MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

orsulka
20. jan 2009

cavko...ked som tam bola na preventive, tak mi sono urobil tušim zadarmo.....ja som platila pripaltok iba za nekaju kačičku, ktorou mi bližšie pozeral krčok maternice.....tak fakt neviem.....

ulrika
20. jan 2009

ahojte 😉
chcem sa spýtat na ten predpôrodný kurz čo robí hudec má to na stránke napísané neviete čo a ako? nemáte skúsenost niekto?

ereska
21. jan 2009

Lucula73 ano aj ja som platila 280sk sa mi vidi za sono prsnikov nehradi mu to poistovna ci co a ak to chcem zadara tak do nemocky do svateho vincenta ci vavrinca ci kde to ale co by som dala na cestu nebudem vymyslat zaplatila som mu a aspon vie on aky je moj stav 😉 🙂 😉 🙂

lucula73
21. jan 2009

Ahoj ereska,
tak vidím,že to neni podľa jedného metra,no nerozumiem prečo,ja som neplatila,ani orsulka,ty hej aj tá moja známa...no tiež by som si zaplatila,keby ma posielal inde. A inak,ako sa ti darí????

ereska
21. jan 2009

Lucula73 zajtra idem k nemu a mal by mi predpisat na dalsi cyklus clostibegyt a pozret ci nem cystu a tak inak sa mam celkom dobre ale strasne ma pobolievaju vajecniky dnes je 19 dc a podla bt este ovulka nebola tak som zvedava ci nebude do rana a co mi povie dobru nocku zajtra dam vediet papa

ereska
22. jan 2009

Ovulka nebola ako som si myslela a este dvakrat budem stimulovat ak nic idem na laparku a potom ivf pekny dnik babenky

lucula73
22. jan 2009

Ahoj ereska,
a ty si nebola na laparke,ani na hsg?a na iui nechcete skúsiť?

ereska
22. jan 2009

Lucula73 na laparke som nebola a na hsg som bola po nom som otehotnela no potratila

lucula73
23. jan 2009

Ahojte,
tak žiadosť máme schválenú,29.1. ideme do Martina pre ďaľšie informácie a recepty na lieky,tak uvidím,kedy začneme,krámy mám dostať okolo 4.februára.No strašná panika ma chytá... 😢 ☹ ☹ dva dni mi trvalo,kým som zavolala vôbec do MT....

ereska - tak držím palce,ešte furt je šanca,že to pôjde aj príjemnejšou cestou ako ivf.

janula18
autor
24. jan 2009

Luci tak gratulejem k schváleniu.
Ak by si mohla, potom by sme sa mohli stretnúť, ja mám ísť do M. 2.2 tak by som chcela vedieť čo a ako, lebo môj ešte nie je na 100% rozhodnutý, ale ja chcem dať tu žiadosť, ale rada by som vedela dopredu čo ma čaká.

Tek sa všetky držkajte.

lucula73
24. jan 2009

Janulka,ok,vo štvrtok dám vedieť,čo a ako,potom sa dohodneme.

janula18
autor
28. jan 2009

Luci myslím na teda na zajtrašok. Drž sa a ozvi sa potom

lucula73
28. jan 2009

Ahoj Jani,
dík,zajtra sa ozvem,no moj muž má ísť zajtra aj na spg,je prechladnutý,ukašlaný,lieky síce neberie,no neviem,ako to dopadne.
Inak som na OČR s malou,prvý raz v živote,no a dnes som sa dozvedela,že aj na OCR chodia kontroly,tak mám teraz o jednu depku viac,aby ma zajtra nikto nehladal. 😒

janula18
autor
28. jan 2009

Aj malý je chorý ale raz je u našich a potom zas u svokri, lebo teraz sú uzávierky tak nemôžem ostať doma.
Myslím že to prechladnutie by nemalo mať teraz nejaký veľký vplyv na ten spermio, lebo pokial nemá vysoké teploty a ono sa to odzrkadlí tak za 6-7 týždnov sa mi zdá.

A však si zajtra zober aj priepustku z Heliosu ak by ti prišla kontrola aby si mala doklad, že si bola so sebou u doktora.

janula18
autor
28. jan 2009

Inak som dosť smutná z komarika z Heliosu, a neviem ako kikina ale ak im to nevíde, tak neviem, ale nejak neverím že by sa to malo mne podariť, voľako mam pochmurne myšlienky 😝

lucula73
28. jan 2009

To mi napadlo,že si vezmem priepustku,len aby somm si ju nezabudla dať potvrdiť,minule sme sa museli vrátiť asi 5km,lebo som na tú priepustku zabudla. 😀
Ja tiež malú dávam mame alebo svokre,no mne sa tak nechcelo ísť tento týždeň do roboty,preto som sa tak rozhodla,kašlať na peniaze...

lucula73
28. jan 2009

...a osudy komarika a kikiny tiež sledujem,ak sa im to nepodarí,tak aj mňa prepadá z toho taký pesimizmus..a tie nervy po transfere,neviem,neviem,...

janula18
autor
29. jan 2009

Tak máš dnes veľký den. Myslím na teba.
Však si tu priepustku daj potvrdiť hned ako pridete.

Do roboty sa mi tiež nechce ale teraz bolo treba robiť na danový a tie nepočkaju, tak by som to musela asi robiť doma, takže je to zajedno.

lucula73
29. jan 2009

Ahoj Jani,
tak vieš čo nové?začala som dnes!naobed som zjedla prvú tabletku Provery,večer zjem druhú.Lebo sa ma pýtala koordinátorka,koľký deň cyklu mám dnes,keďže práve 16.,tak že či chceme začať už dnes,lebo sa začína práve na 16.deň.....rýchlo som sa rozhodla,načo strácať čas.Mám dlhý protokol,inak včetko nám super vysvetlila,aj tak som to všetko vedela,pochválila ma že aké mám dobré informácie.A ja že z koníka... 😀
A lieky som dostala všetky v tej lekárni pri helíku,tak som nemusela nič zháňať.Komplet za všetko aj s ihlami,striekačkami,decapeptylom,proverou som platila 237eur,z toho ten Menopur bol 225eur,takže toľko.

janula18
autor
29. jan 2009

Tak teda super. Tak vám perfektne vyšlo, dobre načasované 😀
Dúfam, že tak budeš pokračovayť aj nadalej, a všetko sa vám podarí.

A ten dlhý protokol musíte mať, keby si trvala na krátkom. Nevieš aké sú výhody a nevýhody medzi nimi. Ja nevám moc chuti na dlhý protokol, radšej by som ten krátky.

Nemohli by sme sa zajtra stetnúť?

danielitka26
29. jan 2009

aj ja sa chcem s vami už konečne stretnúúúť :(((

lucula73
29. jan 2009

Janulka,
zajtra nechcem ešte behať,aby náhodou neprišla tá kontrola.Jedine v sobotu,ak by sa ti dalo.No keby sa nám nepodarilo stretnúť do pondelka,tak sa môžme aj potom,veď tú žiadosť si môžte podať,to vás nestojí nič a kým príde schválená,tak sa určite stretneme.
Ten dlhý protokol dávajú asi každej na 1.ivf,potom podľa reakcie sa môže zmeniť na krátky,aspoň ja som to tak dnes pochopila.Dlhý že je šetrnejší,krátky agresívnejší,lebo sa hneď pichajú tie stimul.injekcie.
No a môj muž bol dnes na nejakom trial teste,inak platil 1500 Sk,to neni klasický spg,že to robia všetkým pred ivf,aby sa vedelo,či icsi,alebo nie,tuším preto,no nie som si istá.Tých informácií bolo dnes strašne veľa.

aplless
29. jan 2009

ahojte mozem sa k vam pridat? alebo skor poradit citala som prvy prispevok od januli a myslim ze mame podobny problem snazime sa dva roky a 4mesiace a nic ja som bola u gyn. som ok tak nevieme co dalej ci len cakat a skusat alebo mame nieco dalej riesit u odbornika. mame 6r dcerku bola počata bez problemov, popripade nejakeho dobreho gyn. v pd odporucit ja som z rudna

janula18
autor
30. jan 2009

Aplless ahoj, neviem ku chodíš ale dva roky je dosť dlhá doba.
Najlepšie by bola aby ste išli do CAR v Martine do Heliosu su perfektní úžasný prístup. Alebo v prievidzi je dr Hudec, zaoberá sa sterilitou, je fajn, len on má na všetko čas. A hlavne mu treba hned na začiatku povadať že trváte na spermiograme a basta. To bol náš problém, stále prezal a hladal problem u mna a nechcel mi dať papier pre muža ža však potom, a ked ma to prestalo baviť tak nakoniec - a výsledok už rok berie vitamíny a nič.

Takže rozhodne to riešte, najprv muž na spermio. Môžete ísť k tomu Hudecovi, spraví ti základné vyšetrenia je fajn a hlavne je to vcelku blízko. A ked bude aj tak všetko ok, tak by som šla do Car napr na IUI alebo ani poradia čo dalej. Záleží na tom čo chcete, či vam nevadí ešte čakať a skúšať alebo to dieťa chcete čo najskôr.

janula18
autor
30. jan 2009

Inak ten dr. Hudec je teraz v tej novej poliklinike na 4. poschodí

Luci, ten trial test je to či sú spermio schopne oplodniť to vajíčko alebo nie, aby vedeli či treba to icsi. Dufam že to budeme mať ok lebo to sa platí celé a je to dosť drahé. Minule ked sme tam boli na iui tak tam bola taka zlatá sestrička je tiež z PD tak sme sa jej pýtali či treba aby išiel muž ešte na spermio u nich, tak vravela že nie len treba spraviť tento test, tak pozrela do počítača a robili mu to pri prvom iui, tak dúfam že to má môj ok.

Luci nechcem byť vtierka, ale ak sa bojíš kontroli ja by som prišla aj na chvilku k vám, lebo zajtra by to bolo možne doobeda, alebo asi až večer, lebo poobede ideme blahoželať mojej mamine. Však daj vedieť čo ti najviac vyhovuje, aby som vas neotravolala 😀
Mám dosť otázok ohladne tých liekom, čo sa pichá a čo je a ako často.........

aplless
30. jan 2009

ahojte u nas ide ešte mužík na sperma a podla toho sa rozhodneme ake budu vysledky ze co dalej inak uz som pocula od viacerych bab ze v tej novej poliklinike je dobry doktor tak asi zabehneme tam ved do pd chodíme často ja som inak z pd len som sa vydala na dedinu takze pd dobre poznam takze dam vam vedet po spermiograme zatial dakujem 😀

lucula73
30. jan 2009

Aples vitaj,áno je dobrý naozaj,neváhaj.No to je správne rozhodnutie,traba začať od chlapa,toť aj náš prípad.Ja mám síce priechodnú len jednu stranu,no kvôli zlému spg ideme práve teraz na ivf.Veľa šťastia!

Janulka - dnes nie,príde sesternica s deťmi,no zajtra po 17. by sme sa mohli stretnúť.ešte ti napíšem.pa

danielitka - ak zorganizuješ,bude stretko,ja sa do toho radšej nepúšťam,lebo v decembri som to dobabrala ja. ☹

janula18
autor
30. jan 2009

Ten zajtrajšok by bol fajn, ešte uvidíme kedy pôjdeme na tu oslavu, aby som potom stíhala prísť.

tie injekcie si budeš kedy pichať, alebo ako to je, čítala som že niektoré sa pichajú ihlou a iné perom. To si môžeš vybrať?
Alebo však dúfam že zajtra pokecame, mam z toho zmiešané pociti

aplless
1. feb 2009

ahojte ešte sa chcem opytat ked pojdem k Hudecovi tak sa treba aj objednat či mozem hocikedy prist?

janula18
autor
1. feb 2009

Lepšie je sa objednať, lebo tam máva veľa ľudí.
Chceš sa k nemu prehlásiť alebo chodiť len do sterilnej poradne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre