MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

jankako
18. sep 2012

@tibinka22 na stálo?ale kámoška mi vravela že napodiv to ide dosť rýchlo.čakala 15min.No uvidím vo štvrtok.

tibinka22
18. sep 2012

@jankako no povedali to mojej mamine, lebo Hudec jej stihol vbaviť ešte ísť na operáciu do Nitry a keď sa vrátila tak tam bola a povedali jej, že všetci pacienti tam zostali, že Mífková tam je laždý deň. Zrejme nechodí do nemocnice...

jankako
18. sep 2012

@tibinka22 no ja nemám absolutne chuť hladať si noveho gyndoša.A ani neviem ku komu by som šla.Po porode som zmenila lekára,šla som k Hudecovi.Tešila som sa že ked budem znovu tehotná že budem uňho.Teraz budem len dúfať že nebudem mať problem otehotnieť.Bude isto chýbať tým pacientkám,ktorým pomáhal v liečbe neplodnosti a pod.

lucula73
18. sep 2012

@tibinka22 ano,je tam 5 dní v týždni,ale ono sa to časom preriedi,nie všetky baby budú chcieť ostať u nej.... 😒 😉

bejbypd
18. sep 2012

Ahojte baby ja osobne si myslím , že Blanka Mifková je vynikajúca lekárka , ľudský prístup, odborne skvelá, vďaka nej sa tešíme z našej Mišky za to že včas vedela zareagovať na moje problémy no jednoducho ja ju môžem len odporúčať, 26.9. som objednaná tak sa jej popýtam ako s pánom doktorom, zatiaľ čo mám informácie jeho stav je nezmenený, ale ako sme si hovorili baby stále žije, stále je nádej.

tibinka22
18. sep 2012

@lucula73 no to už bude na každej jednej, či u nej zostane, alebo nie, ale súhlasím s @bejbypd, že je to vynikajúci človek, výborná lekárka... ja chodím ku nej, mala som ju aj pri pôrode..... ale sto ľudí, sto chutí.... 😉

lucula73
18. sep 2012

@tibinka22 aj ja u nej ostanem,ja nemám problém a nikdy som s nou nemala,len som tým myslela,že časom sa to preriedi a nebude mať tak plno........lebo fakt že doktor mal kopec pacientiek a ona tiež mala svoich..........no nebdue sa nudiť 😉

tibinka22
18. sep 2012

@lucula73 len asi nebude stíhať nemocku... lebo ja ak by som mala rodiť tak jedine s ňou 😀 😝

lucula73
18. sep 2012

@tibinka22 hm,to určite nie.....ale možno služby si nechá v nemocke,to tak robievajú doktori,tak potom sa dá dohodnúť porod cez tú jej službu,kamoška tak rodila 😉

bejbypd
18. sep 2012

takisto som na to myslela, že keď rodiť tak len s ňou zase🙂 len keď som ja rodila tak bola nedela 16.9. ako tento rok , ale pred piatimi rokmi a slúžila práve s dr. Hudecom, ale rodila so mnou len ona, lebo on sa smial že tam on byť nemusí, že to bude ľahký pôrod...

kiara15
19. sep 2012

@tibinka22 a to ona bude mat vsetkych a uz bude len v ambulancii??

@lucula73 diky moja za info 🙂 😉

tibinka22
19. sep 2012

@kiara15 no zatiaľ áno.... ja mám info len čo povedali mojej mamine, kt. patrila Hudecovi 😉

kiara15
19. sep 2012

@tibinka22 dakujem 😉

danciana
19. sep 2012

Ja som dnes bola v ordinacii chodila som k Hudecovi..teraz som bola u nej, ale bola velmi mila..este som sa bala, ze si asi dlho pockam, ze ma toho vela..ale bola som na 11tu a zobrala ma o 12tej co nie je take zle.. Pacil sa mi jej pristup, velmi mila bola..

lucula73
20. sep 2012

ahojte
mám dnes takú infošku,priamo z nemocnice,že p.doktor je stále v kome a leží na Are.......stav nezmenený 😒

mili78
20. sep 2012

Pán doktor bojujte, prosíííííííííííííííííííííím!!! 😔

jankako
20. sep 2012

Ja som bola dnes na 12.00.a zobrala ma presne.Nikoho tam nebolo.takže fajn.ale bolo mi blbé spýtať sa,čo bude somnou ako s Hudecovou pacientkou..

kochanka
22. sep 2012

baby mna objednaval na kontrolu ešte Hudec. Tak nemusím tam volať?? mám prisť normalne vtedy ked som objednana a vezme ma mifkova??

lucula73
22. sep 2012

@kochanka podľa mňa ťa vezmú,lebo tie dni,ktoré robil dr. Hudec,nerobila Mífková,teraz robí všetky dni...

danciana
24. sep 2012

@kochanka urcite ta vezme Mifkova, je tam teraz stale...

jankako
26. sep 2012

Neviete ako sa má p.Dr.?

trogir
26. sep 2012

Tiez sem nazriem 2 krat denne, ci sa neobjavi nejaka informacia, ale nic.

henina251
28. sep 2012

Ahojte,mam info z prvej ruky priamo z nemocky. pan doktor zije,no vcera ho prevazali z ARO na ine oddelenie. no ako mi povedala kamaratka,zije,ale to ako keby ani nezil. ze je na tom velmi zle a urcite uz ordinovat nebude pretoze mu odisiel mozog. :( a aj keby sa da dokopy tak s neho bude pravdepodobne len leziaci pacient... tak tolko baby cerstve info priamo z nemocnice... tak nehovorte ze je mrtvy ked neviete...

bojovnicka
28. sep 2012

to je smutne,on si to nezaslužil!!!!!mala som tu čest,zverit mu do ruk svoj osud a vdaka jeho trom operaciam a liečeniu mame Elišku.isto ma tu niektore zvozite ale musim sa zamysliet vždy pri takejto situacii nad Božou nespravodlivostou. ☹ ☹ ☹

lucula73
28. sep 2012

@henina251 je to tak,mne to dnes povedala jedna známa z nemocnice ☹
akože doktori to vedia už dávno,že mozog mu odišiel,ale tak kým žije,ťažko sa to píše a hovorí😔

kiara15
29. sep 2012

presne tak aj viem o tom ze keby aj sa prebral tak nic moc nevnima velka soda takeho doktora je mi ho velmi luto a veru on si to nezasluzil ☹ takych doktorov je malo ako bol on 😒 ale napriek tomu mu drzim palce .

molly28
30. sep 2012

..ved mal by ť prevážaný do tej hyperbarickej komory, len neviem presne kde....tak uvidime hádam sa stane zázrak a rozdýcha sa sám...aj keď je pravda, že už nikdy nebude v poriadku...mozog je uplne ko....ale ako sa hovorí...nikdy nehovorme nikdy...

mili78
30. sep 2012

Baby to vazne?? 😢 😢 Musime verit, ze to pan doktor zvladne...ved aj zazraky sa deju 😔

maykra
30. sep 2012

Zdravim Vas,dievcata. aj ja patrim medzi tie stastne,ktore odrodil dr. Hudec. zachranil zivot mojmu synovi a to mu nikdy v zivote nezabudnem .velmi mi je luto,co sa mu stalo a v kutiku srdca dufam,ze nebudem nutena hladat si noveho doktora. Dr. Mifkova je sice tiez c elkom fajn,ale Hudec mi pride "ludskejsi. " viete niekto,aky je teda jeho momentalny stav?
myslim,ze "zarucenych kacic" typu: dr. hudec je davno po smrti, mi pridu voci nemu max. nefer. ak sa najde niekto,komu odmietol pomoct alebo z nejakeho dovodu nepomohol,tak asi na to mal dovod. ale ja na neho nemozem povedat jedine zle slovo. Kiezby anjeli stali pri nom...

martina1309
30. sep 2012

moje info sú také, ako má molly28, tiež viem, že už nie je na ARE a že by ho mali prevážať do hyperbarickej komory a je v bdelej kóme.... 😢 😢 posielam link, mňa celkom potešil, 🙂 tak snáď vleje aj vám všetkým trošku nádeje http://vas.cas.sk/clanok/5925/lekari-ju-uz-odpi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre