty ma boli hrdlo, mam aj antibiotika tak to včera v Heliose bola sranda, muselasom stále cmulať cukriky aby ma neškriabalo hrdlo.
Ale IUI mi spravili, bolo tam veľmi veľa ľudí tak Gaťová mala čo robiť. V pondelok 19.1. mam ísť na krv a rovno sme sa objednali na konzultáciu aby sme spísali žiadosť na umele máme tam ísť 2.2. o 15 hod. Tak sa psychicky pripravujem že nejak koncom marca začiatkom apríla ideme na ivf a hlavne idem šporiť. 😝

Ja myslím že to zas nevíde, lebo mužovi sa nejako nedarilo, že bolo toho malo, tak neviem ta jedna sestrička ale povedala že bola lepšia koncentrácia ako minule, tak možno tie vitaminy trochu pomohli.
Neviem či sa to dobre naplanovalo, lebo ja sprostá som si večer kontrolovala krčok a bol dosť tvrdý a pomerne zatvorený čo cez ovu nemávam, tak neviem ani teplotu som si teraz nemerala aby som z toho nebola nervózna, ale teraz je to ešte horšie, lebo nam pocit že sa to nespravilo kedy bola ovu.

Včera som mala kludový režim, tak som vegetila a spala aby som sa dostala aj z toho prechladnutia a anginy či to ma to zas chytilo.

Tak sa držkajte.

janula18
autor
6. jan 2009

Inak v nedelu ked som sa s mužom rozprávala že teda chcem rovno ivf tak začal strečkovať že by chcel ešte počkať či sa to nepodayrí prirodzene, lebo je to aj dosť penazí, tak neviem už sme o tom viackrát hovorili a nič vtedy nevravel že ešte nie. Tak neviem, ale včera zas v Heliose sa na to pítal, a rovno sme si dali aj ten termín na tu konzultáciu a že by sme dali tú žiadosť, tak neviem viac sme o tom nehovorili.

lucula73
6. jan 2009

Ahoj Janka,
nebuď hlavne smutná,možno to práve vyjde,keď to ani nebudeš veľmi čakať.Budem na teba stále myslieť,sranda,je že tie baby z heliosu stále čítam,ako sa im darí,už som asi posadnutá aj ja koníkom.
A vieš čo?tak,ako som sa strašne obávala toho ivf,tak sa normálne začínam tešiť,aj keď strach vo mne stále hlodá.Dúfam,že tú žiadosť nám schvália čo najrýchlejšie.
A ku komu ste sa objednali?

janula18
autor
6. jan 2009

Muž chcel ísť k dr. Gaťovej, že keď nám už robila dvakrát to IUI

Ja viem že nádej umiera posledná, ale nedávam tomu veľkú nádej. Teraz bude rušné obdobie, štvrťročná DPH a uzávierky roku a to ešte robím aj doma takže neviem ako sa to bude stíhať, tak mi to čakanie aspon rýchlo ubehne.
Len neviem ako to finančne zvládneme, a hlavne neviem či ked začneš stimulovať musíš isť na tu PN alebo nie, ale neviem si dosť dobre predstaviť že by som mala každý druhý den odbiehať z roboty to by sa nedalo ani vykecať ani nadrobiť čas, tak by sa to asi prevalili.
Teraz skor zistijem koľko treba našporiť a čo je lepšie či ten krátky alebo dlhý protokol, či to určia oni?
A aj o tej predlženej kultivácii či to je lepšie alebo nie, fakt neviem.

lucula73
6. jan 2009

Či dlhý alebo krátky,to určuje lekár.Neviem,či dávajú aj lieky na výber,lebo mne spomenul len ten menoppur,nič sa ma nepýtal,čo som tu zistila,je z tých lacnejších,len či je aj dobrý??!ale aj teraz čo som čítala,vymenil jednej holke počas stimulky fostimon za menopur..tak hádam.
Na PN nemusíš ísť,no mne povedal,že mi vypíše PN hneď,ako budem potrebovať,presne kvoli tomu,že si neviem predstaviť chodiť každý druhý deň do MT,nechcem si minúť všetku dovolenku,ak to nevyjde,tak potom budem celé leto musieť chodiť do roboty.

janula18
autor
7. jan 2009

Ja by som skúsila asi len jeden pokus ivf a poprípade ak by sme mali niečo zamrazené tak to, ale tiež by asi nemalo význam toľko pokusov. Ale veď uvidíme.
Ale aj tak si neviem predstaviť tak často tam chodiť, lebo ja moc nechcem šoférovať, a hlavne je to na mna daleko, a muž by si asi tolko volna nebral, tak ma asi donúti aby som jazdila.
Chcela by som začať koncom marca, nech by sa to umele robilo začiatkom apríla alebo potom až začiatkom mája. Vieš výpočet podľa Jonáša ma priaznivý predpoklad. 😀

ulrika
7. jan 2009

ahojte
neviete mi povedat čo stojí u Hudeca 3D sono? alebo či náhodou nerobí už aj 4D?

lucula73
7. jan 2009

Ulrika,
na stránke gynferea.sk majú cenník,teraz som tam vyčítala,že to sono stojí 2000 sk,tak neviem...

ereska
9. jan 2009

Babulky 22.1 o 07:45 idem k Hudecovi na kontrolu ci nemam nejaku cystu a predpise mi clostibegyt na dalsi cyklus a vy ako pokracujete?

orsulka
9. jan 2009

ahoj ereska...🙂 ja idem na kontrolu k nemu 26.1. idem opatovne, lebo kontrolny ster na HPV virus vysiel pozitivny.........ale s tym som aj počitala...inak od februara stimulujem na IVF v heliose .... 😉

ides na IUI????, alebo čo más v plane???

ereska
10. jan 2009

nie IUI zatial nie skusame prirodzene ale pomocou clostilbegytu je to aj prijemnejsie aspon myslim ako IUI 😀 😀 😀

orsulka
10. jan 2009

tak dufam, že budete uspesny.....nám to nepomohlo a preto sme už v sanatoriu.....alae pre Vas tfuj-tfuj-tfuj !!!! 🙂 🙂 🙂

ereska
11. jan 2009

Orsulka dakujeme krasne aj ja vam drzim silno paste vsetkym

ereska
18. jan 2009

Ahojte krasnu nedelu co mate noveho? nejako tu je mrtvo ☹ 😀

lucula73
18. jan 2009

Ahojte babenky,
ja mám dáku krízu,čakáme na tú žiadosť na ivf,no zase ma prešla chuť do toho neviem... ☹

lucula73
18. jan 2009

...inak chcem ísť zajtra za H.,nie som objednaná,no strašne ma bolí jeden prsník,vôbec neviem z čoho,som taká nervózna,že nemôžem ani spávať,tak som chcela skúsiť,či ma vezme aj bez objednania.

lucula73
19. jan 2009

Ahojte dievčatá,
zase sa nikto neozval.... bola som dnes u dokiho,bol super,vysmiaty,dobrá nálada,nebola som ani objednaná,povedala som mu,že ideme na ivf a pozrel mi aj moj bolavý prsník,urobil sono,nič tam nemám,že mám byť v pohode.. 🙂 asi sa mi bláznia hormóny.

Janulka,ako?čo máš nové?dnes som na teba myslela....

janula18
autor
20. jan 2009

Takže včera sme boli na tých testoch, no ako vždy NEGATIVNE ☹ 😢

ALe včera vcelkom v pohode, kupila som šampanske a vypila som ho skoro sama, a kúpili sme si aj digi foták aj ked som predtým hovorila, že nebudeme kupovať, že až keď budem tehu a prvá foto bude zo sona, ale to by som sa asi nikdy nedočkala tak sme to kupili teraz. Urobila som si radosť. Nech máme fotky aspon so Šimim.

My máme ísť do M. 2.2. a asi podáme tu žiadosť, aj ked môj muž si to nejak rozmyslel a až ani nechce, aj ja stále váham, je to vela penazí, ak by som šla na PN tak by sa to v robote prevalilo a ak to nevíde atmosféra by bola asi moc dustá, myslím že sa zmení správanie šefov ku mne a bola by som donútená odísť. Už sa mi to stalo predtým v robote a to bolo len svadba. Ale on sa bál že ostanem doma, tak už bol človek neschopný.

Fakt neviem čo mám robiť. No uvidíme, čo povedia v M. či sú naozaj priechodne tie vajcovody, ako tvrdil Hudec, alebo nie.

Luci, daj vedieť ked Vám to schvália.

Držte sa

lucula73
20. jan 2009

Ahoj Jani,
no to je škoda,myslela som že to vyjde konečne.Inak niekde som tu čítala,že na IUI by sa malo ísť viackrát,že dva razy je málo,to nemusí nič znamenať,len fakt je jeden,že ak to nevyjde ani 5x,tak tie peniaze by nakoniec boli aj na IVF.
Dnes sú tri týždne čo sme podali tú žiadosť,tak čakám,či sa mi ohlásia a kedy...

lucula73
20. jan 2009

Ahojte hudecovky,

chcem sa vás ešte opýtať,či ste platili u H. za sono vyšetrenie prssníkov v rámci preventívky???lebo moja známa bola na preventívke a doki jej povedal,že ak chce sono prsníkov zadarmo,tak sa má ísť objednať do nemocnice,alebo že on jej urobí iba za poplatok?!máte s tým dáke skúsenosti?ja som teda neplatila nikdy nič,tak neviem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre