MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

ereska
10. jún 2009

Danielitka a co sa stalo ??? 😕

aplless
11. jún 2009

ahojte tak mne sa celkom lubilo bola som tam dneska prvykrat zobrali ma na hodinu presne čakala som asi tri minuty takze jedno plus a druhe plus vsetko mi vysvetlil prezrel si kartu porobil mi sono porozpravali sme sa bol tam klud mali sme cas takze celkom fajn za tyzden pojdem na krv a uvidime co bude dalej

ereska
28. júl 2009

Ahojte babulky aj zijete??????

lucula73
4. aug 2009

ereska a ty máš čo nové?veď napíš,nech sa to tu oživí... 😉

danielitka haló....

orsulka
4. aug 2009

inak danielitku som nepochopila ani ja........ ☹ nevieme co sa vlastne stalo...

ereska
4. aug 2009

Lucula73 ja som po stimulke po snazilkovani cakam na vysledok 🙂 a ty co mas nove
Danielitka stalo sa nieco u Hudeca ked si ho takto zavrhla ☹

lucula73
4. aug 2009

ahoj ereska,no konečne niečo nové...tak už čakám od teba len dve kolajnice 😀

nevieme čo sa stalo s danielitkou,písala,že to stopla všetko,mala mať prípravu na ket,no mali sa aj sťahovať,neviem....

a ja sa snažím oddychovať,som na pn,tak nejak pomaličky....

ereska
5. aug 2009

Lucula73 no uvidime ako to dopadne 🙂 dakujem

danielitka26
12. sep 2009

LEN SOM VÁS PRIŠLA VYTIAHNÚŤ ZO STRANY číslo 8 !!!! 😝 😝 😝 😝

danielitka26
12. sep 2009

krásny pohodový večer vám tu prajem aj ked ste rozlezené v iných témach snáď to tu objavíte. ja sa mám fajn , pracujem a to je pre mňa momentálne prvoradéééé 😵

aplless
13. sep 2009

ahojte tak ani u nas nic nove mala zacala chodit do skoly a ja som tiez zacala pracovat takze snazenie sme dali nejako bokom,,,,dakna ako sa mas napis mi ip kde robis a tak ako domcek???

danielitka26
15. sep 2009

znova zo strany č 3 sem už fakt nik nechodíííí ☹ 😒 😠 😖 😢 😔 🙄

ereska
21. sep 2009

Ahojte babulky ale chodi ako sa mate ? mi snazilkujeme dalej 🙂

lucula73
21. sep 2009

ereska ahojček...no hádam sa vám to už zadarí,ešte berieš aj clostil...?držím palčeky,nech máte pod stromček ten najkrajší darček...// 🙂

ereska
28. sep 2009

Luculka ano brala som clostilbegyt mala som 4 foliky dva krasne dozreli tak mi pichli pregnyl tak uvidime bolo by to super 🙂

danielkabn
28. sep 2009

Ahojte babulky,aj ja som sa zaradila do zoznamu snazilka. K dr.Hudecovi som sa dostala od svojej svagrinky a som rada,ze mi ho poradila. Predtym som chodila do Banoviec,lebo som tam aj byvala,ale ak by som tam zostala u toho dr,tak budem cakat cely zivot na babo. No uvidime,ako bude u Hudeca,zatial mam za sebou odbery na hormony,vysledky ok,manzel pojde na spg a ja som bola u diabetologicky tiez na odbery,ze ci nemam skrytu cukrovku.
No ale dost ma zarazilo,ze mi nic nepovedal o syndrome pco a na papier k diabetologicke mi to napisal ako diagnozu...hlavne,ze mi povedal,ze som v poriadku a nemusim sa nicoho obavat,ale ked viem,ze pco sa musi liecit,tak neviem,co si mam o tom mysliet.
A tiez by som bola rada,keby mi dal do poriadku moje debilne cykly,lebo normalny som mala snad pred desiatimi rokmi))

lucula73
28. sep 2009

danielka - aj ja som bola u tej diabetologičky,to nesúvisí s cukrovkou,volá sa to inzulínová rezistencia,a je to o tom,že máš veľa inzulínu ale nedostáva sa dobre do buniek,čo može byť príčina,že vajíčka nedozreju a menia sa na malé cysty...zhruba asi tak...brala som od nej lieky - a ovulka sa mi upravila,PCO zmizlo...takže ver dokimu,možno to ani nemáš,ale on tam posiela všetky baby,čo majú PCO...držím palce.... 🙂

ereska - tak budú rovno dvojky... 🙂

lucula73
28. sep 2009

ja som bola dnes u hudeca a oznámil mi,že čakáme chlapčeka,videli sme aj pipíka 🙂 ,tak moj mm sa vytešuje... 🙂

danielkabn
28. sep 2009

dakujem lucula73,aspon ty si mi dala nadej))a ty si mala pco?bola si u tej diagetologicky pri Priemstave v tej lekarni zo zadu?

ereska
28. sep 2009

Lucula73 teraz kukam ty si tehulkaaaaaaaaa🙂)) no supeeer a ze 20tt blahozelam k chlopovi 😀

lucula73
29. sep 2009

ereska ďakujem 😉

danielka áno,pri lekárni,doki len k nej posiela...mne povedal,že už má asi sedem dievčat,čo otehotneli po užívaní toho lieku od diabetologičky,ja som ich brala asi 8 mesiacov...nevedno,čo zabralo,lebo ja som mala pco a mi sme mali aj dosť zlý spermiogram....

danielkabn
29. sep 2009

lucula,no ja neviem,co si brala ake lieky,mne doktor napisal na ten papier,ze doporucuje nejaky liek na M,ale neviem ich nazov..ale zatial stale nemam vysledky od diabetologicky a uz viem,ako sa aj vola..dzuponnova..ma to dnes napadlo))no a u urologa ste boli u Kittela? no my sme az na 26.oktobra k nemu objednany,takze zatial spg nevieme,aky je..

lucula73
30. sep 2009

danielka - áno,ten liek sa volá metformín,ja som ho tiež užívala,teda ja som brala glucophage,metformín je vlastne účinná látka....a tiež som bola u tej Ďž.....
a manžel bol u Kittela,ťažko povedať,ako to tí urologovia posudzujú,lebo jemu Kittel tam vtedy našiel aj dobré potvorky,len ich bolo málo a keď mu robili spermiogram v Martine v heliose,tak ho mal ešte horší ako od Kittela a bolo to ten istý mesiac robené..tak neviem,Ale pre orientáciu na začiatok určite stačí aj vyšetrenie od urologa.
Tak potom daj vedieť,ako ste dopadli,aj ty,aj mm......

danielkabn
2. okt 2009

jasne lucula,te ti dam vediet,ved sem teraz chodim casto na MK..ja som si zasa zacala merat BT a zistila som,ze je to stale rovnake,stale mi ukazuje hodnotu 37,1..takze ja asi ovulujem cely cyklus..
Je to divne a stale tomu nechapem..ale vysledky budeme mat z vysetreni az koncom oktobra,dovtedy sa budeme snazit,ako sa da..ako vzdy))

lucula73
2. okt 2009

danielka,meraj si celý cyklus a uvidíš,či sa ti ešte nezvýši....no teplota 37,1 by skor svedčila,že je po ovulke....a folikulometriu ti doktor robil??

danielkabn
2. okt 2009

ja som si merala asi 3 mesiace v kuse BT a ked som mala stres,stale mi skakali teploty len okolo 36.5 az 9,ale odkedy nemam stres,tak mam stale 37,0 az 37,2 a to som mala v kuse mesiac..
Folikumetriu mi este nerobil,isla by som za nim,ale mam prist az s vysledkami od tej diabetologie a urologie,a nemam ani jedno,ani druhe zatial,urol.az 26.oktobra,takze musim skoro mesiac cakat,je to na prd 😒

zlatanka30
2. okt 2009

caka ma hsg vysetrenie mam z toho nocnu moru.bude mi to robit dr.H.je tu niekto kto to uz ma za sebou?strasne sa toho bojim,ale nemam asi na vyber.

ereska
2. okt 2009

zlatanka mne to robil doktor Hudec a poviem ti ze sa nam podarilo babetko hned po hsg len ja som potratila neudrzalo sa mi to ale je po nom velka sanca zistia ci mas priechodne vajcovody a keby si nemala tak spriechodnia len ti vstreknu pod rengenom taku kontraksnu latku a ty vsetko budes sledovat mne to robil pri stolovej lampicke 🙂)) nasmiali sme sa aspon opadol stres a nemusis sa bat cele to trva asi 5-10 minutiek pocitovala som len dve take stipnutia a potom trosku bolest chvilku kde to bolo nepriechodne ale nemusis sa nicoho bat a myslim si ze Hudec je velky odbornik nebojkaj drzim paste

zlatanka30
3. okt 2009

ereska dakujem si zlata.a kedy si bola na tom vysetreni?ja mam len jeden vajecnik a tak si myslim,ze ta bolest nemusi byt az taka.vies vela som o tom citala na nete aj ostatne ,co o tom pisali.uvidim co mi povie teraz v pondelok.skusim ho prehovorit na laparoskopiu aj tam sa to da urobit tej sa nebojim mam ich uz za sebou.

ereska
3. okt 2009

Zlatanka nedakuj od toho sme tu aby sme si poradili a hovorili o svojich skusenostiach mozno coskoro budem sa ja pytat nieco teba 🙂 ja som bola pred dvoma rokmi na hsg a teraz v maji na laparoskopii spojenej zase s hsg a drillingom vajecnikov tak uvidime ci to zaberie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre