MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

danielkabn
16. nov 2009

čo máš nové Zlatanka? ja ani nič,budem mať zachvílu možno ovulu,pred nami predlžený víkend a s manželom abstinujeme,bo ide na spg pondelok ☹ ja hovorím,že Vianoce to istia 😉

ereska
18. nov 2009

Ahojte fesandy ako sa mate??? 🙂

zlatanka30
19. nov 2009

ahoj ereska a danielka

danielkabn
19. nov 2009

Ahoj Zlatanka,ja som tu zasa a opat nikto 😒

zlatanka30
19. nov 2009

ahojky moja aj ja som tu.

ereska
19. nov 2009

Aj ja som tuuuuuuuu
Baby mam bolesti v podbrusku od 9dc ale teplotka je stale nizka neviem c nebudem mat zase anovulacny cyklus alebo caka na draheho kym zajtra pride no to uz bude 18dc tak neviem

lucula73
19. nov 2009

ereska ahoj

ereska
19. nov 2009

Sa mi vidi ze mame damsku jazdu sme tu skoro vsetky 😀

lucula73
19. nov 2009

fakt,ja som si nevšinla,že ste tu všetky..ja surfujem po bazáre,zháňam dáke veci,tak som sem nakukla...

ereska - však ty si tak mávala ovulku,nie?myslím neskor...ale keď sa posnažíte,nič nepokazíš 🙂

ereska
19. nov 2009

no a vpondelok odchadza aby to nevizeralo ze to bude susedove 🙂 🙂 🙂

lucula73
19. nov 2009

tak to hej 😀

danielkabn
19. nov 2009

vy ste sa tu nejako rozpisali..babule,ja mam cez vikend ovulu isto a nemozeme keksovat.. 😒

danielkabn
19. nov 2009

Ereska,ale my mame tusim rovnaky cyklus teraz..ja som dnes 19DC.. 😉

zlatanka30
20. nov 2009

zasa som vas minula 😠

ereska
22. nov 2009

Ahojte babulky krasnu nedelu 😀 😀 😀

danielkabn
23. nov 2009

Ahojte babulky 🙂 tak mi sme dnes boli u urologa a dopadli sme velmi zle,manzel ma len 10% pohyblivych spermii,tak nam hned povedal,ze jedina moznost je IVF.. ☹

lucula73
23. nov 2009

danielka ahoj,
a morfologiu má akú?je to dosť málo,ale pokiaľ by mal aspoň nejaké % morfologicky dobrých,možno by sa dalo skúsiť najprv IUI,nie rovno IVF...a vitamíny neskúsite?tie na pohyblivosť zvyknú pomôcť.

ereska
23. nov 2009

Danielkabn to ma mrzi ze mate zle vysledky ale aj ja si myslim ze vitaminky pomozu selen a zensen zinok a neboj bude vsetko ok

danielkabn
24. nov 2009

babulky,morfologiu nam doktor ani nevysetril lebo nebolo z coho...kazal nam kupit profertil a po mesiaci ist rovno do Martina...vcera sme kupili ten sakra drahy profertil a uvidime,ale nedavam tomu sancu,nie je to urcite ziadny zazrak... ☹

ereska
24. nov 2009

danielka aj ten sme brali 5 mesiacov no mozno aj ten pomohol k tomu ze ma dobre vysledky ak sa smiem spytat za kolko si ho kupila lebo ja som kupila najskor za 1400 na mesiac a potom za 1200 tak preto sa pytam amal by sa brat minimalne 3 mesiace ☹

zlatanka30
24. nov 2009

ereska prisla som tam dost neskoro nik nebol v cakarni tak sme sa asi minuli.doktor mi dal vsera dobre zabrat musim povedat

ereska
24. nov 2009

moja urcite sme sa minuli a co ti povedal ?? mne urobil nakoniec aj preventivku no s tych onkosterov neviem neviem ci tam po tom vasnivom vykende co bol drahy doma nenajdu insie 😀 predpisal mi clostil a povedal ze sliznica je uz dost vysoka ze aj tento mesiac by ma prist menzes sam tak uvidime tisko cakam a ty ako???

danielkabn
24. nov 2009

ereska,kupili sme ho za 47 euro na uniklinike,lebo nikde inde nebol...dnes som uplne na dne,psychicky som schopna ist na psychiatriu..a moj manzel sa uplne na mna vykaslal...

zlatanka30
24. nov 2009

ahojky danielka.viem ako ti je ja prezivam to iste.neni dna keby som neplakala a niekedy mam pocit,ze som uplne nanic.my sme boli v martine dostala som nadej a hlavne taku vnutornu silu,ale vcera som bola u dokiho a poviem ti opat som tam kde som bola.ak budes chciet mozme sa dohodnut a stretneme sa pojdeme niekde na kavicku.moja drzkaj sa!!!!!!!

ereska
24. nov 2009

zlatanka co sa stalo co ti povedal doktorik????
danielkabn jak vykaslal ????

zlatanka30
24. nov 2009

ze nevie naco sme isli do martina lebo vsetky vysetrenia urobi aj on a zasa to hsg sme preberali .v martine by mi to urobili v anestezii.som zmatena

lucula73
24. nov 2009

zlatanka ahoj-no chúďa moje,viem si predstaviť toho Hudeca...oni tí doktori sú niekedy taký ješitný...no asi by si sa mala rozhodnúť,kde to budete riešiť,aby si nechodila na dve miesta....ale si myslím,že Martin je pre teba výhodnejší-máš to na jednom mieste a podstane rýchlejšie-toť moj názor...drž sa moja a daj vedieť,ako sa rozhodnete.

zlatanka30
24. nov 2009

luculka ahoj ti poviem mala som dost este ze tam bola moja polovicka.ale este pojdem na laparku overit tu priechodnost nakoniec som ho zlomila.neboj dam ti vediet

ereska
25. nov 2009

zlatanka tak sa drzkaj na laparke a nech ti vsetko dobre dopadne vies najskor si nas pohadzuju a posielaju kade tade aby mali vsetci kseft a teraz by si kazdy najradsejnechal svojich pacientov 😒

danielkabn
25. nov 2009

Ahoj Zlatanka,ereska,lucula..baby ste zlate,dakujem vam. Vcerajsok bol pre mna zly sen,manzel rano odisiel do prace bez rozlucky,telefon nechal doma a to pride az piatok,lebo na tyzdnovky chodi,ale vdaka pondelnajsiemu vysetreniu bol doma. No a ja som cely den bola uplne na dne,sama doma...strasne.
No a ked mi cez den zavolal,ze vecer ide hrat bowling a ze mi uz ani nezavola,proste ma to tak polozilo,ze som si musela dat aj lieky na ukludnenie.
No uvidime,co bude dalej,stvrtok idem aj ja Hudecovi a tak som zvedava,co povie mne.
Zelam vam vsetkym pekny den!!!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre