MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

janula18
autor
12. sep 2008

včera manžel bol hrozne naštvaný, "vrčal" na každého, tak som radšej ho nechala tak. Dnes idem kúpiť ten proferil ale len na mesiac, stojí to 1300,- . Ale som dosť skeptická vzhľadom na to že vpodstate už také niečo bral a nič a aj tu som našla, že veľa ľudom to moc nepomohlo alebo mali ešte horšie výsledky. Ale som rozhodnutá, že ked pride dr. H. tam budem trvať na IUI alebo nech nás pošle do nejakého centra. Myslím,že cesta cez vitamíny nepôjde.

Lucula to máš fajn, že sa ťa už na to nik nevypytuje, manžel má dvoch bratolv a tý majú tak, že vždy dieťa na prvýkrát takže sprosté narážky. Ale nevedia o ničom. A ani nechcem, lebo jeden mal sprosté narázky na ich sesternicu, tiež už 5 rokov nič, "že by mali robiť radšej na decku ako lepiť plagáty" (našli si popri robote aby na to toľko nemysleli) ale mala som mu vtedy chuť ..... Proste kto si to nezažil tak nevie ake je to tažké a hlavne psychicky.
Tentjo víkend sa budem odreagovavať na baníckych, už sa teším
Držte sa

lucula73
12. sep 2008

P.S. toto píšem druhý krát,vôbec neviem kde som to odoslala,haha.
Len toľko,že aj my pojdeme na banícke,teším sa na predlžený víkend,prajem všetkým aby si oddýchli a občas sem napíšte.papa

janula18
autor
12. sep 2008

To sa aj mne stáva dosť často, že niečo napíšem a pošlem - no nič nepribudne. Tak sa to snažím napísať znovu, ale neviem čo som kedy už písala.
PS. ja som tiež rozmýšlaľa nad adopciou ale manžel nie je zato, ale ak by sme mali ešte jedno svoje bol by za to aby sme si mohli robrať do pestúnstva alebo ja by som chcela aj profesionálnu rodinu. Len kým sa nám to podarí tak neviem aká bude situácia na také niečo.
Malý ma dnes zaracha na kolotoče, včera bol strašný tak možno zajtra a dnes len pozrieme čo majú a možno si dam aj burčak (ja nejak inak nepijem) ale terz mam istotu že nich nie, prišli mi tak si poharik dám, na nervi.
Pozdravuje tvoju malu

janula18
autor
13. sep 2008

Ahoj
lucula čo si včera posielala tak som to našla v mojej internej pošte.
Malý chodí do školky od mája, ja som išla do roboty už ked mal 2,5 roka.
Pa

ereska
19. sep 2008

Ahojte Babulky ja tiez navstivujem dr. Hudeca mam PCO a som pevnejsej postavy prvykrat som otehotnela asi po mesiaci co som k nemu zacala hcodit no potratila som potom sme mali pauzicku a nasledovalo hormonalny profil zistovali mi priechodnost vajcovodov a jeden bol trosku nepriechodny a spriechodnili ho a po tomto zakroku som otehotnela druhykrat no opat sa vsetko zopakovala zacala som krvacat a prisla o dietatko tak ma poslal aj k diabetologicke tam mi zistili inzulinovu rezistenciu tak beriem glukophage 850 uz pol roka ale menzes nemam zatial na poriadku parkrat prisiel aj bez injekcii no naposledy mi vobec neprisiel a ked som k nemu prisla tak mi dal estrofem a lutenyl ten beriem teraz + tie lieky od diabetologicky ked ich douzivam mal by sa ukazat menzes a potom k nemu naklusat a da mi este nieco na vajicka aby sa tvorili a dozrievali tak uvidim ako to s nami dopadne a to ze nas dr. si drzi vsetko vo svojej hlave to je pravda malokedy povie co bude dalej aj ja sa stale vypitujem obcas mi povie ked ho zasypem otazkami 🙂 😀

lucula73
19. sep 2008

Ereska,
asi si to tu čítala,neviem,aj ja mám PCO,beriem glucophage,ale 500,2xdenne,zatial len prvý mesiac.Prosím ťa,ty ako často berieš ten liek?lebo predpokladám,že si bola u tej istej diabetologičky ako ja, doktor posiela len k jednej.

janula18
autor
19. sep 2008

Ereska
je mi veľmi ľuto, že čo si musela už zažiť ☹
Dr ma teraz dovolenku tak dúfam že na budúci týžden ma zoberie (pokiaľ sa nebudú sťahovať-to chcem dnes zavolať ešte Mifkovej). Neviem čo mi teda povie ale asi na laperku pôjdem nech máme väčšiu šancu pri IUI, (na ktorom budem trvať, lebo mužík má "pomalých plavcov" tak normálne by to asi nešlo)
Len ja neznášam čakanie a tú bezradnosť, chcela by som vedieť aké máme vyhliadky do budúcna.

Prajem všetkým skoré // 🙂

lucula73
19. sep 2008

Janula,
máš niečo nové?zistila si,či sa sťahujú alebo nie?Aj ja začínam byť nervozna z toho,že musím čakať ešte vyše dva týždne,aj mrchu asi dostanem každú chvíľu,bolí ma oddnes brucho,ako vždy,takže zase nebudú dve čiaročky.... ☹ Hádam to dáko vydžím,kým pojdem dokimu,nech povie,čo ďalej.
Držím palce všetkým snažilkám,musíme byť asi len trpezlivé.Pekný večer.

ereska
19. sep 2008

Lucula ano brala som aj ja 500 2x denne ale kedze som ich dobre znasala co vela zenam zevraj byva spatne tak mi zvysila na 850 a aj tie beriem 2x denne myslis pani dr. Džuponovú?
Janula no je to tazke viackrat to uz nezvladnem je to hrozne na psychiku

janula18
autor
20. sep 2008

Volala som včera s Mifkovou dr. H bude ordinovať od štvrtka a sťahovať by sa mali koncom septembra ale ešte nevedia či sa to stihne.
Manžel je ten profertil a k tomu dalšie vit. a čakáme čo nám potom povie doky, no uvidím kedy sa k nemu dostanem.
Ja stale premýšlam, čo ďalej, čo nám asi povie-nepovie čo teraz robiť, ešte vtedy v júni chcel tu laparku tak neviem či na nej bude trvať, či s tým len nezabijeme ďalší čas. Chcem isť na iui, len aby to malo väčšiu šancu či na to predsa len isť, len neviem potom koľko budeme musieť čakať kým by to mohli robiť.
Takže ako vravíte musíme len čakať.

danielitka26
20. sep 2008

ahojte baby rodáčky takže som asi ďalšia ktorá je za veľa vecí vďačná Hudecovi moc mi ten človek pomohol 😵 😵 😵
aj ked tehu niesom a ani mimi nemám 😉

janula18
autor
20. sep 2008

danielitka
mne pomohol psychicky pri prvom tehu, ale teraz sa nam nedari tak tam chodim už rok ale moc sme sa nepohli (ten čas ma ubíja) A normalne sa nám to asi nepodarí.
A ty sa snažíš o mimi?

danielitka26
20. sep 2008

hej chcem mimi a idem pomaličky na to ...jeden MA už mám za sebou tak uvidím ako dalej

janula18
autor
20. sep 2008

to mi je ľuto,
ja mam chlapca ale podaril sa nam po roku snaženia a celé tehu som poctivo ležala, šla som akurát na záchod, až ku koncu som už behala. A teraz manželovi zistili že ich ma pomale, tak tiež na tom dosť stojíme, vitam.nezaberajú.
Ak sa smiem spýtať z ktorého si mesta?

danielitka26
20. sep 2008

ja som naša prievidza teda nie tak celkom bývam na dedine 😉

janula18
autor
20. sep 2008

Chodíš ešte stále k H. alebo už do nejakého centra. Ja neviem kedy on posiela do centier a čo robí on. Napriklad ten iui ma v cenníku ale Mifková vravela že nevie či to robí priamo on. Nevieš prosím?
Inak ja čitam a niekedy aj píšem do inej temy a mam pocit že som ťa už niekde videla.

danielitka26
20. sep 2008

hej chodím tu dosť často tak dosť možné že si ma tu zahliadla ...a možno sme sa už videli aj naživo niekde u neho alebo len tak niekde v meste .

nebola som u neho dlho ale stretávam ho často vždy ma uctivo pozdraví. pomohol mi veľa ...strašne mi sadol ako človek jeho prístup a všetko. najskôr mi vykal potom to prešlo do tykania (iba on mne ja mu stále vykám) a vždy ma vystrojil až do kabínky kde mi do očí povedal neboj sa ja ti pomôžem. aj tak bolo všetko mi riešil prednostne a po svojich známych ...do centra som chodila do zlína a po telefonickom dohovore ma kontroloval na sonografii a krv hudec. doktor resp riaditel crm zlín je jeho dobrý kamoš tak som mala všetko hned. mala som špičkovú starostlivosť i u hudeca i u jeho kamaráta. proste nemôžem povedať ani na jedného ani makké f

rodacka
20. sep 2008

danielitka,som tu nová,náhodou som sem zabludila,no zaujímalo by ma,čo si dala tomu doktorovi,že sa o teba takto stará....chcem len vedieť,či to ide aj bez proviantov..Keď má vela takýchto súkromných pacientiek,tak ostatné musia čakať,či sú objednané alebo nie...moj názor a týka sa všetkých lekárov.

janula18
autor
20. sep 2008

danielitka
to maš perfektné že sa k tebe takto správa. No ja som to nezažila. Dokonca keď som bola v nemocnici na hsg tak mi vtedy nič nepovedal že za mnou potom príde na izbu, ale ani na druhý den neprišiel, prepúšťal ma iný doktor a ten len povedal že sa mam na dalsí den hlasiť u neho. Vtedy to bol pre mna sok a hlavne nervi že som musela ešte další den čakať ako to dopadlo. No ale potom sa mi aspon ospravedlnil, že mali niečo urgentné. Ale aj tak.

Tiež, ked muza konečne poslal do BB tak vravel, že sa s tým dr. dobre poznajú, tak nám mohol povedať, že výsledky budeme vedieť až o tri mesiace. Mohla som mať tu laparku medzi tým už dávno zasebou.

Bratranec, nemohli mať deti asi 10 rokov, a po 3 r. ako k nemu chodili boli tehu. Ale to si neviem predstaviť, že by som mala tak dlho čakať, aby by som to nervovo nevydržala. A to ona tiež keď niečo potrebovala a bola veľa ľudí v čakárni, tak mu len zavolala a hneď ju prednostne bral. Fakt tomu nerozumiem.
Ale ked pomohol im, tak aj nám sa to určite podarí. Len ten čas a nervy.

No z tunajších dr. má naozaj najlepší prístup a hádam časom si nájde na človeka aj viac času.

lucula73
20. sep 2008

Janulka,
nebuď taká netrpezlivá,uvidíš,že sa vám to podarí,chce to iba čas.Aj ja som taká,viem čo to je,tie nervy,no ako som ti už písala,ja mám aj rokov viac,aj muža starého 🙂 😀 .
Keď som bola na HSG,tak H. bol strašne zlatý,aj keď mi to robil,aj keď ma na druhý deň mali pustiť,tak mi povedal,že aby som mu neušla,že on ma prepustí aj s papiermi.ALE: každý človek má svoje dni aj lepšie,aj horšie,mám ešte jednú nepríjemnejšiu skúsenosť,raz v júli som za ním prišla,lebo som mala v tej správe napísané že o dva mesiace sa mám ukázať a on sa ma opýtal,že čo chcem,načo som prišla,to ma fakt dorazilo,lebo v nemocnici sme sa dohodlli vtedy na ďalšom postupe a o dva mesiace to nebola pravda.No to bolo fakt len raz,čo ma vytočilo.
A aj mňa niekedy oslovuje po mene,aj mi tykal,čo ma tiež prekvapilo,neviem,či to podla nálady.Inak je to fajn doktorko,nie baby?Tak sa majte,užila som si chvílku pri počítači,môj mužík sa rozhodol totiž uložiť malú. 😵

janula18
autor
20. sep 2008

lucula
to že ma tvoj muž 40 to neva, v mojom okolí skoro všetci okolo 40 čakajú alebo ešte plánujú mimi.
A k tej trpezlivosti, ja neviem ale ja už moc nechcem mať dieťa po 30 a aj v robote to nie je nič moc, samé intrigy, každý ohovára každého a plat nič moc za veľa (tak by som najradšej čo najskôr vypadla). A mimochodom sestra mi povedala že čakajú, tak som si doma minule aj poplakala.

doktorko je vcelku fajn, a hlavne sympoš. 😉
To ukladanie malej ti závidím. Tak pekný večer

danielitka26
20. sep 2008

no takže babulky moje aby ste vedeli aj vy doktorko sa takto rozhodol sám asi som mu bola sympatická alebo čo inak si to neviem vysvetliť ...nedala som mu nikdy ani 50halierov, všetky telefonáty pre mňa riešil zo svojho súkromného fónu, vlieval do mňa obrovský kus pozitívnej energie. strašne mi sedí ako chlap a hlavne ako lekár. a som rada že si vždy vie na mňa a moje otázky nájsť čas 😵 😵 😵

lucula73
20. sep 2008

Tak aj ja by som z roboty rada vypadla,to vieš,hoci som tam z domu za 5 min.,aj kolektív sme celkom fajn,no ja mám dôvod ešte jeden,moja drnda má ísť na rok do školy,strašne rada by som bola potom doma,to sa dá len na materskej,albo ak ma vyhodia z roboty,čo dúfam,že nie.Tak ja pevne verím,že sa nám to podarí!

danielitka26
20. sep 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂



baby čo takto urobiť spoločné stretko my "HUDECKY" posedíme pokávičkujeme podebatíme ...hm ????


🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ereska
21. sep 2008

Ja som za a urcite sme sa tam niektore aj stretli takze z videnia sa mozno aj pozname 🙂 😀

janula18
autor
21. sep 2008

aj ja som za, len treba navrhnúť nejaký termín.

Lucula ja mam robotu možno ešte bližšie tak mi to tiež teraz vyhovuje kvôli malému, a vlastne som tam len kvôli tomu. U nas sa dosť menia ľudia.

danielitka26
21. sep 2008

baby dnes?? alebo o týždeňv nedelu ?? hm ?? a miesto si navrhnite samé

ereska
21. sep 2008

Danielitka26 no ten buduci tyzden by bol fajn no vizera to tak ze budem na pretekoch od piatku do nedele vecera

lucula73
21. sep 2008

Ahojte baby,
aj ja som za,termín vyberte vy,mne je to úplne jedno,len nech to viem aspoň deň dopredu....

tija28
21. sep 2008

Ahojte, pridavam sa k vasej teme.
Ja som uz absolvovala 2 zakroky v centre Iscare (IUI, IVF) - ale neuspesne. Moj muzicek ma problem s poctom a pohyblivostou spermii a vek ma po 40-ke, takze ziadna slava. Vzhladom, k tomu, ze som po IVF dostala alergiu na lieky a po vsetkych tych injekciach som sa citila velmi zle - tak som si vravela, ze uz ma nato nikto nedostane a radsej budem bez dietata, ale moj muzicek je velmi vytrvaly a moc tuzi po dietatu, no a kedze nam hodiny uz tiez tikaju - rozhodla som sa na odporucanie Doc. Valkyho navstivit Dr.Hudeca.
Pred casom sme tohto Dr.Hudeca uz aj navstivili - a musim povedat, ze som bola prijemne prekvapena a spokojna s jeho ustretovostou. Hned sme sa dohodli, ze musim absolvovat hysteroskopiu, aby sme sa mohli posunut dalej.

No a mna by hlavne zaujimalo, ci ma niektora z vas s tymto zakrokom nejake skusenosti, pretoze ja mam z toho zakroku obrovsky strach - a neviem sa toho zbavit. Prosim, ak ste to niektore z vas uz absolvovali, podelte sa so mnou o vase zazitky, aby som nebola taka vyklepana. Velmi mi pomozete sa nato pripravit. 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre