MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

janula18
autor
11. dec 2008

ereska, teraz berieš ten clostil zas na plánovaný styk, alebo ideš na iui

lucula73
11. dec 2008

Ereska,a v nedelu podvečer už hádam nebudete zabíjať....

Inak,neviem,či sa na to nevykašleme,mňa ide tiež poraziť,lebo môj muž doniesol lístky na to detské predstavenie na zimnom štadióne,je to o 16h,on sa ma nič nepýtal,nevedel,čo mám v pláne,tak fakt neviem.

ereska
11. dec 2008

Janula18 ano beriem budeme mat planovane sexi vianoce 🙂
Lucka no to nie ale upratovania bude habadej ☹

lucula73
11. dec 2008

...máš pravdu,mamine treba pomôcť...

danielitka26
12. dec 2008

ja sa hlásim že dojdem ..

dajte mi vedieť kedy kde čo a ako

danielitka26
12. dec 2008

ereska a myslíš že budeš v nedelu o piatej večer ešte upratovať ?? neurobíš si ani hodku volno ??? prosííííím urob to pre nááás :(((((

ereska
12. dec 2008

Babulky ja by som moc rada ale svagrine maju male deticky sestra ma malu a este aj je tehulka takze budem s maminou frcat a vecer budem asi rada ked ssa natiahnem a stihnem nieco aj doma no snad sa raz vsetky stretneme

janula18
autor
14. dec 2008

Ako tak čítam zdása že to asi na dnešok ruší.

lucula73
14. dec 2008

Dievčatá,veru,dnešok sa ruší,nemá to význam,asi sa fakt nestretneme.Chcela som veľmi,no nemôžem sa ani pohnúť,bola som sa s malou korčulovať,mám na kolene studený obklad,ak mi to do zajtra neodpuchne,tak mi to dajú do škrobáku.. ☹

ereska
15. dec 2008

Lucka tak sa pekne vyliec nech si naporiadku ved ked budes na tych nozkach take velke brusko nosit musis sa setrit 🙂
Ja idem vo stvrtok na sono na 12dc tak uvidime tento mesiac beriem clostibegyt som zvedava co mi povie ci mame nejake jajko vajko 😉 ozaj nejdete tam niektora vo stvrtok?
Vsetkym pekny vecer a do skoreho videnia 🙂

lucula73
16. dec 2008

Ahoj ereska,noha celkom ok,mám na oboch kolenách obrovské modriny,ako malé decko.
Ja potrebujem ísť za doktorom,lebo sme sa vlastne nedohodli,kedy pojdem na tú laparku.On mi kázal porobiť predoperačné,no na tých som ešte nebola,lebo vraj platia iba tri týždne a keď neviem,kedy vlastne pojdem ???
Inak mohla by si sa opýtať aj sestričky,či budú robiť medzi sviatkami?
A daj vedieť,kolko máte folíkov..

ereska
16. dec 2008

Jasne opytam sa dufam ze nezabudnem 😀 a som rada ze ti je lepsie si mi pripomenula rozpravku perinbaba ked sa tie dve boli sankovat 😀 😀 😀

janula18
autor
17. dec 2008

Ahoj luci, no to si ale dopadla. Ešte že sú vianoce až o týžden.

Ereska od ktorého dna si brala clostil, lebo ja som ho minule brala od 5DC a aj ten prednisom a v Heliose mi vraveli že to mam brať od 3DC a na ten prednisom vraj na to musí byť indikácia. Tak vlastne neviem kedy je lepšie to začať užívať.
Nevieš aký je v tom rozdiel?

Minule mi vravel že by toho 29.12 mal byť v robote

ereska
17. dec 2008

Janula 18 predtym som brala prednison od 3dc a clostil od 5dc a teraz prednison od 1 dna a clostil od 5 dc ale co sa tym moze zmenit ked to zacnes brat o par dni skor neviem asi zalezi kto mava ak cklus ale v tom ti neporadim
Babulky a on este v pondelok robi???? 😀

katrin21
18. dec 2008

Ahojte baby....
mne hudec operoval endometriozu... mate tu niektora skusenosti s otehotnenim po liecbe ( 3 mesiace injekcii, poslednu mam na Silvestra...) Hudec tiez dlho nemohol mat so zenou deti,ze?
Ja dufam, ze nebudem musiet ist na IVF, stoji to kopec prachov a starosti.... jednu dceru uz mam, ale z 1 manzelstva a tak by som chceli s priatelom aj svoje ( on ma tiez dceru).... inak moj doky je Koszeghy.... ale hovorila som vcera aj s Hudecom, ze ako prebiehala ta operacia, povedal, ze on tam nenechava nic, ze vsetko vypalil... tak dufam.....
myslite ze je dobry? mne sa zda ze hej... kde je ta GYNFEREA?

orsulka
18. dec 2008

ahoj......aku liečbi si to mala, ked 3 mesiace injekcie?????? o takej som este nepocula a kvoli čomu si to vlastne brala?????
Hudec cakal so ženou peknych par desiatok rokov....absolvovali vsetko možne....a až teraz sa dočkali 🙂))))

Dr. Hudec je podla vyborný odbornik co sa týka práve takýchto ženských problemov...je jediný aj v nemocnici ako odbornik, vie presne čo má robiť aj ako...ja chodim k nemu a som veeelmi spokojna....
Gynferea je v tej novej UNI klinike na 4 poschodi....od vytahu doprava.....-)

katrin21
18. dec 2008

osrulka: injekcie.. maju sa brat 6 mesiacov, horm. liecba, prakticky som v prechode, s navalmi a vsetkym.... ale vraj stacia aj tri mesiace na moj stupen endo... tak dufam.... aj Keso mi tak povedal... potom 2 mesiace trva nez sa obnovi cykus , takze od marca-aprila ideme na to !

katrin21
18. dec 2008

orsulka, kukam, ze ty uz si bola tiez na viacerých IVF... kamoske sa podarilo az tretie, teba caka 4te, drzim palce...

orsulka
18. dec 2008

katrin...dakujem pekne.......verim, že to vyjde..! 🙂 🙂 a co planujete dalej v tom marci????? nejake IUI????? alebo taku prirodzenu cestu????

katrin21
18. dec 2008

zatial prirodzene..... som po LSK, takze je vstko ciste a po liecbe rychle otehotnenie ... teraz je sanca hned po operacii....

orsulka
18. dec 2008

to ano...odpruča sa hned po laparke, pretože je to tam vsetko ciste a v poriadku.....ja ti budem veeelmi držať plačeky....... 😉 😉 😉

katrin21
18. dec 2008

dakujem!!!!

lucula73
18. dec 2008

Ahojte hudecáčky,

Katrin,aj mňa čaká laparka,po novom roku,bude mi ju robiť tiež Hudec.Koľko si bola v nemocnici?
Inak mám kamošku,čo mala takú silnú endometriózu,jej povedali,že bude zázrak,keď otehotnie a ona po laparke hneď otehotnela,vôbec o tom nevedela, nabehla na tie injekcie,brala ich asi 5 mesiacov!!! keď sa jej zdalo,že v bruchu ju čosi kopká,ona bola tehotná,doktor skoro odpadol.Takže dá sa...

katrin21
18. dec 2008

lucula: ona otehotnela pocas brania tych injekcii?????? ci ako,... som to nepochopila....

v nemocke som bola od utorka, v stredu ma operovali a v piatok okolo 9.00 som sla domov... cize dva dni po operacii

bambulla
18. dec 2008

ahojte babule ja chodim tiez k Hudecovi a som s nim velmi spokojna je dobry odbornik na zenske problemy drzim palceky vsetkym

lucula73
18. dec 2008

Katrin,ona bola na laparke,potom sa doma asi tulinkali,povedala mi,že to bolo na 8.deň cyklu,neviem kedy potom šla na tú injekciu,doktor jej ju pichol,ani sa jej nepýtal,či by mohla byť tehotná,a tak chodila na tie injekcie,až kým necítila pohyby.. no to bolo v Blave,nie u Hudeca.
Neviem,či to boli také isté,ako berieš ty,no vravela mi,že ona vlastne nemala kramy,keď ich brala,tak nemala ako zistiť,či je v tom...

lucula73
18. dec 2008

...a po troch rokoch šla znovu na laparku,vyčistili ju,doktor jej povedal,nech teda hneď skúsia,a ona bola zase na prvý pokus v tom,rovno dvojičky!!! tak má doma tri deti a to jej povedali,že nebude ani jedno.

katrin21
18. dec 2008

lucula: no to je super.... a co mala cysty endo? alebo loziska? aj to je dolezite...

no ale neviem, ako otehotnela, resp. mne pichli injekciu hned po operacii asi tyzden, takze uz ta dalsia menstruacia nemala byt aj s ovulkou.. zaujimave, ako sa jej to stalo... he he....

lucula73
18. dec 2008

...veď to,že to stihli ešte pred tou injekciou...zázraky sa dejú.Ona mala ložiská,viem,že prvý raz jej vzali aj polku jedného vaječníka,druhý raz aj čosi z maternice,aj časť druhého vaječníka,bola na tom zle.

lucula73
18. dec 2008

A s prvým otehotnení ste nemali problém?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre