MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

danciana
3. sep 2012

Prave som sa objednavala k Hudecovi a objedanali ma k Mifkovej, pretoze lekar je PN, tak mi povedala sestricka..cize zije urcite..🙂 Baby hlavne sa za neho modlime, nech to vsetko dopadne co najlepsie!!!!!!!!!!!

mili78
3. sep 2012

@danciana .... to je uzasna sprava 🙂 ano modlime sa, nech mu Panbožko pomoze...este tu ma vela prace, este tu musi byt...Pan doktor myslime na vas, posielame vam vela sily a modlime sa za Vas!!! 😎 😔

jankako
3. sep 2012

žienky,ale aj tak,sme už teraz isto prišli o dobrého lekára,istotne už do práce nenastúpi.Tak som sa tešila že ked budem znovu tehotná že on bude moj ošetrujuci lekár..nie som uňho dlho.asi niečo vyše roka..ale vybrala som si ho preto že je naozaj velký odborník a dobrý,milý človek....som z toho hotová...najhoršie je,že ja neviem kde si mám hladať nového lekára.Sotva si Mifková zoberie jeho pacientky.By tam musela robiť dennodenne 24 hod.vkuse,aby to postíhala.ved on sám mal čo robiť aby postíhal svoje pacientky..

martina1309
3. sep 2012

Dievčatá, s doktorom sa poznám 15 rokov, odrodil obidve moje deti a hoci som z BB, dochádzala som k nemu na všetky kontroly pravidelne. Nestrácajme nádej, ten, koho ľudia "pochovávajú" bude žiť dlho. Treba veriť, dúfať a čakať. Doktor je najlepší človek na svete, pomohol mi tak, ako nikto iný. Ja mu verím, verím, že sa z toho dostane... 🙂 Nič iné mi ani neozostáva... 😔 😔
Dúfam, že jedného dňa si bude môcť prečítať toto fórum a bude vedieť, koľkým ľuďom na ňom záleží.. Mne teda veľmi 🙂

jankako
3. sep 2012

@martina1309 ale aj ked bude žiť,isto nenastúpi už nikdy do práce...ale teraz je asi viac doležité aby prežil,aj ked už nám slúžiť asi nebude,čo je vélmi smutné 😔

oluska88
3. sep 2012

Pan doktor Hudec je uzasny clovek z obrovskym milym a dobrym srdcom.Clovek,ktory pomaha a pomohol aj mne a dva krat.Vzdy usmiaty aj ked mal vela prace.Nikdy nezabudnem,ked som prisla vo 4.mesiaci tehu do nemocnici z krvacanim a mal sluzbu.Dokladne ma vysetril a uistil ma,ze nase dietatko zije a je zdrave a v ten vecer mi povedal,ze cakame dievcatko.Clovek,ktory mi raz povedal,ze ja neberiem tuto pracu ako robotu ale ako hobby a som stastny,ze mam toto hobby.Lebo moj otec mi raz povedal,ze ak to budes brat ako pracu,tak budes nervozny a nikto nebude s tebou spokojny.Ale ak ju budes brat ako hobby,pacientky ti budu vdacne a budes stastny a spokojny aj ty.Drzim panovi Hudecovi palce,prajeme mu skore zotavenie.Zalezi mi na nom,lebo takych uzasnych ludi lekarov ako je on,je strasne malo.Preto mu patri moje obrovske DAKUJEM!!!

martina1309
3. sep 2012

@jankako Janka prečo si myslíš, že nenastúpi? Viem aký je stav, mám to z nemocnice, ale napriek tomu stále verím... Už bolo veľa takých rečí od rônych "zaručených" lekárov, kde nedávali človeku žiadnu nádej, a veľa krát to dopadlo všetko inak.... Nechcem byť teraz "prorokom", ale nepochovávajme ho. 😠 😠 😠 On predsa ešte stále žije - a aj to dôležité! 🙂 Myšlienkami som stále pri ňom, tak veľmi by som mu chcela pomôcť - tak ako aj mne už veľakrát pomohol... Ale ja nemôžem. Jediné čo môžem urobiť je dúfať a modliť sa, aby tento boj zvládol - a to aj urobím, pretože mi na ňom záleží! 🙂 🙂 🙂

jankako
3. sep 2012

@martina1309 ja ho isto nepochovávam!Bodaj by žil ešte 100rokov...ale reálne ho isto v ordinácii neuvidíme tak lahko,z čoho som ja riadne smutná☹

martina1309
3. sep 2012

To áno, máš pravdu, ordinácia bude musieť počkať... Ale nádej tu stále je. Inak nechápem jednu osobu - v inej téme píše presne dátum jeho smrti a potom ešte arogantne odkazuje, že je to jej vec čo si napíše! Ja len dúfam, že si Martin jedného dňa prečita jej príspevok - a má tam rovno aj fotku. Vraj je to jeho pacientka. Super, byť ja jej mieste, už teraz by som si brala od neho kartu. 😝 😝

bambulla
3. sep 2012

baby je pravda ze dneska zonrel kamoskyna mama bola u srdciarky a to ona povedala ze zomrel ci ako to vlastne snim je ☹

lucula73
3. sep 2012

@bambulla ☹ ,nestraš,celý deň sa tu snažíme pozitívne myslieť 😒

bambulla
3. sep 2012

☹ neviem co je vlaste pravda

lucula73
3. sep 2012

@bambulla a to bola u doktorky v nemocnici?
inak to je taký stav,že čo je pravda ráno,nemusí byť pravda už na obed 😔

bambulla
3. sep 2012

ano v nemocnici na internom,a ta povedala ze kolega jej zomrel

kiara15
3. sep 2012

Baby no ja som uz zo vsetkeho jelen co je pravda ale co ja viem tak stale zije lebo tam robi moja kamaratka .Ja si myslim ze keby z...tak uz je asi ako Luculka povedala v nemocke cierna zastava.Ja tiez strasne drzim doktorovy palce nech sa vylieci lebo mi vo vela veciach pomohol a bol vzdy po ruke kedy kolvek som mu zavolala neviem si predstavit ze nebude v ordinacii 😒 Pan doktor myslim na vas a skore uzdravenie 😉

lucula73
4. sep 2012

baby,bola som v obchode a oklukou cez akože automat v nemocnici.........a nič tam nevisí ,ani parte,ani zástava 🙂
takže držme palce a píšme len overené informácie!!!!!

baska158
4. sep 2012

Baby dnes zomrel oživovali ho 15 minút bol v kóme od stredy je to strašné vďačím mu za syna bol to úžasný človek 😢

tibinka22
4. sep 2012

@baska158 odkiaľ to vieš???? je to zaručená informácia???

baska158
4. sep 2012

@tibinka22 bohužiaľ ano z nemocnice 😢

lucula73
4. sep 2012

@baska158 odkiaľ to máš? ☹

tibinka22
4. sep 2012

@baska158 😢 😢 😢 nemôžeš povedať viac, lebooo boli tu kočky čo popísali kadečo.... ako to nič proti Tebe.... ale....

baska158
4. sep 2012

@tibinka22 chápem Vás je to z vrchných miest je to overené bohužiaľ..nedávali mu šance bol stále v kóme vôbec sa neprebral..

savanah111
4. sep 2012

@baska158 Vazne? Alebo zase nejaka kacica???

martina1309
4. sep 2012

Tak ja fakt neviem. Jedna baba písla že zomrel 31.08.2012, druhá že zomrel včera a ďalšia že dnes!!! 😢 Kde je pravda?

sandra826
4. sep 2012

@baska158 Nepises pravdu...

lucula73
4. sep 2012

kočky už to tu viackrát bolo,napíšte len overené!!!informácie..........ja mám v nemocke kolegov aj brata a dohoda bola,že mi určite dajú vedieť a nikto mi zatiaľ nenapísal,tak neviem,čo si mám o tomto myslieť 😔

martina1309
4. sep 2012

@sandra826 Tiež si to myslím, ale už mi je zle z tých komentárov! Každý deň zomiera, je to vôbec možné? Rada by som sa dozvedela už konečne pravdu. Ako to vlastne je?

tibinka22
4. sep 2012

baby tu je ešte jedna téma https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnik-dr-hudec-bojnice-mate-skusenost/
a tam napísala tá baba, že sa jej sesternica pozná so sestričkou.....

martina1309
4. sep 2012

@tibinka22 Viem, bola som na tej téme, ale podľa jednej osoby čo tam píše, tak bol mŕtvy už v piatok! No je normálna??? ☹ ☹

tibinka22
4. sep 2012

@martina1309 noo asi nie je, ja necháápem, čo z toho majú, keď to tu píšu, ja som na nervy z toho, ☹ ☹ ☹
lebo teraz aktuálne pomohol mojej mamine a som mu vďačná, odhalil jej včas chorobu a v podstate ju zachránil 😔 Bože prosím pomôž mu!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre