MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

lucula73
22. feb 2009

... a teraz nám zistili,že sú problémy u nás obidvoch..

aplless
22. feb 2009

no ja som si tiez zo zaciatko z toho nic nerobila a vzdy som povedala ze ved dalsi misiac to vynde a zatial nevyslo a po dvoch rokoch sa mi to zdalo uz dost dlho tak som sa s tym zacala zaoberat viac kde moze byt problem no zatial sme nic nezistili muz by mal ist na sperma este a potom budeme vedet viac a ja by som sa este chcela s tym Hudecom poradit a potom uvidime co dalej
pocuj a nevies kde v pd robia spermiogram?

lucula73
22. feb 2009

robí ho asi každý urológ,môj bol u Kittela,no to sú len také orientačné výsledky,pre začiatok možno aj stačia.Môjmu mužovi Kittel povedal,že aby sa šiel poradiť do nejaké Car-u,lebo s takým spg asi ťažko otehotniem,no a keď sme šli do Martina do Heliosu,tam mu robili znovu spg,to bol taký podrobnejší a presnejší,tak výsledok bol ešte horší ako od toho kittela...no určite dôveryhodnejší.

aplless
22. feb 2009

jaj dobre dakujem za radu lebo fakt uz nevim na koho sa mam obratit

lucula73
22. feb 2009

neni zač.asi už pojdem od pc,no celý deň som preležala v posteli,mám chrípku,no tak teraz sa mi nechce spať.

aplless
22. feb 2009

no aj ja sa uz chystam rano ideme do skolky ahoj zatial

lucula73
22. feb 2009

ahoj a dobrú nocku.

aplless
23. feb 2009

lacula a kde ma ten kittel ambulanciu? lebo som teraz volala do bojnic a tam ma najblizsi termin az 26 marca

lucula73
23. feb 2009

Aples ahoj,
len teraz som si všimla,že si písala...
ten Kittel má ambulanciu v starom meste,tam je taká nová veľká lekáreň pri Vtáčniku a je tam niekolko ambulancií v tej budove lekárne....ide sa tam cez lekáreň,to nájdeš,je tam vnútri tabuľa,ale číslo neviem,moj muž tam volal,tak asi ho niekde našiel.
A u Hudeca si už bola?

aplless
23. feb 2009

ja cislo mam nasla som na nete ked mu zavolam tak nas objedna na spermiogram a nevies ci sa tam dlho caka? este som nebola u hudeca mozno koncom tyzdna pojdeme do pd tak by som tam isla teraz mam aj tak mrchu tak sa mi ani nikam nechce behat

lucula73
23. feb 2009

aples - objednal ho vtedy asi za 2,5 týždňa,to bolo v novembŕi.ja som teraz vyliezla z postele,3 hodiny som spala,to neni možné,aká som zničená z tej chrípky,od piatku len spím..

aplless
26. feb 2009

baby kdeste tu ikto nepise???? 😢

lucula73
27. feb 2009

Pekný večer,

zase nikto nič..

aples - čo máš nove?urolog,Hudec?nič?

danielitka - ahoooooooooooooj,vidím,že si založila novú témičku,ja som o tom ešte tiež nepočula

janulka - aj ja potrebujem ísť H. po výsledky.A z toho MT nám volali presne o tri týždne,boli však aj sviatky...

aplless
28. feb 2009

ahojte no este som nebola lebo prisla mrcha tento tyzden tak som tam nechcela behat pojdeme tento tyzden tak uvidim

ereska
9. mar 2009

Aplless tak co ako ste dopadli?? 😉

aplless
9. mar 2009

ahoj bola som v piatok u hudeca a neordinoval bol na volakej konferencii tak nic boze my mame smoulu teda ☹

ereska
9. mar 2009

jej to ma velmi mrzi ja idem na kntrolu 23.3. bohuzial ani nam to zase nevyslo ☹

danielitka26
9. mar 2009

ahojte kočky ja tom totál chorá :((

inak nič nové u mňa

vám sa ako darí ??

luci kedy v marci idete na IVf ???

lucula73
11. mar 2009

Ahojte babenky

bola som v nemocnici s dcérkou,mala hroznú črevnú virózu,tak sme museli na infúzky ☹

inak čakám na mrchu a potom začnem pichať,netuším však koľký deň cyklu som,lebo som špinila a krvácala skoro dva týždne...

janulka - však zavolaj a opýtaj sa,možno to už máte schválené.

danielitka - a tá naša kaviarnička by mala byť otvorená zas ,bolo napísané že 6.3 otvárajú...takže...

janula18
autor
11. mar 2009

Ahoj luci som rada že si sa ozvala. Som rada že je Veronka už vporiadku. Ja aj malý sme boli tiež chorý, teraz ešte stále kašlem, ale už chodím do roboty.
Zajtra by som tam asi skúsila zavolať že ako to sme na tom, dúfam že ju už aspon poslali 😝

danielitka26
13. mar 2009

ale ale kade sa túlame dievčatá ?? prečo tu nik nepíše ???

Lucinka takže ked je kaviarnička otvorená to znamená že bude aj nové stretko ??????????????

baby hláste sa ktorá chcete ísť na stretko ??? ja lucka a janka my tri sme isté a ďalej ?????

lucula73
13. mar 2009

Ahojček danielitka,no že sa tu aj ukážeš!!!

lucula73
13. mar 2009

Ako pokračuješ - fitko a tak???napíš mi prosím,do IP,strašne som zvedavá 😕

janula18
autor
23. mar 2009

Ahojte dievčence,
návštevnosť tu volako klesá,
To bude asi tým že tiež už máme schválenú žiadosť na ivf (tak bývam na stránke Helios aj Luckou) tak zajtra ideme do Martina, už sa normálne teším. Dúfam že to pôjde dobre.
Tak sa zatieľ majte pekne.

danielitka26
25. mar 2009

ahojte 🙂)

tak odteraz sa tu budem už túlať častejšie

lucka fitko sa už vyše mesiaca nekoná som stále chorá...teda už relatívne zdravá ale na fitko sa idem vrhnúť znova od začiatku apríla ....za mesiac sa nič nezmenilo nepribrala som no ani som viac neschudla a to sa teraz kŕmim naozaj všetkým žiadne extra jedlá ako som mala predtým ale od toho apríla idem znova aj na ten stravovací režim tak sa teším

lucula73
25. mar 2009

Danielitka čauko!!!!!!!!!!!!!!!!

lucula73
25. mar 2009

Je tu mrtvo,no dáke stretko by sme mohli hodiť,len neviem kedy?sa mi to tiež kopí....snáď po veľkej noci bude voľnejšie.

aplless
25. mar 2009

ahojte jasom tu dlhsie nebola prerabali sme kupelnu a teraz nam volako blbol net ale uz by to malo byt v poriadku odneska vcera som dostala zase mrchu takze tento mesiac urcite pobehame dr. ja som na úp tak bude času aj mužika mam doma takže pokusime sa povybavovat
ja so stretkom nebudem mat problem 🙂

lucula73
25. mar 2009

danielitka a kede máš foto!? inak ja idem v piatok do helíku,možem sa na ten cenník popýtať...

aples ahoj

janula18
autor
25. mar 2009

Danielka
ja som teraz za lieky platila 207 EUR

tu je cenny ukonov

ICSI nehrady ZP 1-4 oocyty 265,55
5-8 oocytov 331,91
každý další oocyt 33,19
Mrazenie embrii 1 embryo 99,58
každé dalšie embryo 16,60

Transfer rozmrazených embryí 132,78
predlžená kultivácia 165,97
vyšetrenie spermiogramu 16,6
trial-wash test 49,79
darcovské oocyty za každý 265,55
darcovské emryo 1-2 embryá 995,82

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre