MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

ereska
12. okt 2009

Zlatanka vsak milovat ste sa mohli aj tak nieee??? 🙂 a dakujem snad sa umudry a my sa pohneme dalej

lucula73
12. okt 2009

ereska,
to sú typická chlapi,oni nič a hotovo....ono to chce asi čas,musíte sa o tom zrejme viackrát porozprávať,možno si časom uvedomí,že je to potrebné....pričom to ani nebolí a výsledok vie zachvílu...veď to si odoberie dom,povedz mu,že s tvojou pomocou 😀 a odenesie do ambulancie.
Moj tiež najprv nechcel,najprv šiel po dvoch rokoch snaženia,vtedy mal spg údajne na dolnej hranici normálu,potom sa mi to nezdalo,tak som opatrne naznačila,to už bolo po 4 rokoch!!,že či nejde ešte raz,to už bude posledný...neprotestoval,aj som sa bála....a problém bol nakoniec nielen u mňa,ale ešte väčší u neho....

tak vám držím palčeky,aj danielke,aj zlatanke....

ereska
12. okt 2009

Luculka dakujem a tvojmu dal aj nejake lieky ,?? Ak ano ako sa volali???

danielkabn
12. okt 2009

Awojte babulky,no ja mam asi ovulu..som si robila ovu test a stale tam mam dve // akurat ze neviem,kedy presne,lebo uz tri dni mam tie palicky,a uz mam aj eeg)) a dost.
Zlatanka,my ideme na spg 26.10. sestricka nam dala nadobku aby sme to uz len doniesli.
Este teda mozeme snazilkovat 🙂 lebo potom pred spg nemozeme aspon tyzden ☹
Luculi,dakujeme za palceky,budeme ich potrebovat 😉

lucula73
12. okt 2009

ereska - užíval od Kittela vitamín E,zinok,no potom som mu kúpila Profertil,tam je všetko,len je dosť drahý a baby tu na koníku písali,že keď to ,čo obsahuje profertil,poskladajú z jednotlivých komponentov,že to vyjde lacnejšie,no ja som to neskúmala....

a ešte k tomu spg - baby,aj príliš dlhá abstinencia je na škodu spermijkám,potom sú tie výsledky skreslené,takže týždeň abstinencie je určite veľa....napr. v heliose odporúčajú 4 - 5 dní maximálne,u Kitela mu povedali že tiež 5 dní...viac určite nie,lebo potom budú staré a zdegenerované a to skreslí výsledok....

zlatanka30
12. okt 2009

awojte.lucula aj ja dakujem za palceky si zlata.takze som rada,ze sa mozme este snazit nam tiez povedala,ze tak 5-7 dni abstinencie.len ci ten moj chlap bude suhlasit 😉

danielitka26
12. okt 2009

jeeeej lucka ja som si až teraz všimla že ty čakáš drobca na moje výročie sobáša 🙂)

lucula73
13. okt 2009

danielitka,stratená dušička,ahoooooj 🙂 ,
veru,čakám,len nech vydrží čo najdhšie,určite to bude skor,ale dúfam,že nie veľmi.... 🙂
a na stretko by si prišla?keby sme dáke zbúchali...

zlatanka - no musí ten chlap vydržať,niet mu pomoci,aspoň 4-5 dní... 😉

danielka - ja keď som si robila tie ovu testy,bola som z nich jeleň...niekedy mi ukázalo aj 4 dni ovulku a to si myslím,že bolo dávno po nej,podľa mňa,potom som to viac nekupovala,ale som si merala teplotu a to bolo zadarmo a omnoho spoľahlivejšie 🙂

danielkabn
13. okt 2009

luculi 😉 ,no ja si aj meriam teplotu a tu ovulu mi uz dnes neukazalo a moja teplota bola pocas toho,ked ukazoval test ovulu,stale 36,8..cize ja som fakt z toho jelen,ze teda ci bola alebo nebola,podla teploty sa to tiez jednoznacne neda urcit.
A manzelik na spg nakoniec nemoze ist,lebo od vcera ma antibiotika,ochorel,takze sa nam to zasa posunie,co je dost na nervy pre mna,pretoze bez jeho vysledkov nemozem ist k Hudecovi.

lucula73
13. okt 2009

danielka,no to je na figu,antibiotiká sú svinstvo....to teda neviem,kolko po tých antibiotikách bude mocť ísť na ten spg....ale hádam sa dočkáš 😉

zlatanka30
17. okt 2009

ahojte kde ste vsetky???

ereska
17. okt 2009

Zlatanka ahooj tu sooom 🙂

danielkabn
18. okt 2009

awojte babulky,tak ja som tiez tu a nikto tu 😢 mam album a don som dala moje ovu testy,neviem,ci je to normalne,ked tyzden ukazuju dve ciarky a dnes taku najtmavsiu..nechame sa prekvapit 😉

zlatanka30
18. okt 2009

ahojte.danielka ja som ovu testy este nepouzivala ,ale urcite by som bola z toho jelen.ja mam ovu tester je to o nicom tak som to nechala tak .spolieham na doktora,ze mi presne zisti kedy mam ovulku.idem tam vo stvrtok.mozem sa ta opytat kolko mas rokov a kde presne byvas na severe??ereska moja aj teba pozdravujem ako sa ti dari??

danielkabn
18. okt 2009

mam 29 a byvam na clementisovej za pivarnou..uz mi baby tuna na fore vysvetlili,ze ako funguju tie testy..takze ovula bola vcera a mi sme dva dni nekeksikovali...akurat ked bola ovula..no smola ☹

zlatanka30
18. okt 2009

danielka tak byvas skoro pri mne.ja mam dnes 11 den a brucho ma boli ako pred mrchou.neviem zeby to bola uz ovulka nejak skoro ale u mna nic nezvycajne pretoze mam len jeden vajecnik.uvidim postazujem sa dokimu 🙂 teraz uz nemozme ideme v stredu na spg

danielkabn
19. okt 2009

zlatanka a ty byvas na ktorej ulici? isto niekde tu..bud karasiny,novackeho,gorkeho,alebo aj clementiska.. 😉
musime hodit rande 😀
a preco nejdete na spg? stalo sa nieco?
len sa dokimu postazuj,tak treba)) ja sa mu tiez,ked tam pojdem,ale az v novembri, my tiez nejdeme na spg,lebo mm bral antibiotika a preobjednala ho az na 23.novembra,tak potom hned by som chcela ist k hudecovi.
Uviidme,je tu jedna baba,co je sestricka u dokiho,ta mila,tak to je jej teta,slubila,ze mi vybavi termin..tak uvidime.
To som ti napisala dost salamunsky,tak sestricka bednarova u dokiho,ta starsia,je teta tej baby tu z konika...to uz je lepsie..

danielkabn
19. okt 2009

ja som ale slepa,ani neviem,ako citam..tak idete na spg... 😉 este je skoro rano a mam zalepene oci 😀

ereska
19. okt 2009

Zlatanka ja celkom ok dnes som 10dc tento cyklus neberem clostilbegyt a musim sa objednat na kontrolu ci nemam cystu po stimulke ktoraa tam kedy idete ci sa nestretneme??? pekny dnik

lucula73
19. okt 2009

ahojte,
tak ste sa rozpísali trošku... 🙂
danielka ,tak by si mala zistiť od tej známej či to tu tie sestričky náhodou aj nečítajú,to by bola iná sranda,lebo viem,že napr. v heliose to čítajú,niektoré baby boli až prekvapené,ako sú informovaní 🙂 😝

ereska a kolko ešte možeš mať cyklov s clostylbegytom?

zlatanka30
19. okt 2009

danielka ano ideme teda polovicka ide.ja byvam na clementisovej ten najdlhsi panelak popri ceste.niekedy sa mozme stretnut. 🙂 ereska ja idem 22. vo stvrtok.dufam,ze mi nevypovedaju zmluvu zato,co tu pisem .to by bola ina sranda. 😀 inac ta sestricka je velmi zlata 🙂

danielkabn
19. okt 2009

zlatanka,takze oproti lesoparku predpokladam..taky modry zlty spojeny,sak to sme fakt na skok od seba,pozvem ta ku nam na kavicku 😉 ja som sa sem pristahovala v maji,sme prerabali barak,od minuleho roka,tak byvame na novo,ja inak pochadzam z banoviec.
No snad nam zmluvu nevypovedaju 😉 ale sak tu nepiseme nic zleho,ale co je pravda,to je pravda..ta sestricka je zlata..tu,ktoru myslime 😉

zlatanka30
19. okt 2009

ano danielka presne ten .rada pridem niekedy na kavicku a hodim take babske kecy 😀 vsak ano nepiseme nic zleho.to mas pravdu

zlatanka30
22. okt 2009

je tu niekto?

ereska
22. okt 2009

Zlatanka ahooooooooooooj ja som tuuuuuuuu 🙂

zlatanka30
22. okt 2009

Ereska aaahhhhhhhhhhoooooojjjjjjkkyy .No aspon niekto tu bol.Chcem sa ta opytat,ktory den cyklu a dokedy sa robi hsg vysetrenie??

lucula73
22. okt 2009

zllatanka,hsg sa robí do 1O. max.12 dňa cyklu,aspoň mne tak povedal doki,keď som bola...a už vieš,kedy ideš?

danielkabn
22. okt 2009

caute babule 😉 je tu niekto? ja nemam nic nove,len to,ze som mala asi ovulu a mozno sa nam zadarilo,ale to je zatial vo hviezdach..teplotka mi pekne stupla,ale to je tak zatial vsetko...a asi zasa dopadnem tak,ako kazdy cyklus 😒

lucula73
22. okt 2009

danielka,tak tfuj,tfuj,nech to dopadne pozitívne... 😉

danielkabn
22. okt 2009

dakujem luculka,no bodaj by...ale vyhodila sa mi vyrazky na ksichtiku,tak to je priznak mrchy.. ☹ akurat ze aj na chrbate,a nechapem preco..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre