MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

zlatanka30
27. okt 2009

je tu niekto??

ereska
28. okt 2009

ja mam poobednu takze som tu len doobeda 🙂 a som hrozne chorucka

danielkabn
28. okt 2009

Ahojte holky..ereska,bt je stale 37,2..

ereska
28. okt 2009

Danielka ved to je super a preco este netestikujes??? 🙂 🙂 🙂

ereska
30. okt 2009

Danielka ahoj no ako dufam ze tvoje mlcanie predpoveda nieco pozitivne 🙂 🙂 🙂

danielkabn
31. okt 2009

Ahoj ereska,nemlcim,ale nemala som net teraz,tak som pisat nemohla)) no ja sa bojim otestovat,totiz tiez som uz raz takto mala a bola z toho len obycajna cysta a nie fazulka ☹ takze som vtedy bola velmi sklamana..a bojim sa toho zasa..totiz nemam absolut ziadne priznaky,ani zvacsene prsia,dokonca ma ani nebolia,ani chute,ani nevraciam,ani nist..toto iste bolo pri cyste..tiez mi meskali,teda ja mam cyklus nad 35 dni..dnes je 36 a nic...
nadeje si nerobim..aj ked sa hovori,ze umiera posledna...

ereska
31. okt 2009

Danielka Aspon sa nebudes stresovat bud tam budu // alebo to budes cim skor riesit preco ti to meska drzim silmo paste a vela stasticka myslim na teba cmuk a mysli pozitivne hlavu hore urcite to dobre dopadne 🙂

danielkabn
1. nov 2009

Ahoj ereska,takze nic pozitivne,ziadne dve kolajnicky...iba plac a plac ☹ ale dakujem ti za tie pastiky,co si drzala)))
neviem ako mam riesit meskajucu mrchu,pretoze uz sama neviem,ci je to normalne..a k Hudecovi sa tak lahko nedostanem,lebo vsak vies,aky je u neho naval...asi tentox mesiac bez mrchy a prvy krat...

ereska
1. nov 2009

Danielkabn ten testik ma velmi mrzi ale pokial mrska neprisla vzdy je nadej ved niektorym ukaze az na 40 nic si z tohoo nerobkaj raz to vyjde a budeme tie najlepsie maminy

zlatanka30
1. nov 2009

ahojte babulky.danielka prosim nebud smutnucka,lebo budem aj ja.neboj sa raz nam to vyjde. 🙂

danielkabn
2. nov 2009

Babulky,dnes dorazila mrcha ☹

ereska
2. nov 2009

danielka to ma mrzi velmo ☹ ☹ ☹

danielkabn
2. nov 2009

aj mna... ☹ ☹ ☹ ale zacinam od znova a verim,ze tentox sa to podari 🙂 🙂 🙂

danielkabn
3. nov 2009

awojte babulky 😉 tak mrcha sa rozbehla..pomaly som ani nespala,lebo silna ako hrom 😢 ale ja ju porazim,raz urcite nepride)))))

ereska
3. nov 2009

Aj ja tomu velmi verim ze raz nepride 😀 a bude na to velky dovod 😎

danielkabn
3. nov 2009

dnes som si kupila Femi kvapky..ked ich tu kazdy ospevuje,tak uvidime,ako rychlo zaucinkuju 😉 jo a objednavam sa Hudecovi na 26.11.,kto pojde so mnou???

ereska
4. nov 2009

danielka okolkej si objednana objednam sa aj ja na 26.11 a mam aj narodeniny vtedy 🙂 mi sme boli dnes na spg a vsetko v najlepsom poriadku

zlatanka30
4. nov 2009

ahojte. tak sa pridam aj ja ja mam narodeniny 24.11

danielkabn
5. nov 2009

Ahoj zlatanka,no ja som mala minulý týždeň narodeninky,takže už mám 29 😒 sa cítim ako starenka...
som objednaná na 8.45 k Hudecovi..tak ak sa chce niekto pridať,kludne,aspoň sa stretneme))

zlatanka30
5. nov 2009

tak ja sa k vam nepridam.dnes sa mi rozplynuli vsetky nadeje.som sa rozhodla definitivne,ze kaslem na to .nebudem uz absolvovat ziadne vysetrenia

zlatanka30
5. nov 2009

tak vsetko najlepsie dodatocne.a co mam povedat ja budem mat 35

danielkabn
5. nov 2009

ďakujem Zlatanka,prosím ťa,nestrácaj nádej,veď tá zomiera posledná))) ja idem preto dokimu,pretože ešte nemám za sebou všetko,ani Hsg,ani laparku,ani žiadny duphaston alebo clostyl..ako tu pomaly každá druhá holka užíva 😒
Ale aspoň viem,že som mala teraz ovulku a je to na dobrej ceste 😉 a začala som čítať jednu super knihu,čo sa volá Secret,takže mi dosť dodáva energie)))

zlatanka30
5. nov 2009

nemam uz silu bojovat uz nechcem plakat.nedam si robit uz ani hgs a potom laparku i ked sa to da urobit spolu.ale on tvrdi,ze nie.ani mne nedal ziadne tabletky.mozno pojdeme rovno do martina uvidim ako povie polovicka.a okrem toho nema dobry ani spg.

lucula73
5. nov 2009

Ahojte,
vidím,že tu nevládne celkom veselá náladička...

zlatanka - možno som ti už písala,nevzdávaj to,naozaj,ja si myslím,že v tvojom prípade by bolo naozaj lepšie ísť rovno do Martina,lebo u hudeca to ztrošku dlhšie trvá a každý mesiac je dobrý...no možem ti povedať,že vzhľadom na tvoj vek,nič v zlom,ja mám 36,pokiaľ nechceš ísť na laparku a hsg,taj vám tam odporučia rovno ivf...ak máte aj spg horší...tiež sú tam zastancami,že v našom veku netreba strácať čas...
porozmýšľajte.....ale do Martina by som šla...však som aj bola.. 😉

držte sa baby,raz budete mať všetky testíky s krásnymi //,len to chce trošku trpezlivosti a aj šťastia a hlavne p o z i t í v n y p r í s t u p!!! 🙂

zlatanka30
5. nov 2009

ahoj lucula.presne si to vystihla.ano vsetko trva dlho a ja nemam cas. viem nemoze to byt hned,ale este hsg a potom laparka a dva tri mesiace su zasa prec.a tak je to stale som z toho uz na nervy.si myslim, ze ked mam len jeden vajecnik tak ma tam mal poslat hned a nie robit vysetrenia ked som neni uz celkom dobre na tom.asi tak

danielkabn
5. nov 2009

tak moj mm tiež ešte nemá za sebou spg,to budeme vedieť o dva týždne,ale už nezúfam,keď som bola naposledy u Hudeca,povedal,že sa nemám báť,že bude všetko v poriadku 😉 a keď som mala teraz ovulu,tak som bola veľmi šťastná,že aspoň toto sa podarilo))
Do Martina by som šla aj ja hneď na tvojom mieste Zlatanka..je pravda,že ja mám menej rokov ako ty a je viac pravdepodobné,že tam ti skôr pomôžu.
Trochu ťa povzbudím,moja švagrinka mala 31 a tiež sa im to podarilo až po návšteve Martina)))takže nezúfať,ale veriť a pozitívne myslieť!!!!

lucula73
5. nov 2009

zlatanka tak to som nevedela,v tvojom prípade teda naozaj niet na čo čakať,samozrejme ,že sa dá aj s jedným otehotnieť,objednaj sa do heliosu a uvidíš,na čom ste....urobia ti hormonálny profil,sono,mužovi spg a rozhodnú,či má význam ísť vobec na hsg alebo nie...ale hlavne treba niekde začať.....čím neskor ,tým horšie... 🙂

ereska
5. nov 2009

Zlatanka preto chcu robit najskor hsg az potom laparku pretozr velakrat a to je aj moj pripad som po hsg otehotnela a nemuseli by ta rezat ako pri laparke ja by som nevahala a isla znova hsg nevzdavaj to a 10 minutovy proces za to stoji 🙂

lucula73
5. nov 2009

ereska ahoj....
máš pravdu s tým hsg...no je pravda aj to že pri laparke vedia zistiť aj priechodnosť,aj odstrániť zrasty,prípadne čo treba,všetko pod jednou narkozou a naraz....janula,čo založila túto temu,bola teraz v septembri na laparke,aj priechodnosť jej robili...takže sa to určite dá... 🙂

ereska
5. nov 2009

Lucula ja viem ze sa to da druhykrat mi to robili pri laparke aj s drillingom no prvykrat to robili najskor koli tomu ze je to mensi zasah do tela ako laparka a niekedy to uplne staci skontrolovat na hsg a laparka nemusi byt potrebna kym nemusia zenu otvarat je to lepsie po laparke sa zvyknu robit zrasty a podobne kazde pro ma aj proti ja som za hsg kym nemusia rezat je to lepsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre