MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

lucula73
21. nov 2008

Možno sme sa trafili,no čo z toho,keď sú také pomalé... ☹
Jani,a nevieš či v tej Handlovej je teraz ten jarmok,alebo až o týždeň?

janula18
autor
21. nov 2008

mal by byť dnes a zajtra

lucula73
21. nov 2008

No v tamto počasí veru nepojdeme na žiaden jarmok,myslela som,že by sme skočili pozrieť a zabiť čas,no asi nie.

janula18
autor
25. nov 2008

Luci tak držím palce na zajtrajšok. Nech vám to dobre dopadne.
Mna dnes začalo bolieť brucho ako pred mrchou a aj teplota klesla, takže asi to nevyšlo ☹ 😢

lucula73
25. nov 2008

Ahoj jani,dík moc,som vyklepaná,no hádam to prežijeme,dám vedieť ako sme dopadli.
Inak veľa báb písalo,že malo pocit ako pred mrchou,tak možno ešte je nádej....a netestovala si?

janula18
autor
26. nov 2008

Však to že hej, ale test bol negativny 😢 .A to mal vysokú citlivosť.

lucula73
26. nov 2008

Ahojte,tak konečne sme doma.V Heliose super,fakt zlatí ľudia,so mnou je to však horšie.Manžel bol na spg,výsledky budú až o dva týždne,mne vzali krv na hormóny,aj sono mi robil,ovulka bola,aj sliznica bola dostatočne vysoká,no najvačší problém asi budú tie vajcovody,lebo jeden som mala na HSG nepriechodný úplne,ten druhý len pod tlakom,na čo mi povedal,že čo je priechodné len pod tlakom,sa znova môže zlepiť a znovu bude nepriechodné.A záver?podla výsledkov spg - ak bude relatívne dobrý,tak by som šla ja najprv na laparoskopiu aby pozreli,prečo je to nepriechodné,a keby sa to dalo riešiť,tak by sme to skúšali prirodzene,alebo pojdeme rovno na ivf.Máme sa rozhodnúť.Doktor sa však viac prikláňa na tú laparoskopiu,lebo ja mám v maternici aj tú prepážku,čo môže byť príčinou potratov,keby som aj otehotnela.Máme toho veľa zlého.. ☹

lucula73
26. nov 2008

Jani a ty pojdeš na tú krv?v piatok?

janula18
autor
27. nov 2008

Luci, zajtra idem na tu krv. Teplota mi zas stupla, ale neviem lebo aj križe dosť bolia a ked ten test vyšiel neg. tak myslim že tu teplotu drži len ten ustrogestan.
Koľko ste platili za ten spermiogram?

Tak ste boli u toho Krajčoviča? Zobrala si si so sebou z nemocnice aj tie snímky? Ta laparka neviem, ale mala by význam možno len na tu jednu stranu čo je trochu priechodna, ale aj to je dosť otázne, či sa to po operacii ešte nezhorší. A v zhľadom na ten spermio ale ved uvidíte. A možno lepšie to ivf to ma oveľa väčšiu uspešnosť ako iui.
A ked si vezmeš Hudec, by ta stale len liečil len že je to kvôli tomu čo maš lieky od diabetologičky. Neviem ale fakt keby človek čakal len na neho boli by to možno aj dlhe roky.

Čo mne nechcel robiť IUI že počkame na výsledky z preventívky, tak je cytolgia ok, tak keby som nenaliehala, zbytočne by sme stratili dalši mesiac.

Držím ti moc silno palceky

Držkajte sa

lucula73
27. nov 2008

Ahoj moja, asi budem musieť za ním ísť aj tak,povedať mu že chceme ísť na umelé,prípadne sa opýtať,či robia aj v bojniciach diagnostickú laparoskopiu.Asi na ňu predsa pôjdem,aby som vedela ako mi to tam vlastne vyzerá.

Drž sa aj ty,budem na teba myslieť.

lucula73
27. nov 2008

...ešte k tej laparke......lebo tá nepriechodnosť môže byť vraj spôsobená aj vonkajšími zrastami,ktoré môžu deformovať ten vajcovod a pokiaľ by sa dali odstrániť....v jednom mu však dávam za pravdu,tomu Krajkovičovi,že čo je priechodné len pod tlakom,môže sa ľahko znovu zlepiť,tak neviem.

janula18
autor
28. nov 2008

Luci, testy sú negatívne

lucula73
28. nov 2008

Škoooooooda,strašne som verila,že to dobre dopadne,možno nabudúce. ☹
Ja som nič nevybavila,bola plná čakáreň,aj som bola s doktorom,no dohodli sme sa na pondelok,tak dúfam,že potom budem vedieť viac.

A dievčatá,ešte jedno stretko do Vianoc by sme stihli,nie??

lucula73
1. dec 2008

Jani,tak pojdem po sviatkoch na tú laparku,bola som za dokim,prvá veta,že veď on mi ju navrhoval,čo nebola celkom pravda,lebo ja som ju chcela vtedy na jar a on mi povedal,že zatiaľ netreba,no ale spravia mi to.

A ty ako?nebuď smutná,raz určite budeme spolu kočíkovať. 😀

ereska
1. dec 2008

Luculka blahozelam k laparke nech ti to dopadne na jednicku drzim paste

janula18
autor
1. dec 2008

Luci moc ti dakujem. Už ma to trochu prešlo. Chcem skúsiť ešte v januári a ak by to nevišlo tak chcem ísť rovno na ivf. Nechce sa mi donekonečna čakať. Neviem koľko to ešte bude stáť, či na to bude ale začínam sa informovať.
Inak niekedy v decembri pôjdem k Hudecovi nech mi predpíše lieky na dalšie iui. To mi inak vychádza začiatkom januára, takže kontrolne sono ako to rastie by malo byť približne na troch králov, takže sa budem si musieť zistiť či v Heliose robia aj cez sviatky, alebo ako či to bude mať vôbec význam skúsať v januári, aby to proste mal kto odsledovať.

lucula73
3. dec 2008

Babenky,

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vyhlasujeme predvianočné stretko na budúcu nedeľu poobede,t.j. 14.12.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

presný čas a miesto sa upresnia potom,ako sa dohodneme,či vôbec prídete.OK?

Stretla som v meste dnes Danielitku,tak sme to takto navrhli,dajte aspoň vedieť,či by ste prišli.

janula18
autor
3. dec 2008

luci, neviem či budem môcť, ale rozhodne by som chcela prísť

lucula73
3. dec 2008

Jani,hádam na chvílku prídeš,nemusíme dlho sedieť..........ako minule 😀

Ereska,prídeš?

janula18
autor
4. dec 2008

Luci jadne že chcem prísť, ale ešte nieviem čo bude o týžden. Ale dúfam že nič.
A čo má vlastne nové danielitka, ked sa tak dlho neozvala

ereska
4. dec 2008

Ak budem mat spoje do prievidze a spat tak by som prisla, velmi rada sa s vami stretnem 🙂

lucula73
4. dec 2008

Ereska,tak pozri si spoje,aby si prišla,tešíme sa na teba.

Aj Orsulke som písala,odpísala,že s ňou máme počítať,tak dúfam,že nás bude viac,ako minule.

danielitka26
9. dec 2008

no čavte hviezdičky 😵

danielitka26
9. dec 2008

takže prinajhoršom dojdem po teba domkov ereska len ma musíš navigovať kde bývkaš 🙂))

danielitka26
9. dec 2008

aká by som bola rada keby tu je aspon jedna z vás :(

danielitka26
9. dec 2008

ale to už je brut ked nepíšete od 4 dec

lucula73
9. dec 2008

Danielitka,tak prídeš?

Len navrhnite kde,ja sa prospôsobím. A myslím,že okolo 4-5,nie?

ereska
9. dec 2008

Danielitka ok plati len mi dajte vediet okolkej kde a ja si to zistim a dam vediet ok?

lucula73
10. dec 2008

Dobré ránko,

takže to skompletizujem.......orsulka,danielitka,ereska,janula,lucula,....to je super...no pridať sa môžu aj ostatné.

ereska
10. dec 2008

Babulky mna asi porazi ja sa s vami co nestretnem? mama mi dnes volala budeme mat cez vykend zabijacku ☹ ☹ ☹
inak zajtra zacinam s clostibegytom a na buduci stvrtok idem na kontrolu na 12dc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre